Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.12.12 0 0 45
"...De ki őrzi, az őrzőket?..."
Előzmény: andrej11 (-)
Kártékony Creative Commons License 2002.12.12 0 0 44
Szeretem, amikor a művészemberek osztják az eszet.
Pont azok, akik álltalában nem kicsit kokszolnak. Persze náluk a lebukás veszélye 0. Mert ők művészek.
Előzmény: andrej11 (-)
Kártékony Creative Commons License 2002.12.12 0 0 43

Előzmény: andrej11 (-)
lerr Creative Commons License 2002.12.12 0 0 42
Hát, nem egészen így értettem.

Szóljanak azok, akik értenek hozzá, de ez a jajjszegénygyerekemetbelekergetikadrogozásba duma úgy hülyeség, ahogy van.

Szóval, aki ért hozzá, az pofázzon. Aki meg nem, az meg kussoljon.
Komolyabb dolog ez, minthogy politikai kérdést csináljunk belőle.

Előzmény: Bödögei Szemény (40)
elefantkillah Creative Commons License 2002.12.12 0 0 41
Vikidál Gyula
Keresztes Ildikó

Szikora Róbert

Pataky Attila Cseh Tamás
Németh Alajos Tolcsvay Béla
Demjén Ferenc

Szörényi Levente

Varga Miklós Balázs Fecó

Ők lennének a "zenészek" háhá. Oké van egy két tehetség, de a többség már dinó, akiket az aktuális média futtatott. röhej.

Bödögei Szemény Creative Commons License 2002.12.12 0 0 40
Sajnállak téged, hogy csak a PÁRT állásfoglalásában hiszel.
Tudod tisztára déja vu-m van. Még 87-ben hallgattam egy vitát amit a KISZ titkár így zárt le hevesen: Jobb lenne, ha nem szólnánk ebbe bele, ott fönn ők tudják mit csinálnak, mi ezt úgysem érthetjük. Magyarul KUSS.

Te hasonló dimenziókban gondolkodsz még mindíg: ugyan kik ezek, hogy véleményük van, nem értenek ehhez.
Nem érzel rokonságot a dinoszauruszokkal?

Előzmény: lerr (32)
Ilja Iljics Creative Commons License 2002.12.12 0 0 39
Dettó. De azért még hülyeség, ugye? :-)
Előzmény: Búg a Jakab (36)
Ilja Iljics Creative Commons License 2002.12.12 0 0 38
Nem vagyok én kemény velük, éppen ellenkezőleg. És mondjuk a Charta kicsit más volt. Ott bevallott politikai célok voltak, és nem jöttek ilyen fals "pártszimpátiától függetlenül" dumával.
Előzmény: andrej11 (34)
kábelbúvár Creative Commons License 2002.12.12 0 0 37
Mongyuk azt se venném komolyan, ha Bajor képe díszelegne az Absztinens Színészek Társasága emblémáján...
Előzmény: jarlaxe (19)
Búg a Jakab Creative Commons License 2002.12.12 0 0 36
Tisztára, mint Jancsóék.
:O)
Előzmény: Ilja Iljics (33)
old schachterhand Creative Commons License 2002.12.12 0 0 35
Sokat elárul, hogy kizárólag az egykori nagy Fidesz-rendezvények résztvevői tiltakoznak, ez ugyanis jelzi, hogy kizárólag ők aggódnak a sokat szenvedett magyarság jövőjének zálogáért, azaz: tiszta tekintetű, értelmes, tehetséges ifjúságunkért. Ez az igazság!
A ballibsi csúsztatás pedig ez: a nagy számok törvénye alapján nyilván jó páran szívnak közülük (is), úgyhogy nem gondolják igazán komolyan, csak hát Vityka megmondta a véleményüket, és gondolták, hogy akkor most írnak egy ilyen levelet, és a végén ez jött ki.
:-)
Előzmény: Törölt nick (0)
andrej11 Creative Commons License 2002.12.12 0 0 34
Gondolom a Demokratikus Chartával is kemény voltál:)
Előzmény: Ilja Iljics (33)
Ilja Iljics Creative Commons License 2002.12.12 0 0 33
Már kiadtak egy-két ilyent, mindig az aktuális Fideszes kampánytámában, nem feltétlenül Értéksatöbbiként, csak úgy, mint neves sportolók, értelmiségiek, és így tovább. Ez egy ilyen szokásuk nekik, féltették ők már az egyházat, a médiát, most ez van soron. Viccesek.
Előzmény: lerr (32)
lerr Creative Commons License 2002.12.12 0 0 32
Igen, mert szép dolgok ezek, csak mi van, ha mégsem a FIDESZ-nek van igaza a témában?
És ki az itt közöttünk, aki el tudja dönteni?:)

Mert, ha történetesen kiadnak még egy két ilyen felszólítást, figyelmeztetést és aztán kiderül, hogy hülyeségeket beszáltek, akkor utána ne sírjanak majd, ha senki nem figyel rájuk.

Egyébként meg nehogy már egy Pataki el tudja dönteni, hogy a kábítószerellenes harcnak mi a legmegfelelőbb módja:)) Nevetséges.

