Keresés

Részletes keresés

gyingyi Creative Commons License 2002.12.31 0 0 140
131!

Gyingyi ®

Lavina..együttes Creative Commons License 2002.12.22 0 0 139
Mi ez a csend?

Lavina

kataLIN Creative Commons License 2002.07.09 0 0 138
dejó! :)
Előzmény: Lavina..együttes (137)
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.07.09 0 0 137
SIKERÜLT!
Lavina
Előzmény: kataLIN (136)
kataLIN Creative Commons License 2002.07.09 0 0 136
na mi újság van? sikerült visszahozni?
Előzmény: gyingyi (135)
gyingyi Creative Commons License 2002.07.03 0 0 135
Holnap megpróbálja, mert ma már beszélt vele, és megígérte, hogy visszahívja, de nem tette!:-((
Gyingyi ®
Előzmény: kataLIN (134)
kataLIN Creative Commons License 2002.07.03 0 0 134
:( nemár! nem tudtok valami szakit hívni hozzá?
Előzmény: gyingyi (133)
gyingyi Creative Commons License 2002.07.03 0 0 133
A Dodi majd egy hónapig dolgozott egy új nótán.
Tegnap elmentette, és ma nem tudta megnyitni, pedig teljesen kész volt a zene!:-((
Gyingyi ®
gyingyi Creative Commons License 2002.07.03 0 0 132
123!
Gyingyi ®
Előzmény: kataLIN (131)
kataLIN Creative Commons License 2002.07.03 0 0 131
csinálok ide egy 122-t, hogy elvihesd az egykettőhármat! :)

egyébként meg szívesen hallgatnék lavina sztorikat!

Előzmény: gyingyi (130)
gyingyi Creative Commons License 2002.05.22 0 0 130
121!
Gyingyi ®
Előzmény: subika (129)
subika Creative Commons License 2002.05.22 0 0 129
?
Előzmény: Lavina..együttes (128)
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.04.25 0 0 128
Elsősorban Dérer József az akit sikerült rávenni, hogy vokálozon!
Lavina ®
Előzmény: lavina. (127)
lavina. Creative Commons License 2002.04.25 0 0 127
Most kik vokáloznak az új számaitokkban?
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.04.17 0 0 126
Nem feltétlenül, csak nem azok énekelnek a vokálban, akik régen.
Lavina
Előzmény: Nene Vess (125)
Nene Vess Creative Commons License 2002.04.17 0 0 125
Meghallgattam az ajánlott dalokat. Volt olyan köztük, amelyik így első hallásra nem ragadt meg bennem, de ez természetes. Legjobban a Találd el miről szól a dal tetszik.

Az, hogy az együttes most kéttagú, azt jelenti, hogy az új számokban nincs vokál?

Lavina..együttes Creative Commons License 2002.04.17 0 0 124
Sehol senki?:-((
Lavina
kataLIN Creative Commons License 2002.04.17 0 0 123
:D
Előzmény: Lavina..együttes (122)
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.04.17 0 0 122
Valami számvadász hülye!:-)))
Ne is törödj vele!
Lavina
Előzmény: kataLIN (121)
kataLIN Creative Commons License 2002.04.17 0 0 121
hát nem tom ki ez a gyingyi, de se puszi, se pá, se nyalom a szád, semmi, csak puff beesik ide a topicba minden előzmény nélkül, csak azért, hogy elvigyen egy ilyen számot! :))))))))))
Előzmény: gyingyi (120)
gyingyi Creative Commons License 2002.04.17 0 0 120
111!
Gyingyi
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.04.17 0 0 119
Örülök, hogy tetszik!
Lavina
Előzmény: kotnyelestörp (118)
kotnyelestörp Creative Commons License 2002.04.17 0 0 118
Gyingyi!
Jóóóóóóóóóóó
Kt.
hakoncz Creative Commons License 2002.04.08 0 0 117
Laci megöllek! Hát ha írtad, volna, hogy Te vagy a bassgitáros, nem dícsérlek szembe!!!!!!
Előzmény: Lavina..együttes (88)
hakoncz Creative Commons License 2002.04.08 0 0 116
Juj, de jó, ez nagyon tetszik!!!!!!!!!
Előzmény: Lavina..együttes (80)
hakoncz Creative Commons License 2002.04.08 0 0 115
Hát...meghallgattam. Először nem tetszett. De aztán nem hagyott nyugodni. Újra meghallgattam. A zene jó. Végülis a szöveg is. De a kettő együtt olyan "Omegás". Olyan '70-es évek.
Nagyon tetszett, a reinkarnációról szóló szöveg, mert ez a dolog engem is nagyon érdekel.
Ha csak a dallamát hallgatom, hát, nem tudom, jó, tetszik benne a gitár.
De ez a stílus nem az enyém. Ettől én keményebbet szeretek.
elmouse Creative Commons License 2002.03.13 0 0 114
Békásmegyeri vagyok (ill. voltam), és a könyvtári gyakorlataimat is ott végeztem el.
Előzmény: Lavina..együttes (113)
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.03.13 0 0 113
Kedves Elmouse!
Valóban!:-))
Te ezt honnan tudod?
Lavina
Előzmény: elmouse (112)
elmouse Creative Commons License 2002.03.13 0 0 112
Érdemes ellátogatni a békásmegyeri Szabó Ervin Könyvtárba, ott 2 Lavina cd is van az állományban.
Az együttes ajándékai.
subika Creative Commons License 2002.03.13 0 0 111
vazze, túl gyors voltam...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!