Keresés

Részletes keresés

meggyespite Creative Commons License 2003.06.06 0 0 136
Jaj ne, légyszi ne csináljátok!

Endi ne hagyj itt minket! Ne szálljon ki senki, már így is alig vannak rajongóink :))

De most komolyan! Ejnyebejnye, meg ilyenek, de ne szálljon ki senki, itt mindenkire szükség van.

Én megértelek, mert ilyenekért én is meg szoktam sértődni, de remélem, te nagyvonalúbb ember vagy, mint én!

És perkelt se távozzon most, mintegy vissza-sértődésből, szóval maradjon mindenki, és kezdjünk el valami másról beszélni, pl. a folytatásról. Felejtsük ezt el. Köszi.

És különben is, tudjátok, hogy a Műholdak mindent látnak! :)

Előzmény: Alsóbbrendű foslény (135)
Alsóbbrendű foslény Creative Commons License 2003.06.06 0 0 135
na en kiszalltam ebbol a topicbol
sok sikert meggyespiteeknek
körömpörkölt Creative Commons License 2003.06.06 0 0 134
Nehogy így gondold, színészileg majdnem ugyanott vannak, ahol ti. A hasfalmetszőknek szerintem uo. a színvonala mint a tiéteknek, bár a masazkokra/díszletekre azért fordítottak pénzt.
Nektek is csak jobb technika meg egy kreatív díszletes kell. Ja, a hasfalmetszők letöltehető, ajánlom, meg a tobbi kis dolgot is.

Endinek (jelenleg foslény) meg régi baja, hogy megtapasztalás nélkül fikáz mindent, aminek köze van a tömeghez, azaz rajta kívül mindenkihez.

örömpörkölt

Előzmény: meggyespite (131)
meggyespite Creative Commons License 2003.06.06 0 0 133
Köszi, igazán jólesik, de asszem igaságtalan valamit a trailer alapján megítélni... Én a Glóriásat töltöttem le, na az szerintem hasonlít kicsit a miénkre (legalábbis úgy tűnt).

Mindenesetre tény, hogy nagyon profin vannak megcsinálva (miénkhez képest)

Viszont ha már itt tartunk, ebből is látszik, hogy mennyire nem amatőrök, nem lehet letölteni a filmjeiket, sőt, moziban(!) meg videótékában(!) lehet hozzájutni!

Előzmény: Alsóbbrendű foslény (132)
Alsóbbrendű foslény Creative Commons License 2003.06.06 0 0 132
Leszedtem ezt az Einstein-es trailert a CWT-rol... hat szerintem a tietek jobb. Amatorebb, de JOBB.
Persze igy a trailer alapjan lehet, hogy rosszul itelem meg.
meggyespite Creative Commons License 2003.06.06 0 0 131
Hát, nekem ez a CWT inkább elég profinak tűnik, mint amatőrnek!
Közelükben sem vagyunk, szerintem kiröhögnének, ha beállítanánk hozzájuk, hogy csináljunk "közösen" filmet!

Na meg az is látszik, hogy ők tényleg rátették erre az életüket, legalábbis nagy részét...

Azért köszi, hogy megmutattad, elég komolyan nyomják a srácok!

Mélt küldök majd, előre is kösz!

Előzmény: körömpörkölt (130)
körömpörkölt Creative Commons License 2003.06.06 0 0 130
Helló, kösz a kimerítő válaszokat. Milyen trükkről lenne szó? Tudnál küldeni egy emilt a pontos leírással: milgra@freemail.hu

A cwt nem ajnározom, a honlapjuk magáért beszél:
http://www.cwtfilm.com

perkölt

Előzmény: meggyespite (129)
meggyespite Creative Commons License 2003.06.05 0 0 129
Hello!

Köszi a kérdéseket, akkor igyekszem válaszolni:

- Az új rész, nem tudom, hány perces lesz, ez mindig a vágás során derül ki. Az biztos, hogy nem lesz ilyen vontatott az eleje, szerintem hasonló hosszúságú lesz, csak egy kicsit feszesebb. Természetesen azokat a jelenteket, ahol jól jönnek ki a csendek, azokat meghagyjuk, mint az első részben.

- Az első rész sima Hi-8-as Sony camcorderrel készült, a digitalizálás is erről történt, a vágást számítógépen csináltuk. A következő rész DV-kamerával lesz felvéve, külső mikrofonnal, hogy ne legyen még egyszer ilyen botrányos a hang.

- Új szereplők bizony lesznek, nem is egy, és természetesen lesz még egy-két meglepetés!

