Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.08.27 0 0 96
Elhatárolom magam Desire arkangyaltól!:))))
Kölünben is mi ez a többesszám, nekem nemrémlik, hogy kommentáltam volna különösebben a történetet (pszt, megsúgom, már csak nagy vonalakban rémlik miről is volt szó;) ) Úgyhogy legfeljebb nekem pivátban jöhetnek azok apénteki storyk!:DDD
Előzmény: Törölt nick (95)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.27 0 0 95
es melyik oldalon alltok? mert hogy nem az enyemen az biztos... nem tudtam, hogy ilyen sok szent-jelolt van errefele [azt hittem Te legalabb nem akarsz az lenni :)]

hagyjuk. nem lesz tobb penteki sztori, megtartom magamnak, nehogy megint gongyoliteni akarjatok.

szep napot!
2i

Előzmény: Desire (83)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.27 0 0 94
Őrmicsoda?:))))))))))

Höhö, erikacé(dá)n szerintem rengeteget dolgoztak a photoshopos fijjjúk, mire azok a még így sem nagydurranás képek készültek:)

Spanc: Uncsi lenne a sok lógó hast/mellett, zsírpárnát, szőrös segget nézegetni lépten-nyomon:)

Előzmény: Desire (83)
Desire Creative Commons License 2002.08.27 0 0 93
Egyszer, mikor még volt pénzem fodrászra, az erika szííí, ugyanott csináltatta a kazlat a fején, mint én. Mellettem ült...kicsit megijedtem tőle!
Ha nekem az erika szííí lenne a feleségem, én nem csak a szőrt borotválnám le.:)
Előzmény: Spanci (92)
Spanci Creative Commons License 2002.08.27 0 0 92
Engem csak a kiváncsiság űz. Vajon Robidííííí is le van-é borotválva intimileg.
Előzmény: Desire (91)
Desire Creative Commons License 2002.08.27 0 0 91
Pfújjj, nekem ne vetkőzzön senki, akit én nem karok!! :)
Előzmény: Spanci (90)
Spanci Creative Commons License 2002.08.27 0 0 90
Ilyen ez minden férfi. Csak ők akarnak legeltetni az kamerájukat.
Mútkor is az Erikaszíííííííí levetkőzőtt az újságnak, a Robidííííí meg nem akar.
Előzmény: Desire (89)
Desire Creative Commons License 2002.08.27 0 0 89
Voltak ám fiúk is majdnem tiszta meztelen.
Nagyon nagy izmokkal, forrónaciban. De ők nem rakták ki a pöcsit.:)
A pasik nem elég szabadok, mert egy sem dobta le a gatyáját.
Előzmény: Spanci (88)
Spanci Creative Commons License 2002.08.27 0 0 88
Én-e? Még azt is utálom, aki nem utálja:o)))
De láttam a tívíbe, hogy mutogatták a csöcsköst. Azér valahogy a vucctoki időkben nagyobb és igazabb szabadságérzés volt. Ez olyan műizés.
Előzmény: Desire (87)
Desire Creative Commons License 2002.08.27 0 0 87
Az a legjobb érzés, amikor a saját topicomat offolhatom szét! :)
Voltál a Budapest Peep-Show-n?
Előzmény: Spanci (86)
Spanci Creative Commons License 2002.08.27 0 0 86
Ez már megvalósult a gőzfűrdőben. Ott legalább nem fáznak meg.
Előzmény: Desire (85)
Desire Creative Commons License 2002.08.27 0 0 85
:) Mmmm! Nem értem miért jutott eszedbe!!
Én azt szeretném, ha mindenki pucéran szaladgálna az utcán, ezzel megteremtve a kollevtív szabadság érzését.
Szőrös hasak lötyögnének a körúton, emlők ringanának a járdán, csupasz popók meredeznének mindenhol, és az emberek ettől nagyon szabadok lennének! :)
Előzmény: Spanci (84)
Spanci Creative Commons License 2002.08.27 0 0 84
Ofi
"Egyreggel,Dézsiré aszmonta fogócckoggy meg kissé anyám, patyolatcédulánkelveszett, következésképpenodalettazösszesruhánk,ittállunkruhátlantehát"

