de Bilde Creative Commons License 2018.10.16 0 0 1279

Felkészülési meccsen Belgium-Hollandia 1:1. Megdöbbentő, hogy két támadó szellemű csapat esetén 2003 óta 5 meccsből 4-en 1-2 gól született. Azelőtt zsinórban négy döntetlen, köztük egy érdekesen hangzó 5:5. Szóval az utolsó 8 meccsen 6 döntetlen, 10 meccsen 6 döntetlen.

de Bilde Creative Commons License 2018.10.14 0 0 1278

Az egyik hír csak a Mechelen két meccséről szól, a másikban meg már 3-4 klub vezetőit is keresik. Csak az a furcsa, hogy milyen sok emberhez elérnek, amúgy lehet, hogy náluk tényleg nincs bunda (mármint ezen kívül), és ezért járnak el most ekkora erővel, hogy a jövőben is elrettentsenek mindenkit.

Előzmény: m.robi (1277)
m.robi Creative Commons License 2018.10.14 0 0 1277

Mi ez a bundabotrány a belga bajnokságban?

de Bilde Creative Commons License 2018.10.12 0 0 1276

Belgium-Svájc 2:1. Simának nem nevezhető, szokásos hajrás győzelem. Ennek a lassan 4.5 éves hajszának akkor lesz értelme, ha nemcsak az NL-t, de az EB-t is megnyerjük, ami sajnos pont a franciák miatt lesz nehéz, de az előző EB megmutatta, hogy sikerülhet - viszont a 90-es évek eleje óta, meg amúgy is, az EB nem biztos, hogy sokat ér.

ave én Creative Commons License 2018.09.11 0 0 1275

horvátoknak 2:10 :D

Előzmény: de Bilde (1273)
de Bilde Creative Commons License 2018.09.11 0 0 1274

Októberben jön a kemény menet, összecsap a két megállíthatatlan erő, Svájc és Belgium. Hatalmas csata lesz.

de Bilde Creative Commons License 2018.09.11 0 0 1273

A vb óta az első tétmeccs: sima, 0:3-as nyitány Izland ellen a Nemzetek Ligájában. Izland teljesen szétesett, 2 meccsen 0-9 a gólaránya.

de Bilde Creative Commons License 2018.09.07 0 0 1272

A VB-bronzmeccs után visszatérés a válogatott porondra, sima 0:4-es győzelem Skócia ellen. 0:1-es félidő után beindult a szokásos belga henger, utoljára úgy, mint a csoportkörben, a Japánok elleni meccset egy darabig töröljük ki. Jó felkészülés az Izland elleni meccsre, ami kedden lesz.

de Bilde Creative Commons License 2018.09.03 0 0 1271

Jó kis kupaősz lesz, 4 csapat a csoportkörökben.

BL: Club Brugge

EL: Standard Liége, Genk, Anderlecht

Persze volt már jobb is, két éve 1+4 volt a szám.

de Bilde Creative Commons License 2018.07.22 0 0 1270

Szuperkupa-győztes a Brugge, 2:1 a vége.

OLDfather Creative Commons License 2018.07.14 0 0 1263

Megérdemelnék a belgák, hogy kapjanak egy gólt. Simán lezárhatták volna a meccset , de mocskos módon elkezdték az antifocit.

de Bilde Creative Commons License 2018.07.14 0 0 1262

Micsod mentés Alderweireldtől. Megúsztuk a gólt.

de Bilde Creative Commons License 2018.07.14 0 0 1261

1:0 a félidő, ezt most már meg kell tartani.

de Bilde Creative Commons License 2018.07.14 0 0 1260

1:0 Meunier

de Bilde Creative Commons License 2018.07.14 0 0 1259

de Bilde Creative Commons License 2018.07.14 0 0 1258

Belgium-Anglia 4-től a 3. helyért! Mindent bele.

de Bilde Creative Commons License 2018.07.10 0 0 1257

1:0 maradt a vége, nincs döntőbe jutás. 3. helyet meg kell szerezni, hogy előrelépés legyen.

de Bilde Creative Commons License 2018.07.10 0 0 1252

0:0 a félidő. A végén pechesen jött a labda Lukakunak, pedig ez nagy poén lett volna, ilyen góllal vezetni. Nagyon sportszerű meccs, de azért kell a gól, hogy ne legyen hosszabbítás.

de Bilde Creative Commons License 2018.07.10 0 0 1251

Megint nagyot véd Lloris, mint Uruguay ellen. Így nehéz lesz.

de Bilde Creative Commons License 2018.07.10 0 0 1250

Két gyors helyzet mindkét oldalon. Kiegyenlített meccs. Inkább argentin-holland, mint német-brazil.