Előzmény: Ilja Iljics (30)
elefantkillah Creative Commons License 2002.12.12 0 0 31
"Egyebekben akkor például a heti hetes tagjai nem sok mindenről beszélhetnének...
"

Erre válaszoltam, (andrej11 beírása volt) , de volt egy link oda is.
üdv

Előzmény: Bödögei Szemény (26)
Ilja Iljics Creative Commons License 2002.12.12 0 0 30
Ne haragudj, de inkább a levélíróknak kellene komlyabban venni a problémát, és tájékozódni ahelyett, hogy vonalasan szajkózzák Pokorni és tsai. sületlenségeit.
Előzmény: kaleb (28)
Ilja Iljics Creative Commons License 2002.12.12 0 0 29
"Az
Értékmegőrzők Civil Szervezet azzal a céllal alakult, hogy a hagyományos,
örök emberi és nemzeti értékeket megőrizze, a maga szerény eszközeivel
propagálja mindenkinek pártállástól, pártszimpátiától függetlenül."

Aha. Azért egy ráérő olvtárs kigyűjthetné azokat az értékmegőrzőket, akik nem ültek még a Jel mögött egy pódiumon, vagy nem szerepeltek Fideszes reklámfilmben a kampányban.

Előzmény: andrej11 (-)
kaleb Creative Commons License 2002.12.12 0 0 28
Végignézve a listát, kicsit egyoldalú.

Szándékukat nem vitatom, aggodalmukat osztom, de abban, hogy indokolt-e tiltakozásuk, nem vagyok biztos. A mai drogszabályozás ugyanis nem hatékony. Nem fékezi eléggé a kábitószerezés terjedését, ezért hatékonyabb drogellenes harcra van szükség.

Engem elszomorít, hogy a vita nem arról folyik, hogy mik lennének ezek a hatékonyabb módszerek, és hogy a javasolt változtatások jól szolgálják-e ezt a célt, vagy mi lenne a még jobb módszer. Egyesek szemében ez is csak eszköz a pártharcokban, ami szomorú.

Az se lelkesítő, hogy bizalmi alapon maguk mögé tudtak ennyi, maga területén kiváló embert állítani. De ez az pártok felelősége. Ettől függetlenül a levelet komolyan kell minden pártnak venni, és megfelelő választ adni rá.

Előzmény: andrej11 (-)
carlos z. Creative Commons License 2002.12.12 0 0 27
Akkor ezek azok az emberek, akik miután csődbe jutott gyermeknevelési módszerük és fiaik szájában ismételten egy újabb jointot fedeznek fel, végső elkeseredésükben idáig(!!!) legalább a törvényre tudtak hivatkozni?????????
Ez a szomorúúú, nem a liberalizáció.
cz.
Bödögei Szemény Creative Commons License 2002.12.12 0 0 26
Hogy jön ide a heti hetes hét felfújt nullája?
Előzmény: elefantkillah (20)
lerr Creative Commons License 2002.12.12 0 0 25
Hát, nem tudom.
A múltkor a FIDESz összehívott valami tanácskozást (Pokorni vezette), melyen szakemberek elmondták a véleményüket ezekről a dolgokról. A FIDESZ által meghívott szakemberek. Aztán a végén az egyik nyilatkozott, hogy abban egyetértettek (mármint a szakemberek), hogy a mostani törvény nem jó.

Nem tudom, miért megy a hiszti még mindig.

elefantkillah Creative Commons License 2002.12.12 0 0 23
Andrej, Andrej!

Ilyesmit rajtad kívül senki se állított. Kevered a szezont a faszommal. A véleményüket elmondhatják, de szerintem ez abszolút nem hitelesek.
de azért üdv!

Előzmény: andrej11 (16)
nurej Creative Commons License 2002.12.12 0 0 22
Tényleg nagyon feontos lenne tudnom, mekkora az engedélyezett csekély mennyiség, hiszen eszerint fogok dolgozni a jövőben. Végre itt a lehetőség, de azért nem akarok többet osztani egy alkalommal, csak amennyit szabad! Legfeljebb többet fordulok...

Segítsen már valaki!

n

Előzmény: nurej (15)
kábelbúvár Creative Commons License 2002.12.12 0 0 21
Ők még a szexuális kicsapongásnak se hívei.

Hallottam valakitől.

Tán még templomba is járnak!

Előzmény: Bard (18)
elefantkillah Creative Commons License 2002.12.12 0 0 20
szia!

ez nem hetihetes fikázó fórum, topik, de ők ott abban a - egyébként általam sem kedvelt - műsorban a véleményüket mondják el, és nem kinyilatkoztatnak, meg a kormánynak írkálnak leveleket.
üdv

Előzmény: andrej11 (9)
jarlaxe Creative Commons License 2002.12.12 0 0 19
amíg az aláírók fele alkoholista, másik fele meg nikotinfüggő, addig ennek nincsen túl nagy hitele...:->
Bard Creative Commons License 2002.12.12 0 0 18
Első hallásra ugyan hihetetlennek hangzik, mégis megnyugtató, hogy Pataky Attila és a többiek, elitélik a drogokat... A magyar rokkerek nem olyanok... :-))))))))))))))))))
andrej11 Creative Commons License 2002.12.12 0 0 16
És tudod a demokrácia liberális módra azt jelenti hazánkban, hogy nem értenek hozzá, ezért maradjanak csendben...
Előzmény: Bödögei Szemény (14)
nurej Creative Commons License 2002.12.12 0 0 15
Szóval, mennyi is a csekély mennyiség?
Csak, hogy tudjam, mennyit tarthatok egyszerre magamnál.

köszi,
dealer

Bödögei Szemény Creative Commons License 2002.12.12 0 0 14
Nem drog meg jogszakértők, így aztán ne is üssék bele az orrukat a szakértői kormány dolgába. Valószínű azt sem tudják mit beszélnek.
Előzmény: elefantkillah (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!