Keresés

Részletes keresés

sz Creative Commons License 2002.07.11 0 0 21
én nem félek tőle, a selejtes alattvalóitól viszon igen :/
csak az a baj, hogy hatnak egymásra...
Előzmény: Újlaki (20)
Újlaki Creative Commons License 2002.07.11 0 0 20
"...félnek a komenisták orbán viktortól..."

1. Magyarországon ma legfeljebb néhány száz kommunista lehet, és azok sem a hatalom közelében.

2. Orbán Viktortól valóban - és jogosan - kezdett félni vagy ötmillió jóérzésű, a demokráciát féltő ember. Most egy kicsit talán kevésbé félnek.

Előzmény: sz (11)
Rézeleje Creative Commons License 2002.07.11 0 0 18
"Ezek még mindig azt hiszik, hogy tart a kampány"

A tetű kezd megvilágosodni. E percekben már csak párszáz jámbor csápol a tereken.

Előzmény: Hatalmas Tetűmadár (2)
egy szomorú nő Creative Commons License 2002.07.11 0 0 17
Valóban. A jobbosok a bencsik, bayer és lovas féle rizsát kajálják. Hát nektek ők a mérce. Jobbat soha ne is kapjatok.

egy szomorú nő

Előzmény: gitana19 (14)
Rézeleje Creative Commons License 2002.07.11 0 0 15
"Mákony Ádám" ez most szóvicc, sajthiba, vagy egy Mányoki-mutáns?
Előzmény: Törölt nick (10)
gitana19 Creative Commons License 2002.07.11 0 0 14
Valóban. Jobbosokkal nem tudnak ekkora marhaságokat megetetni. Pl. vmikor januárban volt benn egy telefonbeszélgetés, amelyiknek az egyik fele nem az volt, ami le volt írva (hallottam), a másik fele meg az egyik fél szerint szintén nem az volt, ami le lett írva. Plussz a firkász engedélyt sem kért a közléshez...
Előzmény: egy szomorú nő (13)
egy szomorú nő Creative Commons License 2002.07.11 0 0 13
Vegyél heti választ, MN-t, meg agyar fórumot, ja és még demokratát. De lagalább kettőt, a szomszédnak is.
A 168 óra nem a jobbos zombiknak készül.

egy szomorú nő

Előzmény: gárfild (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.11 0 0 12
Micsoda egy idióta... ha benyalt volna a Fityesznek, nem kellett volna befizetnie az adót:-)))
Előzmény: Törölt nick (10)
sz Creative Commons License 2002.07.11 0 0 11
komám, nekem nagyon teccik ez a "félnek a komenisták orbán viktortól" szöveg :D
azt hiszik, hogy a vezérük valami félisten, akitől félni kell... :DDDDD
Előzmény: Törölt nick (10)
Bumburnyák Creative Commons License 2002.07.11 0 0 9
..mire...?
Előzmény: gárfild (8)
gárfild Creative Commons License 2002.07.11 0 0 8
A Demokrata mostanában elég unalmas lett.A 168 órának -ha mása nem is-a papírja jobb .
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.11 0 0 7
Hát azzéééé', nemcsak az irányultságukban, de a színvonalukban is van különbség!
Előzmény: unnamed (3)
Bumburnyák Creative Commons License 2002.07.11 0 0 6
ha érdekel kukkants be IDE IS
lolka_bolka Creative Commons License 2002.07.11 0 0 5
na, en ma amikor bejottem, elkezdetm olvasni a MN -etet, mondom belenezek...

elso cikk amit elkezdek olvasni igy szolt (nem szo szerint)

Junius xx -iken indulhat az a program (hacsak nem jar ugy mint a Szechenyi-terv) amelyet meg a polgari kormany ...

egy csopp rosszindulat/cinizmus nincs benne...
sut az egesz ujsag a gyulolettol, le is dobtam, es el is hataroztam, hogy nem olvasom tobbet.

Lolka

Ps: a 168 -orat nem olvasom

Előzmény: Súlyos Bűncselekmény (1)
kábelbúvár Creative Commons License 2002.07.11 0 0 4
Kerényi télleg nem érdemel 4 oldalt...

Vagy ha már annyi szabad hely van, hát egy fotóalbummal kéne kitölteni Imréről.

Előzmény: Hatalmas Tetűmadár (2)
unnamed Creative Commons License 2002.07.11 0 0 3
Akkor olvasd a Demokratát.
Előzmény: gárfild (-)
Hatalmas Tetűmadár Creative Commons License 2002.07.11 0 0 2
Végigolvastam az utolsó két számot. Ezek még mindig azt hiszik, hogy tart a kampány. Eltelt két és fél hónap, és egyszerűen képtelenek örülni a győzelmüknek.

Csak egy pld. Kerényi Imrének 4, azaz négy oldalt szenteltek, csakhogy gyalázhassák. Még a címlapra is őt tették. (A cikk persze tele van "azt mondják..." típusú utalásokkal, meg újságírói sejtetésekkel, na de ez náluk már nem meglepetés.) Kérdésem: hol látott a magyar sajtótörténet olyat, hogy egyetlen emberre ennyi energiát és nyomdafestéket szánjanak? Ráadásul nem is egy politikusnak, hanem egy színész-rendezőnek?

Ez a lap telve van gyűlölettel. Építő gondolatoknak, netán a baloldali győzelem felett érzett tiszta örömnek a nyomát sem látni.

Előzmény: gárfild (-)
Súlyos Bűncselekmény Creative Commons License 2002.07.11 0 0 1
Kedves gárfild!
A 168 órát gyakorlatilag nincs jóérzésű ember, aki kezébe venné. Mint a Magyar Fórum legdaliásabb napjaiban, olyan. Egész egyszerűen ne vedd a kezedbe, és a jóizlésünk érdekében, ne is nyiss róla topicot, ha kérhetlek.
Előzmény: gárfild (-)
Publ Ica Creative Commons License 2002.07.11 0 0 0
Minden tiszteletem a mazOchistáké....de ettől még nem értem őket....
Előzmény: gárfild (-)
gárfild Creative Commons License 2002.07.11 0 0 topiknyitó
Épp most olvastam ki a legfrissebb 168 órát.Minősithetelenul elfogult és rosszindulatu a másik oldallal szemben.Igy temetik az árkokat??A riportok tele vanak alantas célzásokkal.Poppernek pedig ideje lenne kezelni saját magát.Az olvasói levelek pedig ostobák és végletesen elfogultak.Ezek beszélnek toleranciáról???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!