Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.04.03 0 0 459
Szabad orvosválasztás van, a legjobbhoz szeretnék nem vmi kontárhoz.
Előzmény: Törölt nick (458)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.28 0 0 457

Ismét felteszem a kérdést, melyik dokihoz jelentkezzek be?

Hummingbird Creative Commons License 2007.02.23 0 0 456
Számolja vki, hányadszorra? :(

(ott próbáltam; eddig mindig működött...)
Előzmény: Törölt nick (455)
Hummingbird Creative Commons License 2007.02.23 0 0 454
Ezt 'érdekesen' rakta be; szóval itt a link: http://index.hu/politika/bulvar/bulvarhirek/?main&301516
Előzmény: Hummingbird (453)
Hummingbird Creative Commons License 2007.02.23 0 0 453
<a href="http://index.hu/politika/bulvar/bulvarhirek/?main&301516" target="_blank">Melyiknél</a>? Már megint a csigás OTP?
kukabenko Creative Commons License 2007.02.17 0 0 452
Ez olvasható a http://www.vizmuvek.hu/pages.php?menu_level1=2&menu_level2=4 oldalon: "Az újpalotai lakótelep ellátására a gépház melletti toronyház tetejére 2 × 300 m3-es acélmedencét építettek, bár később ezt a tornyot kikapcsolták a rendszerből, és áttértek fordulatszám-szabályozós üzemre. "

Ezek szerint már nincs is víz a tárolótartályokban?
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.30 0 0 451
Ma bedobtak hozzán a Na.hu Kft internet hirdetését. Arról érdeklődnék, hogy mennyire korrekt a szolgáltatás, stabil-e a kapcsolat, a pingek milyenek ill., hogy mennyire terhelt. Nem szeretném ha megrendelném a 4mbitet és maxon csak éjjel és délelött lehet tölteni amikor mindenki alszik v. melózik.
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.25 0 0 450
Elirtam, másik településre, így még mindenki oda jár :)
Előzmény: Biovadász (449)
Biovadász Creative Commons License 2007.01.25 0 0 449
Nem kell ahhoz máshová bejelentettnek lenni, hogy ne a legközelebbi orvost válaszd. :)
Előzmény: Törölt nick (448)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.25 0 0 448
Mindenki máshová van bejelentve?
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.12 0 0 447
Doki ügyében én is szeretnék tanácsot kérni.
Előzmény: TRf (446)
TRf Creative Commons License 2007.01.10 0 0 446
Sziasztok! Megvagytok? Éltek? Minden ok? BUÉK meg ilyesmi!

Képzeljétek, hétfőn voltam Ocsmányirodában, és átiratkoztam hivatalosan, úgy hogy most már dokumentum rögzíti, hogy itt lakom állandó jelleggel. A következő lépés az orvosválasztás volna, és ebben kérném a helyi öreg rókák segítségét: Tudnátok ajánlani olyan megbízható házi orvost, akivel jó tapasztalatotok volt?
VEE Creative Commons License 2006.12.15 0 0 445

Tisztelt Újpalotai Lokálpatrióták!

 

Feltételezem, hogy mindannyian szeretitek, ha a környezetetek minél szebb, hibátlanabb. Ennek érdekében javaslom, hogy a nem égõ közvilágítási lámpákat folyamatosan jelentsétek, mert az erre hívatott cégnek a hibás fényforrások felderítésére nincs energiája.

 

Mivel úgy tapasztaltam, hogy a BDK Kft. nem tett mindent azért, hogy az ingyenes kerületi újságokban a bejelentési lehetõségek adatai megjelenjenek, ezúton teszem közhírré azokat:

 

Internet: www.bdk.hu

E-mail: bdk@bdk.hu

Tel.: 238-3838, fax: 238-4323

 

Rendszeres faxolásaim során azokat a helyeket, amelyeket nehéz definiálni (ott, ahol nehéz házszámot írni, pl. a parkoknál, nagyobb útkeresztezõdéseknél), az internetes hírportáloknál található térképlinkek segítségével – az adott helyszín kinagyításának kinyomtatásával, majd arra berajzolva a lámpák helyét – segítek nekik megtalálni a lámpahelyet.

 

Remélem, hogy sok munkát adtok a cégnek és a jövõben kevesebb lesz a hibás utcai lámpa a fõvárosban.

Biovadász Creative Commons License 2006.12.15 0 0 444
Milyen árfolyamon meg az amnéziás Tarao? :)
Előzmény: TRf (443)
TRf Creative Commons License 2006.12.10 0 0 443
Két Rahanért adok egy Doktor Justicét! KIAI! ;-)
flashman Creative Commons License 2006.12.08 0 0 442
Simán! :) A másik helységben épp a kockás-szakkör tart éves nagygyűlést. :D
Előzmény: TRf (441)
TRf Creative Commons License 2006.12.07 0 0 441
Jól van, látom alakul a helyi Hahota-szakkör. :)
flashman Creative Commons License 2006.12.05 0 0 440
Azt nekem is vehetsz. :)
TRf Creative Commons License 2006.12.04 0 0 438
A héten tervezem meglátogatni. Vegyek valamit? ;-)
TRf Creative Commons License 2006.11.22 0 0 436
Mizu?
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.05 0 0 427
Köszi.
Előzmény: Törölt nick (426)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.04 0 0 425
Palotán van olyan panel amit a panel plusz keretében felújítottak v. nyertek rá pályázatot?
lujzalujza Creative Commons License 2006.08.22 0 0 423
Sziasztok!

