Keresés

Részletes keresés

Babee Creative Commons License 2004.12.17 0 0 2966

Köszike szépen a CD-t/ket:)))

akkor majd holnap:))

Előzmény: Juda (2965)
Juda Creative Commons License 2004.12.16 0 0 2965
Oké. Mélt megkaptam, elolvastam, a cd-ket megpróbálom megcsinálni, bár az 1-et kölcsön kell kérnem, mert már nincs meg...
Előzmény: Babee (2964)
Babee Creative Commons License 2004.12.16 0 0 2964

Küldtem mélt, de már 1 hete nincs icq-m,mert elszállt az egész:((((

Előzmény: Juda (2963)
Juda Creative Commons License 2004.12.16 0 0 2963
És te mikor leledzel icq-n? Én is küldenék már pár dolgot... :-)
Előzmény: Babee (2962)
Babee Creative Commons License 2004.12.16 0 0 2962

Póki!

 

Wilkommen in Ungarn!:)))

 

ha vmikor gépközelbe jutsz, küldd már át az icq-s cuccaimat lécci!!

Babee Creative Commons License 2004.12.07 0 0 2961
Képek a szombati Eger-Fradi meccsről.
Babee Creative Commons License 2004.11.25 0 0 2960

Ok, átjött.jók lettek:)))a többit még ma küld át akkor!!

Előzmény: kevlárpók (2959)
kevlárpók Creative Commons License 2004.11.24 0 0 2959

Hüüüüüüüüüüüüüüülyeeeeeeeeee ! :))))))))))))))))

 

Mindjárt megy mail, a többit meg majd később küldöm, vagy max holnap délután :/

Előzmény: Babee (2958)
Babee Creative Commons License 2004.11.24 0 0 2958

Már nem emléxem,h mire célozgattam:)))

De azért nyugodtan rámcsöröghettél volna,hogy hogy szolgál a Kedves I.... izé, a kedves egészségem:))))))

Előzmény: kevlárpók (2957)
kevlárpók Creative Commons License 2004.11.23 0 0 2957

Miért is kellett volna felhívjalak? :P

Előzmény: Babee (2953)
Babee Creative Commons License 2004.11.23 0 0 2956
Áhh,meghagyom neked a "mellbedobással nyerek" Sanyit:))))
Előzmény: porka (2955)
porka Creative Commons License 2004.11.22 0 0 2955
:))))))))))))  Meséljek inkább neked Sanyiról? :)))))  Jaaaahj! Mi lesz szegény fejemmel? Legközelebb márc 12-én látom játszani.....
Babee Creative Commons License 2004.11.22 0 0 2954

Nahh szépek vagytok mondhatom. Megy itt a susmus, engem meg kihagytok... nehogy azt higgyétek ám, hogy megsértődök, vagy vmi:))))))))

Előzmény: porka (2951)
Babee Creative Commons License 2004.11.22 0 0 2953

És vettél legalább kürtikalácsot?::))))Különben is,miért is nem hívtál fel?:)))

Janika játszott szombaton?

Előzmény: kevlárpók (2950)
kevlárpók Creative Commons License 2004.11.21 0 0 2952
Jó helyre küldted! Tök jó kedvem lett tőle:)))))) Ment válasz...
Előzmény: porka (2951)
porka Creative Commons License 2004.11.21 0 0 2951

Póki! mail ment. remélem jó címre küldtem... otthon az outlook letölti a leveleimet, úgyhogy csak az emlékezetemre hagyatkoztam. ha nem kaptad meg, írj még1 mailt, most úgyse otthon vagyok, megmarad a freemailben. 

kevlárpók Creative Commons License 2004.11.21 0 0 2950

A tegnapi meccs egyébként tök izgis volt. Egyik csapat sem tudott egynél többel meglógni, végig döntetlen vagy +/- 1 volt az állás! Aztán -sorrendben- Dezső, Wesze és Kicsi révén 5-4ről fordított az Eger 5-7re:) Többi gól szerzője: Süni 2, Hege és Kicsi.

Az egri szukkerek sajna nem voltak ott(remélem nem a pénteki domino vereség miatt...), viszont lejöttek az egri utánpótlás csapat tagjai... Tök édesek szurkoltak minden egyes Eger támadásnál!:)

 

Babee! Képeld el, hazafele "kisebbfajta" kerülővel Szolnokon keresztül jöttünk haza, és láttam a harmadik típusú víztornyunkat:))))

kevlárpók Creative Commons License 2004.11.21 0 0 2949

Húha, nehogy már elmenjek emellett szó nélkül:

GRATULÁLOK, VARJÚ!

 

És természetesen grat a BVSC-nek, hogy megvan az idei első győzelem! Csak így tovább!:)

Előzmény: Tigcsi (2942)
kevlárpók Creative Commons License 2004.11.21 0 0 2948
:)))) Hú hát akkor nehogy kihagyd azt a meccset!:)) Ha menni kell, hát menni kell...
Előzmény: porka (2947)
porka Creative Commons License 2004.11.21 0 0 2947

Akkor ne nagyon emlegesd ezt Golyónak! (Most még ki van békülve Csabival talán, nehogy megutálja...)

Eger-FTC meccs lesz akkor. Csabi választotta ezt a meccset, hogy erre menjünk szurkolni neki. Úgyhogy mit nekem távolság, meg vizsgaidőszak...menni kell, nincs mese.  :)))) Így is megkaptam pénteken, hogy miattam veszítettek...