- Nem székelünk sehol :) Mind budapestiek vagyunk, ki-ki más és más kerületben. Forgatni pedig ott forgatunk, ahol tudunk, általában a helyszín mindig a legnagyobb probléma, ezért volt olyan kevés helyszín az első részben, és már a megírásnál is ez köt minket gúzsba, meg az időhiány.

- A Hullajót én is szeretem :)

- CWT? Kik ők, és hol lehet megnézni a filmjeiket? Természetesen figyeljük a többi amatőr filmes munkáit is, de velük még nem találkoztunk. Szívesen megnézném őket. Mondjuk Dunaújváros az már pont egy olyan távolság, amitől nem biztos, hogy működne a dolog, de azért érdemes lenne megismerkedni velük.

- Profi GFX? Jöhet! Kéne egy elég meredek trükk a következő részbe, vannak ötleteink, de minél profibb lenne, annál jobb. Úgyhogy legyen kedved! :)

- Örülök, hogy szereted az amatőr filmeseket, de ki kell, hogy ábrándítsalak: egyikünknek sincs semmi köze a filmezéshez, pláne a filmes szakmához! Filmjeink teljesen saját örömünkre készülnek (az eddigieket fel se raktuk a netre), nagyon ritkán csinálunk egyet-egyet, és azokat rendszerint csak mi nézzük vissza (meg a rokonok, akikre ráeröltetjük :)).

Nagyjából úgy képzeld el, hogy amióta van az unokatesómnak kamerája, azóta néhányszor hülyülünk, úgy, ahogy mindenki szokott a kamerájával, attól még nem leszünk (sajnos) filmesek. Mindannyian dolgozunk, mint mások, és a film csak hobbi, amire ráadásul gyalázatosan kevés idő jut. Most, hogy a neten elég kedvező fogadtatásra találtunk, van némi lelkesedés a résztvevőkben, hogy csináljunk még egyet, de így is nagyon nehéz lesz összehozni, mert mindenki dolgozik, vagy tanul, pénz meg nincs rá, hogy jobban motiváljuk a résztvevőket :) Azt hiszem, egy igazi amatőr filmes csoportban az a szép, hogy mindenki egyforma lelkesedéssel viseltetik a filmezés iránt, és ez a lelkesedés kitart addig, hogy tényleg leforgassanak valamit. Nálunk mindig megvan a kedv, hogy na, csináljunk valamit, de azért ne kelljen nagyon sok időt ráfordítani :)

Reméljük, a második részt azért lesz időnk és energiánk igényesebbre megcsinálni. Ehhez kell a Ti biztatásotok! (Vagy küldjetek pénzt :)))

Én mindenesetre erősen készülök a következő részre, és sokan vannak még ezzel így a stábból, muszáj, hogy jobb legyen, mint az első rész. Egész apró részletekre is igyekszünk figyelni, reméljük, hogy ezek észrevehetőek lesznek a nézők számára is.

Az első képek a második rész előkészületeiből a jövő hétre várhatóak a honlapra.

Hú, jó hosszú lett ez a válasz, de várom a többi kérdést is!

Dagi, gázoló jóbarátja
:)

ui: lehetne ez a nevem a következő részben, nem?

Előzmény: körömpörkölt (128)
körömpörkölt Creative Commons License 2003.06.04 0 0 128
Hi!

Hány perces lesz az új rész? Milyen cuccal dolgoztok? az előző SVHS-nek tűnt, bár lehet hogy már írtátok hogy didcam :) LEsznek új szereplők? Pest melyik kerületében székeltek? (mérmint ahol forgatjátok meg laktok :))

Imádom az amatőr filmeket. PEter Jackson Bad Taste-je óta különösen :)

Tényleg, a Dunaújvárosi CWT filmjeit láttátok már? Főleg a Sohasevolt glóriát, szerintem össze kellene fognotok velük, nagyonn jó sülne ki belőle. Ha kell valami profi gfx, és kedvem is van éppen, szóljatok nyugodtan. Szeretem az amatőr filmeseket, én már 5 éve próbálok az lenni, csak mindig másra baszom el a pénzemet, már készülök a pokolra :)))

Akkor hajráá!

Ja, és még: hány évesek vagytok, hol tanultok/dolgoztok, kinek van köze a filmes szakmához?

örömMilGra

Előzmény: meggyespite (127)
meggyespite Creative Commons License 2003.06.04 0 0 127
Helló!

Azért nem dobta az árokba, mert tiszta hülye, és meg is zavarodott. Mikor már ketten voltak, nem tudom, miért nem dobták be a vízbe, valószínűleg azért, mert mindketten elég hülyék. :) Azért jutott a végén az eszükbe, mert addigra már nagyon elegük lett, és inkább belevágtak ebbe a kockázatos dologba, hogy leviszik a hullákat a kocsiba.

