Keresés

Részletes keresés

LeifEriksson Creative Commons License 2002.07.18 0 0 11
Azt hiszem, még anélkül is megnyerné Demszky, ha nem is utcahosszal.

De privát tippem, hogy Gy.Némethet vissza fogják léptetni, csak ezt ugye előre bejelenteni nem lenne túl ildomos.

Katona Bélát is meddig húzták...

Előzmény: stones (6)
MetaCode Creative Commons License 2002.07.18 0 0 10
"Én ezt jelöltként úgy fordítom le magamnak, hogy háromszázezer ember már gyakorlatilag leadta a voksát azzal, hogy elhagyta a várost."

Persze hogy leadta, csak nem rá, hanem a leendő kalászi, ürömi, gyáli, stb... polgármesterekre. Istenem, ekkora baromságot...

Előzmény: Laskafülü Tóbiás (8)
sz Creative Commons License 2002.07.18 0 0 9
innen szép veszíteni... ööööö... vagy az nem így van?! :DD
Előzmény: LeifEriksson (-)
Laskafülü Tóbiás Creative Commons License 2002.07.18 0 0 8
Haaaat.....

Idezet S.P-tol.

"Én ezt jelöltként úgy fordítom le magamnak, hogy háromszázezer ember már gyakorlatilag leadta a voksát azzal, hogy elhagyta a várost."

En nemreg koltoztem ki Budapestrol es nem D.G. "atkos tevekenyesege" miatt, hanem azert, mert a FIDESZ lefujta a metroepitest es meg nagyobb lett a kaosz a varosban. Errol nem a jelenlegi vezetes tehet.

Ha S.P. nyeri meg, akkor meginkabb aldom az eszem es a lehetosegeim, hogy el tudtam huzni Budapestrol a csikot.

Talan S.P-nek mas forditoirodat kellene alkalmaznia, mert a mostani kicsit rosszul fordit.

Előzmény: stones (6)
Zézé Creative Commons License 2002.07.18 0 0 7
Szerintem a Japan Csaszar is Scmidtre vagy GY né -re szavazna, az biztos!!!
Ofelsege ugyanis abbol indul ki, hogy ahol 12 ev utan is olyan utak vannak, mint amin tegnap vegig zotyogott (pl Szentendrei ut), ott nem nyerhet a regi polgarmester.

Tegnap rohogve altam meg megnezni, mikent hullamvasutozik vegig a leuritett Szentendrei uton a vilag egyik gazdasagi hatalmanak (mar nem) isteni vezetoje ;-))

Előzmény: LeifEriksson (-)
stones Creative Commons License 2002.07.18 0 0 6
Ha a szocik nem léptetik vissza Gy.Németh Böskét, akkor Schmitt Pál esélyes, mint nevető harmadik!
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: LeifEriksson (-)
Laskafülü Tóbiás Creative Commons License 2002.07.18 0 0 5
Pali batyank tenyleg el van szallva egy cseppet.:)
Nem is ertem, hogy miert akar o a lumpenprolik polgarmestere lenni.:)
mammamija Creative Commons License 2002.07.18 0 0 4
?Majd leesik neki a tantusz (jézusom emléxik még rá valaki?), és átnyergel balra valami jó kis állást kikunyerálni magának. Tényleg miből fog élni, ha nem lesz "magyar diplomat?"
tadeussz Creative Commons License 2002.07.18 0 0 3
Van vele egy interjú a 168 órában, most olvastam, betegre röhögtem magam :-))) Schmidt Paff, a "nagyon független", aki "álomország"-ban él.
LeifEriksson Creative Commons License 2002.07.18 0 0 2
úgy valahogy...
Előzmény: MORPHEUSZ (1)
MORPHEUSZ Creative Commons License 2002.07.18 0 0 1
Válaszul mindössze 1 szó:
SZEGÉNY!!!
Előzmény: LeifEriksson (0)
LeifEriksson Creative Commons License 2002.07.18 0 0 0
Na, egy O....

(és bocs, a címben elírtam: nem Schmidt, hanem Schmitt)

Előzmény: LeifEriksson (-)
LeifEriksson Creative Commons License 2002.07.18 0 0 topiknyitó
Ez a legjobb...

Méghogy komoly esélyek, sőt biztos benne hogy nyerni fog.

Na persze, végül is nem mondhatja, hogy eleve veszteni akar, de ez azért mégis röhejes.
Bár, ha jól emlékszem, valami hasonlóval jött a NOB-elnökválasztáskor is, aztán utána büszkén jelentette, hogy az amerikai jelölt előtt végzett (az amerikai kapott asszem 3 szavazatot, Scmitt 5-öt, a győztes pár százat... :-))

végülis ebben van realitás, mármint hogy Csurka előtt végezzen.

De hogy komoly esélye legyen egy jobboldali főpolgármester-jelöltnek azon a Budapesten, amelyiktől a Fidesz vette el a metrót, és végig szívatta...... röhög a vakbelem

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!