Keresés

Részletes keresés

zividivi Creative Commons License 2002.04.12 0 0 13
Neked válaszoltam és meg sem említettem a MIÉP-et.
Általános dolgokról beszéltem, azt hittem neked is fontosak.

Tévedtem, bocs. További hangulatos bájcsevegést!

Előzmény: Józan Polgár (11)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.04.12 0 0 12
Hogy gyün ide Bush? Olvasd már el a topic címét, kérlek!
Előzmény: Angina Pectoris (6)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.04.12 0 0 11

zividivi,
egész másról szól a topic. Itt most nem a MIÉP vádjairól van szó, hanem a Fidesz-tüntetéseket elemzzük.

Előzmény: zividivi (9)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.04.12 0 0 10
Úgy értem, a választások _eddigi_ eredménye ellen lesznek tüntetések (tehát az első forduló eredménye ellen).
A tüntetéssorozat első remek darabja most volt kedden. A következő szombaton lesz (amire pár napja még azt tervezveztem, hogy én is ki fogok menni a fideszes barátaimmal hogy szolidaritást vállaljak velük, mert nagyon elszontyolódtak az első fordulós szoci győzelem miatt. De aztán látva a keddi tüntetést a tévében, elment a kedvem az egésztől. Az egész lényegében nem volt más, mint tüntetés a választások eddigi eredménye ellen. Nevetséges. És ijesztő.
Előzmény: netizen (5)
zividivi Creative Commons License 2002.04.12 0 0 9
Egy pillanatra próbáld elfelejteni Orbánt.

Az összes "demokrácia" annyi, hogy négyévenként elmehetünk választani, szavazni arról, hogy négy évig ki teheti tönkre az országot. Több lehetőséged neked sincs, mert próbálj meg tiltakozni menetközben. Jobb esetben csak gumilövedéket kapsz a fenekedbe.

Az első forduló eredménye sok aggodolamra ad okot. Régi hivatalnokok befolyásolása is felmerült. Most attól függetlenűl, hogy tényleg történt-e csalás vagy nem, neked sem lehet érdeked, hogy elindítsanak egy másodok fordulót anélkül, hogy az első forduló eredményének társadalmi ellenörzése elől még a lehetőség is el legyen zárva.

EZ A DEMOKRÁCIA CÁFOLATÁT JELENTENÉ! ÉS GONDOLJ ARRA, HOGY NÉGY ÉV MÚLVA TE IS KERÜLHETSZ ILYEN HELYZETBE!

Előzmény: Józan Polgár (4)
dolphin Creative Commons License 2002.04.12 0 0 8
A nitroglycerin homalyositja a latast a jelek szerint :-))) Bushnak harom ujja van fent ez kell ugyanis a "W"-hez...
Előzmény: Angina Pectoris (6)
netizen Creative Commons License 2002.04.12 0 0 7
Nebaszki, ez komoly? Ez az Orbán itt hergel minket és utána májusban szépen beül az Oral Office-ba. Pártütő, piha, fúj .;)
Előzmény: Angina Pectoris (6)
Angina Pectoris Creative Commons License 2002.04.12 0 0 6
Ahogy nézem, Bush is V-t mutat a tömeggyűlésen... :)

Előzmény: Józan Polgár (4)
netizen Creative Commons License 2002.04.12 0 0 5
Én ne hallottam választásokról. Én elmentem szavazni. Volt egy választás eddig. Több is volt(?) Hány volt pontosan? Nem hallottam arról, hogy Orbán tüntetést szervezne a választás eredményével szemben. Azt ellenben hallottam, hogy Csurka meg kívánta óvni az eredményt. Amúgy az ország, (Magyarország) stimmel ?
Előzmény: Józan Polgár (4)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.04.12 0 0 4
Hogy mi köze ennek Orbánhoz? Hát az, hogy Orbán hatalmas tömegeket megmozgató tüntetéseket szervez a választások eredménye ellen.
Hogy valaki ennyire foggal-körömmel ragaszkodjon a hatalomhoz, ez már beteges.
Előzmény: zividivi (2)
zividivi Creative Commons License 2002.04.12 0 0 2
Haza választók nélkül? Ismerős megoldás. De mi köze ennek Orbánhoz?
Előzmény: Józan Polgár (-)
szigetelőszalag Creative Commons License 2002.04.12 0 0 1
Nehéz lesz! :))
Előzmény: Józan Polgár (-)
Újlaki Creative Commons License 2002.04.12 0 0 0
Kellene már néhány józan polgár...
Előzmény: Józan Polgár (-)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.04.12 0 0 topiknyitó
Mit szóltok ehhez az egészhez?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!