Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.12.09 0 0 6
akkor tessék: azért az is lejön a cikkeiből, hogy szereti a dolgokat erőteljesen überként szemlélni
Előzmény: Grones (5)
Grones Creative Commons License 2002.12.08 0 0 5
Johetne valaki fikazni is, hogy kialakuljon egy kis vita :)
Egyszer irt egy cikket a 168 ora es valamelyik jobboldali lap osszehasonlitasakent. Szerintem ilyen korrektul meg nem sikerult senkinek sem kifiguraznia mindket oldalt egyszerre. Ha valakinek megvan a link akkor kozkinccse tehetne.
A legjobb ebben az egeszben, hogy pont olyan tipusu ember aki kifigurazza az olyanokat mint mi akik kvazi rajongoi forumot mukodtetnek. :)
Errol ez jutott az eszembe:
"BRIAN: Ne kovessetek senkit! Onallo egyenisegek vagytok! Ne hallgassatok senkire!
NEP: Nem kovetunk senkit Brian! Nem kovetunk senkit Brian!"
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.08 0 0 4
Mindig drasztikusan visszaesik az endorfinszintem, ha megnyitok egy cikket, és nem az ő nevét látom a cím alatt
Előzmény: Grones (-)
Grones Creative Commons License 2002.12.08 0 0 3
Jol mondod! :)
Mintha mostanaban nem lenne olyan aktiv. Lehet keves a gazsi az Indexnel :)
Előzmény: _Neo_ (2)
_Neo_ Creative Commons License 2002.12.07 0 0 2
éjjenéjjen!

nemszabad hogy elsüllyedjen ez a topci, hiszen Worluk a fény a szürke hétköznapokban, amikor az ember gubbaszt a gépe előtt, és a t*ke tele a munkával...

ID Creative Commons License 2002.09.15 0 0 1
de 1ezni igen: 1etértek veled. utóbbi időben nem is olvasom másnak a cikkeit. ezúton mondanék worluknak köszönötet minden kacajért és mosolyért utólag és előre. cserében küldök neki egyet-> :)
Grones Creative Commons License 2002.09.15 0 0 0
Itt nem fog nullázni senki!! :)
Grones Creative Commons License 2002.09.15 0 0 topiknyitó
Van pár fórum ami egy-két konkrét cikke nyomán keletkezett, de nem találtam olyat ahol "úgy általában" el lehet mondani róla a véleményed.
Kezdem én: szerintem a legjobb írója az Indexnek. Talán UP-nek voltak régebben hasonló jó szövegei, de mostanában nem nagyon találkozom velük. Jelen pillanatban a Big-Brother műsorokat tűzte tollhegyére és nagyon egyet tudok érteni a szövegeivel. Szerencsére sikerült elkerülnie, hogy előre elkészített sablonok alapján írjon kritikát.
Hallottam egyszer egy rádióműsorban ott is jól nyomatta, éppen a Boros-Bochkor pároson élcelődött.
Szóval hajrá Worluk, mond meg nekünk a frankót! :)
Álljon itt egy példa annak aki mé nem olvasott tőle semmit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!