Keresés

Részletes keresés

newsdesk Creative Commons License 2002.09.01 0 0 5
A BB és a BK nem egyidőben lesz tudtommal, tehát nem fenyegeti ez a veszély a BK-t, viszont a (2) is csinál valami új magyar szappant, ha jól vettem ki, ez lesz, amiről Oroszlán Szonja beszélt.
Viszont ez az Aktív behari az új csókával és a törpe ribanccal meg a a MIB-Mátrix fílinggel nagyon gáááááááááz.
NagyG Creative Commons License 2002.09.01 0 0 4
Igen a design idáig tetszetős. Csak valahogy az az érzésem, hogy továbbra is erős versengés lesz. Változás ide, változás oda semmi új eredeti ötletről, műsorról nem lehetett hallani. Kivéve persze a Big Brother amit azt hiszem már sokan várunk. És ez a műsor bizony sok embert leszoktat majd a barátok köztről.
alomhajos Creative Commons License 2002.09.01 0 0 3
Elment a mosóporos tv2, megjött a tojásos tv2. :o)

áh.

H. Miksa Creative Commons License 2002.09.01 0 0 2
így, első pillantásra szerintem ölég csúnya...
Előzmény: Ethan Hunt (1)
Ethan Hunt Creative Commons License 2002.09.01 0 0 1
Az új dizány jól néz ki, de Máté Kriszta, mint vezető hiradós és Jakupcsek mint napi tóksó erősen rontja az esélyeiket...
Ficium Creative Commons License 2002.09.01 0 0 0
Mert nullák voltak?

Át lehetne keresztelkedni TV nullára is!

Előzmény: NagyG (-)
NagyG Creative Commons License 2002.09.01 0 0 topiknyitó
Igazából csak holnaptól lesz érdekes a téma, amikor már többet tudunk a változásból, bár a beharangozó, és a kiszivárgott hírek alapján igazi nagytakarítás lesz.
A jövő heti műsorújságot elnézve tényleg nagy a változás műsorok terén. Végre nem egész nap a hülye, nyálas brazil,mexikói és egyéb sorozatok mennek.
Viszont nem értem, hogy az embereket, akiket szerettünk/nem szerettünk, miért kellett így elpaterolni.?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!