Keresés

Részletes keresés

laci781 Creative Commons License 2009.02.19 0 0 94
Nezz utana a topikban.

Diohejban: foszezonban szinte semmi, szezonon kivul van keveske kedvezmeny, de ez helyfuggo. Rovid nyaralasnal nem annyira eri meg, inkabb hosszabbnal.

Szanj ra par orat es nezgelodj a neten, sok szallodanak van honlapja, vagy turisztikai siteokon hirdetnek, es hasonlisd ossze az eurorest altal kinalt arakkal. Sot, ha vmi komolyan erdekel hivd fel a hotelt, kerj ajanlatot. Kisebb hotelek gyakran adnak kedvezmenyes egyedi ajanlatot, csak menj.

Ennyi.
Előzmény: bojh (93)
bojh Creative Commons License 2009.02.19 0 0 93
Sziasztok

Most akkor átverés vagy sem ez a kedvezményes üdülés????? Már tavaly is kaptam e-mailt, hogy "most rendeljen csekket" stb, de nem mertem belevágni.. Valóban működik a dolog? Jár kedvezmény a csekkes nyaralással? Jó lenne...

ÍRJATOK!!!!! Köszi
Előzmény: Törölt nick (81)
csocso50 Creative Commons License 2008.12.25 0 0 90
Sziasztok.

Bialában voltunk a Kamaka hotelba.
Oda értünk mindjárt ki kellett fizetni 1 hétre a kaját 17000ft/fő.
Reggel 9 reggeli 19-kor vacsora+desszert.A kaja változatos és bőséges volt.A szobák kulturáltak voltak.ennyi pénzért nagyon szuper.
laci781 Creative Commons License 2008.10.03 0 0 89
Hmmm, en nagyon jot nyaraltam parommal csekk nelkul is egy olyan szallodaban ahol egyebkent a csekket is elfogadtak volna.

Mit ad Isten, nem volt dragabb! Sot, par euroval olcsobb volt. Akkor most ki jart volna jol ezzel a csekkel?

Csak nem a terjeszto?
Előzmény: Lelike01 (88)
Lelike01 Creative Commons License 2008.09.28 0 0 88
Hali!

Hát igen.....ez Magyarország!!! Ha egyvalaki csinál valami jót, kettő rögtön ott van, hogy beleköpjön!!!
Végigolvastam a szövegeket és látom, hogy negativísták többen vannak, de hát ilyenekkel lehet találkozni nap mint nap ha kimegy az ember az utcára, nem? Konkrétumokkal persze nem támasztják alá az álláspontjukat. Ingyen kapnának egy bringát rögtön azt néznék, hogy szar kínai.....:))
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.09.07 0 0 87
te, ezt a nyaralózsenit vajon kirugták, hogy nincs nickje, vagy ezt a pár hozzászólási lehetőséget is úgy nyerte? Na mindegy, várunk kicsit hátha visszatér a nagy útról és mesél nekünk. Bízzunk benne, hogy nem harapta picsán egy cápa...
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.25 0 0 86

Nekem meg az összes céges és magán mailem nyert....,azaz 96 db.

Nem foglalkoztam vele,de simán átbaszás lehet ez az egész...

Előzmény: 1Boszorka (40)
erababa212 Creative Commons License 2008.08.13 0 0 85
menejtek a faszba az eurorestel meg a csekkekkel eggyutt!!!jol attudjatok baszni es lehuzni az emberekrol a penzt!!!ehenkoraszok....azok csinalnak ilyet!!!
Majdmost Creative Commons License 2008.08.01 0 0 84
Mint minden szélhámosság, ez is az emberi kapzsiságon és naívitáson (butaságon) alapszik. Ugyanaz a módszer, mint a betelefonálós műsorok a TV-ben, a pénznyerő automaták, a selejt áruk csomagküldős rásózása a vevőkre stb. Amíg lesz kapzsiság és butaság, addig ezek a vállalkozások aranybányát jelentenek annak aki kitalálja. Tehát örökké.

(14 INGYENES ÉJSZAKÁT kapsz azért, hogy ajánlod a hotelt. Csak az első 9300 igénylő. Ne higyj a szónak! Ellenőrizd itt >> http://eurorest.org/?lng=hu&zn=E249D)

Mert ha valaki egybeveti a hirdetést a valósággal, és nem ment el egészen az esze, csak mosolyog egy jót, de semmiképpen sem rendel ebből a csekkből. Egyszerű ez, nem olyan bonyolult, mint néhányan hiszik, vagy szeretnék elhitetni másokkal.
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.01 0 0 83
Szia, tényekkel alapoztam és összehasonlítottam.
Vitát hanyagoljuk, ebben is megértjük egymást.
Mentem nyaralni, most kikapcsolódom és élvezem a nyarat. szia.
Előzmény: laci781 (82)
laci781 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82
Harag az nincs, csak mellebeszeles ugy latom.

