Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.24 0 0 4046

hajam :D

Előzmény: Losonczi Zsanett János (4045)
Losonczi Zsanett János Creative Commons License 2019.12.23 0 0 4045

a hájad?

Előzmény: Törölt nick (4043)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.23 0 0 4044

A telszamom is kilotte. 

Előzmény: Törölt nick (4043)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.23 0 0 4043

Nem. Kibaszott a tinder. :) indoklas semmi, nekem kellett erdeklodni. Gyanum szerint egy kep verte ki a biztositekot, amin a hajam volt. Megoldottam mashogy

Előzmény: Losonczi Zsanett János (4042)
Losonczi Zsanett János Creative Commons License 2019.12.23 0 0 4042

lehet, hogy csak túlterhelődött a rendszer, mert még sokan reménykednek egy kufircban a fa alatt.

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.22 0 0 4041

komolyen vicc....arról, h tiltanak esteleg vmiért, egy automatikus email kimehetne pl....

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.22 0 0 4040

Fujhatom a fiokom....nem enged be a Tinder. :SS

Délelőtt még kaptam visszaigazoló sms-t(így szoktam belépni), de nem fogadta el, most délután már azt se.

De amúgy létezik a fiókom....  szval nem értem :S

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.19 0 0 4039

ez csak kiborított bennem valamit, sok ideje gyűlt :)

nem tudom, nem gondolok bele ebbe, felesleges.

Előzmény: Losonczi Zsanett János (4038)
Losonczi Zsanett János Creative Commons License 2019.12.19 0 0 4038

de ez csak egy villámkapcsolatocska volt, nem? annak milyen romjai lehetnek? mi lesz így veled, ha majd egyszer egy komolyn, sokéves kapcsolat romjait kell összetakarítanod?

Előzmény: Törölt nick (4037)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.19 0 0 4037

nem, már romösszeszedődési fázisban vagyok.

karácsonytól független

de a karácsony igen, extra rossz tud lenni néha

Előzmény: Losonczi Zsanett János (4036)
Losonczi Zsanett János Creative Commons License 2019.12.19 0 0 4036

ez segélykiáltás? vigyázz ám, mert karácsonykor nehezebben viseli az ember a magányt.

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.18 0 0 4035

de talán nem annyira rossz, hogy már nem csak hullámzik, hanem ki is borult a szar

Előzmény: Törölt nick (4034)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.18 0 0 4034

Úgy érzem, felborult az életem(már az a híg fos, amiben leledzettem). 

Mióta volt ez az elcseszett ismerkedésem, egyszerűen nehezebben tudok otthon lenni, oda a nyugalmam, vhogy a fórumozás is olyan ízű lett, mint a fakenyér.

wonder82 Creative Commons License 2019.12.16 0 0 4033

Ezt nem kétlem... 😄😉

Előzmény: Kockahas_és_spongyanadrág (4032)
Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2019.12.16 0 0 4032

Úgy tűnik a veszekedést is lehet azért úgy levezetni, hogy kisüljenek az indulatok, de mégis építse a kapcsolatot, meg egy lány azt mondta nekem, hogy szereti a békülős szexet, most ehhez szólj hozzá..

Előzmény: wonder82 (4027)
Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2019.12.16 0 0 4031

szerintem ugyanúgy mnt a pasik kép és megérzés alapján. 

Előzmény: AliBack (4029)
Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2019.12.16 0 0 4030

Az elsőtalálkozást jónak tartom, talán legjobb most a társkeresők közül, mert gyakran vannak új regisztrálók és szép nők is.  
Ne zavartasd magad, hogy egy neked nem tetsző nőnek megírod, hogy nem akarsz vele ismerkedni, mert a nők sem zavartatják magukat fordított esetben.
Én ugyanazt írtam ilyenkor, amit nekem írt az egyik nő:

"Köszönöm a leveled, de mást keresek!"

Ha ők így elutasíthatnak, akkor én is, egyenjogúság van. 

