Keresés

Részletes keresés

Jolida Creative Commons License 2021.06.01 -1 0 29425

Csak mutatnám, hogy a 80'-as (és a későbbi) években milyen okleveleket bocsátottak ki.

http://nimbus.elte.hu/~haszpra/haszpra/oklevel.htm

 

Kemény fedél, kemény hátlap, kézírással kitöltve, 25Ft okmánybélyegben leróva.

Arra a bizonyos célra ez nem alkalmas.... bár lehet próbálkozni. :-ppp

Előzmény: tibtiborkaba_new (29424)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.05.31 -3 1 29424

"nem vastag papírra nyomtatták ĐĐĐĐĐĐ" - hát, az enyém elég vastag papírra van nyomtatva, keményfedél meg minden. Lehet, hogy rád valami puha sajtpapírt sóztak az ecserin, használd egészséggel!

 

"Megyek inkább az ugráló várba" - na, végre valami testhezálló feladat neked, lártod, csak megtaláltad a helyed. A csörgősipkád el ne felejtsd!

 

:DDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: F-lökött (29422)
F-lökött Creative Commons License 2021.05.31 -2 0 29423

Felrémlik az, amikor megszólal a gödörből a lyuk.....

 

Van ez így...........

Előzmény: btamas70 (29421)
F-lökött Creative Commons License 2021.05.31 -1 0 29422

Önnek mennyi is van ĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐ

 

Ja, hogy egy sem.....de minősíteni, fikázni és személyeskedni tud azzal, akinek viszont van......

 

Ez mindent elmond Önről.......

 

Amúgy aranyos a szösszenete, hogy még azt sem tudja hogy néz ki egy diploma, -> a : "kár, hogy olyan vastag papírra nyomtatták őket."

 

Tanulatlankám, nem vastag papírra nyomtatták ĐĐĐĐĐĐ De felraktam Önnek és a csipet - csapatnak, hogy néz ki együtt az 5 diploma, de volt egy elmebeteg, mely szemét szúrta, így lánctörlést kért és kapott is. Na Ővele egyeztessen szabadon, hogy is néz ki egy - avagy több diploma....

 

Amúgy pedig Ön szerint 1.000.-eurós óradíjamat ki tudja csöngetni tsokolom ! Én ingyen nem okítok senkit, még tudatlan elmeroggyantakat sem !

 

Megyek inkább az ugráló várba, melyet az unokának vettem. Igen jó, ennél jobb elfoglaltság, mint pettingelni butákkal és tanulatlanokkal.

Inkább bírkózok az unokámmal az ugráló várban, mint Önnel löncsöljek ingyen, okítva -> valami értelmet vinni a kobakjába........

Előzmény: tibtiborkaba_new (29419)
btamas70 Creative Commons License 2021.05.29 -1 0 29421

Ötszörös félcédulás.

Előzmény: Őszinte Ököl (29420)
Őszinte Ököl Creative Commons License 2021.05.29 -1 0 29420

Szakadjunk már le erről az öt diplomáról. 🤣🤣🤣 Lötyi elvtársnak soha sem volt diplomája. Van 6 elemije jóindulattal. A Soknevűke kérdezz-felelek topic-ban magával beszélget a félnótása. 

Előzmény: tibtiborkaba_new (29419)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.05.29 -3 0 29419

Az ötdiplomás idióta kissé összekeverte a saját nickjeit. Még ahhoz is hülye vagy apuskám, hogy saját magaddal csevegj! Öt diplomával,hehe. Az az öt diploma méltó helyen van a klotyód falán, kár, hogy olyan vastag papírra nyomtatták őket...

Előzmény: Soknevűke (29418)
Soknevűke Creative Commons License 2021.05.28 -3 0 29418

Kiscsillag, mizus a moderációs alapelvekkel ? Ja nem érdekesek...

 

Idézet Öntől : "Hogy ki? Valami Soknevűke nevű idióta!" :) :) Aha, akit minősített 5 diplomás mérnökember, Önnek hány és milyen diplomája is van ? Ja, hogy egy sincs..., legalább érett lett ? Érettségije van ? Vagy még az sincs ?

 

Tán nem tudom a gyerekszoba - gumiszobában hallotta-e azt, hogy mindenki saját magából indul ki ???

Ön is saját magából indult ki, amikor olyat állított, hogy " idióta!"

 

Jó Öntől hallani ezen - saját maga minősítését ! Végre egy igaz és értelmes kinyílvánulás Öntől...