 

kevlárpók Creative Commons License 2004.11.21 0 0 2946

Hát még szép! Ő is átvette a brutálállatkodást!:))) Igaz a Golyó burkoltan csak a Dezsőt emelte ki a szegedi meccs kapcsán, de bevallva mást is ki lehetne emelni:)))) De hát ezt inkább hagyjuk is! ;)) Amiről nem tud a Golyó, azt legalább nem is emlegeti:)))

 

Azt se tudom mi lesz dec 4-én, hát hol van az még..:) De ha van értelme és nincs más dolgom, akkor gondolom megyek!

Előzmény: porka (2945)
porka Creative Commons License 2004.11.21 0 0 2945

Na még csak az hiányzik! Épp hogy hazajött, máris száműznéd?? :)))))

Dec. 4-én mék Egerbe!Ott leszel te is, ugye?

kevlárpók Creative Commons License 2004.11.21 0 0 2944

Ejjej, azok a brutálállat ex-BVSC-sek! Nem is értem hogy engedik őket játszani... El kéne őket meg a Gerendát tiltani a magyar OB1-től, nem? Ja, meg a Csacsit is... :)))

 

 

Előzmény: golyo29 (2943)
golyo29 Creative Commons License 2004.11.20 0 0 2943

Támad az Eger, kiállítottak vkit a dominóból, Eger egy-két passz, kapuralövés, labda ki, erre játékvezetői labdával folytatódik a meccs, amiből a labda a dominóé lett. Miért?

 

Nos akkor nem tudom mit néztél, de ennél a szituációnál azért folytatódott játékvezetői labdával a meccs, mivel plafont ért a labda és mint tudod, akkor ilyen esetben ez következik...

 

A többi dologhoz nem fűzök semmit, mert úgyis másképp láttuk a meccset...

Merthogy ez az egri csapat még az MK-s egri csapatnál is brutálisabb volt szerintem...

Végülis "csak" három játékosunkat kellett meccs közben vagy után ápolni...

Ja és nem hivatalos infóim szerint az egyik szegedi játékos orrát is sikerült eltörni...

Tigcsi Creative Commons License 2004.11.20 0 0 2942

Dr.Varjas Attila utolso szakvizsgajat sikerrel befejezte, és ezzel ügyvéddé valt!

 

Grat!!!

 

 

Selliz Creative Commons License 2004.11.20 0 0 2941
Szeged-Eger 5-7
Tigcsi Creative Commons License 2004.11.20 0 0 2940

 BVSC-YBL 9-5!

 

wow:-)

kevlárpók Creative Commons License 2004.11.20 0 0 2939

Akkor néhány szó a tegnapi meccsről...

A meccs előtti bemelegítésnél mint láttam mindenkinek elég jó kedve volt:) Ami nem baj, csak hát látszódott az, amit Gerenda is mondott tegnap, hogy nem látta az edzéseken azt az elszántságot, amit a Vasas elleni meccs előtt látott... A meccs maga elég nyugis volt, legalábbis ami a meccs elejét illeti. (megjegyzem nem játszott K.O.-li és messze nem is volt annyi brutálkodás!) Elment a domino 2-0ra, akkor egy kicsit felébredt az Eger. Első egri gólt a Kicsi dobta, akkor azt hittem h jó meccs lesz belőle, de hát nem. Volt még 3-3 is (Egri gólok: Baba, Hege), aztán az utolsó negyedre 4-3mal fordultunk, amiből lett ez a 7-3:((

Viszont nem hagyhatom ki h meg ne jegyezzem, hogy ezen a meccsen annyi "nem értem, miért?" bírói ítéletet láttam mint az eddigi 8 évem alatt összesen sem. Egyik pl amit az összes cikk is emlit 3-3nál ... De volt még más érdekes ítélet is, pl: középkezd az Eger, pontosabban csak kezdene, amikor a kövi pillanatban a dominoé a labda. Miért? Egy másik: Támad az Eger, mindenki felúszott már, Ádi hozza fel teljesen egyedül a labdát kb a félpályánál, erre kontra. Miért? Aztán: támad az Eger, kiállítottak vkit a dominóból, Eger egy-két passz, kapuralövés, labda ki, erre játékvezetői labdával folytatódik a meccs, amiből a labda a dominóé lett. Miért? És még sorolhatnám a labda nélküli kontrákat, stb-ket... amikkel minimálisra csökkentették az Eger góldobási (egyáltalán támadási) lehetőségét. Lehet h én voltam túlságosan lelassulva ehhez a meccshez, de hogy csak kapkodtam a fejemet, az is biztos.

 

Gerenda nyilatkozatok a meccsről:

Gerendás György, az Eger edzője: "Hogy miért volt ennyire gólszegény a Honvéd? Megjegyezném, nyolc támadásunk közben vették el tőlünk a labdát a bírók, ami azt jelenti, hogy egynegyednyit támadhatott az ellenfél. Ráadásul 3-3-as állásnál, négy a három elleni megúszásunknál is kontrát ítéltek a játékvezetők, ami nagyban befolyásolta a mérkőzést, hiszen mindjárt utána a Honvéd lőtt gólt."

 

Gerendás György: "Nagyon nehéz úgy játszani, hogy nem kap egy csapat emberelőnyöket. Több kontrafaultot ítéltek ellenünk, amikor már felzárkózhattunk volna. 6–3-nál aztán kozmetikáztak a bírók."

 

Viszont ma Szegeden győzni kell!!! Remélem oda is jönnek az egri-fanok, mert az biztos, h tegnap se a szurkolással volt baj:))

És természtesen HAJRÁ BVSC! Muszáj a mai győzelem!

mancsana Creative Commons License 2004.11.19 0 0 2938

FTC-BVSC: 8-3

Talán majd holnap meglesz az első győzelem!!

Flower22 Creative Commons License 2004.11.19 0 0 2937

jó éjt!

puszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!