-Badooban az a jó, hogy olcsó a reg egy hétre. 
Ha van vpn-ed, akkor átlépsz mondjuk egy kijevi szerverre, egyből lerohannak a szebbnél szebb ukrán csajok, felnyomják a népszerűséged, visszajössz, és a magas népszerűségged látva már rád nyomogatnak hazai jobb csajok is. 

-A csajokespasikban is van aránylag új regisztráló, de egy csomó olyan is aki lájkol téged és tudni lehet, hogy robot, mert külföldről lájkol, de van hogy itthonról és gyanúsan fiatal, és persze nem ír vissza. 

-A twoo nagyon gáz, a felülete is használhatatlan, meg tele van primitív emberekkel. 

Előzmény: Törölt nick (4023)
AliBack Creative Commons License 2019.12.16 0 0 4029

Lányok/Nők, azok akik tapasztaltak már rohamos levelet társkeresőn, gondolok itt nagyon nagyon sokra...hogy az ördögbe tudtok választani? (tegyük fel nem bunkó levelek, normálisak) Mert van ám ilyen oldal is.

Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2019.12.16 0 0 4028

Ezt tapasztaltam rendszerint a csajoknál. :)

Előzmény: Törölt nick (4025)
wonder82 Creative Commons License 2019.12.16 0 1 4027

Az építő jellegű vita és veszekedés között nagy különbség van. Veszekedésbe indulatok vannak és előtérbe kerül az egó. Vita alkalmával ez nem történhet meg. 

Előzmény: Kockahas_és_spongyanadrág (4026)
Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2019.12.16 -1 1 4026

Én alapból nem szerettem veszekedni, azt gondoltam, hogy az már eleve egy kommunikációs hiba a párkapcsolatban, ha egy nézetkülönbség eljut a veszekedésig. 
De valahogy a nőknek erre szükségük van, nem tudom miért. :D
Most már megpróbálom aféle előjátéknak felfogni, bár tudom, hogy hülyén hangzik. :)

Előzmény: Törölt nick (4022)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.15 0 0 4025

ez az önvédelemből sárkányba..ez nálam is megvan....inkább félelemből.

Előzmény: Kockahas_és_spongyanadrág (4016)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.15 0 0 4024

Lehet az is, az én felületem bugos....

de már többedik profilommal játszogattatta el velem, hogy nem dobott fel embert, aztán ötöt, tízet, majd gondolkodott

Előzmény: Törölt nick (4023)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.15 -1 1 4023

Most épp ott sem húzogatok, de számomra a Tinder csak azért szimpatikus, mert nem tud bárki rám írni. A Randivonal, Elsőtalálkozás és társainál elegem lett, hogy egy rakás elhízott, agyban nem egy szinten lévő nő írt rám és stresszt okozott, hogy írjak-e, ha igen, akkor hogy küldjem el stb. 

Badoo-t is töröltem már pár hete. Ott meg az a fura, hogy ha elkezdek randik játékot játszani, akkor csak azért is alig dob fel környékbelit, hanem mindig feltűnően sok az egy környékről bedobott nő - persze a világ másik végéről. Egyszer kapok egy csomó Gyöngyös környékit, Máskor egy csomó kecskemétit, aztán egy csomó Dunaújvárost és még sorolhatnám. Viszont az előfizetése még egészen elfogadható áron van a Tinderhez képest. 

A tinder egy "geci" - ha már a politikusaink merik használni a kifejezést :) - mert igazán csak a Gold előfizetés ér valamit és persze akkor azonnal bedobja a 80 lájkolómat, aztán leszelektálom és lesz mondjuk 10-20 fő. Öttel tudok is beszélgetésbe bonyolódni, de ha egyik sem jön be, akkor ott vagyok nulla lájkkal és itt vidéken heti alig pár új regisztráló van, a fővárosban pedig Rühügyi sorstársnőnk beszámolója szerint ugyancsak nem lehetetlen küldetés kinullázni a választékot. Igen ám, de elfogadható havidíja annak is csak egy éves elkötelezettség mellett van. Ha csak egy hónapra vagyok hajlandó előfizetni, akkor az kész lehúzás.. És ha megtalálom itt vagy máshol fél év múlva a párom, akkor utána minek fizessek egy valag pénzt kötelezően még fél évig?