 

Mely még őszintének is tűnt :) :) :) Így......

 

ĐĐ

Előzmény: tibtiborkaba_new (29416)
F-lökött Creative Commons License 2021.05.28 -2 0 29417

Tanulatlan trollkodóbajnok, itt élősködő huszárunk, azzal játszon, ami Önnel egy idős !!!!

 

DE MOCSKOSUL AZZAL !

 

"- Ki állított olyat, hogy magán-irományom közokirat lenne ?

Senki !

- Ki állított olyat, hogy magán-személy közokiratot tud gyártani - avagy előállítani ?

Senki ! "

 

Tanulatlankám, ehhez kellet volna tanulni is és nem csak léhűtősködni !! Ja meg olvasni tudni és az olvasottakat fel is fogni.........

 

Ki és mikor írt " magán-iromány"-ról ? Az Én szösszenetemben, kérdésként !! Amit viszont beidézett az -> OKIRATRÓL szólt ! 

Tehát nemhogy tanulatlan, okoskodó, trollkodó és személyeskedő, még olvasni sem tud és az olvasottakat felfogni !

8 elemi megvan (?), mert ezek alapján kétlem ! Avagy a kellő szesz és a trollkodási hormonok megtették a magukét.

 

Önnek ingyen nem fogom elregélni, hogy egy okiratból, hogy lehet köz-okiratot fabrikálni. Ez az én játékom volt és több ízben be is jött cégek ellen, tehát egy ehhez tudatlan és tanulatlan fórumozó véleménye, ezen témában talán nem mérvadó számomra ? => 0 Többünknek bejött és hatásosan alkalmaztuk, de nem Ön lesz azon személy, akivel megosztom mindezt !!!!!

 

Tehát ne csodálkozzon reflektálásomon, miszerint :

 

Tanulatlan trollkodóbajnok, itt élősködő huszár, azzal játszon, ami Önnel egy idős !!!!

 

DE MOCSKOSUL AZZAL ! "

 

ĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐ

Előzmény: tibtiborkaba_new (29416)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.05.27 -4 0 29416

"- Ki állított olyat, hogy magán-irományom közokirat lenne ?

Senki !

- Ki állított olyat, hogy magán-személy közokiratot tud gyártani - avagy előállítani ?

Senki ! "

 

Hogy ki? Valami Soknevűke nevű idióta! Pont egy hozzászólással korábban, pl. Meg még egy csomó hozzászólásban mégkorábban. Azt sem tudod, miket irogatsz...

 

 

:DDDDDDDD

Előzmény: Soknevűke (29415)
Soknevűke Creative Commons License 2021.05.26 -2 0 29415

- Ki állított olyat, hogy magán-irományom közokirat lenne ?

Senki !

- Ki állított olyat, hogy magán-személy közokiratot tud gyártani - avagy előállítani ?

Senki !

 

Sajnos Ön olyan sötét agyilag, azt sem tudja, mi a közokirat és a magánokirat, okmány - okirat - hatósági okmány - hatósági okirat - hatósági okmány és hatósági közokiratok közötti eltérés...

 

Látom, olvasható, igen dögös cuccost szívott.....Egészségére !!!

Mint említettem nem véletlenül oktatják mindezeket több éven keresztül. Mit gondol, mit képzel, mi az álomvilága, mik az álmai - elképzelései, valahogy nem igazán ránk tartoznának, marhaságaival együtt.

 

Szívjon még egy cuccost és fogja a nyuszira......., ja az már elment, akkor a mikulásra ĐĐĐĐ Még időszerű.

 

 

 

Előzmény: tibtiborkaba_new (29414)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.05.24 -3 0 29414

Először is közokiratot nem bocsáthat ki magánszemély, csak erre törvényileg felhatalmazott hivatal. Ettől köz. A többi legfeljebb magánokirat. Magyarázd már meg, szerencsétlen jegyző mi alapján ellenőrzi, hogy a te általad lekörmölt okirat tartalma, az helytálló-e? Hiszen a közokirat a benne foglaltakat teljes körűen bizonyítja. Lassabban írom, hogy megértsd, ha a jegyző a te irományodat hitelesíti, az attól még NEM lesz közokirat.

 

Illetve várjunk csak! Most, hogy rendeleti kormányzás van, van egy ember, aki közokiratokat bocsát ki, merthogy személyében hivatal, baszki, lebuktál Viktor! 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Soknevűke (29413)
Soknevűke Creative Commons License 2021.05.24 -2 0 29413

Ön akkor sajnos nagyon aluliskolázott és tudatlan is a dologhoz.... Van ez így az itteni megmondó - huszárokkal...de mind1 is.....ennyit tudnak, még egy órát sem tudnak felejteni, mert nincs miből...

