Keresés

Részletes keresés

gr657 Creative Commons License 2003.06.22 0 0 280
Mint amirol tegnap is szo volt, Kotai szemoldoke teljesen egyertelmuen egy osszefejeles soran szakadt fel, azaz onhibajan kivul serult meg. Ilyenkor lepontozzak addig a meccset. Ellenben ha valakit szabalyos korulmenyek kozott addig vernek, amig mar nem kepes folytatni a meccset, vagy az orvos ugy iteli meg, hogy nem ajanlatos folytatnia, akkor termeszetesen TKO a vege.
Előzmény: Dugó (278)
.attus. Creative Commons License 2003.06.22 0 0 279
Kótai szemöldöke mitől szakadt fel? Azt nem láttam.
Előzmény: Dugó (278)
Dugó Creative Commons License 2003.06.22 0 0 278
Üdv!

Sajnos az a kurva TV nem ébresztett így lemaradtam. Mikor lesz ismétlés tud valaki valamit?

A másik. Az origo azt irja, nem folytathatta Klicsko mert csúnya volt nagyon a szeme, így TKO-val nyert Lewis.

Kokó tegnap pont ezt magyarázta Kótainál, hogy túljutottak a meccs felén, szóval ha a szemöldöke miatt nem tudná folytatni, akkor a pontok alapján hirdetik ki a győztest a bírók.

Itt a pontok alapján Klicsko 2 ponttal vezetett.

Ilyenkor mi van?

Dugo

rich.mond Creative Commons License 2003.06.22 0 0 277
Azért Lewisnak nagyobb a pofája a kelleténél.Már kétszer is elkapták,annak ellenére,hogy talán a legjobb nehézsúlyú bunyós.Klicsko mindent beleadott,és talán -talán!!!-győzött is volna.
Kár volt leírni Vitát!Ha Vova is így állt volna ki a dél-afrikai sráccal...na mindegy,ő még fiatal.Ha Lewis visszavonul,akár bajnok is lehet belőle.
De ha nem lest bajnok,viszont ilyen jó meccseket játszik,kutya bánja!:)))
Így legalább híres lett,nem úgy,mint 30 noname kocsmatöltelék összeverése után.
Előzmény: Pac (276)
Pac Creative Commons License 2003.06.22 0 0 276
"Mindenesetre kellemesen csalódtam az ukrán gyerekben"

Ez a lényeg.
LL nyilatkozatai alapján kb. 2 menetet bírt volna ki. Utána mészárlás...

Ehelyett jó kis bunyó lett belőle. Igazi kocsmahangulat.

Előzmény: rich.mond (274)
Pac Creative Commons License 2003.06.22 0 0 275
Jéééééééééééé!!!

Tényleg?

:-)

Előzmény: nicko (273)
rich.mond Creative Commons License 2003.06.22 0 0 274
Hááááát,nem tudom,mire föl mondják egyesek,hogy Lewis két menet alatt kiütötte volna Vitát...
Semmi jele nem volt ugyanis.Ennyi erővel Vita is kicsaphatta volna két másodpercen belül.Mindenesetre nincs ember,aki továbbengedte volna a meccset,szal' nem tudom,Klicsko mire föl vergődött úgy,mint valami holliwoodi filmcsillag...igaz,az USÁ-ban ezt díjazzák:))

Mindenesetre kellemesen csalódtam az ukrán gyerekben,és csatlakozom azokhoz,akik szerint az a lényeg,hogy láttunk 6 igen jó menetet.

ui:ezt Lewist talán Vova Klicsko kiütötte volna...

nicko Creative Commons License 2003.06.22 0 0 273
Merthogy most ismételték. :)
Előzmény: Pac (272)
Pac Creative Commons License 2003.06.22 0 0 272
Ügyi vagy!

:-))

Előzmény: nicko (271)
nicko Creative Commons License 2003.06.22 0 0 271
én most is látom. :)
Előzmény: Pac (270)
Pac Creative Commons License 2003.06.22 0 0 270
Srácok, azért a tény az, hogy láttunk 6 jó menetet (ez manapság ritka a nehézsúlyban!!!) ami Klicsko-pontelőnnyel és egy igen rusnya Klicsko-fejjel :-))) ért véget.

