Keresés

Részletes keresés

Gurg Creative Commons License 2001.12.06 0 0 249
tiszta baloldali mazochizmus!
Előzmény: kaleb (248)
kaleb Creative Commons License 2001.12.06 0 0 248
Brrr. Oda a péntek estém. Már megint nézhetem ezt a sok okosságot.

Lovas jóindulatú mosolya már úgy hiányzott, és Járai kacagása is jól fog esni ennyi elvonás után (röf, röf). Na és Bayer szerénysége, hogy ne is említsem. Továbbá Bencsik éles logikája, ahogy mindig kifürkészi a lényeget, akárhogy rejtőzködik is az. Igazi mechanikai agya van, csak úgy kihallik a csikorgása.

Fel is veszem, mert ha kérdezik, milyen is a mi jobboldali értelmiségünk, nem kell ezután egy szót sem szólnom, egyszerüen beteszem a kazettát a videóba, és megnyomom a start gombot.

Előzmény: kayapo (245)
kayapo Creative Commons License 2001.12.06 0 0 247
Mi, mazsihiszboyok elküldtük már a vészjelzést Tel Avivba és New Yorkba, ahol a jelentéktelen afgán és palesztin ügyeket félredobva két kormányunk sürgősséggel vette napirendre elsőszámú neonáci közellenségünk, a kegyeletsértően péntek esti, sábeszi SSajtóklub ügyét. Halállistáink élén lovasbayerjáraibencsik megelőzi a hamasz vezetőket is.
Nagyköveteink, Brinker és Shorer mindent el fognak követni, hogy mégse kerüljön képernyőre a nyilas műsor.
Ha kell, elsötétítjük egész kisIzraelt(jelenleg még Magyarország csúfnéven), kommandóink készen állnak.
Addig is chartás tüntetést szervezünk az ATV székháza elé itteni hitSorosaink segítségével, kérjük a demokratikus közvéleményt, minél nagyobb számban jelenjenek meg, a helyszínen pedig gyújtsanak egy-egy gyertyát a mai nyilasterror áldozatai(pl Frei, Vásárhelyi) emlékének, illetve hozzanak magukkal köveket illetve származási papírokat, nehogy embereink önvédelemből agyonlőjék Önöket. Válaszként a fideszmiépnyilas terrorra fenntartjuk a jogot a komolyabb önvédelemre is, cobra helikopterek és f16-osok formájában.

Feltételeink: a nácik az ATV nyilas pártházban adják meg magukat tarkóra tett kézzel. Ezután adásban Bayer kérjen bocsánatot a maga és gyermekei nevében a holocaustért. Lovas kérjen bocsántatot Keneditől és a Vásárhelyi családtól. Járai kérjen bocsánatot Sarontól, Bencsik pedig Horntól.
Ezután megkegyelmezünk nekik, azaz kötél helyett választhatják a golyót.
Éljen az SZDSZ!

Előzmény: kovacs zoli (244)
Tank Creative Commons License 2001.12.06 0 0 246
kayapo Creative Commons License 2001.12.06 0 0 245
Szomorú nap ez nekünk, mazsihiszboyoknak. Felér egy kis holokauszttal.
Pedig hogy örültünk 3 hete, amikor elavult ünnepeink helyett bevezettük a lovasbayerjáraibencsik banda eltiprása feletti győzelmi ünnepünket. Nagyköveteink, Sorer és Brinker(csak nekünk van két nagykövetünk Budapesten) a nagy eufóriában fütyülős barackot vedeltek és ss indulókat énekeltek, jóféle szalonna mellé. De most elsötétült az arcunk az újabb fasiszta előretörés miatt.
Sebaj, fel az újabb harcra, előbb utóbb végzünk a nácikkal. Fejeket egy szemért!
Előzmény: kovacs zoli (244)
kovacs zoli Creative Commons License 2001.12.06 0 0 244
Lovas folytatja a Sajtóklubot
2001. december 6. 13:57

MTI-OS
Lovas István az MTI-hez eljuttatott közleményében tudatta, hogy az ATV tulajdonosának felkérésére folytatják a Sajtóklubot. A következő műsor most pénteken a szokott időben kezdődik.

kábelbúvár Creative Commons License 2001.12.05 0 0 243
Elnézést, egy kis smilie-t lehagytam.

Most pótlom.

:)

Előzmény: Gurg (242)
Gurg Creative Commons License 2001.12.05 0 0 242
ezt most úgy mondod, mint ha erről ők tehetnének
Előzmény: kábelbúvár (241)
kábelbúvár Creative Commons License 2001.12.05 0 0 241
A nyilvánosság teljes kizárásával röhögcséltek a ballibeken. :)

Csak az ELIT egymás közt.

Előzmény: Gurg (208)
Probatbicol Creative Commons License 2001.12.05 0 0 240
Aha.
Előzmény: livefast (239)
livefast Creative Commons License 2001.12.05 0 0 239
A kisgizdás koala csak a belföldi kedélyeket borzolta, igaz elég rendesen. Azonban a mai miép ebből a szemszögből egészen más tészta, és ezt mindenki tudja. Te is, én is, a fidesz is.
Előzmény: Probatbicol (238)
Probatbicol Creative Commons License 2001.12.05 0 0 238
Még valami.