En bemasoltam a tenyeket, hatha vkinek segit pl. donteni. Neked ez kotekedes. Tudod ha mondunk vmit akkor azt tenyekkel megalapozzuk, mert enelkul csak szubjektiv velemeny.

A tajleiro koltemeny meg tenyleg szep, csak nem hasznos a dontes szempontjabol.

Az utazasi irodakat meg most miert kevered ide? Mindenki tudja h par last minute akciotol eltekintve dragak. Aki azzal utazik a kenyelmet fizeti meg, hogy nem kell utazasat megszerveznie, megteszik helyette. De itt nem errol volt szo. Itt egyeni utakrol beszelunk.

Szerintem hanyagoljuk ezt a vitat mert kezdunk egyhelyben toporogni.
Előzmény: Törölt nick (81)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.28 0 0 81
Kedves-kedves!

Az jó, hogy azért valamiben megértjük egymást.
A nyaralási szokásainkhoz tartozik az eurorest, nélküle ennyit nem utazna a családunk.
Tehát szokásaink - e miatt vannak, lettek.
Élményt azért osztottam meg, mert így bátrabban kipróbálhatja aki akarja, hisz nem teljesen lesz ismeretlen a hely. Nekem is ajánlottak így már és igazán igaz volt.
Főszezonban is kapsz kedvezményt. Akikkel szerződésben áll az eurorest, azok közül elég sokan adnak. Használd hozzá a telefont is és a beszélőkédet. Ezt is leírtam már.
Nézz meg utazási irodákat főszezonban mennyiért van kínálat. Na ők aztán kérnek pénzeket! Jelenleg szállással félpanzió 24000FT/fő/nap. Itthon ennyi most. azért az eurorest-en keresztül sehol nem ennyi 1 főnek-1 napra.
Ezért meg amiket már leírtam azért is elégedett vagyok az eurorest-tel.
Ezért megint így megyünk nyaralni, mert megbízható.
Nem vagyunk egyformák, ki így, ki úgy gondolja. ez sem baj, ez a jó, így színes az élet.

nem erted mirol szol ez a topik , ez írtad.
- Ne aggódj,
- Értem én, azt nem értem, TE mit nem értesz?
De nincs harag.
Előzmény: laci781 (80)
laci781 Creative Commons License 2008.06.27 0 0 80
Kedves Forumtars!

Ebben a topikban az Eurorest akciojat boncolgatjuk es nem pedig a nyaralasi szokasokat, ha az elmenyeimet akarnam megosztani masokkal akkor masik topikban tennem.

Sok kicsi sokra megy az igaz, de ha eszrevetted az itt hozzaszolok nagy resze azt kifogasolta hogy ingyeneskent van hirdetve a dolog, mikozben foszezonban gyakorlatilag alig kapsz kedvezmenyt. Elhiszem, hogy neked voltak jo elmenyeid de a leirasodbol nekem az derul ki hogy te a szallashelyekkel vagy megelegedve nem pedig az euroresttel.

De kar beled a szo. Ha nem erted mirol szol ez a topik akkor felesleges itt tepni a szam.

Előzmény: Törölt nick (79)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.27 0 0 79
A hitetlenkedőn és a kötekedőn nem lehet segíteni. Stb...
TELJES ellátásban részesültünk, ezen mit nem lehet érteni?
Szerintem te maradj itthon neked ez sem lesz elég ingyenes.

Voltunk Zalaegerszegen és Balatonon, ha kíváncsiskodni akarsz, közlöm, hogy mindennel együtt / mint itt / 12000FT/fő/éjsz. fizettünk!!! 24000FT / 2 személynek!/nap
Máshol is ilyen árak vannak, mellékesen idén már 3x üdültünk. Csak azért tudom!!!

Miről is diskurálunk??? Ja és gyerekeknek szinte mindenhol kell fizetni!!! Itt nem fizettünk semmit a gyerekek után. Nem is számolták.
Na remélem megnyugodott a lelked, hogy nem 100 FT-ot spóroltunk, bár sok kicsi sokra megy éves szinten, aztán nem lesz több kötekedés.
TE még nem válaszoltál, merre jártál az elmúlt 1-2-3 évben vagy tavaly, esetleg idén és TE mennyiért voltál és mit, milyen minőségben kaptál vendéglátói szolgáltatásokat?
Kíváncsi vagyok az élménybeszámolódra és a tájleírásra is. Szeretem tudni merre - mi látható - látogatható, engem igazán érdekel Magyarország domborzata és vizei.
Előre is köszönöm.
Előzmény: laci781 (78)
laci781 Creative Commons License 2008.06.26 0 0 78
Vegre tenyek es nem tajleiras! :)

