Keresés

Részletes keresés

bence0624 Creative Commons License 2006.01.28 0 0 23
ezeket tudja
bence0624 Creative Commons License 2006.01.28 0 0 22
Mi van??????????????
Előzmény: DJG (21)
DJG Creative Commons License 2006.01.28 0 0 21
Na ja, de ez már miért lenne a Lexmark jellemzôje? Az összes ilyen olcsó házi nyomtatót bagóért adják (alighanem akár a tényleges bekerülési költség alatt), és a késôbbi festékellátásból élnek. Ez nem Lexmark-specialitás, és nem is valami új dolog, már tíz éve is így volt.

Mellesleg, kár az ilyesmiért, a Lexmark egy kiváló név volt, ma is az, ha a komolyabb nyomtatóid tekinted, de ebben a legalsó árkategóriában már nincs minôség, nincs semmi, mert egyszerûen nem fér bele.

Üdv,
Gábor
Előzmény: bence0624 (20)
bence0624 Creative Commons License 2006.01.28 0 0 20

Most összefoglalom mit tud az enyém!

Fekete-színes(gyönyörű)nyomtatásFotónyomtatásSzalagpapírnyomtatás</P>

Vasalhatópapír nyomtatás

Átlátszófólia nyomtatás

Ez van leírva!

És mégegyszer mondom!

nem azért olcsó, mert rossz, hanem cselesek (többször veszünk patront)!

bence0624 Creative Commons License 2006.01.28 0 0 19

Ja!!!!!!!!4

Még az enyém tud fotót nyomtatni!

Tök jó!

Előzmény: morning (4)
bence0624 Creative Commons License 2006.01.28 0 0 18

Na várjunk!

Én úgy tudom, hogy az utántöltés az amikor nem a Lexmarknal veszek patront.

Lexmarktól patron: 10 000 Ft a nyomtatómba

Utántöltet: 5 000 Ft a nyomtatómba               }1 darab

Most nálad az utántöltés-----Ft?

belepofazok Creative Commons License 2006.01.28 0 0 17
Lexmark Z25-ös nyomtatóm van. Szarér-hugyér vettem újonnan. Teljesen jól nyomtat szöveget meg grafikont, mást meg úgyse' nyomtatok.

ARRA FIGYELJETEK, HOGY LEGALÁBB EGY FEKETE-FEHÉR PATRON LEGYEN A CSOMAGOLÁSBAN!!!!

Na a patron, az k drága. De el kell vinni újratölteni, és figyelni kell, hogy ne hagyd beszáradni. Hetente egyszer nyomtatsz vele akármit, és kész.

2200 és 2500 körül bárhol újratöltik, kispesten, az europarkkal szemben lévő pirós bódék közt 750ért is.

Én újra megvenném.

Színeset sosem próbáltam vele nyomtatni.
bence0624 Creative Commons License 2006.01.27 0 0 16

Nekem is Lexmark Z612-es nyomtatóm van= 9 990 Ft.

 EGY patron 10 000 Ft!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cseles kis cég!

Azért adják olcsón a nyomtatót, mert sokat tud (az enyém) de mivel patront többett veszünk akkor többa pénz is!! Különben tök édi könnyő nyomtató! Ja és ritkán fogy ki, és ez a baj KI FOG SZÁRADNI a patron!

Előzmény: alex_xp (-)
jenette Creative Commons License 2003.10.13 0 0 15
köszi szépen ezt kipróbálom.

mondjuk tény hogy eleinte szépen nyomtat. de 50% - nál szószerint egyik napról a másikra kivehetetlen szar lett lett. ( rendszeresen használtam, nem állt sokáig )

há mondom qrva isten miaszar van már.

na most majd "borogatom a patront" ( beszarok, nem röhej ? borogatni egy patront ! készítek neki fürdővizecskét, meg beszerzek neki egy külön radiátort nehogy a téli lehűlés megártson neki )

Előzmény: sashimi (13)
ZöPö Creative Commons License 2003.10.12 0 0 14
Na ezért b@ßtam én ki a büdös ¶csába a Lexmark nyomtatómat. (Tudom, hülye vagyok, mi a ß@rnak vettem meg eleve.)
Előzmény: jenette (11)
sashimi Creative Commons License 2003.10.12 0 0 13
Nekem sokaig allt a nyomtatom es amikor ujratoltottem, akkor eloszor szornyen rondan nyomtatott. De hasznalt a tanacs, hogy a kivett patron fuvokas reszet nedves papirzsebkendovel aztattam nehany orat. Utana tisztito nyomtatoprogramot futtattam. Kitisztultak a fuvokak. Nem tokeletes, de elfogadhato.

sashimi

Előzmény: jenette (12)
jenette Creative Commons License 2003.10.12 0 0 12
Az utangyartott patron kb. 6000 es 8000 ba kerul, de en a feketet mar harmadjara toltettem meg brutto 1500ert, es eleg csak havonta tolteni.

de mondom, még félig tele van, s már használhatatlan. ( a 2. patront használom )

qrva isten, de átbaszottnak érzem magam.

Előzmény: morning (4)
jenette Creative Commons License 2003.10.12 0 0 11
bár már biztos megtörtént a baj, de ha még nem késő,
ESZEDBE NE JUSSON MEGVENNI AZT A SZART ! ! !

b@ssza meg, még félig bőven tele a patron, de már kivehetetlenül szarul nyomtat.

iszonyú szemét ! :(

Előzmény: alex_xp (-)
kesua Creative Commons License 2002.11.29 0 0 10
Hello!