Külön köszönet a részletes "szereplőértékelésért" :) De Bélát kihagytad! Szerintem ő a legjobb.

Egyébként hamarosan elkészül az első előzetes a második részből...!

Üdv:
A dagi

Előzmény: körömpörkölt (126)
körömpörkölt Creative Commons License 2003.06.04 0 0 126
Khhhúúúúrva jóóóó film!!!

Egyetlen bajom vele, hogy miért nem tudta az elején főhős behúzni a hullát az árokba, illetve hogy amikor ketten voltak miért nem tudták akkor a vízbe rakni? Szóval ez a része a történetnek túlontúl erőltetett, de amőgy: Khirááály! Nagyon jó forgatókönyv. Éegjobb színész a főhős haverja a dagi, Galla, medve, a füves meg a bérgyilkos szvsz nem volt túl jó.

örömpörkölt

nothingstaysthesame Creative Commons License 2003.05.25 0 0 125
Ezúton felvetem annak ötletét, hogy amennyiben jobb nem jut eszünkbe a későbbiekben, a folytatás pontos címe legyen a következő:

A műholdak árnyékában 2 - Veszélyben az emberiség

Előzmény: meggyespite (124)
meggyespite Creative Commons License 2003.05.23 0 0 124
Hát már hogyne volna fogalmunk a marketingről!
Az elmúlt 100-120 hozzászólást agyilag megszerkeszteni, felhasználóneveket regisztrálni, és más-más néven hozzászólva dicsérni magunkat - mi ez, ha nem remek marketingfogás?? :)))

Veszélyben az emberiség - ez nagyon jó!

Egyébként épp ezekben a percekben is a második rész eseményeit bonyolítom szavakká, úgyhogy minden poénos ötlet JÖHET!

Előzmény: Alsóbbrendű foslény (122)
rumci Creative Commons License 2003.05.23 0 0 123
„Amúgy mi a péló ez az esemesfal?”
Van a hozzászólások felett az a zöld csík benne mindenféle szöveggel. Az.
Előzmény: h314i (121)
Alsóbbrendű foslény Creative Commons License 2003.05.23 0 0 122
en mindig azt hittem, hogy akik ilyen jo filmet tudnak csinalni, azoknak van fogalmuk a marketingrol is...
h314i Creative Commons License 2003.05.23 0 0 121
Szasztok Pajtások!

A film nagyon frankó!
Amúgy mi a péló ez az esemesfal? Meséljétek már el! Így én is könnyebben el tudom majd adni a porszívóimat.
Egyébként nem tetszik a fórum neve. Minek odaírni, hogy "egy amatőr film". Ez csak elriasztja a sok balekot, aki azt hiszi, valamilyen űrhajózási rovatba csöppent.
Marketingszempontból sokkal jobb lenne pl.: A műholdak árnyékában - Veszélyben az emberiség?
vagy valami ilyesmi.
Háló kérem!
A Gázoló jóbarátja Meggyespite (Medgyesspite) egyébként túl szerény, szerintem szinészileg ő a legjobb, már-már, bélaazállati magasságú szférákba jutott. Ez most egy teljesen értelmetlen mondat volt. Annyira nem is értelmetlen...
Na jó!
Óvakodjatok a műholdaktól! Legyetek résen!

Alsóbbrendű foslény Creative Commons License 2003.05.22 0 0 120
Csinaljatok kisebb verziot, es nyomd az SMS falat.

"Hogyan keszult" az nem erdekel senkit. Az embereknek a kesz dolgok kellenek, amit csak beraknak a szajukba, lenyelik es kesz. Az meg jobb a ha a valami ugy repul a szajukba.
Ezt tartsatok szem elott.

Csinaljatok egyszeru, jol attekintheto, szep honlapot. Rovid, kepes sztori-leirassal, esetleg hosszabbat is(!) tobb keppel, itt mar kulisszatitkokrol is lehet szo.

meggyespite Creative Commons License 2003.05.21 0 0 119
Kezdünk behalni...

Azon gondolkodunk sunyi rapid barátommal /:)/, hogy át kéne alakítani a honlapunkat a második rész szellemében. Tehát a forgatás aktuális állása lenne mindig benne, amolyan előzetes "így készült", azaz, "így készül"... Hm?

Érdekelné ez az embereket? Mármint hogy hogyan készül egy amatőr film a nyáron, ami a végén természetesen letölthető lesz, addig meg meg lehet nézni az első részt, útközben előzeteseket, képeket, stb. Engem érdekelne egy ilyen oldal, de vajon másokat is? Lenne elegendő látogatónk?

