Keresés

Részletes keresés

try_it Creative Commons License 2019.11.16 0 0 17001

/off

Látva a linkelt flickr user többi kedvencnek jelölt képét... elég aggályos. 

Előzmény: technograd (16989)
Gold85 Creative Commons License 2019.11.16 0 0 17000
Sziasztok. Eladó latex catsuit keresek.
saque Creative Commons License 2019.11.16 0 4 16999

Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.11.16 0 0 16998

Ez jó! :D

Előzmény: technograd (16996)
technograd Creative Commons License 2019.11.15 0 0 16997

Ott, a Brit-szigetek déli csücskén valószínűleg csak egy rövid gyalogút vezet a tengerpartig, a párocska nem vacakolt civil ruhák hurcolászásával. Volt szerencsém csajszit neoprén egyberészes szörfruhába öltöztetni, olyan lesz tőle, mint egy homogén, puha és csúszásmentes tapintású (autós újságíró áthallás :) ), szexi gumimaci. A közhiedelemmel ellentétben nem vízhatlan az anyag, viszont jól véd a kihűléstől a vízben.

Előzmény: Sárkány_BG (16995)
technograd Creative Commons License 2019.11.15 0 2 16996

Érdekes, azt hittem, csak a Gyakorikérdések oldalon cenzúráz ki szavakat a rendszer, hmm.

Vagy lehet, hogy olyan algoritmust használnak, mint Vlasta Burian, ez szintén no offense, senki ne vegye magyargyűlöletnek, mert ebben a filmben más nyelveket is parodizál:

https://www.youtube.com/watch?v=fdKRlkGgB7Y

Előzmény: Sárkány_BG (16994)
Sárkány_BG Creative Commons License 2019.11.15 0 1 16995

Ezek vagy búvár vagy szörf ruhák! ...

Előzmény: technograd (16989)
Sárkány_BG Creative Commons License 2019.11.15 0 1 16994

... de hülyén jeleníti meg a "rohadt jót"! Nem így néz ki mikor begépelem!!

:-(

Előzmény: Sárkány_BG (16993)
Sárkány_BG Creative Commons License 2019.11.15 0 3 16993

De r.h.dtjó kép!!

Előzmény: technograd (16992)
technograd Creative Commons License 2019.11.15 0 3 16992

Akárcsak ez, nem a lakáskulcsot akasztanám a kis karikáira.

Előzmény: technograd (16991)
technograd Creative Commons License 2019.11.15 0 0 16991

A GoldenGate-en voltak annak idején az UmmmWow képek, így, szó szerint :) . Na, ez ilyen, köszönjük!

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16990)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.11.15 0 1 16990
technograd Creative Commons License 2019.11.14 0 0 16989

Newquay, szintén Anglia:

https://www.flickr.com/photos/iancvt55/12728754024/in/faves-132895962@N04/

Ahogy egyszer haveromnak egy Isten háta mögötti zsákfalu fiataljai mondták: "Oztán, ha kalandozni akarunk, le szoktunk menni egészen a vegyesboltig, de van úgy, hogy a fűrészüzemig is!" No offense.

Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.11.13 0 2 16988

Vörös posztó!

Dehogy posztó; Isten őrizz! :DDDD

Előzmény: technograd (16986)
technograd Creative Commons License 2019.11.13 0 0 16987

Sajnos ez már nem cinizmus, hanem realitás, ha Edward William Husszein Rasztafárit kérdeznéd a boltban a holmi fajlagos súlyáról, a legnagyobb jóindulattal rád terhelne egy másfél méter széles rollnit: "Can yo' feel the weight, fella'?" XD XD

Na, ezért már fatva jár, mire hazaérek, a házam tégláiból valami huncut minaretet épít majd... :P

Előzmény: Latex Bond (16980)
technograd Creative Commons License 2019.11.13 0 2 16986

"Sanyi, hozd be a szalámis kenyereket, had' éljenek!" (Kern András: Guváti)

Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.11.12 0 0 16985

Bajom csak azzal van, hogy nem ül itt az ölemben!