 

Ha és amennyiben átvesz tőlem egy közjegyző egy okiratot, az átvételét igazolja és hitelesíti is az okmányt és utána azt páncélszekrénybe helyezik el - nem véletlenül, elárulom trollkodókám, az a irat KÖZOKIRAT !!! -> számba megy - sorszámozott közokirat, úgy is kezelik, úgy is tárolják.

 

De Ön ehhez is tudatlan, minek is mondom el mindezt...., teljesen felesleges.....

 

Olvasgassa a meséket, ha el is tudja olvasni és fel is fogja mondanivalóját. Tapasztalhatóan az itteni témákhoz nem ért, azokat még ismertségi szinten sem ismeri, zehát Önnek a mesekönyv való !! De azért tájékoztatom, a Herceg - fehér lovon, nem Ön lenne ! Hó-tehénkében -> tán az ál-Tudor, vagy inkább a Kuka lenne ? De mivel még bányát sem látott, azt sem tudja hogy néz ki, vicces ez is......

 

Előzmény: tibtiborkaba_new (29412)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.05.24 -2 1 29412

A nagy túrót lesz az közokirat. Max a záradék, hogy saját kezeddel, teljes értelmi képességeid birtokában írtad alá. Mondjuk ez utóbbi kitételt lehet nem tudod megugrani.

 

Inkább tanulgassál... meg olvasni, olvasd el bármely közjegyző weboldalát, és akkor nem írnál ilyen hülyeséget.

 

"A névaláírás hitelesítés esetében a fél által aláírt dokumentum továbbra is magánokirat marad, a közjegyzői záradék teljes bizonyító erejű magánokirattá teszi, tanúk alkalmazása nélkül is. A záradékkal összefűzött iratok közül kizárólag a közjegyzői záradék közokirat, a magánokirat soha nem válik közokirattá, így az alapján nem lehet helye végrehajtásnak sem."

 

Kezdésnek javaslom az elmélyülést ebben a nagysikerű könyvben:

Előzmény: Soknevűke (29411)
Soknevűke Creative Commons License 2021.05.23 -2 0 29411

Túl sokat ittunk ? Vagy mi is van ?

 

Az én irományom soha nem volt közokirat :) 

 

De ha hitelesítek egy okiratot, közjegyző által, na az szentem az már közokiratnak minősül ĐĐĐĐĐ

 

Inkább tanulgasson......még egy hangyányit pettingelés helyett....ĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐ

De az Ön dolga ez is, mint a hülyeség is......

Előzmény: tibtiborkaba_new (29410)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.05.23 -3 1 29410

"Tetszik tudni régebben azzal játszottunk, ha havalmi kétszéges volt, közjegyzővel lehitelesítettük és közokirattá vált, mely előnyösebb volt, mint egy magánlevél - magánokirat. Ezt hogy sikeredett kivitelezni, nem árulom el, szakmai titok..."

 

Ez akkora szakmai titok, hogy minden közjegyző reklámozza a hitelesítési szolgáltatást. Viszont ott vagy óriási tévedésben, hogy ettől a te irományod közokirat lesz. Közokirat kizárólag a hitelesítő záradék lesz, az okirat az a legjobb esetben is csak teljes bizonyító erejű magánokirat lehet. A közokiratot a jegyző írja, kizárólag a hivatali eljárása során. Amivel te betipegsz hitelesítési célzattal, az nem közokirat.

 

dr. Reviczky Renáta Közjegyzői Irodája - 1065 Budapest VI. kerület Bajcsy-Zsilinszky út 65. II.em. 1 - Mi a különbség? (tabellio.hu)

 

Előzmény: Soknevűke (29409)
Soknevűke Creative Commons License 2021.05.23 -2 0 29409

Tetszik tudni olvasni és az olvasottakat értelmezni is ??

 

Válaszom ez volt : ->

"Soknevűke  4 napja    -1 0 29399

Tényleg semmi sem változott !! Én megválaszoltam marhaságait a 29390 hsz.-ben.

 

Mivel szikrát nem kapott - válasza : " Sajnos semmi nem változott - nem olvas csak fossa a szót - feleslegesen! Be is fejezem! AJ " =>

 

Tegye szentem, de a vagyon bevallás ne lenne kötelező és ne lenne közokirat ? Keresse meg azt a személyt, aki nem készíti el, az a beosztására alkalmatlan személy lenne....

