Keresés

Részletes keresés

Vámpír Creative Commons License 2002.07.05 0 0 9
Anyukámat nem küldöm be, mert sajnos kommunista... :)
Jó, gyenge poén volt, de én tényleg eldöntöttem a választási eredményeket megismerve, hogy ezentúl nagy ívben leszarom a közvéleménykutatásokat, és ezek alkotóit is. Azért az túlzás, hogy egy közvéleménykutatás 15%-ot tévedjen. Akkor menjenek el dolgozni, csináljanak inkább valami hasznosat. :)
Előzmény: Propertius (4)
RAMBO Creative Commons License 2002.07.05 0 0 8
Szerintem meg:

Fidesz 73%
MSZP 72%
Szadesz 93%
MDF 117%
Centrum 41%
Miép -%

Hogy ez több mint 100%? Na és? Még így is pont annyira hiteles, mint a TÁRKI kutatása.

magyarpolgar Creative Commons License 2002.07.05 0 0 6
Ez most tökmind1
A választópolgárok nem fognak emlékezni semmire mi történt a 4 év alatt.

A választópolgárok a választási kampány és a média alapján döntenek. az pedig kb 4 hét intervallum a második fordulót is beleértve.

alfredoo Creative Commons License 2002.07.05 0 0 5
propertius

adataid birtokaban egyaltalan nem lennek meglepve ha az esemenyeket az mszp es az szdsz, de foleg az mszp iranyitan.

es a kovetkezo szamlalaskor mar 65%-on fognak allni.

tok ugyes az mszp. es honnan talal ennyi jo arcot?

Előzmény: Propertius (-)
Propertius Creative Commons License 2002.07.05 0 0 4
az mdf-nek sokkal jobb esélyt látok

Az MDF-nek csöngettek. Eladta a lelkét az ördögnek, ez lett az eredménye. Ha Csapodyval újrakezdi, talán ...

Ha figyelembe veszem a szupertehetséges TÁRKI választások előtti adatait, akkor én ezeket az adatokat úgy értelmezem, hogy a FIDESZ fölényesen vezet...

Egy kicsit unom ezt a humort, azért írtam oda az elejére a fenntartásaim. Erre te itt benyomod ezt a poént. Hááát, te gyenge felfogású, ez egyes, menj vissza a helyedre és küldd be az anyukád ...

JO Creative Commons License 2002.07.05 0 0 3
ÜDV!

Az MDF e szerint a pártot választók között 2%.

Ezekben a mérésekben még nyilván nincs benne a tegnapi események Fideszre nézve nem túl kedvező hatása. Na majd azokra az adatokra leszek én kíváncsi.

m.t.:
JO

Előzmény: Propertius (-)
tadeussz Creative Commons License 2002.07.05 0 0 2
Hol az mdf??? Pedig most, hogy OV is 3/4-es "gyanúba keveredett" és már a többségnek elege van az utcai kivonulásoknak (pöcsölésnek), az mdf-nek sokkal jobb esélyt látok, mint a fidesznek az ökv-n ősszel. (Feltéve, hogy kimászik a fidesz kötelék alól.)
Előzmény: Propertius (-)
Vámpír Creative Commons License 2002.07.05 0 0 1
Na, ennek örülök... :)
Ha figyelembe veszem a szupertehetséges TÁRKI választások előtti adatait, akkor én ezeket az adatokat úgy értelmezem, hogy a FIDESZ fölényesen vezet! :)))
Costals Creative Commons License 2002.07.05 0 0 0
MDF 0%?

És ugye a tárki nem is vádolható kifejezetten szoclib irányú elfogultsággal...

Előzmény: Propertius (-)
Propertius Creative Commons License 2002.07.05 0 0 topiknyitó
Jó, tudom. Nem kell a vaker, hogy így a választási eredmények prognosztizálása, meg úgy ...
Ja. És ez a mostani események előtti adatok :- ))

MSzP: 51 %
Fidesz: 37 %
SzDSz: 6 %
MIÉP: 1 %
Centrum: 3 %

No comment.
Forrás: http://www.tarki.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!