Előzmény: pandora1 (16984)
pandora1 Creative Commons License 2019.11.12 0 0 16984

de, van tűsarkúban is, ha a sarok formájával van a bajod (ha-ha)

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16982)
pandora1 Creative Commons License 2019.11.12 0 2 16983

Pirosnak is piros, lakknak is lakk az anyaga, meg még nadrág is. (részben legalább is) én ennél többet nem tudok tenni érted :-) köll-nemköll nem kapsz mást (ez van ezt köll szeretni)

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16982)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.11.12 0 2 16982

Idézet következik a Gyuri Ladát vásárol c. örökbecsű videóból: "Ez kő nekünk!"

Előzmény: pandora1 (16981)
pandora1 Creative Commons License 2019.11.12 0 4 16981

Naci

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16964)
Latex Bond Creative Commons License 2019.11.12 0 1 16980

Köszi a linket, tényleg gyönyörű műbőrök, nekem innen különösen a mirror-ok jönnek be!

De honnan lehet biztosra tudni, hogy ez ruházati és nem mondjuk kárpitos műbőr? Sehol egy súly megjelölés vagy egy hordozó vastagság...

Általában ezeket a paramétereket szokták közölni, hogy az embernek nagyjából fogalma legyen arról, hogy mire tudja az anyagot felhasználni.

"Ruházati" kategóriába ugyanis sajnos gyakorta beleértik a táska- ill. cipőfelsőrésznek való műbőröket is.

Előzmény: technograd (16979)
technograd Creative Commons License 2019.11.12 0 2 16979

Igényes - és k. drága - műbőrök a Brexit után immár elhanyagolható szigetkéről:

https://www.topfabric.co.uk/catalogsearch/result/index/?p=1&q=leatherette

Ez a coin sequin típus, rájöttem, honnan ismerős, ilyen pikkelyes biszbaszt viseltek a zsoldosok a Süsü a sárkányban :) .

Latex Bond Creative Commons License 2019.11.08 0 0 16978

Köszi a kiegészítést, akkor ezt rosszul tudtam, azt hittem, csak 2 Anna-féle parti volt.

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (16977)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.11.08 0 2 16977

Azt azért tegyük hozzá, hogy a Pásztor Anna féle "Hedonista" az ezer sebből vérzett.

Ott nagyjából a semmire kérték el a belépőt. Nem állt arányban az ár/érték.

Az első az zártkörű volt.

A második az a Zserbó mögötti rendezvényteremben)VM tér (ezen voltam)

A 3. meg a Teslában (na az bukott akkorát, mint az ólajtó) (ezt már bojkottáltam)

-

Szerintem azért jobb, ha olcsóbb a beugró mert így azok is lejutnak, (hatnak) akiknek nem áll a rendelkezésre nagyobb méretű összeg.

(mint kiderült - a DC szabadabb, könnyebb összeszedni a minimumot, azoknak is akik érdeklődnek (és akikből "szeretnénk"a jövő fetisisztáit kinevelni:)

Az ideális persze az lenne, ha nagyobb bulihelyszínre lenne mód.. csak az a  gond, hogy pl.  a Bakelit is _milliós tételben kéri a casht..

Latex Bond Creative Commons License 2019.11.08 0 0 16976

A magyarázatod jelentős részével egyetértek és ha ilyen szemszögből nézem, akkor ez valóban enyhít az "élén" a mostani árképzésüknek. De azért az Early Bird nem azt jelenti, hogy a jegyek jelentős hányada alapáron van, aztán az utolját meg felsrófoljuk, mert egyelőre egyetlen megrendezett parti után alapárnak tekintem azt, amennyiért a legutóbbi bulijukra általánosságban be lehetett jutni és ez jelen esetben 6.500 Ft volt. (Attól most egyelőre tekintsünk el, hogy ez az váratlan széleskörű érdeklődést elnézve valóban jelentősen alul lett árazva.)

