Ne haragudj, de akkó' mondd mán el, hogy mikép történt az, hogy 200,000 ember ment el és ahogy írod pénzt nem sajnálva, akkor miért csak 40,000 százforintos gyűlt össze?.............:o)
Baratom, az orosz tank erdeke az orosz militarizmust jelenti.
Neked ez mar lehet, hogy nem mondd semmit, de az orosz tankok
ugy lottek szitava Budapestet anno, hogy nem kerdeztek meg elotte,
lakik-e ott valaki.
Aki az orosz tankokat szolgalta, az orosz militarista hoditast szolgalta.
Kadar, Horn, Megyessy. Ugyanaz a fazon. Nem oly nagy szegyen az,
minden hoditonak akad kiszolgaloja. Magyarorszagon is akadt 40 even at.
Csak azt az egyet mondd meg, mitol nevezzuk oket jo magyaroknak!
200ezer ember idot, penzt es energiat nem sajnalva osszejott tegnap
a Szabadsag teren, hogy ezen elgondolkodj. Hiaba tettek?
Ó, nem sokat voltak betojva.........ebben kétszázezres számban felfedezek némi költői túlzást, de sebaj............:o)...Én már a 40-hez is gratulálok...........
Jobbos beállítottságú barátaim akik elmentek erre a bulira tegnap egészen lekicsinylően beszéltek róla, sőt nem átalották maszatolásnak nevezni Viktátor beszédét.........:o)
Fiam, áruld már el, hogy mi a tank érdeke? Ha válaszolsz, kapsz egy bögrét.
Tudod, az a frankó az olvasásban, gondolkodásban, hogy többnyire egyszerű. Betüket összeolvasod mondatokká. A mondatok összeállnak képpé, amit még liberós korodban tanultál, mikor még a lábujjadat is a szádba vetted. Tehát tudod, hogy a szó, a képzet milyen színű, tapintatú, ízű, hőmérsékletű, s sorolhatnám. Aztán ez eljut a Wernicke áreádba, ahol apercipiálod, hogy tank Ha a környező területek nem épek, akkor hiába ép a beszéd expresszív része /Broca area/, nem tudod, "nem látod kimondani" /nominális aphasia/. Mutatom Neked a tankot, de nem tudod kimondani, hogy tank. Én kéredzem, hogy ez számítógép? Mire Te dühödten, jól artikulálva mondod, hogy nem számítógép. Pohár? Egyre dühösebb leszel, mert az sem... A tankra már boldog vagy:-DDD
Holnap folytatjuk a a tank és az érdeke problematikájával. De addig olvasgassál az Ablak és Zsiráfban a memórialebenyről!!!
Mitol jo magyar az, aki kiszolgalta a Kadar-rendszert?
Mitol jo magyar az, aki az orosz tankok erdekeit szolgalta?
Mitol jo magyar az, aki spionkodott honfitarsara?
Ti itt bevesztek egy eszmeletlen nepbutitast, hogy nincs szukseg
nacionalizmusra, nemzeti erdekre es nemzeti buszkesegre.
Hany szazezren menjunk a Szabadsag terre, hogy folfogjatok,
az ellenkezoje az igaz.
Nezd, itt es most en most adok neked egy eselyt...
Mi a különbség a jó és a másik magyar között?
1. Büdösebb a hónalja?
2. Büdösebb a szája?
3. Jobban kefél?
4. Mercivel jár és nem kispolszkival?
5. Minden jöttment ringyót megfarkal?
Lehet, hogy magyarnak szuletett. Lehetett volna belole jo magyar is.
Megis beallt Kadarhoz szolganak. Aztan a 3/2-hoz, meg a KGB-hez,
meg meg ki tudja hova. En nem igy definialom a jo magyart.
A tuntetes arrol szolt, hogy vannak jo magyarok is ebben az orszagban.
Nono, addig ul Dodoka 209 Peter-kem a szamara nagymeretu kormanyfoi
szekben, amig le nem jaratja magat, kormanyat es a nemzetet teljesen
orszag-vilag elott. Utni fog az ora, ne aggodj.
O aztan mer kicsi lenni. Jo. Majd ha mar bolha mereture kopott, potoljuk.
De nem Pot-Peterre, Peter-Potra, Pol-Potra, stb. beloluk eleg volt. Hanem
egy igazi magyarra. Akinek nemcsak kiallasa van, hanem beszelni is tud.
A legdöbbeneesebb, hogy sokan el is hiszik a többszázezres tömeget. Nem baj, hadd legyen kekik jó! nekem úgy tűnik az ilyen tulzú számítások kapsán, hogy igencsak erős a kisebbrendűségi érzés a jobboldaliakban. VAgy csak szimplán manipulálni akarnak?
U.I.: annak 20 m ft-nak (mert ugye a többszázerezer az minimum 200 ezer*100 ft-tal az 20 millió) az elszámolása hogyan történik?