Valaméreszembejutott:o)))))

Desire Creative Commons License 2002.08.23 0 0 83
Ne kapargassuk a régi sebeket! :)
Nem akart bántó lenni a korábbi kommentárunk, 1000 %!! Tybald, egy őrangyal, és én sem állok messze a szentté avatástól. Csak próbáltuk, jó titkosügynökök módjára, felgöngyölíteni az ügyet. Haragszol rám(nk)??

Vannak nálatok is izgi figurák, törzsvendégek, akiknek az élete egy rejtély? Mint pl. a fotóautomaták fantomja...?!

Előzmény: Törölt nick (82)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.22 0 0 82
aha. mert ijeszto volt. en meg attol jovok mindjart zavarba, ha kiderul, nem ertettetek meg hogy Sarahval tortent es nem velem...

lattam Ameliet, n. tetszett. az egyik ismerosom folyamatosan azt mondogatja, hogy teljesen ugy nezeki ki/viselkedem mint o. Ugyhogy muszaly volt megnezni, kivancsiva tett. De nem volt igaza :)

2i

Előzmény: Desire (81)
Desire Creative Commons License 2002.08.22 0 0 81
Na jó, kicsit zavarba jöttünk a történettől, és főleg, hogy ilyen aprólékos részletességgel taglaltad. De már mindegy! Én elfogadtalak ilyen exhibicionistának.

Egyébként, ott ahol dolgozol iszonytatóan sok pénteki sztori zajlódhat le a szemed előtt.:) Bármi megeshet...!

(Láttad az Amelie csodálatos élete című filmet? Ez leginkább azért jutott eszembe, mert egy kávéházban zajlik az események nagy része, igaz Párizsban..., ami persze, nem pont olyan, mint egy amcsi miliő... és mert egy számomra nagyon kedves film. Meg, mert, ha még nem láttad, nézd meg, mert biztosan nagyon tetszene neked (is).)

Előzmény: Törölt nick (80)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.22 0 0 80
no, akkor kiteregetem mit csinalok most pentek este: du 4tol este 11.30ig dolgozom...
remelem nem baj, hogy engedtem a piszok exhibicionista szokasomnak es ezt ide beirtam :)))) de majd igyexem leszokni rola :P
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.14 0 0 79
Dícséretes dolog.
Pénteken megyek mint írtam.
Nem, asszem kihagyom ezt az élményt.
Előzmény: Desire (78)
Desire Creative Commons License 2002.08.14 0 0 78
Egyébként igen, tényleg nem vagyok annyira exhibicionista alkat, hogy a magánéletem részleteit is megosszam boldog-boldogtalannal.

Végül aztán csináltattál melírt?

Előzmény: Törölt nick (74)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.14 0 0 77
miert okozna barkinek is almatlan ejszakat/kat hogy ide irsz? en eleg jol alszom...
[igaz, nem is olvasok utanad, sem pedig masnak :)))]
en nem erzem ugy hogy szent lennek vagy hogy tettetnek is barmit... csak olyan vagyok amilyen :)

Tyb, persze hogy nem tartozik senkire :) azert vannak dolgok amiket en sem irok ide sem pedig mashova... a maradekot meg csak az olvassa el, akit erdekel, az meg magara vessen! :PDD

2i

Előzmény: Desire (71)
TeRrorista Creative Commons License 2002.08.13 0 0 76
:DD
Előzmény: Törölt nick (74)
TeRrorista Creative Commons License 2002.08.13 0 0 75
noháát.. semmi ilyesmi ;))
de megnyugtathatlak, nem lesz özönvíz! szóval nyugodtan jöhetsz ;)
áháá.. szóval állatka vagyok? :)) na köszi..
erről (má'meg' off..) eszembe jut egy dalszöveg:
"..you an' me, baby ain't nothin' but mammals.. let's do it like they do on the Discovery Channel.." :)))
hmm.. védett vagyok, szóval vigyázz velem ;) nem lehet befogni..

