Keresés

Részletes keresés

csotrog Creative Commons License 2007.03.07 0 0 3068

Ügyes vagy!!!!

Jó lett!!!

Előzmény: Pici gazdi (3067)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.07 0 0 3067

Szép estét!

Csotrog! Meggiffeltem a makkás képedet! Remélem tetszik!!!:)

Jó éjt!:)

Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.06 0 0 3066

Jó éjt mindenkinek!

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.06 0 0 3065
Szép napot!
csotrog Creative Commons License 2007.03.05 0 0 3064

Szép álmokat!!!

Előzmény: Pici gazdi (3063)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.05 0 0 3063

Szivesen!

Írtam megint mailt!

Jó éjt!

Előzmény: csotrog (3062)
csotrog Creative Commons License 2007.03.05 0 0 3062

Hű de gyorsan megy!!!

(re-méltem - köszönöm!)

Előzmény: Pici gazdi (3061)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.05 0 0 3061
a kép lemaradt:)
Előzmény: Pici gazdi (3060)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.05 0 0 3060

Szia!

Ezt a ˇhullámzóstˇ most csináltam.

Én ezzel búcsúzom is jó éjt mindenkinek!

Előzmény: csotrog (3058)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.05 0 0 3059

Szia!

Küldtem mailt!!!:)

Előzmény: csotrog (3058)
csotrog Creative Commons License 2007.03.05 0 0 3058

Szia!

Mindjárt megnézem a topikot - köszönöm!

Az itteni mailem csotrog@index.hu.

Köszönöm, ha mesélsz róla !!!

/ha a névre rákattintasz, ott megtalálhatod egyébként - ha publikussá tette az illető/

Ma még lazítok, aztán a jövő hétig megest munkálkodok... mellőzöm a szórakozást... 8) ..

Előzmény: Pici gazdi (3056)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.05 0 0 3057
Várjuk!!!
Előzmény: cicanadrág (3055)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.05 0 0 3056

Szia!

és szép estét!

Ezt PhotoFiltréttel csináltam:)

Ha megadod az e-mail címed leírom bővebben!

gif készítés topik is van:)

Előzmény: csotrog (3052)
cicanadrág Creative Commons License 2007.03.05 0 0 3055

Bocs ,valamiér nem ment el a kép a háyikedvencekről.

Még megprobálom.

Előzmény: csotrog (3053)
cicanadrág Creative Commons License 2007.03.05 0 0 3054

Pepi és Noé

Előzmény: csotrog (3053)
csotrog Creative Commons License 2007.03.05 0 0 3053

Megnőtt Nálatok, vagy máshol lett belőle pecsenye?

... 8) ...

Előzmény: ceteris (3048)
csotrog Creative Commons License 2007.03.05 0 0 3052

Szia!

Milyen progival, hogyan művelted a gif-felést? Jópofa!!!

8D

Ha hosszú, meséld el légyszives magánban - ha lesz kis időd rá!

Előzmény: Pici gazdi (3049)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.04 0 0 3051

Értem!

Jó éjt, mára búcsúzom!

Előzmény: ceteris (3050)
ceteris Creative Commons License 2007.03.04 0 0 3050

Szia!

Neked is!

Szép kutyus!

Én mindkét pártnak tagja vagyok (kutya-macska),

csak ne nyáladzon:) A nedves nózi rendben van.....

 

Előzmény: Pici gazdi (3049)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.04 0 0 3049

Szia!

szép estét!

Igen az enyém! Csak átgiffeltem hogy pislogjon!!!!!!!

Előzmény: ceteris (3045)
ceteris Creative Commons License 2007.03.04 0 0 3048

 

 

Citrom, a kiskacsa ....

Előzmény: cicanadrág (3043)
ceteris Creative Commons License 2007.03.04 0 0 3047

Én meg mindkettővel:))

 

(volt kutyánk is, bár cirmákunk többször)

Előzmény: ny63 (3041)
ceteris Creative Commons License 2007.03.04 0 0 3046
Én látom a víz alatt a szörnyet:))
Előzmény: Pici gazdi (3040)
ceteris Creative Commons License 2007.03.04 0 0 3045
Azt hittem a tiéd:)))
Előzmény: Pici gazdi (3037)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.04 0 0 3044
neked is!
Előzmény: cicanadrág (3043)
cicanadrág Creative Commons License 2007.03.04 0 0 3043
jo napot minden állatbarátnak
Előzmény: Pici gazdi (3042)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.04 0 0 3042
Jó reggelt mindenkinek!
ny63 Creative Commons License 2007.03.03 0 0 3041
:))) Én ezt a mondást macskával ismertem...
Előzmény: csotrog (3036)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.03 0 0 3040

Jó éjt mindenkinek!

Itt egy gif:) ez az első hullámzósom! remélem tetszik:)!!!!

~DDDDDD:igaz nem állatos!!!!!!!! remélem nem gond!!!!!:)

Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.03 0 0 3039
Szép jó reggelt mindenkinek!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!