Vagyon bevallást ki is veszi át az országházban ???  De érdekes, egy jegyző (!!)....és hova helyezi el ? Páncélba (!!)....

 

Agyatlankám miért is ?

 

Értem már miért, mert nagy költőnktől származnak mind :-> levelek Lédához........Azok pedig tényleg nem közokiratok, hanem magán levelek.

Vagyonbevallások viszont, mivel közjegyzői átvétel és hitelesítés volt, mocskosul közokiratok ! Nem kicsit, nagyon azok !"

 

Tetszik tudni régebben azzal játszottunk, ha havalmi kétszéges volt, közjegyzővel lehitelesítettük és közokirattá vált, mely előnyösebb volt, mint egy magánlevél - magánokirat. Ezt hogy sikeredett kivitelezni, nem árulom el, szakmai titok...

 

Tehát meg lehet sértődni és bocsánatot várni, de miért is kéne ? Egy bevallás -> közjegyzői átvétel után, közokiratnak minősül, ha tetszik - ha nem, az!!!!!

 

Ezen közokiratban szereplő tények és állítások, mivel közokirat a szentem, olyan állításnak minősülnek, mely a Bíróság - ügyészség.....stb. előtt megdönthetetlen tények..., mivel közokirat.

 

Nem véletlenül írtam, hogy csokoltatom Polt urat, mert azt veszi csak figyelembe, ami érdekeit képviseli, vagy amit diktálnak szentemnek, így nem véletlenül áll a bál kölhonban is. Nem részletezem, mert sem időm, s energiám részletezni mindezeket, egy részét olvashatja a médiában.....

 

Nem véletlenül írtam Önnek a Zöldhatóságról.....Ott egy piaci kofa 8., általánossal úgy lett igazgató, hogy végzettségét - diplomáját - nyelvvizsgáját, mindenét hazudta politikusként, többszörös milliomos lett -> kastélyal kirúgásakor nem elítélték (!), hanem még végkielégítést is kapott 40 misit...:) -> na ez az igazság szolgáltatás, az ügyészség és a bíróság eredményessége úgy, hogy ezen léhűtőket mi fizetjük, hogy ténykedjenek érdemben. Sikerült nekik ????

 

Tróger játék megy itt - tróger játékosokkal, melyek mocskosul nagy bűnözők is, csak a csoda ügyészség vagy nem látja -> akkor irány az optikus, illetve nem akarja látni a történéseket, tán jópénzért. Akkor viszont miért is vannak közpénzből felltartva ?

 

Ugyanilyen csipet - csapat a volt HIF., mostanság a csoda Nemzeti Média -és Hírközlési Hatóság. Ott is dolgoztam ismerem a stílusukat - mentalitásukat. Azok is vannak, de minek...közpénzből fenntartva......

 

Tehát a -> 

világosan leírtam, még egyszer nem fogom! AJ

 

Nem kell megismételni, mélyen és részletesen válaszoltam szösszenetére ! Ezek után mit és milyen módon is szeretne tőlem, bármit is ?? Beláthatja, semmi dolgom nem lenne Önnel, nem úgy mint Önnek......-de én nem vagyok követelőző.....-> elgondolkodtató NEM !!!

 

De én sem elváró, sem követelőző, nem vagyok, csak egy válaszadó ĐĐ Mindenki saját döntése..

 

 

Előzmény: AudiJo (29403)
Soknevűke Creative Commons License 2021.05.20 -1 0 29408

Egy kis érdekesség......

 

Pünkösd hétfő után, fizetős lesz a parkolás is, a nagy nyitás kapcsán ĐĐĐ -> Nagy miniszterünk bejelentette....

 

Izgis lesz :) Mivel még nem jelet meg a közlönyben, így bérletet sem lehet váltani a szolgáltatónál, főleg ilyen korlátozott időben. 

Mi lesz kedden ? Halmokban álló parkolási bírságok és halmokban álló eljárások a szolgáltatók ellen.->  Ez a jövő.......

 

Ki cseszte el ? Szabadon választható :) De simán nyerhető eljárások lesznek. ĐĐ A többi pedig kit érdekel.....

Soknevűke Creative Commons License 2021.05.19 -1 0 29407

Mivel nem a Lötyi topicban ment az eksön, így érdekes lenne - lett volna, arra hívatkozni, hogy a másik topicban keressen meg, ezen ügyben -> ĐĐĐĐ

 

Én amire tudtam és értelmét láttam - válaszoltam. A többire is válaszoltam, érdem szerint, hogy miért nem teszem mindezt ?...