Az olyan feltevéseknek hogy LL egy-két meneten belül kiütötte volna Klicskót, annak pontosan annyi az jelentősége, mintha azt mondaná valaki hogy Vitalij nyert volna pontozással ha továbbmegy a hirig, vagy Lennox leharapta volna Vitalij fülcimpáját a 10.menetben...

:-)

Remélem lesz visszavágó, már csak azért is, mert Klicsko piaci értéke igencsak megnőtt az elmúlt 24 órában. Egyszóval jó biznisz lenne.

gr657 Creative Commons License 2003.06.22 0 0 269
"Lewist pedig ne hozd fel ellenpéldának,"
Nem is hoznam fel, ha ket masik boxolo meccserol lett volna szo; de az, hogy lenyegesen jobban nezett ki Klicskonal a meccs utan, azt mutatja, hogy hajnalban valamilyen ertelemben jobb volt: az o fejet nem vertek szet. :)
Egyebkent szerintem Klicsko nagyon jol jart ezzel a biroi/orvosi dontessel: mar nagyon keves eselye volt, hogy ma nyer. Es igy legalabb hozonghet, meg jo pozicioi vannak egy visszavagora, ellenben ha meg ket menet alatt teljesen pepesre veri Lewis a bal arcat/szemet es csak akkor leptetik le, akkor mindenki leirta volna.
Előzmény: .attus. (266)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.22 0 0 268
Mind1, ha lesz visszavágó, kiderül, hogy ki a jobb. Szvsz Lennox összekapja magát, és valószínűleg földre küldi az ukrán gyereket.
nicko Creative Commons License 2003.06.22 0 0 267
2 menetet kapott a dokitól így is...mennyit kellett volna? nem ér annyit az egész hogy a szemének baja legyen.
A pontozás meg tök fölösleges lett volna mert ha nincs sérülés Lewis kiütötte volna Klicskót a 8. menetben. :)
Előzmény: gr657 (265)
.attus. Creative Commons License 2003.06.22 0 0 266
Én is azt ogndolom, ha továbengedik, 1-2 meneten belül kiütötték volna.
Lewist pedig ne hozd fel ellenpéldának, hiszen ő közismerten a világ legjobb bokszolója, és "természetes", hogy 5-6 menet után is úgy néz ki, mint más, aki éppen ágyból kel fel egy kiadós alvás után :-)
gr657 Creative Commons License 2003.06.22 0 0 265
Igen, erre gondoltam. Szerintem akar tovabb is lehetett volna engedni most, de azt nem hiszem, hogy meg hat menet benne lett volna Klicsko arcaban. Ugyhogy a pontozok 4-2-jenek semmi jelentosege nincs (pontosabban annyi van, hogy azt mutatja, hogy korrekt iteletek szulettek, az Universum nemetorszagi meccseinek korulmenyeihez viszonyitva mindenkepp.) Talan kaphatott volna meg 6 vagy 9 percet Klicsko, de igy a vege fele mar nem is nagyon volt benne a kiuteses gyozelme, Lewis szepen kezdett magara talalni.
Előzmény: Törölt nick (264)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.22 0 0 264
Például ezt itt:

Ekkora sebből persze, hogy ömlik a vér. Szerintem nyilvánvaló, hogy nem lehetett továbbengedni.

Előzmény: gr657 (263)
gr657 Creative Commons License 2003.06.22 0 0 263
"Pedig egyébként nem nézett ki durvábban, mint bárki egy nehézsúlyú meccsen 5-6 menet után."
Akkor te bizonyara egy masik meccset neztel, kulonben lathatal volna peldaul egy Lennox Lewis nevu boxolot, aki sokkal kevesbe durvan nezett ki. Klicsko arca a szemhejsebtol eltekintve is erosen amortizalodott, a szeme alatt, az arcan is volt egy eleg csunya utesnyom, eleg, ha a topicba linkelt kepeket megnezed.
Előzmény: .attus. (261)
Pac Creative Commons License 2003.06.22 0 0 262
Igazad van.
A seb tényleg csúnya volt, de Klicsko egy pillanatig sem volt megfogva.
LL viszont a 2. és 5.menetben bajba került. De van annyi rutinja hogy átvészeli a nehéz időket.