Viszont reszlet az eurorest katalogusabol:

"Bajor" Panzió és Étterem

9737 Bük (Bükfürdő), Gyurácz u. 6/a
Tel.: +36 94 358 324

Tartózkodási feltételek

Ingyenes szállás. A kötelező ellátás:
01.01-01.05 5840 Ft
01.06-03.01 4320 Ft
03.02-06.01 5200 Ft
06.02-09.15 5840 Ft
09.16-11.15 5200 Ft
11.16-12.24 4320 Ft
12.25-12.31 5840 Ft

Az árak 1 felnőtt személyre és 1 napra vonatkoznak.
Az étkezés tartalma: reggeli, meleg főétkezés (2 fogás).
10 éjszaka felett további 5% engedmény. A vendégek rendelkezésére áll egy villa is apartmanokkal, ahol nagyobb családokat lehet elszállásolni. A meleg étkezés étlapról, a vendég által szabadon választott időpontban. Gyermekeknek, a szülőkkel egy szobában, 3 éves korig - ingyenes, 3 és 6 év között - az ellátási díj 50%-át, 6 és 12 év között - az ellátási díj 70%-át kell fizetni.

A panzio honlapjan pedig a kovetkezo talalhato meg:

Szobaáraink Félpanzióval: /Étlapról/

Apartman 6000 Ft /Fő /éj

Nekem innen ugy tunik, foszezonban par 100 HUF a megsporolhato osszeg, viszont szezonon kivul jobban megeri.

Persze ha lehet jobb arat kialkudni telefonban az mas. De ez a hivatalos.
Előzmény: Törölt nick (76)
Replay Creative Commons License 2008.06.26 0 0 77
Reggelivel vagy félpanzióval? Az öt fő öt felnőttet jelent?
Előzmény: Törölt nick (76)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.26 0 0 76
Sziasztok. Bajor Panzió Étterem TEL: 94-358-324

Sokat válogattunk, mire rájuk szavazott a család. Telefonon rákérdeztünk az ellátásra, miből áll az étrend és étlap, a szállás, törölköző csere, ágynemű, stb...
Igényes helyeket keresünk.
Rossz idő esetén konditerem, helyi uszoda, szórakozási lehetőségek stb...
14 napra, 252.000FT fizettünk 5 személyre, /'1csekkel/ és semmire panaszunk nem volt.
Nagyon sok helyen jártunk már, de ez volt a legegységesebb mindenben kerek.
Most megyünk Xavin Hotelbe Harkány /Baranya/. Kíváncsian várom az milyen lesz.
Már írtam csekkel jártunk sok helyen és jól jártunk.
Csekk nélkül is nyaraltunk sokat, sokfelé és drágábban, volt ahol rosszabb színvonalon.
Senkit sem megbántani sem befolyásolni nem akarok, mindenki döntése az övé.
Én a tapasztalatomról írtam és írok és én örülök, hogy nekünk eddig sikerült minden.
Kívánok jó nyaralást, jó időt, mindenkinek.
Előzmény: Replay (75)
Replay Creative Commons License 2008.06.26 0 0 75
Írnál konkrét szállást, hogy hol "nyaraltatok" öten 14 napig? Írd meg légyszíves azt is, hogy ez alatt a 14 nap alatt mennyit költöttetek a szálláson ellátásra.
Előzmény: Törölt nick (66)
laci781 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 74
A hozzaszolasod ugy kezdodott hogy lepjem meg szuleim, es ne dontsek helyettuk.

Erre reagaltam.
Előzmény: Törölt nick (72)
laci781 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 73
Szerintem az nem helyes hogy erzelmileg probalod befolyasolni azokat akik ezt a topikot olvassak. En ugy gondolom hogy akik idejonnek azert folyamodnak tanacsert mert okosan akarnak donteni a csekkek ugyeben.

Nem azert jonnek ide hogy eldontsek szep e a Dunantul es ha igen akkor megeri csekket venni. A Te mondandod ezt sugallta. Pedig ez nem helyes osszefugges.

Dehogy vmiben egyet is ertsunk:

szerintem is az a legjobb megoldas - ha valaki nyaralast tervez - hogy utanajar jobban a dolgoknak, tobb helyrol is ajanlatot ker telefonon es ha alaposan keresgel ugyis talalni fog elkepzeleseinek es penztarcajanak megfelelo ajanlatot.