Duplaszivárvány!
Fél hatkor fényképeztem az erkélyről.
Hummingbird Creative Commons License 2006.08.22 0 0 422

Azt nem tudja pontosan vki, h hova tervezik a Lidlt (vagy mit)? Úgy értem: csak a volt GAMESz(?) terület vagy ez + a foci- és a teniszpályák is, tehát az utcától az első párhuzamos járdáig tartó terület vagy ezek eddig + a park is a játszótérrel, sz'al úgy ahogy van, az egész terület mindenestül? Remélem, nem voltam bonyolult...

Köszi!

Előzmény: kambekk (420)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.18 0 0 421
Ma kapjuk meg a kulcsot és utána már csak bejelentkezés kérdése, hogy mikor leszek újpalotai :-)
kambekk Creative Commons License 2006.08.11 0 0 420

Kaptam, küldöm!

 

Újpalota lakossága és a Budapest Társaság lakossági fórumot és demonstrációt tart az Újpalotán, egy 8000 m2-es zöld területre (park játszótérrel) tervezett újabb Lidl áruház felépítése ellen.

A fórum és demonstráció helyszíne és időpontja:

XV. KER., ERDŐKERÜLŐ U. 26-32. SZ. LAKÓTELEPI HÁZ MÖGÖTTI TERÜLET,
AUGUSZTUS 15., KEDD 17 ÓRA

HÁTTÉR: A korábban már hírbe keveredett áruházlánc (a terület szabályozási tervének az építkezés szempontjából előnyös módosítása után) építési engedély nélkül, egy zöldterület felszámolásával, a lakók megtévesztésétől sem visszariadva kívánja felépíteni újabb áruházát.

Az épített és természeti környezettel nem törődő (ld. pl. újpesti áruház) áruházlánc a jelenleg parkként funkcionáló területen minimum 67 fa kivágásával és egy játszótér felszámolásával kívánja megvalósítani terveit. A helyi lakosok kezdeményezésére indult, az építkezést ellenző aláírásgyűjtés megállítására hirdetményeket helyeztek el a lépcsőházakban, melyek arról tájékoztatták a lakosságot, hogy az építkezés tervétől elálltak. Miután az aláírásgyűjtés félbeszakadt, kiderült, hogy ez a szándék egy másik tervezett áruház épületére vonatkozott. A helyi lakosság képviselői és a Budapest Társaság mélységesen felháborítónak tartja ezt a cinikus és erkölcstelen eljárást.

A demonstráción a helyi lakosok képviselői mellett felszólal Lányi András, az Élőlánc Budapestért néven civil választási szövetséget létrehozott Budapest Társaság önkormányzati képviselőjelöltje is.

A demonstráció helyszínén a szervezők látványos elemekkel kívánják felhívni a fővárosi lakosság figyelmét az újabb környezetkárosító és illegális beruházás veszélyeire.

A SZERVEZŐK VÁRJÁK A FŐVÁROS LAKOSAINAK RÉSZVÉTELÉT. NEM CSAK KERÜLETI ÜGY, HOGY ELTŰNIK –E EGY ÚJABB ZÖLD FELÜLET, MEGVALÓSUL –E EGY ÚJABB ILLEGITIM BERUHÁZÁS!

ADD TOVÁBB!!!

lit Creative Commons License 2006.08.09 0 0 419

Sziasztok!

 

Én oda jártam, bár az nem tegnap volt:-) valami konkrét kérdés?

Előzmény: bpo-169 (407)
TRf Creative Commons License 2006.08.08 0 0 418
Eddig megúsztam. :-P
Előzmény: Törölt nick (417)
Biovadász Creative Commons License 2006.08.08 0 0 416
"Ahogy baktattam keresztül azon a parkon, ott a Kontyfa (?) suli előtt, felmerült bennem még egy kérdés: milyen az éjszakai közbiztonság Újpalotán?"

Tűrhető. Kínaiak csak egymást késelgetik néha, azon kívül páran néha túl erősre isszák magukat. Egy gázspray vagy gázpisztoly felszereltséggel biztonságban érezheti magát a tisztes polgár, ha éjszaka kell keresztülvágnia a zöld területeken. :)
Előzmény: TRf (415)
TRf Creative Commons License 2006.08.08 0 0 415
Valóban, erre nem is gondoltam. Tegnap kipróbáltam, és egyetlen buktatója van a dolognak: 23:50 és 0:20 között napzárás miatt nincs pénztár, tehát ha rosszkor esel be, félórát sétálgathatsz a kihalt pultok között.

Ahogy baktattam keresztül azon a parkon, ott a Kontyfa (?) suli előtt, felmerült bennem még egy kérdés: milyen az éjszakai közbiztonság Újpalotán?
Előzmény: Törölt nick (412)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!