Keresés

Részletes keresés

Don Valentino Creative Commons License 2005.05.26 0 0 697
Moast veszem észre, hogy ez a topic átkerült a kulturába. Micsoda hülyeség ez kérem? Hogy lehet visszatetetni a zenébe? Vagy hide u kollega tetette ide át?
Előzmény: Don Valentino (696)
Don Valentino Creative Commons License 2005.05.26 0 0 696
Mit értesz az alatt, hogy utolsó koncert? Ennyire meghalt a dolog?
És hogy képzeled a búcsúkoncert kierőszakolását? Email dömping, folyamatos basztatás telefonon, vagy halálos fenyegetések újságból kivágott betűk papírlapraragasztgatásával: "Halál a Vadeper ellenségeire (köztük a zenekar bomlasztó tagjaira is" felirattal?
Bebaszna, ha megszűnne ez a kedvenc zenekarom is. Már lassan nem tudok koncertrejárni, mert kikopnak a kedvenceim.
Előzmény: hide u (695)
hide u Creative Commons License 2005.05.25 0 0 695

sajna a zenekar gyakorlatilag tetszhalott állapotban van. talán közös erővel a régi kemény mag rávehetné a Juditot legalább egy utolsó koncertre. megpróbáljuk?

Don Valentino Creative Commons License 2005.05.06 0 0 694
Tegnap meghallgattam a demót, és koncertre akarok menni. Valaki hívja már fel a művésznőt, vagy Danit, hogy legalább egy Benczúr Klubbos nosztalgiabuli legyen.
Talentum Síznpad.
Don Valentino Creative Commons License 2005.05.01 0 0 693
Debrecenben ra par napra, de az is februárban volt. Biztos ha lemegy a vizsgaidőszak, akkor lesz vmi.
Előzmény: wamzer (692)
wamzer Creative Commons License 2005.04.30 0 0 692
igen, a múltkori nyíregyházi koncert óta játszottak egyáltalán?
Előzmény: hide u (691)
hide u Creative Commons License 2005.04.30 0 0 691
megint csönd a zenekar körül... miért is???
Don Valentino Creative Commons License 2005.02.18 0 0 690
Igen, ezt én is érzékeltem, hogy ez a befutás dolog max 5-ünknek fontos, a zenekarnak nem igazán, és minden ezirányú erőfeszítés energiapocsékolás.
Judittól meg meg fogjuk kérdezni, és neked nem mondjuk meg. :o)
Előzmény: malenky (689)
malenky Creative Commons License 2005.02.18 0 0 689
szerintem már az is elég underground, hogy csak Mi beszélünk arról, hogy hogyan lehetne befuttatni a zenekart, s a zenekar ezért nem tesz semmit...szinte. sőt, szinte már mi erőltetjük rá a zenekarra, hogy fussanak be.
Az alakulások körülményeit Judittól tudom. Kérdezzétek meg Ti is!
hide u Creative Commons License 2005.02.18 0 0 688
vagy talán ő mégis tudja...?!? ;-DDD
Előzmény: Don Valentino (678)
wamzer Creative Commons License 2005.02.17 0 0 687
Hát ezt viszont már meg kell határozni valahogy. Nem kerulhetjük el a projektoros, power pointos, excell táblás kimutatásos prezentációkat, és meetingeket ilyen szakszavakkal, mint "az UGS bekerülési ráta alakulása a W, illetve DonV szórás képletek alkalmazásával"
Előzmény: Don Valentino (685)
Don Valentino Creative Commons License 2005.02.17 0 0 686
Igazad van.
Előzmény: Don Valentino (685)
Don Valentino Creative Commons License 2005.02.17 0 0 685
Mija minimimum ugs elérésére?
Előzmény: wamzer (684)
wamzer Creative Commons License 2005.02.17 0 0 684
ebben igazad van. azért - csak hogy nekem is igazamlegyen :) - a lenti, underground sztárságra (UGS) vonatkozó felsorolás exlempifikatív, és nem konjunktív, tehát a boltban kapható cédé nem szükséges, és nem is elégséges fetétele az UGS-nek. :)
Előzmény: Don Valentino (682)
wamzer Creative Commons License 2005.02.17 0 0 683
szvsz nyáron volt utoljára rajtam öltöny. most pénteken lesz, céges buli miatt. de lehet, hogy egyetemistának öltözök (farsangi bál) és akkor úgy megyek, mint máskor :)
Előzmény: Don Valentino (680)
Don Valentino Creative Commons License 2005.02.17 0 0 682
De én nem Budapestről beszélek. Jártál már otthon CD boltban, hallgattál otthon rádiót? És az egy megyeszékhely.
Előzmény: wamzer (681)
wamzer Creative Commons License 2005.02.17 0 0 681

földalatti rádió igenis van: http://www.alagutfm.hu/

 

:)

Előzmény: Don Valentino (676)
Don Valentino Creative Commons License 2005.02.17 0 0 680
Mi végülis mind öltönyösök vagyunk, nem?
Előzmény: wamzer (677)
Don Valentino Creative Commons License 2005.02.17 0 0 679
Aha. Csak az igazi messiás tagadja önnön messiásságát. (bocs, ez ugrott be)
Előzmény: wamzer (677)
Don Valentino Creative Commons License 2005.02.17 0 0 678
Bátor csávó! Én nem mertem megkérdezni, ezzel lerántva a leplet tudatlanságomról. Persze szerintem a malenky sem tudja, csak menőzik. :o)))
(ki az a nagy Levin?)
Előzmény: wamzer (675)
wamzer Creative Commons License 2005.02.17 0 0 677

amúgy az egészben az lenne a legszebb, ha komoly öltönyös PR csapat dolgozna az igénytelenségen :)