És pont itt a bökkenő - szándékosan csak heti 1-2 (népszerűbbeknél napi 1-2) olyan embert dob fel, aki engem lájkolt. Na meg itt és Badoon is az a gyakorlat, hogy az én profilomat ritkán dobja fel, máskor egy napig beindul valami kiemelés magától, aztán megint semmi. Ezek az oldalak nagyon agyon vannak manipulálva a profitmaximálás érdekében. És az egy dolog, hogy én már átlátom, de ha valaki kezdő vagy nincs annyi logikája, akkor teljesen elkeseredhet, más konzekvenciákat vonhat le - nem tudja fejben jól kezelni a népszerűtlensége okait. 

Ezt a gyermek dolgot amúgy én is ecseteltem régebben. Most vittem őket haza, adventi vásározni voltam velük a fővárosban ma pl. Rengeteg szeretetet tudnak adni, így sokkal kevésbé nyomasztó a szingliség. Plusz nekem elég sok barátom/ismerősöm is van, a válásom után is sokan rögtön a segítségemre siettek és azóta sem hagynak el. Szóval azért sem panaszkodok, mert nem ülök minden nap a négy fal között magamban. 

Szerintem 100 év múlva még több lesz a szingli és még több a csonka családban felnőtt gyerek. Akkora a női önállóság és függetlenség már most is, hogy sokan csak kielégülést és spermadonort fognak közülük keresni.  Vannak erre utaló jelek a mai tinik és huszonpár évesek világképe alapján. 

Előzmény: Tsega (4019)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.15 0 0 4022

Szerintem tök jó veszekedni :) ! Mármint értelmesen. Olyan a világon nincs, hogy két ember mindig mindenben teljesen egyet értsen. Szerintem az a hosszú kapcsolat egyik alappillére, hogy az egyik fél elmondja a véleményét, aztán a másik fél is és kötnek egy kompromisszumot.

Ez a dolog mindig két emberen múlik.  Az én előző kapcsolatom pont olyan volt, hogy alig veszekedtünk, mert túl félénk természet volt az exem ehhez - erősen konfliktuskerülő alkat. Hiába hagyott rám mindent, előbb-utóbb betelt nála a pohár. Mindig azt hajtogatta, hogy úgy is mindig az van, amit én akarok és akkor minek veszekedjen. Ezen nagyon el is gondolkodtam, mert megrémültem, hogy tényleg ilyen nagy arcú lennék. Aztán eszembe jutott egy csomó szitu, amikor bizony én engedtem. Jóval több, mint amit ő hozott fel példának. Csak épp az nem tűnt fel neki, amikor én engedtem - mindig csak az maradt meg benne, amikor sérelem érte. Nem ez volt a válásom fő oka amúgy, de akkor azért előjött. 

Szóval én ezek után sem kedvelem azokat a nőket, akik hülyének néznek, vagy durván rám akarják erőltetni az akaratukat, de én erénynek tartom a nőknél is, ha van saját önálló gondolkodása, véleménye és érvekkel képes meggyőzni, hogy neki van igaza - mert bizony sokszor van az úgy..

A baráti körömben is a legjobb/legtartósabb házasságban élők közül többen mondták el, hogy köztük is vannak a párjaikkal viták - néha nem is kicsik - de aztán idáig mindig meg tudták beszélni és valami kompromisszumot keresni. 

Előzmény: Kockahas_és_spongyanadrág (4016)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.15 -1 0 4021
szerintem a #metoo mozgalom sem tett jót a kapcsolatoknak. aki kevésbé jóképű, az már nem fog merni kezdeményezni mondjuk egy munkahelyen, mert utána mehet a hr-re magyarázkodni. a barát-barátnőm mondta, hogy mennyire látványosan megváltozott a világ. ma már senki nem bókolgat neki a cége ügyfelei közül, és neki hiányoznak ezek az ártalmatlan ego-javítók.