Anna partiját szintén nem sorolnám most ide hasonlítás gyanánt, mert az én értesüléseim szerint a 2. alkalom meg is bukott szépen, de én nem voltam ott, hogy erről érdemben nyilatkozzam, csak a 12.000 Ft-os jegyárat egy még hazai viszonylatban roppant szűk rétegeket megmozgató eseményre én speciel drágának mondanám. Tekintve, hogy az sem volt semmivel sem igényesebb helyszínen megrendezve, mint a Freedom és még a dresscode sem volt ennyire szigorú. Csupán néhány celeb csinált magának egy bulit, amit aztán elkomolytalankodtak.

A lényeg, hogy az Early Bird-nek úgy kell működnie, hogy az eladandó jegy mennyiséghez képest kb. ugyanolyan arányt kéne, hogy képviseljen, mint a VIP jegyek. Az egyiknek olcsóbbnak kell lennie (hogy a törzsvendég azonnal le tudjon csapni rá és ezzel is díjazzuk az élelmességét, a másiknak meg valamivel drágábbnak, de ahhoz illik köszönet gyanánt valamiféle plusz dolgot "adni". Az előző bulin csupán a támogatói (VIP) jegyek voltak drágábbak, azonban ahhoz azért ajándék is járt - még ha egy paskoló önmagában nem is egy hű de nagy ajándék, de jelzés értékű és kedves gesztus. Úgyhogy ott azt mondanám, hogy a drágább verzióban egyrészt benne foglaltatik egyfajta plusz "szolgáltatás", másrészről annak az eszmének a támogatása, amit ezek a partik képviselnek. A Luxuriá-ra anno pl. én is támogatóit rendeltem, pedig bőven volt még az alapáras jegyből is, de úgy éreztem, akkoriban meg az volt az a rendezvény, ami mellé érdemes "odaállni", hogy lehessen minél többször a jövőben is hasonló.

Amíg azonban ennyire gyerekcipőben jár egy új rendezvény, addig bármennyire is produkált elsőrangú hangulatot és jelentős visszhangot, én azért szerényebb lennék. De mondjuk én nem is vagyok szervező. :)

Amúgy minden másban osztom a véleményed és meg is értem, hogy miért gondolkodhattak Kinkáék is hasonlóképpen.

Előzmény: egy M (16975)
egy M Creative Commons License 2019.11.08 0 1 16975

Érdekes dolog ez a jegyárak pszichés hatásával, én pl. mindig azon szoktam bosszankodni, hogy hiába figyeltem oda egy eseményre, hogy megcsípjem az early bird jegyek egyikét, olyan kevés volt belőlük, hogy mégis lemaradtam, és csak a nagyon belső körösöknek jutott belőle. Ezt a megoldást, ami most a Freedom Fetish-nél van, tekinthetjük úgy, hogy a jegyek többsége early bird (annyiért kapod, mint a legbelsőbb kör), és még most is lehet kapni amikor a jegyek többsége elment, így a klasszikus early bird már rég nem lenne. Szerintem egy olyan partihoz, ahol a klasszikus early bird mennyiséget (5-10 %) fél órán belül szétkapkodják, jobban illeszkedik ez a struktúra. És szerintem mindenkinek jobb így, a törzsvendégek nem érzik rosszul magukat, hogy bármiről lemaradtak volna, akik meg alkalomszerűen később esnek be, de kb. akármennyit megérne nekik, hogy bejussanak (jellemzően a külföldiek), azok meg szintén örülnek, hogy nagyobb eséllyel jutnak jegyhez. Még pár apró érdekes infó:
- Az előző bulin is drágább volt az utolsó pár jegy, mert a támogatói jegyekből maradt még pár, amit persze pár óra alatt szétkapkodott a nép csaknem háromszoros áron, amikor nem volt már más. És utána volt még olyan, aki arra is rákínálva próbált még jegyet szerezni, de nem kapott.
- Valójában a Freedom Fetish tényleg rosszul áraz. Egy profitorientált eseménynek nem lenne szabad annyiért adni a jegyeket, amennyiért ennyire gyorsan elkapkodják, ez a szakirodalom szerint a jelentős alul árazás esete. Vagyis vagy nem profitorientált, vagy nagyon hosszútávra gondolkodik, de azt biztosan nem mondanám, hogy "ráment a profitra". Még csak nem is emelkedett a normál jegyek ára, pedig az egy ilyen sikeres első alkalom után elég általános.
- A profitról beszélni a költségek ismerete nélkül elég nehéz. A hosszútávra gondolkodó eseményeknél gyakori, hogy az első alkalmat eleve veszteségesre tervezik, és amikor befut, jelentősen megemelik a jegyárakat, hogy kiegyensúlyozza a dolgot (ld. tavaly a Pásztor Anna féle Hedonista partit, ahol a második nyilvános alkalomra már 12 ezer körül volt a jegy). Itt még csak erről sincs szó… 