 

Tetszik tudni.....még az egyetemen, egy bölcs okítómesterem mit is mondott ? Indoklási részbe a legkevesebbet írjad, mert akkor nincs mibe belekötni.....Igaza volt, kb.10 év után úgy jött össze, másokat oktattam és írtam alá közokirataikat ĐĐĐ

 

Lejött ?? Vagy még további magyarázatra szorul a dolog részemről ?

 

Azért nem voltam, mert feltipegtem Budára.....+unoka, + urtánfutó->asszony és dorbézoltunk légvárral, gyerek-házzal, kajáldával, mert ezen ténykedést - hogy igen öregszem, jobban igénylem. Majd rá tetszik jönni miről is beszéltem....idővel.....ĐĐĐĐĐĐ

Előzmény: somytomy (29404)
Soknevűke Creative Commons License 2021.05.19 -1 0 29406

Nem is kell, azt már megválaszoltam ĐĐĐĐĐ

Előzmény: AudiJo (29403)
Soknevűke Creative Commons License 2021.05.19 -1 0 29405

Tetszik tudni nem véletlenül okítják mindezeket 5- évig, egy okító helyen . ĐĐĐ

 

Egy trollkodó 30-60 perc alatt csak 1-2 dologra tud rálátni a kereső szerint, de ezek alapján úgy tűnik mindentudó lesz ezen idő alatt !! ĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐ. Hajrá......

Hátamra pedig nincs ráírva, hogy infó pultos - "miben segíthetek -> Béla vagyok", avagy ingyenes okító, tanítómester lennék..tudatlanok számára. Elárulom, egyik sem vagyok !!!!!

 

Szentem inkább olvasgasson....:) ha tud :

 

https://drujvary.hu/alairas-es-tanuzas-maganokirat/

https://jema.hu/article.php?c=540

https://kuria-birosag.hu/sites/default/files/joggyak/osszefogl_velemeny_iteleti_bizonyossag.pdf

http://projektjeink.birosag.hu/sites/default/files/allomanyok/e-learning/btk/buntetojog3/lecke6_lap1.html

stb. stb. stb.

 

Van még több is, adjak ? Az, hogy Ön mit minek minősít, nem igazán érdekel és nem is mérvadó - sem a közigazgatásnak - sem a bíróságnak - sem az ügyészségnek - sem a nyomozó hatóságnak - se senkinek......, de szerintem másokat sem -ezen körön kívül, csak azokat, melyek ugyanolyan tudatlanok, mint Ön !

Látják az egót, mentalitást, de a tudást nem igazán, csak 1 irányba, a többi valahol elveszett......Pedig megvan, csak nem az Ön tudásában.

 

ÉS DRÁGA SZENTEM !, EDDIG CSAK AZ EGYIK SULIRÓL DUMCSIZTUNK ĐĐĐĐĐ

 

Még ott vannak a villamosok :), + a közgazdászok, + a nagyfrekisek lokátortecnika ügyileg, + a többi ĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐd -> mindegyikben megbuktak, csak sületlenségeket és minősítgetéseket - személyeskedéseket hoztak össze szösszeneteikben, semmi értelmeset, mely alapján kiröhögték Önöket.

 

Kis agya el is jutott volna a lényegig, mit is írtam a 29397-es hsz.-emben ?-> idézem szentem -> "Mint kértem (??) akkor nyomja azt, a Magyar Közlöny számot - melyben megjelent a másnak minősítése, mert az a mérvadó ilyen típusú közokirattá nyílvánításhoz, ezen közokirat :) Mely közokiratokat közöl..."

Tehát meddig kívánja még ezen agyatlanságát játszani tovább itt velünk - velem a fórumon ? Csak kérdezem, finoman és visszafogottan megtéve a kérdést..???!!!!???

Már megbocsásson, de Ön ugyanolyan fószer, mely előadta számomra, hogy az akkori Ferihegyen dolgozik, mint lokátoros és az antennára üvegszálas -> bocsi füllentek, mert finomítottam, fénykábellel viszik fel a primér kisugárzáshoz a jelet. :( :( :(

Már megbocsásson, de egy szinten vannak....