Háát...eléggé lötyög, de mivel eléggé feszül a kábel (messze van a géptől), gondolom ezért nem lépett fel funkcionális zavar e miatt.

Csá, Kesua

Előzmény: sashimi (9)
sashimi Creative Commons License 2002.11.19 0 0 9
Szia!

Neked nem lotyog az usb kabel a printerben? Nekem egy darab papirral kellett kiekelnem, Azota pozitiv, de < 1 valoszinuseggel mukodik.

sashimi

Előzmény: kesua (8)
kesua Creative Commons License 2002.11.16 0 0 8
Sziasztok!

Én is beugrottam a Media Markt-os Lexmark Z33-asnak. Az egyik nagy problémám az, hogy kép nyomtatásakor fele akkorában nyomtatja ki, mint amekkora a kép, másodszorra viszont a jó méretben nyomtat. Van amikor elsőre is jól sikerűl nyomtatni, de többnyire elsőre csak felesbe megy.
Mindent a leírásnak megfelelően telepítettem. Van valakinek ötlet, hogy hogyan lehet kiküszöbölni eme hibát? (ugyanis így elég költséges)Vagy vigyem vissza? (még garanciális)

Csá, Kesua.

Greymoon Creative Commons License 2002.10.29 0 0 7
Én két éve használok egy Lexmark Z3200-as nyomtatót. Eddíg semmi problémám nem volt vele, kisebb Windows dll-es nézeteltéréseken kívül. Summa- summárom, közel nem volt vele annyi bajom, mint a kedvesem hálózati portos hp-jével 2 hét alatt...
Proszper Creative Commons License 2002.09.26 0 0 6
Nekem semmi bajom vele, és az eladó azt is mondta, hogy vegyek inkább másik nyomtatót, ha patron kéne közeljövoben. 11e és 13e FF szines.
A HP 650-tol szerintem szebben és gyorsabban is nyomtat, ja és a 690-tol is. Ezeket használtam már.
Ékezettel nincs gond, visoznt csak USB-n megy!
ZöPö Creative Commons License 2002.09.02 0 0 5
Én Z12-est vettem, azóta is verem a fejem a falba. :-( Csak akkor vegyél Lexmark tintasugarasat, ha nézegetni akarod. Ha használni, akkor gyorsan felejtsd el!

zp

Előzmény: alex_xp (-)
morning Creative Commons License 2002.08.13 0 0 4
Hi!

Nekem egy Lexmark Z53-asom van. Ugyan 4* annyiba kerult mint a fent (lent) emlitett, de nagyon kedvezo tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Villamgyors, es sep a kepe. Nem fotonyomtatonak valo (bar van hozza fotopatron is) de szepen nyom szineset es ami nagyon fontos gyorsan a feketet. A patronok ara: 11000 a fekete, 13000 a szines, egy patronban a 3 szin. Az utangyartott patron kb. 6000 es 8000 ba kerul, de en a feketet mar harmadjara toltettem meg brutto 1500ert es szetnyomtatom az agyam, es eleg csak havonta tolteni. A driverek kielegitoek, bar linux alatt nehez eletre kelteni. (GDI nyomtato.) De hogy nem legyek full offline, az ilyen beugro kisnyomtatokrol csak annyit, hogy szerintem pocseklas. Annak idejen en is bedoltem egy ilyen dolognak, akkor Xerox Docuprint C6 volt a nyero. Brutto 16000 fekete patronnal es harom szinessel. Szinenkent cserelheto ami ugye jo dolog. De nem gyorsak (lassuak inkabb) es hat a kicsike patronok (mert ezekhez az van) hamar kifogynak. Ha meg mar van az embernek nyomtatoja ugysem allja meg hogy ne nyomtasson. A percenkenti 4-5 lap egy nagyobb doksi eseten kesz orulet, foleg hogy kozben az az erzese az embernek, hogy a papirra az o forintja kerulnek fel pazarekolo modon.

Summa summarum, inkabb tobb penz beinvesztalasa egy jobb nyomtatoba, nem beugras a beugro nyomtatokba. (A fenti modell mar 35000ert a Coraba volt.)

Hat ennyi...

tarnaibarnabas Creative Commons License 2002.08.13 0 0 3
Havernak van. Nagyon gyorsan fogy ki és nagyon drága bele az új patron. Nyomtatni nem nyomtat csúnyán, az igaz. Karakterekről nem tudok, ő Windows alatt használja, ott ez nem játszik be.

Barna

Előzmény: alex_xp (-)
Zsoldos Creative Commons License 2002.08.13 0 0 2
Az egzaktabb kérdésekre gondoltam. Nem feltételeztem, hogy megkérdezed, hogy megvegyed-e.
Előzmény: alex_xp (1)
alex_xp Creative Commons License 2002.08.13 0 0 1
Na igen, Te hallotál már olyat eladótól, hogy "Nehogy megvegye, mert........"? :-)

Előzmény: Zsoldos (0)
Zsoldos Creative Commons License 2002.08.13 0 0 0
Gondolom, nem 0 eladó tudott volna válaszolni a kérdéseid nagy részére.
Előzmény: alex_xp (-)
alex_xp Creative Commons License 2002.08.13 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

A Media Markt üzletben láttam: Lexmark z33 nyomtató 9 999 Ft.

Megéri?
Ki ismeri a tipust, tapasztalatok?
Milyen tintapatront használ, milyen sürün fogy ki, mibe kerül?
Milyen a nyomtatási képe, ff, és szines?
Magyar karaktereket tud?
Egyszóval minden tapasztalat, vélemény jöhet.
Kösz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!