"Egyetlen valóban járható út" - zűrös meghatározás. Akkor ebben az is benne van, hogy netán jövőre a MIÉP-pel, mert az lesz az egyetlen valóban járható út?

Előzmény: livefast (236)
Probatbicol Creative Commons License 2001.12.05 0 0 237
De vajon megszabadultak-e? Várd ki a végét. Egyelőre Ő a legitim kisgazdapárt elnöke, és tegnap maga Lányi Zsolt is elismerte: nem sikerült legyőzni, és a kistelepülések volt kisgazda szavazói továbbra is Torgyánra adják majd a voksot. Hogy ez elérei-e az 5 %-ot vagy sem, az kérdés, de hogy a jobboldaltól vesz el, arra mérget vehetsz.

Szóval, nem volt olyan parádés ez az akció. Inkább olyan torgyános volt kissé.

Előzmény: livefast (236)
livefast Creative Commons License 2001.12.05 0 0 236
Ez volt az egyetlen valóban járható út. Az ő szempontjukból és az enyémből is, akik mellettük voksoltam. Nekem ennyi elég, főleg, hogy mesteri módon szabadultak meg ettől az átokfajzattól
:-)
Előzmény: Probatbicol (235)
Probatbicol Creative Commons License 2001.12.05 0 0 235
Ez nem az én dilemmám, hanem az övék.

Kiderült viszont, hogy hatalmat akartak - gyorsan és még Torgyán árán is. Na, ez lett a vége.

Előzmény: andrej11 (234)
andrej11 Creative Commons License 2001.12.05 0 0 234
És szerinted mit kellett volna csinálnia?
Nagykoalíció, hogy úgy végezze mint a szadesz? Vagy kisebbségi kormány ilyen ellenzékkel? Vagy mit?
Előzmény: Probatbicol (231)
Probatbicol Creative Commons License 2001.12.05 0 0 233
Te vajon kezet csókolsz az emberrablónak, amikor elenged?
Előzmény: livefast (232)
livefast Creative Commons License 2001.12.05 0 0 232
Persze, neked végül is az lett volna a legjobb megoldás, ha ma is Gyula vitéz a főnök.
Előzmény: Probatbicol (231)
Probatbicol Creative Commons License 2001.12.05 0 0 231
Ha esetleg össze sem áll vele, akkor nincs ez a dilemma.
Előzmény: andrej11 (230)
andrej11 Creative Commons License 2001.12.05 0 0 230
Neked az nem érdekes, hogy 3 éven kersztül azért szidták az Orbánt, hogy kit szabadított rá az országra, majd mikor kipaterolja, akkor Torgyán lesz a hős? Hogy is van ez?
Előzmény: Probatbicol (228)
affenesetudja Creative Commons License 2001.12.05 0 0 229
Az embereknel nem ervenyesul a tranzitivitas elve. Tanulj mar egy kis elemi matematikat es logikat...
Előzmény: Probatbicol (228)
Probatbicol Creative Commons License 2001.12.05 0 0 228
Akkor a vele szövetkező Orbán is ballib ügynök, az elemi logika szabályai szerint.
Előzmény: affenesetudja (227)
affenesetudja Creative Commons License 2001.12.05 0 0 227
"A Kupa is az volt, most meg istenítik."

Mivel a Centrum Part szavazatokat tud lopni a Fidesztol... Az MSZP-tol nem valoszinu, ugyanis annak nagyon fegyelmezett, jellemzoen nem gondolkodo, nem vacillalo, buta, oreg szavazotabora van.

"A Torgyánra sem haragszanak már annyira."

Torgyi mindig is a baloldal beepitett embere volt.

Előzmény: andrej11 (226)
andrej11 Creative Commons License 2001.12.05 0 0 226
A Kupa is az volt, most meg istenítik. A Torgyánra sem haragszanak már annyira.
Előzmény: Dr.Gordon Shamway (225)
Dr.Gordon Shamway Creative Commons License 2001.12.05 0 0 225
"JOBBOLDALL, barataim, az Antall idejeben letezett"
Hirtelen milyen értékes személy lett Antall! Csak ámulok és bámulok! Jól emléxem még a kilencvenes évek elejére! Akkor még ugyanolyan szálka volt a ballib szemekben, mint ma Orbán!
Gurg Creative Commons License 2001.12.05 0 0 224
ti ketten, ne rontsátok itt a levegőt mindenféle offolással
Előzmény: WC pucoló és a szarszag (223)
Esbeta férje Creative Commons License 2001.12.04 0 0 222
?????
Rosszat álmodtál?
Előzmény: helyreigazgato (189)
Gurg Creative Commons License 2001.12.04 0 0 221
ki az a mi?
Előzmény: WC pucoló és a szarszag (213)
Dr.Gordon Shamway Creative Commons License 2001.12.04 0 0 219
...és lőn tabula rasa
Gurg Creative Commons License 2001.12.04 0 0 212
én nyitottam és azért, hogy te is ideírhassad a sületlenségeidet
már ezért értelme volt
Előzmény: symbio (210)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!