 

 

Előzmény: tibtiborkaba_new (29402)
somytomy Creative Commons License 2021.05.19 0 0 29404

Kár, hogy ez egy másik topik, szóval itt aztán biztosan nem "kell" kérdéseket feltenni. Amúgy meg a Lötyitopikban is "felteheted" a kérdéseid, de nem kötelező ám és azt se tiltja semmi, hogy kivételesen te válaszolj egy kérdésre.

Ennyit mára arról, hogy kinek hogyan megy a szövegértés...

Előzmény: Soknevűke (29400)
AudiJo Creative Commons License 2021.05.19 0 0 29403

A 29388-ban világosan leírtam, még egyszer nem fogom!

AJ

Előzmény: Soknevűke (29399)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.05.18 -3 1 29402

Azt mondod, hogy a diploma közokirat, mikor a törvény világosan fogalmaz:

 

2016. évi CXXX. törvény [ Pp. (új) ]

323. § [A közokirat]

(1) A közokirat olyan papír alapú vagy elektronikus okirat, amelyet bíróság, közjegyző vagy más hatóság, illetve közigazgatási szerv ügykörén belül, a jogszabályi rendelkezéseknek megfelelő módon állított ki.

 

Szóval akkor az egyetem az most bíróság, közjegyző, hatóság vagy közigazgatási szerv? Ugyehogy egyik sem. És ennek ellenére a diploma valóban közokirat, de nem azért, mert egyedi sorszáma van.

 

Amúgy megnézted a klotyód falán a diplomát? Az egyedi azonosítószámán kívül milyen személyes adat van benne? Név, születési idő, hely. Se több, se kevesebb. Mondjuk egy lakcímkártyán ettől több van, ott még az anyja nevét is feltüntetik. Szóval ott tartunk, hogy egy lakcímkártyán, ami szerinted nem közokirat, több azonosító adat van, mint egy diplomán, ami szerinted közokirat.

 

Tudod mitől közokirat a diploma? Nem azért, mert benen van a név meg a születési hely, idő, de még csak a sorszáma miatt sem. Azért, mert azt mondja a törvény:

2011. évi CCIV. törvény [ Felsőokt. tv. (új) ] 51. § (5) *  Az oklevél Magyarország címerével ellátott közokirat, amely tartalmazza a kiállító felsőoktatási intézmény nevét, intézményi azonosító számát, az oklevél sorszámát, az oklevél tulajdonosának nevét, születési nevét, születésének helyét és idejét, a végzettségi szint, illetve az odaítélt fokozat és a szak, szakképzettség megnevezését, az oklevél minősítését, a kiállítás helyét, évét, hónapját és napját, az oklevél által tanúsított végzettségnek, szakképzettségnek a Magyar Képesítési Keretrendszer, az Európai Képesítési Keretrendszer szerinti besorolását, valamint a képzésnek a képzési és kimeneti követelmény szerinti időtartamát. Tartalmaznia kell továbbá a felsőoktatási intézmény vezetőjének - illetőleg a tanulmányi és vizsgaszabályzatban meghatározott vezetőnek - eredeti aláírását, a felsőoktatási intézmény bélyegzőjének lenyomatát.

 

Na ezért közokirat, se többért, se kevesebbért.

 

Ezt írtad Jolidának:

 

Igen, az elmeroggyant agyában ez szerepel : ""Ugyancsak közokiratnak minősül az adóigazolvány, a lakcímkártya, a diákigazolvány, a gépjárművezetői engedély, az úgynevezett TAJ kártya és a forgalmi engedély is." 

 

Ehhez képest, csak úgy megjegyzem, a fenti felsőoktatási törvény melléklete, a 3. melléklet a 2011. évi CCIV. törvényhez III. Az adatkezelésnek és az adattovábbításnak a felsőoktatási információs rendszer működéséhez kapcsolódó egyes kérdései 6. pontja kimondja:

 

A diákigazolvány a Nektv. 2. § 3. pontja szerinti kártya, amely közokirat. A diákigazolvány birtokosa az elektronikus kártyakibocsátó rendszerhez (a továbbiakban: NEK) kártyafelhasználóként csatlakozik. A NEK működtetője és a diákigazolvány megszemélyesítője a diákigazolvány kiállítása céljából kezeli a Nektv. 16. § (2) bekezdés a)-b) pontja szerinti adatokat. A diákigazolvány kiadására irányuló kérelem a Nektv. 16. §-ában előírt adatokon túl tartalmazza:

a) azon legfeljebb két felsőoktatási intézmény rövidített nevét, székhelye vagy telephelye címének települését, amellyel a hallgató jogviszonyban áll,

b) a hallgató lakcímtípusát, amelyhez tartozó lakcím települése a diákigazolványon megjelenítésre kerül,

c) a hallgató azonosítószámát, továbbá

d) a hallgató képzésének munkarendjét.

