Keresés

Részletes keresés

Kardszárnyú Creative Commons License 2004.07.06 0 0 150
KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!:))))))))))
Előzmény: sneci (149)
sneci Creative Commons License 2004.07.06 0 0 149

BOLDOG SZÜLINAPOT TOPICANYÚ!

Hermione17 Creative Commons License 2004.05.16 0 0 148
Jól látom, hogy még nem szerepelt?!? Bp.: Daubner /Szépvölgyi út/, a legjobb, amit valaha találtam, a parfétortától a habos-gyümölcsös sütiken át a szilvalekváros aprósüteményig minden van... évekkel ezelőtt drágának tűnt, de a többiek utolérték, úgyhogy átlagos árú.
Bp. Nádori cukrászda /Bakáts tér sarkán/ 2. helyezett és nagyon csinosan néz ki, le is lehet ülni.
Nerdy Creative Commons License 2004.05.15 0 0 147
chupi Creative Commons License 2004.04.23 0 0 146
Lehet, hogy valaki írta már (túl lusta voltam ahhoz, hogy átfussam a hozzászólásokat) de az én kedvencem a Zila Kávéház-Krisztina Cukrászda az Üllői úton Lőrincen. Mennyeiek a sütemények és a fagyik, nagyon nagy a választék és maga a hely is roppant exkluzív, nemrégiben újították föl. Étterem is van, gyönyörű zöld a kerthelyiség óriási vadgesztenyefákkal övezve, esténként élőzene van stb... Igaz, hogy az árak khm... elég magasak, de hát semmi sem tökéletes.
Vegetable Creative Commons License 2004.04.22 0 0 145
Közben találtatok lelőhelyet? (csak mert én nem, és nekem is kéne most, a leveled meg nem lelem, lehet, hogy a behalás áldozata lett :)
Előzmény: sera (143)
depeche babee Creative Commons License 2004.04.21 0 0 144
sziasztok! csak, hogy ontopic legyek itt van gyorsan 2 egesz jo cuki tipp. persze mindketto baromi draga

1: Európa cukrászda, szent istván krt, honvéd u. után a jászai felé a vígszínházzal ellentéte oldalon. a hagyományos mindenhol kapható sütijeik nem jók de a házi almatorta mesés!

2: Auguszt cukrászda, kossuth l. u. házszámot nem tudok de egy kapualjba be kell menni, az van kiírva, hogy paloma üzletház. isteni!

sera Creative Commons License 2004.03.30 0 0 143
Huha Vegi!
ment egy melas,de amugyis nagyon fontos!
Előzmény: Vegetable (142)
Vegetable Creative Commons License 2004.02.08 0 0 142
Nocsak? Van bővebb info is? Mert ujvárosi vagyok :-)
Előzmény: sera (139)
Brutal Veteran Creative Commons License 2004.02.08 0 0 141
A legkomolyabb cuketeria, mostanság a Hüvösvölgyi úton nyilt Ruszwurm néven , ami tudomásom szerint eddig csak a várban volt.
Brutal.
Ott van a Balázs vendéglő (na az jó kihalt lett, nincs benne semmi) mellett, a régi buszmegállóból csinálták meg.
Vandorr Creative Commons License 2004.01.10 0 0 140
XII. ker. Városmajor és Csaba utca sarka! Jó árak, finom sütik!!! Lepusztult a környezet ('60-as évek), de ez ne tévesszen meg senkit, mert ez a hely a műhelyt rejti!
sera Creative Commons License 2004.01.09 0 0 139
Kardszarnyu!
Nagyon finom volt a ludlabtorta,amit sütöttetek.
ferj vett hozza meg különbözö szeleteket,ugyhogy masnap is azt ettük.
A marcipant meg elfelejtette rola,söt kepzeld,bepakolta szepen a kocsiba,aztan a doboz tetejere meg azt a csomagot rakta,amiben a szeletek voltak.
Budapestig meg szepen benyomta a doboz tetejet,iras összemaszatolva,csokitabla eltörve.
Azt hittem megeszem a fülit.
Ugyhogy azert nem is csinaltam közelebbi kepet,de a sacokat a külsöseg csöppet sem erdekelte.
Te nem lattad a ferjet?
Köszi megegyszer,majd aztan nyaron szemelyesen is bekukkantok a cukidba,ami ugye Szeplakon van. :)
szülinap
szülinap 2

Egyebkent nagynenem csinal Dunaujvarosban MINDENFELE alakzatu tortakat meg vallal fözest,sütest esküvökön.