 

én semmilyen kampányszöveget nem képzelek el, szvsz egy hibás html kód is megteszi, pl:

 

Ez itt a vadeper hivatalos honlapja <a href="belaccute&&eap...></a>

Előzmény: Don Valentino (674)
Don Valentino Creative Commons License 2005.02.17 0 0 676
Egyébként sztem ez a földalattiság nem megy úgy, ahogy írod. Nem lehet országosan beszerezni olyan dolgokat, ami nem ömlik nap mint nap a médiából. Ami meg onnan jön, az nem földalatti, mert nincs földalatti rádió, TV sem.
Egyszerűen nem értem ezt az országot, nem igaz, hogy ilyesmire nincs igény.
Előzmény: wamzer (672)
wamzer Creative Commons License 2005.02.17 0 0 675

mer hogy jött össze a zenekar?

 

(asszem most fog kizárni a fanklubb :), és a bande se köszön többet, de ezt nemtom :)

Előzmény: malenky (673)
Don Valentino Creative Commons License 2005.02.17 0 0 674
Ez nagyon tetszett, ez az ideológiai profizmus, ahogy undergorundnak álcázod a honlap igényrtelenségét. Nagyon várom a te kampányszövegedet holnapra. Szóval egy olyan sejtelmes érdeklődésfelkeltőt, amit mindenkinek el lehet mondani. Persze ez csak addig, amíg elérjük, hogy lehessen kapni a CD-ikezt a boltbanm, meg a Süsiben pózolhassunk kis párbeszédekkel, mint olyan rajnongók, akik arról dumálnak, hogy:
-Emlékszel, mikor 2002-ben 5-en voltunk?
- Hja, azok a régi szép idők.
Előzmény: wamzer (672)
malenky Creative Commons License 2005.02.17 0 0 673
talán elég csak arra gondolni, hogyan jött össze a zenekar :)
wamzer Creative Commons License 2005.02.17 0 0 672

ezzel nem feltételnül értek egyet, mert undergound sztárságnak is több fajtája van, te a szájhagyomány útján terjedő zenekart is "befutottnak" tekinted, de szerintem innen még lehet feljebb lépni, úgy, hogy az még korántsem mainstream. (minimális, de mégis létező médiamegjelenés, boltban kapható hanghordozó, olyan ismertség, hogyha az országban bárhol megjelenik a banda játszani, egy Süsü nagyságú helyet legalább félig megtölt, etc...)

 

a pályázat teccik amúgy, bár szerintem ennek az imidzsét nem szlogenekkel lehet megteremteni, hanem sötét színvilágú, nagyon kevés infót közlő oldallalal (végül is a talullah ilyen :), ami azt sugallja, hogy az alkotóknak ez a csilivili-fucked-up netes megjelenés, meg az egész felhajtás nem fontos, és mindent megtesznek az ismeretlenségért, lehet esetleg fent pár vers, vagy rajz, ja, és az a legjobb, ha mindez teljesen rendszertelenül, no menü, összevissza linkek, fele 404-es hibát dob ki, koncertdátumok sincsenek, vagy ha igen, a tavalyiak, stb... :)

Előzmény: Don Valentino (671)
Don Valentino Creative Commons License 2005.02.17 0 0 671
Külön kell választani az underground sztárságot, befutást, meg a mainstreamet. A main az azt hiszem sosem lesz náluk, és minket az nem is igen hiszem, hogy érdekelne. (ahhoz túl jó fejek vagyunk. :o)
Az undergroundhoz meg szájhagyomány kell, legenda. Tehát rajtunk áll, hogy egy mítikus köddel vonjuk be őket mindenkinél, akinek beszélnk róluk.
Tovább görgetném a témát: írjunk ki pályázatot mítikus ködökre, underground legendákra, illetve azok verbális alapjainak megírására. Tehát holnapra mindenki írjon reklámszöveget a zenekarról. de olyat, amire minden "másra fogékony" ember felkapja a fejét, hogy na ezeket meg kell néznem.
Előzmény: hide u (669)
wamzer Creative Commons License 2005.02.17 0 0 670
pénz, ismerettség, jó zene, ebben a sorrendben.
Előzmény: hide u (669)
hide u Creative Commons License 2005.02.16 0 0 669
erről jut eszembe, a holnapi nap körkérdése: mi kell ahhoz, hogy befusson egy zenekar? pl. a vadeper...
Előzmény: Don Valentino (668)
Don Valentino Creative Commons License 2005.02.16 0 0 668
Igen. Én meg napközben arról gondolkodtam amit írtatok wamzerrel, hogy nosztalgiáztatok a topic olvasásakor. Még be se futott a zenekar, de már lehet nosztalgiakoncertet tartani a Benczúr Klubban a régi nagy sikerek helyszínén, vagy a Hangfogóban Debrecenben.
Előzmény: hide u (667)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!