A diákigazolványt a felsőoktatási információs rendszer működéséért felelős szerv a megszemélyesítő útján küldi meg a jogosult részére a közreműködő intézménybe.

 

 

Lófaszt se tudsz te, hiába " mert költségekben több millió forint volt tanulásom költsége, számlával alátámasztva.". Látod, most se eszed, se pénzed.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Előzmény: Soknevűke (29398)
Soknevűke Creative Commons License 2021.05.18 -2 0 29401

Megjelent az egyik besúgóművesz is ! Még nem tíltották ki innen ? Szomorú....de van ez így.

 

Túldimenzionálás legyen az én dolgom -) -). Mindíg is utáltam és lenéztem a besúgókat, mert egy mocskosul tróger alakok...lennének, akármennyire is fényezik magukat és próbálják titkolni, kik is Ők valójában. Tetszik tudni minden kiderül......

 

Okulásként volt egy ismerős, aki haver lett. Kiderült utólag hetente jelentést írt rólam....Akkor, annó igen rendesen hazavágta a családot, de túléltük...

Mostanság ? Nyitott lett a szentem, bármennyire beépült, lopta az áramot, gázt, kapcsolattartója rablás miatt börtönbe került, mely személy véletlenül a testvére volt, akkor miről is beszélünk ?

 

Legyalulta saját magát a tróger besúgó, csak magával rántotta a Lányát és Fiát is, meg az egész családot.

Na ilyen a trógerek élete, mindenki eléri mindezt.......

Előzmény: PP_Stereo (29394)
Soknevűke Creative Commons License 2021.05.18 -2 0 29400

somytomy - megmondó - trollkodó kapitány !!

 

- Tetszik tudni olvasni ?

- Fel is tudja fogni az olvasottakat és értelmezni is tudja ?

 

Úgy tűnik így már Ön által bizonyíthatóan, hogy mindegyik kérdésemre nemleges a válasz !

 

Mivel ha tudna olvasni és az olvasottakat felfogni akkor :

 

"Nyitotta: bumeráng77, 2020.10.18 19:37 | Hozzászólások: 2979 | Hozzászólók: 37 

Ezt a topikot Audioland ötdiplomás, kirakhatatlan főtudorának (főlökott, studeres, hangmérnök, stb) nyitottam azon célból, hogy igen magasröptű kommunikációs potenciálját itt vezesse le. Itt nyugodtan kérdezősködhet tantál elkókról, tranzisztorokról, bármiről. Sőt, méregdrága 'tsúdiójának' legújabb darabjaival is megismertetheti a kedves érdeklődőket. Akit érdekel, az majd issza szavait és itt megválaszolja a kérdéseit (ha tudja!), imigyen bekerülve a Tudósok Klubjába, az Audioland elitjébe."

 

Tehát nekem kérdéseket kell feltennem és nem válaszolnom ĐĐĐĐĐĐ -> mivel ha nem tudná, a topic neve ->"Soknevű kérdezz-felelek topikja" Tehát én kérdezek, mások válaszolnak, ha tudnak, de mocskosul nem tudnak.......

 

De amúgy tudatlanka, tetszik tudni mennyi az óradíj jogász-ügyvédként ? 1000 euró-felett :) -> ÓRADÍJ !!!!!

 

Tehát agyatlan fórumozókám, tán át kéne gondolni szösszenetét -> miszerint mit is írt ? : "hát nehogy már ingyen ossza szét a nagy tudást :D"

 

Hát tényleg ne agyatlan fórumozókám, mert költségekben több millió forint volt tanulásom költsége, számlával alátámasztva. Az első ingyen volt a többi fizetős....

 

Tehát Ön szerint aluliskolázottaknak azért kéne esszét írnom olyanról, melyhez a GOOGLE-ban is utána nézhetnének - mert vagy buták a keresőhöz, vagy lusták megkeresni, tán igen vicces kijelentése lenne. Csak kérdezem, Ön is ezen aluliskolázott pornéphez tartozik ?

 

Amúgy én soha nem az észt osztottam, hanem a tudásról kérdeztem olyanokat akik itt az észt osztották, állítólagosan toppon lévő személyek.....

 

Kiderült róluk, nemhogy diplomájuk nincs, még tán középsulit sem végezték el, van akkor 8 elemi ???