McLarenFan Creative Commons License 2004.01.09 0 0 138
tapasztalatok:
torta finom
kiszolgalas pocsek, eletemben nem lattam ilyen alacsony szinvonalt.
ar megfelelo.
Előzmény: McLarenFan (137)
McLarenFan Creative Commons License 2004.01.07 0 0 137
Mar nem erdekes, megvan a torta.
Felhivtam vagy 20 cukraszdat. Nem tulzok, tenyleg 20-at. 198-at vagy 2x, 197-et vagy 4x. Cukraszdak fele megszunt, negyede zarva tart.
Maradekban pedig csak ilyen hagyomanyos vajastortat lehet kapni. En marpedig parfetortat akartam, mert egyszer azt kaptam kedvesemtol, es egy este plusz masnap reggel bezabaltuk ketten, annyira felelmetesen finom volt.
Szoval:

Jégbüfé
Cím: 1052 Ferenciek tere 2
Kerület: V.
Városrész: Belváros
Név: Jégbüfé
Telefonszám: 318-3271
Telefonszám: 267-3275
Térkép link: http://bpterkep.index.hu/?cat=47&id=1202

Ma delben telefonaltam, holnap 18-ra meglesz az erdei gyumolcsos parfetorta. amugy 21:30-ig vannak nyitva.....
Előzmény: McLarenFan (136)
McLarenFan Creative Commons License 2004.01.07 0 0 136
Szia!
lehet tudni pontosabb cimet?
Előzmény: Szunya (134)
alcoholicus Creative Commons License 2003.11.27 0 0 135
köszi. remélem megtalálom... :D
Előzmény: Szunya (134)
Szunya Creative Commons License 2003.11.26 0 0 134
Pannónia utcai ltp, a 79-es troli mentén...
Előzmény: alcoholicus (133)
alcoholicus Creative Commons License 2003.11.26 0 0 133
Üdv mindenkinek!
Valaki segítsen nekem. 'pesten merre lehet születésnapi tortát rendelni? Persze nem egyszrűt, hanem pl. kissé erotikusat? Egyszóval formatortákat. plíízhelpmííí...
alcoholicus
Sniffyke Creative Commons License 2003.10.28 0 0 131
Mindenkinek ajánlom szíves figyelmébe a bp-i Szamos cukrászdákat (Belváros Párisi u. vagy Budán az Apor V. tér mellett) csodálatos a krémesük friss tejszínből, igazi vaníliakrémmel és az Eszterházy tortájuk, a többi tortát egyelőre még nem kóstoltam. Úgy tudom, már Szentendrén is nyitottak cukrászdát.
Kíváncsi 22 Creative Commons License 2003.10.25 0 0 130
Sziasztok édesszájúak :)
Tatabányán a Stop cukrászda nekem nagyon tetszett.
Vannak olyan sütik is, amiket máshol még nem láttam. Ha valakit érdekel, előkereshetem a címet. És szép maga a hely is, ráadásul mellette van egy szépségszalon, ahol konditerem is van, tehát ha tornázol, utána megünnepelheted egy szelet tortával :)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.24 0 0 129
Zalaegerszegen a Gerő Cukrászda nagyon jó!
Kardszárnyú Creative Commons License 2003.10.23 0 0 128
:DDDDD
Köszi.
Előzmény: sneci (127)
sneci Creative Commons License 2003.10.23 0 0 127
Ha semmi se off, akkor
BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK A TOPICANYUNAK!:))
Előzmény: Kardszárnyú (126)
Kardszárnyú Creative Commons License 2003.10.13 0 0 126
Itt semmi sem off.)))))
Köszi.:)))))
Előzmény: Bagira1 (125)
Bagira1 Creative Commons License 2003.10.13 0 0 125
Ha MOhacson jarsz, ne hagydd ki a Veli beg vendeglöt sem.
Kaja arak realisak, es istenien föznek,a Hova menjünk videken vacsorazni topicban leirtam. :)
Elnezest, ez off volt. :)
Előzmény: Kardszárnyú (124)
Kardszárnyú Creative Commons License 2003.10.13 0 0 124
Nem rég jártunk arra, kár, hogy nem tudtam előbb:(
Na majd legközelebb:)
Előzmény: Bagira1 (123)
Bagira1 Creative Commons License 2003.10.13 0 0 123
Ha Mohacson jarsz, a Szekerest keresdd fel, de teli, öszi vagy kora tavaszi idöben.
Akkor meg vannak a vanila kremes dolgaik, igazi fözött vanilia kremmel.
Vanilia csucs, vanilia kocka, es a kremesek.
nyam-nyam,.
Isteniek. :))
Előzmény: Kardszárnyú (122)
Kardszárnyú Creative Commons License 2003.10.13 0 0 122
Ha Pécsen járok beugrok, csak ritkán járok arra!:(
Előzmény: Bagira1 (121)
Bagira1 Creative Commons License 2003.10.13 0 0 121
Pecsen a Nevko környeken a Kovacs cukraszda.
Valamikor a tulaj hazaspara pecsi Mecsek cukraszdaban dolgozott, es most ök nyitottak egy cukraszdat a Mecek cukis sütemenyekkel.
Elsö osztalyu sütik, es kiszolgalas.
Az arak normalisak, tehat be kell nezni. :)
Kardszárnyú Creative Commons License 2003.10.12 0 0 120
:)))))))
rendben
Előzmény: Nerdy (119)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!