én kb 1 éve keresgélek elég alacsony aktivitással, egyetlen csajra írtam rá azért, mert konkrétan nem bántam volna, ha lesz belőlünk valaki. rám legalább 50-en írtak rám. abból 4-5-tel nem volt baj. a többi vagy öreg, vagy kövér, vagy buta. szóval ez a ki kezdeményezzen már most is változik, a való életben is 5-en mozdultak rám az elmúlt két évben, de mindenhol van valami de...
Előzmény: Tsega (4019)
libalegelo Creative Commons License 2019.12.15 -1 0 4020

de hogy én évente utazgassak vele a világ másik felébe, az nem hiányzik a zsebemnek meg nekem sem 

csak jelzi, hogy szponzort keres :P

Előzmény: Törölt nick (4013)
Tsega Creative Commons License 2019.12.15 -1 0 4019
Sok mindent egyformán látunk. Ami az online társkeresők profitorientáltságát illeti nálam a Tinder alapvetően egy korrekt szolgáltatónak tűnik. Mind a két nem huzogat és ha match van lehet bőszen írogatni. Ok. Ami viszont nem oké az például a Badoo. Frissen regisztrálsz és bizonyos nőknek tudsz írni bizonyos nőknek nem. Ahogy látom az algoritmus úgy működik, hogy aki messze van tőled és csúnya annak tutira tudsz írni. :) A tőled belátható távolságra élő átlag nőre viszont csak 200 kreditért. 400 kredit 2000 forint. Ami ugye nem pénz, de tudjuk, hogy a megkeresések nagyon-nagyon kevés százaléka jut el a személyes találkozóig, már ott kezdődik a galiba, hogy 10 nőből 1 ír vissza. :) Kölcsönös szivecskék pedig nehezen jönnek össze vagy szintén az algoritmusnak köszönhetően vagy a lányok inaktivitása miatt.

Tapasztalataim szerint pasinak az online társkeresés a vércsapolással egyenlő. Twoo... 37 éves nő, 3 napja regisztrált. Semmi rendkívüli, semmi bemutatkozás, egy vállalható kellemes kép. 1879 kedvelés. Ha csak a fele ráír akkor szerintem egy normális nő törli magát. :)

A fentiek azonban mind csak sallangok illetve következmények. Alapvetően bennünk van a hiba. Ez az "én többet érdemlek" effektus, totális én központuság illetve a materialista felszínesség társadalmi szinten piedesztálra emelése igazán a szingliség alapköve. Félelmetes mennyi a negyvenhez közelítő gyermektelen nő. KSH szerint 25%, nyugat németeknél még döbbenetes számok vannak. Nekem van gyermekem, olyan érzéseket ad amit semmi más nem tud még csak megközelíteni se. A feminizmus teszi tönkre a nőket. Szerintem persze. :)

Érdekes azon elmélkedni vajon mi lesz mondjuk 100 év múlva a társadalommal illetve a nő-ferfi kapcsolattal. Gyanítom telejesen érdektelenek lesznek már egymás számára és majd odaadó kiborgok fogják kiszolgálni az igényeket. Szerintem az akkori társkeresőkbe (ha léteznek majd) már a nők fognak a pasiknak írni. :)
Előzmény: Törölt nick (4011)
libalegelo Creative Commons License 2019.12.15 0 2 4018

bban segítsetek, hogy a szakítás utáni időszakot, hogyan lehet túlélni? 

mar a kerdest sem ertem. vannak kozos gyerekek? ha nincsenek, mit picsogsz, elj tovabb, mint eddig...

Előzmény: Tockoló (4006)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.15 0 0 4017
olyan lehet tinderen, hogy valakiről határozottan tudom, h sosem húztam volna jobbra és mégis matcheltünk?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!