Előzmény: Latex Bond (16974)
Latex Bond Creative Commons License 2019.11.08 0 2 16974

Nagy gratula és tényleg minden elismerésem a szervezőknek, de az most egy pici fekete pont nekik, hogy az utolsó 50 jegyet képesek felárral értékesíteni. :(

Értem én, hogy nagy lett az érdeklődés a limitált számú jegyek és a média visszhang miatt, így rá kell menni idővel a profitra, de könyörgöm, ez még csak a 2. alkalom! Kicsit olyan ez, mintha már most felvásárolta volna valaki a jegyek 1/6-át (50 db-ot) és aztán ezzel üzérkedne. Nekem ez eléggé rosszul jön le, de lehet, hogy csak én érzem így.

De hogy a média visszhangról is szó essék:

Aki esetleg nem hallotta volna még Balázsék podcast-ját az októberi partiról és egy viszonylag elfogulatlan hangulatjelentést szeretne kapni a Freedom-ról, az hallgasson bele a közvetítésbe a "Kölyökidős" Gévai Juli tolmácsolásában, aki ingyenes bebocsáttatást nyert a partira és rádióműsoron kívül (a 18-as korlátozás alól mentesülve) mesélte el az ott megtapasztalt élményeit.
Talán végre ez az első olyan médiaközvetítés, ahol úgy beszélnek erről a szórakozási formáról, hogy nem akarják rossz hírét kelteni, negatív színben feltüntetni vagy esetleg sértő módon kifigurázni a résztvevőit. Ez mondjuk nagyban köszönhető Julinak is, aki a naivak bájával csodálkozik rá erre a világra és eszerint is nyilvánul meg a hallgatóság előtt. Bár Balázs és Vadon Jani idétlenkedései "törvényszerűen" be-befigyelnek, de szerencsére ők sem nyilatkoztak róla gúnyos vagy elmarasztaló hangnemben, csak néha hozták a szokásukhoz méltó kényszerpoénkodásaikat, ami néha zavaró lehet.

Itt a közvetlen link a beszámolóról, hallgassátok meg: https://soundcloud.com/balazsek/sets/2019-10-30-balazsek-exclusive-18-os-podcast

Megj.:
Valójában nem ez az első rádiós közvetítés, mert a "zászlóshajó" Frusztrációról is született anno (2006-ban) egy relatíve pozitív felhangú élő beszélgetés a Danubius "Édes hármas" c. műsorában, talán még vannak, akik emlékeznek rá, de ha nem és mutatkozik majd rá jelentősebb érdeklődés, akkor megpróbálom a nosztalgiázás jegyében feltenni valami publikus helyre. :)

Előzmény: egy M (16967)
Latex Bond Creative Commons License 2019.11.08 0 0 16973

Köszi! De erre azt hiszem még várnunk kell jó pár évet a hazai nívósabb szálláshelyek prűdsége és álszenteskedése miatt.

Hacsak nem születik a világra egy fétiskedvelő hoteltulajdonos, aki nem fél ily módon reklámot csinálni a vállalkozásának. :)

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16961)
pontivy2 Creative Commons License 2019.11.06 0 1 16972

Fénylő ruhák (ha nem is mind latex és lakk):

http://kiscellimuzeum.hu/ragyogj

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!