Vagy nyomjam az SMS-falat?
Vagy mi a fenének nekünk még több rajongó? :))

Mér nem? De!

meggyespite Creative Commons License 2003.05.16 0 0 118
Látom, szóviccekben azért nem lesz hiány! :)

Előzmény: Geitenbeffer (117)
Geitenbeffer Creative Commons License 2003.05.16 0 0 117
Ha van kedvetek, boncolgassuk kicsit a többi figurát is,

Tehat a kovetkezo resz horrorfilm lesz? :)

Előzmény: meggyespite (115)
nothingstaysthesame Creative Commons License 2003.05.16 0 0 116
Majd ha mások is úgy csődítik ide a rajongók seregét, mint ez a sunyi alak! ;-))
Előzmény: meggyespite (115)
meggyespite Creative Commons License 2003.05.16 0 0 115
Helló!

Köszi, hogy megnézted a filmünket!

Kár, hogy Gallát nem kedveled, hidd el, azért van ám humora. Tény, hogy az utóbbi években volt pár rossz húzása a médiában. Ha van rá lehetőséged, javaslom, hogy nézd meg az új önálló estjét. Egészen más stílusú, mint az eddigiek, és elég ütős.

Vicces, ahogy egyre több derül ki erről a sunyi Rapidról!

Ha van kedvetek, boncolgassuk kicsit a többi figurát is, hátha neadjisten a következő részben még némi jellemábrázolással is megpróbálkozhatunk! :))

Előzmény: JosipTot (114)
JosipTot Creative Commons License 2003.05.14 0 0 114
Khm...
Szerintem is kissé sunyi feje van r.a.p.i.d.-nak, de az is simán hihető, hogy 1szerűen csak tele van a gatyája, de emellett vagány szeretne lenni. Tipikus kisstílű bűnöző.
A Galla-témához: én nem kedvelem, szerintem nem vicces az az ember. Még anno, a megboldogult Holló színházban jó volt, de azóta szerintem 1 poénján sem tudtam nevetni.
Josip (1 új rajongó)
nothingstaysthesame Creative Commons License 2003.05.13 0 0 113
Már miért lenne csalás? Ez egy teljesen megalapozott, szinte már hiperrealisztikus esemény, hogy az elgázolt és félig feltrancsírozott (határozottan sunyi!) fényképész csákó visszatér halottaiból. Ha mást nem, legfeljebb majd újraklónozzák egy titkos űrbázison. :-)

Feltámadunk!

Előzmény: meggyespite (112)
meggyespite Creative Commons License 2003.05.13 0 0 112
Lehet, de azóta sem tapasztaltam akkora csalást egy filmben sem! :)

Ez szerintem teljesen ugyanaz az eset, nem?

Előzmény: Alsóbbrendű foslény (111)
Alsóbbrendű foslény Creative Commons License 2003.05.13 0 0 111
"A nép visszakövetelte őt is, mint Bobby Ewingot :)"

Meggyespite, nem vagy te egy kicsit elmaradva?

Manwe Creative Commons License 2003.05.12 0 0 110
Na azert ujpesti raktarhoz egyszeru fotozassal nem lehet eljutni :)

Bar ha valaki sunyi :)) Szegeny, halottakrol jot vagy semmit :)

Előzmény: meggyespite (109)
meggyespite Creative Commons License 2003.05.12 0 0 109
Huhh, de egy f@sz vagyok! :))

Hirtelen aszittem, hogy MANWE az MEDVE, és kicsit félreértettem a szitut!

Rapid szerintem nem annyira gyilkos típus, csak szeretne az lenni ("Megöljem?!"). Szerintem Medve csak ilyen fotózgatós, kémkedős feladatokat adott neki (Rapid inkább kicsit sunyi, nem gondoljátok?).

Mindenesetre mindenkire ráfér a gyakorlás, igyekezni fogunk etéren.
Rapidnak már kevésbé kell összeszednie magát, bár halála ellenére azért ő is kap szerepet a következő részben. A nép visszakövetelte őt is, mint Bobby Ewingot :)

Előzmény: meggyespite (108)
meggyespite Creative Commons License 2003.05.12 0 0 108
Medve nem hidegvérű gyilkos! Ő csak irányít, dönt és szemet húny.

De edzeni azért fogunk. :)

Ígérem, ezúttal nem kell Britnit énekelned! :)

Előzmény: Manwe (107)
Manwe Creative Commons License 2003.05.12 0 0 107
Nem baj, kicsit megporgetjuk az edzest es jobban megy majd a hidegveru gyilkos szerep.
Csak legyek mar egyszer otthon
Előzmény: nothingstaysthesame (91)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!