A kinézethez még annyit: Lewis se éppen úgy nézett ki a meccs után, mint aki egy jót aludt ebéd után.
Az orrán pl.volt egy csinos kis 3-4 cm-es seb, csak azt össze tudták foltozni a szünetben.

Vagyis: Lennox csak a jobb orvosi team miatt nyert!

:-))))))))))))))))))))

Előzmény: .attus. (261)
.attus. Creative Commons License 2003.06.22 0 0 261
Azért ez a "fossá verve" nem teljesen fedi a valóságot. Egy durva sebe volt a szemhéján, de abból úgy ömlött a vér, hogy az egész arca véres lett, ergo úgy nézett ki, mintha teljesen szét lenne verve. Pedig egyébként nem nézett ki durvábban, mint bárki egy nehézsúlyú meccsen 5-6 menet után.
Előzmény: Törölt nick (259)
nicko Creative Commons License 2003.06.22 0 0 260
6 menet nem volt Klicskoé!
A doki így is rendes volt mert adott 2 menetett Klicskonak hátha kiüti Lewist de akkor már nem volt főlényben mint az elején.

Ma 19:35-től ismétli a Viasat a meccset.

Előzmény: Törölt nick (259)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.22 0 0 259
Na jó:)
Elolvastam nagyjából a hozzászólásokat, olvastam pár cikket, de sajna a meccset nem láttam. Ám megnézve ezeket a képeket...láttam már néhány boxmeccset és ilyen fejjel tényleg nem nagyon hagytak még senkit tovább boxolni. Egyszerűen nem szabad! Úgy fossá van verve szegény Klicsko feje, hogy félelmetes. Lewis-on meg semmi nem látszik. Persze elhiszem, hogy az első 6 menetben jobb volt az ukrán gyerek. Amekkora arca Lewisnak van, szerintem csinált 50 felülést, kesztyűzött fél órát és megvolt a felkészülés, Klicskónak meg egyértelműen ez volt élete lehetősége. Biztos, hogy lesz visszavágó, Lennox hülye lesz egy ilyen meccs után visszavonulni.
Persze az is más dolog, hogy Lewis egy csomó meccsét nyerte már meg a hajrában. Püfölték,püfölték, ő meg állta a sarat, aztán a végén rákapcsolt és egy-két villanással szétcsapta az ellenfelét.
Kola Creative Commons License 2003.06.22 0 0 258
Előzmény: Kola (257)
Kola Creative Commons License 2003.06.22 0 0 257
< a href="http://uk.sports.yahoo.com//ph/g/top_boxers.html">Képek a meccsről

Ja és visszavágót!!

Pedro 14 Creative Commons License 2003.06.22 0 0 256
Szerintem Lewis nem készült fel elégé, de az én véleményem, hogy kiütötte volna Klicskót. Nem véletlenül nyílt fel így a szeme. Ha Lewis rendesen felkészül, Klicskónak nincs esélye.
De egy visszavágó csak jót tenne mindenkinek (főleg Nekünk :) )
GFQ Creative Commons License 2003.06.22 0 0 255
A visszavágó előtt azért szívesen megnéznék egy Jones-Lewis bunyót is...
Előzmény: Pac (248)
_LaJoS_ Creative Commons License 2003.06.22 0 0 254
Előzmény: Catalan (253)
Catalan Creative Commons License 2003.06.22 0 0 253
Én nem maradtam fent a meccsre, mert faszom se kíváncsi a felvezető meccsekre ... csak annyit tudok, hogy sérülés miatt a bíró leállította a meccset Lewis javára. De azt nem, hogy hányadik menetben vagy ki nyert volna mondjuk ha végig megy a meccs ...
gee-em Creative Commons License 2003.06.22 0 0 252

hehejj...

nicko Creative Commons License 2003.06.22 0 0 251
Sajnálom hogy sérülés miatt lett vége.
Az első 2 menet tisztán Klicskoé volt és azt hittem kiüti Lewist aki baszott felkészülni a mecsre ezért a rá eső lóvét Klicsko érdemelné meg.
Aztán a 4 menettől már Lewis kezdett jobb lenni lehet a sérülés miatt lehet nem de ő is bevitt néhány nagy pofont.
Remélem lesz visszavágó és arra már felkészűl Lewis mert ha nem csúfosan fog visszavonulni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!