Na és Ők itt a nagy okosok, akik Ön szerint is -> " ingyen ossza szét a nagy tudást" Ami nincs is !! Na tsokolom, nemlétezőt könnyű osztani és nélkül és eszetlenül !!!

 

Van ez így, ilyen az itteni Fórumozó garnitúra nagy része ĐĐĐĐĐĐ

Előzmény: somytomy (29395)
Soknevűke Creative Commons License 2021.05.18 -2 0 29399

Tényleg semmi sem változott !! Én megválaszoltam marhaságait a 29390 hsz.-ben.

 

Mivel szikrát nem kapott - válasza : " Sajnos semmi nem változott - nem olvas csak fossa a szót - feleslegesen! Be is fejezem! AJ "

 

Tegye szentem, de a vagyon bevallás ne lenne kötelező és ne lenne közokirat ? Keresse meg azt a személyt, aki nem készíti el, az a beosztására alkalmatlan....

Vagyon bevallást ki is veszi át az országházban ? De érdekes, egy jegyző....és hova helyezi el ? Páncélba....

 

Agyatlankám miért is ?

 

Értem már miért, mert nagy költőnktől származnak mind :-> levelek Lédához........Azok pedig tényleg nem közokiratok, hanem magán levelek.

Vagyonbevallások viszont, mivel közjegyzői átvétel volt, mocskosul közokiratok ! Nem kicsit, nagyon azok !

Előzmény: AudiJo (29393)
Soknevűke Creative Commons License 2021.05.18 -2 0 29398

Ön tud olvasni és fel is fogja az olvasottakat, vagy csak személyeskedni és fikázni tud agyatlanul ?

 

Hogy jön most ide a : "Tőled aztán tényleg éhenhalna a közjegyző." ???

 

Ha tetszett volna olvasni és fel is fogta volna amit írtam, még a jogerős határozat is közokirat !

De hogy jött az agyontanult agyába a közjegyző ? Igen, a közjegyző 90-95%-ban közokiratokat állít ki. De nem védettségi igagazolványt...stb, hanem pl. Örökösödési végzést, mely alapján, agyatlanka átírják a tulajdonjogot, így necces lenne, ha nem lenne közokirat irománya...

 

Diploma miért is van és mit bizonyít ? -> sorszámozott - beazonosítható, minden személy-aki megkapta, minden személyes adatát tartalmazza -> beazonosíthatóan. Tehát a diploma Közokirat -> csak az Ön lakcím kártyája nem az, mert rossz rajta a cím : IMEI ĐĐĐĐĐĐĐĐĐd

 

 

 

Előzmény: tibtiborkaba_new (29392)
Soknevűke Creative Commons License 2021.05.18 -2 0 29397

Mit kéne tudatlan szentem megbeszélnem a bírósággal ??????

 

Mint kértem (??) akkor nyomja azt, a Magyar Közlöny számot - melyben megjelent a másnak minősítése, mert az a mérvadó ilyen típusú közokirattá nyílvánításhoz, ezen közokirat :) Mely közokiratokat közöl...

Az, hogy egy elmeroggyant bíró, I fokon mit ítélne, saját dolga, majd a II.-fok helyreteszi. Ott is valaki - valakije benyomva dolgozik, ha nem jött volna rá. 

 

Igen, az elmeroggyant agyában ez szerepel : ""Ugyancsak közokiratnak minősül az adóigazolvány, a lakcímkártya, a diákigazolvány, a gépjárművezetői engedély, az úgynevezett TAJ kártya és a forgalmi engedély is."

 

Agyatlankám, olyan jogerős határozatom van, sőt Ügyészi kivitelben, hogy a valótlan forgalmi engedély, nem közokirat hamisítás, hanem semmi :)

De azért a gépjárművezetői engedély, az közokirat, de a többi mocskosul nem az !

 

De csak, hogy lejöjjön tudatlansága, mely 3 közokirat, melyet kérnek a szavazásnál, beazonosítás miatt ? 1., Szig., 2., Jogsi, 3., Útlevél. Miért, már leírtam miért.

Ezekhez kérik hatósági igazolvány - kiegészítő gyanánt a lakcímkártyát. 

 

Szóval mocskosul nagy tévedésben leledzik agyilag....De az Ön dolga, nem az enyém.

Előzmény: Jolida (29391)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.05.18 -3 0 29396

Pedig szerintem Lötyikapitány rendkívül önzetlen, szétoszt ő mindent, ami van neki. Hát, csak ennyi van neki...

Előzmény: somytomy (29395)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!