Keresés

Részletes keresés

Ozagen Creative Commons License 2002.08.07 0 0 139
Jó napot kivánok. A nevem Ozagen. Én vagyok ennek a topicnak gazdája. Hivatásos csodálkozó vagyok. Nem tartom fölöslegesnek megjegyezni, kutyás ember vagyok. Van nekem két kutyám, az egyik Dollykutya, a másik meg a nagy íróról, Frank Herbertről kapta a nevét, ő FH. (ők most éppenséggel keresztülkasul összesározzák a lakást, amelynek szomszédságában élt egy pasas, totál őrült, a nyolcvanas években a Nyelvészeti Támadólagos Elhárítás kiemelt főoperatív tisztje volt, és ugyancsak a nyolcvanas években, ama évtized elején Buenos Airesben betört a Nemzeti Könyvtárba, ahol akkor Jorge Luis Borges volt - állítólag - az igazgató, és ez a pasas, már aki betört oda, mint hírszerző...)

Nos, szóval azt akartam írni, kutyás ember létem ellenére nekem semmi gondom a cicákkal, bár kültelki pecóm udvarán egyszer találtam egy cicatestet, nem élt, de sose tudom meg, Dollynak vagy FH-nek, volt-e köze ahhoz, hogy...

De nem is ezt akartam írni. Mondjál egy trendy cica-sztorit, és meglátjuk, elférünk-e itt, hö.

Előzmény: kriszztin (135)
Ozagen Creative Commons License 2002.08.07 0 0 138
Mondd, ó, mondd, óhajodnak vajh mi ólompihe esszenciája és lényegre nem törő hidegtűz szikársága?
Előzmény: zsoltn (134)
Ozagen Creative Commons License 2002.08.07 0 0 137
De most mondd meg (megint "de"-vel kezdtem a mondatot, mit mondjak, köpedelem), mit tegyek őkelmével?

Lehetetlen feltételeket szabsz nekem, erkölcsi-alapokról-magasságokba-szökdécselő olvtársam.

Pozitív-kisugárzás-szmájli.

Előzmény: velorex0 (133)
zsoltn Creative Commons License 2002.08.06 0 0 136
be. honnan kóbor?
Előzmény: kriszztin (135)
kriszztin Creative Commons License 2002.08.06 0 0 135
Puszi a topicgazdának és mindenkinek. Befogadtok
egy kóbormacskát?
zsoltn Creative Commons License 2002.08.05 0 0 134
ozboy, ne lacafacázz. na.
velorex0 Creative Commons License 2002.08.04 0 0 133

aggódok valóban, (ez biztos, mint görög a falóban),
hogy nevét a csalónak könnyedén feleded,
de higgy nekem, bár lehet, most illuziódat rontom,
kutyából nem lesz szalonna!
ameddig "barátunk" lesz itt porondon, engem nélkülözhecc,
ahogy a közmondás is tarcsa: amit a vámon nyersz,
annyit a réven el is veszithecc, (hogy Lörince csókoltassa)...

..

Előzmény: Ozagen (132)
Ozagen Creative Commons License 2002.08.04 0 0 132
Béla bá' ismét rám szállt, mindenféle listákat dugdos a levélládámba, és egyáltalán: zaklat. Kevés időre ki kellett vonnom magam a forgalomból. Ibolya eltűnt, még az ő segítségét sem tudom kérni. Szóval rémes volt a szitu.

Ps.:

Velo, ugye nem tévedek, ha azt feltételezem, hogy aggódsz miattam?

Előzmény: zsoltn (130)
Ozagen Creative Commons License 2002.08.04 0 0 131
Botsánat, szvasztikával megszorzott botsánat, ám eme különös monológot nekem, bizony, lelkileg is fel kellett dolgoznom, és eddig tartott, amíg a anómiáimat szublimáltam, wazz. Ez, úgy vélem, kizárja az idegenkedést, hiszem, hogy így van, és bízok abban, hogy soraim megértésre találnak.

Bensőséges-szmájli.

Előzmény: Kero (121)
zsoltn Creative Commons License 2002.08.02 0 0 130
nem hiszek a szememnek. életjelet adtál? ez is valami. de mi az oka a távollétnek?
Előzmény: Ozagen (129)
Ozagen Creative Commons License 2002.08.02 0 0 129
Ez pusztán egy életjel, de ez se semmi.
Előzmény: zsoltn (124)
zsoltn Creative Commons License 2002.07.28 0 0 128
:-) értelek.
én is. csak én máshogy, itt.

hogy vagy?

Előzmény: velorex0 (127)
velorex0 Creative Commons License 2002.07.28 0 0 127
csak röviden vagyok szabadlábon...:-)

..

Előzmény: zsoltn (126)
zsoltn Creative Commons License 2002.07.28 0 0 126
de örülök, hogy látlak!!!
leveled megkaptam. és én kész vagyok, de ez mellékes, magaddal törôdj.
Előzmény: velorex0 (125)
velorex0 Creative Commons License 2002.07.28 0 0 125

rossz társaságba keveredett a fiú...lehet azóta meg is eröszakolták.

aggódom érte...

..