áhh, Tybald csúsztat.. igazából fát gyűjtöttem az erdőben :))

Előzmény: Desire (72)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.13 0 0 74
OFF
Des ha azt mondod, hogy nem tartozik futólag ismerős és ismeretlen emberek százaira a magánéleted az is teljesen jogos, én pl. így gondolom.
ON
Pénteken megyek kedvenc 30-70 percet várató fodrászomhoz, ma felcsörögtem időpontegyeztetni:
- Szia Tybald vagyok pénteken esetleg, 2 után?
- OK, bár én most nem vagyok itt elvileg, mert szabin vagyok csak bejöttem megcsinálni a hajamat:)) de akkor már dolgozom. És mi lesz, melír?
Itt köptem le a monitorom a röhögéstől, majd ismét bemutatkoztam:)))
Előzmény: Desire (71)
Desire Creative Commons License 2002.08.13 0 0 73
Ma sikerült mintegy négy órát késnem a munkahelyemről. ÁÁÁ nem, nem volt horror egyáltalán!!!!
Miközben buszoztam a cégemhez, és próbáltam legyártani a megfelelő szöveget a kollégámnak, hogy hogyan is történtehet ez az óriási malőr, arra gondoltam, csak álmodom, és mindjárt felébredek.
Viszont kiderült, hogy nagyon aggódtak értem és e jólesett.
És kaptam Párizsból levelet, és egy mailt-t valakitől aki nagyon megbántott, mert egy hülye, és Amerikából is kaptam levelet, és nem is lett olyan horror szar a nap, amilyennek indult.
Desire Creative Commons License 2002.08.13 0 0 72
TeRrorista, te ott leszel Vénusz légycsapójával, és berántod a nőket a bokorba?
Akkor megyek! Még az özönvíz sem érdekel! Úgy is elkezdtem már ácsolni egy hajót és gyűjteni össze az állatkákat. Belőled is kell egy példány!:)

Különben tiszta szerencséd van, mert csak Tybald érti, hogy te hol tüntél el és milyen bokorban.

Előzmény: TeRrorista (66)
Desire Creative Commons License 2002.08.13 0 0 71
Ááááá! Mőrfi már megint dolgozik! Mert amit félre lehet érteni, azt félre is fogják érteni!
Az, hogy én nem vagyok szent, de nem is teszek úgy mintha... az tuti, de hogy te akkor mit csinálsz...??!
Szerintem, olyan bájos az arcod, hogy akár az első felületes szemlélődés alapján, annak gondolhat bárki, de aztán villám gyorsan kiderül, hogy te sem vagy az!! :)
Ez így OK.??

Egyébként nem a presztizs nem engedi, hogy idevessem az érzelmi-magánéletem morzsáit, hanem nem szeretnék senkit sem totálisan összezavarni és álmatlan éjszakákat okozni bárkinek.

Előzmény: Törölt nick (67)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.13 0 0 70
Szerintem esélyed sincs, ezt már nem mosod le!:)
Előzmény: TeRrorista (69)
TeRrorista Creative Commons License 2002.08.13 0 0 69
óriási Vénusz Légycsapója bokrok? :P
naháát! hogy neked milyen élénk a fantáziád!!
filmet kéne csinálnod ;)

(megpróbálok nem eltűnni, mert a végén még rámragad ez a dolog.. ;)

Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.13 0 0 68
Nekem azért vannak sejtéseim holmi bokorban eltűnő emberekről:PPP
Előzmény: TeRrorista (66)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.13 0 0 67
persze, ertheto :) a presztizs, az bizony fontos...
miert, szerinted en szentet jatszom? :D
2i
Előzmény: Desire (65)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!