|
|
|
|
Pici gazdi
2007.03.07
|
|
0 0
3067
|
Szép estét!
Csotrog! Meggiffeltem a makkás képedet! Remélem tetszik!!!:)
Jó éjt!:)  |
csotrog
2007.03.05
|
|
0 0
3058
|
Szia!
Mindjárt megnézem a topikot - köszönöm!
Az itteni mailem csotrog@index.hu.
Köszönöm, ha mesélsz róla !!!
/ha a névre rákattintasz, ott megtalálhatod egyébként - ha publikussá tette az illető/
Ma még lazítok, aztán a jövő hétig megest munkálkodok... mellőzöm a szórakozást... 8) .. |
Előzmény: Pici gazdi (3056)
|
Pici gazdi
2007.03.05
|
|
0 0
3056
|
Szia!
és szép estét!
Ezt PhotoFiltréttel csináltam:)
Ha megadod az e-mail címed leírom bővebben!
gif készítés topik is van:) |
Előzmény: csotrog (3052)
|
csotrog
2007.03.05
|
|
0 0
3052
|
Szia!
Milyen progival, hogyan művelted a gif-felést? Jópofa!!!
8D
Ha hosszú, meséld el légyszives magánban - ha lesz kis időd rá! |
Előzmény: Pici gazdi (3049)
|
ceteris
2007.03.04
|
|
0 0
3050
|
Szia!
Neked is!
Szép kutyus!
Én mindkét pártnak tagja vagyok (kutya-macska),
csak ne nyáladzon:) A nedves nózi rendben van.....
|
Előzmény: Pici gazdi (3049)
|
Pici gazdi
2007.03.03
|
|
0 0
3040
|
Jó éjt mindenkinek!
Itt egy gif:) ez az első hullámzósom! remélem tetszik:)!!!!
~DDDDDD:igaz nem állatos!!!!!!!! remélem nem gond!!!!!:)  |
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|