Előzmény: zsoltn (124)
zsoltn Creative Commons License 2002.07.28 0 0 124
oz, egykomám, mi a csöcs van veled? tessen csak elôbújni!
bobhoskins Creative Commons License 2002.07.24 0 0 122
Most ez van hoskins helyett, már majdnem jó, én voltam a hülye, hogy ez lett belôle és nem hoskins. De a remény hal meg utcsóra.
Előzmény: Színes Géza (118)
Kero Creative Commons License 2002.07.24 0 0 121
Csak mondom a magamet es nem valaszolsz.

idegenkedő-smile

Előzmény: Ozagen (119)
Színes Géza Creative Commons License 2002.07.24 0 0 120
Adjuk.
Előzmény: Ozagen (119)
Ozagen Creative Commons License 2002.07.23 0 0 119
Rossz híreket kapok mostanság. :(

Együttérzek a szenvedőkkel.

Aki hallja, adja tovább.

Színes Géza Creative Commons License 2002.07.21 0 0 118
Hoskinst likvidálták. Egyelôre nem ismerem az okát, de minden topicból törölték. Megdöbbent.
Kero Creative Commons License 2002.07.20 0 0 115

Ed Harris mint Pollock. Ha nem láttad akkor usgyi.

Tina? Kérdés mennyire veszed a memoárját készpénznek, mennyi volt a mediakovacsolás belole.

Ikot tavaly lattam a bluesfesten, hintette a hamut, de azt is hogy nem akkora allat ahogy fostettek. Zeneje jo volt, van uj Tinája es Ikettjei is. Big wheel keeps on turnin'...

Hja, a Himalája szineszeit nem ismerem, soha nem latom oket ujra, megis ott van a Dancerrel az elso
filmek kozott az utobbi 5 evben.

A mogulok csinaljak a nagy lovet, hogy az indyk is dolgozhassanak. Redford csinal 3 kasszasikert hogy a Sundance mukodhessen tovabb. Igy megy ez..

Előzmény: Törölt nick (114)
Kero Creative Commons License 2002.07.20 0 0 113
Szerintem a rock, vagy barmilyen kreativ_alkoto szakma martirjai, nem tudatosan vállalták, hogy gyertyajukat ket végén égetve maradandot alkossanak - mivel embersegunket valtoztassak - hanem nem tudták a szerepet a deszkarol, vászonrol(pollock) lelépve abbahagyni.

Tina roppant okos uzletasszony, privatban sosem volt az a remego hus, amit a koncerteken latsz tole, meg 60 evesen is. De elhiszem neki a szekszualitását, es Tudom hogy Tudja kontrollalni.

Caprio egy gyerekszerepben fogott meg nagyon, huseges vagyok, ha Egy zsenialis szikrat latok toled - varom hogy elringass megint.

Sandrat nagyon szeretem, jelenlegi szerelmem Cate Blanchet - ha adjak otthon a Shipping News-t - asszem ez az uccso filmje, feltetlenul nezd meg. Spacey , Judy Dench, es Julianne Moore! a tobbi szereplo.

Menek bob, hi a haza, hi a kotelesseg.

Előzmény: Törölt nick (112)
Kero Creative Commons License 2002.07.20 0 0 111
Nejem rohogve meseli mai napig Marit es Sztankayt
a major fele Romeo es Juliaban. Reg volt nagyon..:-)

De. Eletem kevesebb lenne Torocsik Korhintaja, Edes Annaja, s foleg a Szerelem feleseg figuraja nelkul.

Este a video utan (sean penn az i am sam-ben) Bjorkon gondolkoztam. Ha mindenki ugy egetne magat
belul mint O, egy szerepert, temerdek Janist, Soos Imret krealna a szineszi mesterseg.

Előzmény: Törölt nick (109)
Kero Creative Commons License 2002.07.20 0 0 108
Capriot itt is sokan tartjak nyalkazannak, en nem.
Előzmény: Törölt nick (106)
Kero Creative Commons License 2002.07.20 0 0 107
Végigrováztuk Bjorkot, crying game is kedvenc.

Mas teszta azt hiszem teljesen az 'american acting'. Tobbet mutat, magyaraz, es valoban tobb az onjelolt zseni - aki szinhaz deszkain ehenhalna. Ismered a Lugosi Bela mondast: "amerikaban sztarnak lenni elhatarozas kerdese".

Torocsiket ezer eve nem lattam szinpadon, harom eve otthon a tv-ben a riportmusorában lattam, oda voltam meg visznya. Dehat ez csak nosztalgia, nekem nem szol a Mari a csapbol is.

Előzmény: Törölt nick (106)
Kero Creative Commons License 2002.07.20 0 0 104
Haumann neked unalmas-modoros? Vagy Vallai? Nem hiszem hogy magyar szineszekrol beszeltunk volna valaha is..
Előzmény: Törölt nick (101)
Kero Creative Commons License 2002.07.20 0 0 103
Nem is hiszem hogy Jack le tudna vetni. Fura, De Capriot is szeretem, itt cseppet sem nyálas, sot irto jo dolgokat fog 40-50 kozott csinalni.

Varom az uj Scorsese filmben, a Gangs of New Yorkban.

Hey Oz, Marty child man szerzodtet nyálas fazonokat?

Előzmény: Törölt nick (101)
Kero Creative Commons License 2002.07.20 0 0 100
Nem ismerem ezt a Balodali szivest, de utananezek.
Előzmény: Törölt nick (97)
Kero Creative Commons License 2002.07.20 0 0 99
Hogy mondjam hogy jobban erezd, mimikaja, dikcioja
annyira erosen tukrozi az atlag, nem tul jo arcu, atlagos americanus humunculust, foleg a deli videkrol, minden jo izevel s zamataval - hogy szinte lehetlen nem beleszeretni.

Minden szereben hordozza ezeket kemenyen - hisz tudod - o nem 'method', illetve annak indult.

Előzmény: Törölt nick (97)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!