Csekk nelkul is.
Előzmény: Törölt nick (71)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 72
es ők nem akarnak csekket.
KIK, AZOK AZ ŐK?
EZT TE ÍRTAD! TE HONNAN TUDOD EZT? MONDTÁK ÍRTÁK NEKED FOLYAMATOSAN?
ÉS ŐK KIK?
MEGINT A TE DÖNTÉSED ÍRTAD, AMI NEM BAJ.
VISZONT NE ÍTÉLKEZZ MÁSOK HELYETT.
Előzmény: laci781 (70)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 71
Őszintén örülök, ha jártál arra.
Érzelmileg senkire nem akarok hatni. Alapjáraton őszinte, tiszta szívű vagyok.
Nem negatív gondolatokkal rendelkezem.
NEM az eurorest reklám embere vagyok!
Tanultam és tudok ezt - azt! Amit sikeresen művelek.

egy döntésnél erre senki sem kíváncsi - ezt írtad!

Te ezt honnan tudod? Mennyien olvassák ezt az oldalt, tudod?
Gondolat olvasó vagy és bele látsz az emberek fejébe?
Megint mások helyett akarsz gondolkodni és így vélemény nyilvánítani nem nagyon helyes. Erről írtam már, nem ismétlem magam.
Előzmény: laci781 (69)
laci781 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 70
"Ne akarj az Ő fejükkel gondolkodni, és ne döntsd el helyettük, Ők mit akarnak."

Nem donti el helyettuk senki, felnott emberekrol beszelunk, es ok nem akarnak csekket. Ennyi.
Előzmény: Törölt nick (67)
laci781 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 69
Na figyelj:

Te erzelmileg probalsz meg hatni itt az olvasokra, pedig egy dontesnel erre senki sem kivancsi. A Dunantul csekk nelkul is szep, jartam mar ott par helyen es en is meg voltam elegedve a dolgokkal. Pedig sose volt csekkem.

Abbol ahogy hatni problasz a forumozokra, azt gyanitom, hogy te az eurorest reklamembere vagy.
Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.24 0 0 68
(66) írásom NEKED szólt! Miért vagy negatív? A kérdéseimre ha válaszolsz, szívesen elolvasom az utazási élményeidet és mi mennyibe került, milyen színvonalas helyeken?
Oszd meg velünk tapasztalataidat, leendő úti tervedet. Köszönjük.
Csekk nélkül!
Ha semmi köze a lényeghez, akkor írd le nálad mi a lényeg szó értelme?
A TE megfogalmazásodban mit jelent?
Ne ítélkezz és ne dönts más helyett.
Ne keresd a rosszat másokban, és ne mondj másokról rosszat, mert ez a te elmédet szennyezi be.
Előzmény: laci781 (64)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.24 0 0 67
Ha a szüleidet meg szeretnéd lepni, nem 5000Ft - on múlik.
Dönthetnek úgy, hogy most vagy később elmennek, mert találnak igényes, olcsó helyet. 1 évig érvényes!!!
Mi van ha esetleg télen használják fel, mert az egészségük akkor kívánja meg?
Kikapcsolódni, szórakozni, utazni, üdülni, minden évszakban lehet.
Ne akarj az Ő fejükkel gondolkodni, és ne döntsd el helyettük, Ők mit akarnak.
Mitől meglepetés az ilyen?
Van 1 mondás.... Tanulságos.
Aki befolyásolható, az gyenge jellem.

Előzmény: Aradam (61)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.24 0 0 66
Miért? Mert a csekk nélkül / 1 csekk felhasználásával/ /csak 5oooFT- ból /
5 fő ilyen hotel körülményekkel sehol nem kapsz szállást, még 1 napra sem, nem pedig 14 napra! A takarítástól a a kiszolgálásig! Ha nem hiszed ruccanj oda 1 napra csekk nélkül és nézd meg, számolj!
Számold ki a kaját is, ennyi és ilyen minőségű ételt, desszertet, kiszolgálással Te, hogy állítanád elő? Ha tanultál vendéglátást, tudod mennyi pénzt emészt fel minden és a teljes személyzet. Nem részletezem, mert felesleges. Mi 6 alkalommal jól jártunk, a többi nem számít. Neked miért fáj, ha valakinek sikerül? Te hol , mennyi napot és mennyiért nyaralsz? Neked mi érdeked van abban, hogy más ne próbálja ki ezt a lehetőséget? Miért vagy negatív? 1 évben mennyiszer utazol és hova?

laci781 Creative Commons License 2008.06.23 0 0 65
Ne vedd at a kuldemenyt.
Előzmény: Aradam (61)
laci781 Creative Commons License 2008.06.23 0 0 64
Koszonjuk hogy meltattad a Dunantul szepseget, de semmi koze a lenyeghez.
Előzmény: Törölt nick (62)
csakegynick Creative Commons License 2008.06.23 0 0 63

gyenge próbálkozás...

Előzmény: Törölt nick (62)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!