Keresés

Részletes keresés

rinpoce Creative Commons License 2002.05.10 0 0 28
Nyugodj meg, nincs semmi baj, csak ne engedd ki látokörödböl a klotyit, meg egy guriga WC papirt. A mezö is jo lapuval, csak mondjuk egy naggyülés, vagy szabadtéri koncert közepe nem jo.
Előzmény: csapo (27)
csapo Creative Commons License 2002.05.09 0 0 27
Nem tudok tanácsot adni. Ez sűlyos léeki problámákat okozott nállam. Depresszióba estem és megettem nyolc főtttojást lekvárral.
Előzmény: rinpoce (26)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.09 0 0 26
Hát ez az! Szolitsam öket egyenként? Tudnám, kinek van identitási problémája... Csak nincs pofám. EGYENLÖRE! De ha sokáig igy megy, hát nem tudom....
Előzmény: csapo (25)
csapo Creative Commons License 2002.05.09 0 0 25
Nincs nagy érdeklődés. Bisztos a komplexusaik végett nem mernek írni. Először ezeket a komplexusokat kéne feloldanod. De hogyan ha nem írnak?
Előzmény: rinpoce (24)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.09 0 0 24
Lehet kérem nyugodtan, föleg a polforum zakkantott közönségét várom, igérem, abszolut pártsemleges kezelést nyujtok, bármibe kerül is ez nekem...
rinpoce Creative Commons License 2002.05.09 0 0 23
Netán berugott a kedves nacsasasszony? Akkor most lehet elég baja... Majd jová teszi. Föz valami fergetegeset, esetleg másképp, de nem kevésbé kellemesen kárpotol. Lényeg, hogy szeressétek egymást... tudod, három gyerek...
Előzmény: csapo (22)
csapo Creative Commons License 2002.05.09 0 0 22
Egyenlőség van de nem egyformaság. Aki keversebbet bír az kevesebbet is igyon.
Előzmény: rinpoce (6)
bélla Creative Commons License 2002.05.09 0 0 21
Talán volt már munkakapcsolatod velük?
Előzmény: rinpoce (20)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.09 0 0 20
Ugy van. Amatör vagyok, de talán ezért jobb, mint a profik, mert nincs tul jo véleményem roluk. Hiányzik belölük az empátia.
Előzmény: bélla (19)
bélla Creative Commons License 2002.05.09 0 0 19
Én nagyon bátortalan vagyok. Egyébként mi vagy Te? Műkedvelő agykurkász?
Előzmény: rinpoce (18)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.09 0 0 18
Hát az már nehezebb ügy. Én nem látlak bátortalannak, vagy ez csak az indexen van igy?
Előzmény: bélla (17)
bélla Creative Commons License 2002.05.09 0 0 17
Nem. Segíts legyőzni bátortalanságomat.
Előzmény: rinpoce (16)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.09 0 0 16
Segitselek ki anyagi gondjaidbol?
Előzmény: bélla (15)
bélla Creative Commons License 2002.05.09 0 0 15
Szörnyű problémám van. Félek ide írni. Légyszi, segíts legyőzni ezt a komplexusom!
Előzmény: rinpoce (14)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.08 0 0 14
Legalább lenne valami bajod! Télleg nincs? Egy árva komplexus se? Nem félsz a liftben? Vagy a fönöktöl, nöktöl, vizsgán, korházban, temetésen, menyországban, pokolban, sehol?
Előzmény: csapo (13)
csapo Creative Commons License 2002.05.08 0 0 13
Úgy látszik ennyi.
Előzmény: rinpoce (12)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.08 0 0 12
A francba, nem akar beindulni a boot. Pedig tele a polforum komplett örültekkel. Lehet, hogy nincs betegségtudatuk.....>:|
rinpoce Creative Commons License 2002.05.07 0 0 11
Na mi van? Mindenki jol van? Nincs front, nincs hütlen feleség, vallási csöd, öngyilkossági szándék? Milyen jo itt élni....
rinpoce Creative Commons License 2002.05.07 0 0 10
Szerintem Iván Gábornak muszály még egy vallást alapitania. Oly szinten antiszociális, hogy képtelen még a valláson is mással osztozni. Ne törödjön vele, akinek nem tetszik.
Előzmény: szürkesün (9)
szürkesün Creative Commons License 2002.05.07 0 0 9
Neeeeeeeeeeeeeem !

.o)))

rinpoce Creative Commons License 2002.05.07 0 0 8
Alapits! De tagság is kell, mert különben olyan unalmas lesz, mint mostanában a polforum.
Előzmény: Iván Gábor (7)
Iván Gábor Creative Commons License 2002.05.06 0 0 7

Nekem is van egy bánatom:-)

Ki nem állom, hogy az itteni fóromosok többsége áttért a P-DOX Semmiben Sem Hívésre.

Alapítok egy másik vallást magamnak, már túl sokan vagyunk.

Előzmény: rinpoce (-)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.06 0 0 6
Ez egy tipikusan álszent kispolgári hozzáállás. Minden ember annyitol rug be amennyitöl akar. Nem vagyunk a sötét középkorban. Törvényi egyenlöség van vagy mi...Hukkk...Hukkk... Én is....
Előzmény: csapo (5)
csapo Creative Commons License 2002.05.06 0 0 5
Azért mégis csak ciki ha az asszony többet iszik mint én.
Előzmény: rinpoce (4)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.06 0 0 4
És miért sajnálod töle? Mi vagy te mohamedán? Adjál csak neki, ha szomjas. Az irigység ronda dolog...
Előzmény: csapo (3)
csapo Creative Commons License 2002.05.06 0 0 3
Csak a 0 kedvéért. Egy nagy bánatom van. A bará
tnőm többet akar inni mint én.
Előzmény: rinpoce (2)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.06 0 0 2
Ennyire nem cseszhetsz ki velem! Itt állok teljes lelki fegyverzetben! A francba! És még be is irja... : -(
Előzmény: csapo (1)
csapo Creative Commons License 2002.05.06 0 0 1
0 bánatom van.
Előzmény: rinpoce (-)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.06 0 0 0
Örülök, hogy mindenki jol van. Én nem annyira, ugyhogy megyek magamat kurálni...
rinpoce Creative Commons License 2002.05.06 0 0 topiknyitó
Arra gondoltam, mindenki elmondhatja bánatát, örömét, megbeszélhetünk vallási kérdéseket.... Én minden este itt vagyok...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!