Keresés

Részletes keresés

Rosso bianco Creative Commons License 2002.02.12 0 0 145
Akkor húzzatok bele! Hajrá magyarok! A Dunaferr kivel játszik az elődöntőben? Mindenki eltűnt a topicból, nem kell annyira elkenődni, egy-két vereség még nem a világ vége.
kaposvari Creative Commons License 2002.02.12 0 0 144
Készülhetünk a Barcikára az elődöntőben. Holnap viszont TTC négy közé jutásért az első meccs Belgiumban.
Előzmény: Rosso bianco (143)
Rosso bianco Creative Commons License 2002.02.10 0 0 143
Nyíregyháza-Dunaferr 0:3
Kaposvár-Szeged 3:0
Kecskemét-Kazincbarcika 3:0

Rosso bianco Creative Commons License 2002.02.05 0 0 142
Meggyógyultak, de az se segített a Kaposváron. A harmadik szett nagyon kemény volt, nem akarta megadni magát a Kaposvár, de a negyedik eldöntötte a mérkőzést. A folytatás is kutya nehéz lesz, de Morozov nagyon elszánt, és az egész csapat is!
Hajrá Dunaferr!

Rosso

Rosso bianco Creative Commons License 2002.01.31 0 0 141
A Dunaferrt nem lehet megtéveszteni, tudják, hogy a Kaposvár egy jó csapat, szerintem nagyon készülnek, aztán jó kérdés, hogy mi lesz az eredmény. Azért betegség miatt is voltak hiányzói a Kaposvárnak, pl Szajfulin, szombatra hirtelen meggyógyulnak?
lapip Creative Commons License 2002.01.31 0 0 140
Az itthoni 3:0 után nem volt remény, de a gyerekek csak mutattak valamit! Az első háromból kettőt megvertünk már csak az újváros van hátra! Idén már nem is játszunk egymás ellen, nem? Esetleg a döntőben!:-)))
Előzmény: kaposvari (139)
kaposvari Creative Commons License 2002.01.31 0 0 139
Nem megyek végül is, (pedig aztán tényleg lenne miért), dolgom is van itthon délelőtt, a teremfoci jegyek körüli mizéria is elriasztott egy kicsit, meg így is minden eseményt tudok követni. Focit tv-ben, röpit rádióban, utána pedig itthon lesz kosármeccs. Azért a bajnoki döntőn ott leszek majd, sőt van egy olyan érzésem, hogy a MK négyes döntő is Újvárosban lesz idén.

Hallottad, hogy majdnem leégtünk itthon a Kecskemét ellen röpiben?
Az igazség az, hogy csak a Dunaferrt akarta megtéveszteni a csapat:-))

Előzmény: Rosso bianco (138)
Rosso bianco Creative Commons License 2002.01.30 0 0 138
Kaposvári, most jössz hozzánk Újvárosba? Nekem már nincsenek olyan gondjaim, hogy ingáznom kéne. Nem megyek a döntőre, mert nem vagyunk érdekeltek, ezért inkább a röpit választom.

Rosso

lapip Creative Commons License 2002.01.29 0 0 137
Ma kint voltam UNIVER kosáron! Eléggé gyatra volt! A nővérkém mesélte milyen volt a hangulat a kocsmában és kik voltak a hangadók! Jól titkolja a 160 kilóját és stb.. Vizsgáid, hogy álnak?
Előzmény: Kocsmajáró (136)
Kocsmajáró Creative Commons License 2002.01.28 0 0 136
Mit hallottál?Elég kicsi sajnos ez a város.Itt már másnap mindenki tud mindet.

A 4. hely nagyon húzos lesz.Ahhoz itthon meg kellene verni a Kazincbarcikát és a Nyíregyházát.Akkor már lenne esélyünk.Persze a Nyíregyháza is otthon fogadja a Barcikát majd és még ha jól tudom megy arra a Dunaferr is.Csak nehogy elkapja valamelyiküket.

Lapip fiam Te meg meccseken jelenjél már meg!NE TÉVESSZ!

Előzmény: lapip (135)
lapip Creative Commons License 2002.01.28 0 0 135
Hallottam hírét! Nehéz lessz, nagyon nehéz az a negyedik hely!
Előzmény: Kocsmajáró (133)
kaposvari Creative Commons License 2002.01.28 0 0 134
Azért a negyedik helyet csípjétek meg az alapszakasz végére. Nem szeretnénk Nyíregyházáig utazni az elődöntőben:-))
Cserébe holnap nyerhettek egy szettet:-)))
Előzmény: Kocsmajáró (133)
Kocsmajáró Creative Commons License 2002.01.28 0 0 133
A színvonallal nem voltak gondok.Egyszerűen az volt a borzasztó,hogy amint 20 fölé kerültünk egyből elment minden tudásunk és elb.sztuk a szettek végét.Mérgünkben be is rúgtunk aznap este.
Előzmény: lapip (132)
lapip Creative Commons License 2002.01.26 0 0 132
Sima 0:3! Nem mentem ki, de állítólag megint gyenge volt a szinvonal! Majd legközelebb!
Hajrá Kecskemét!
lapip Creative Commons License 2002.01.26 0 0 131
Természetesen az, mert az extraligán belül is óriási külömbségek vannak. Kicsit irényítani kéne a sorsolást, mint a foci EB selejtezőkben, de hát ez van innen kell továbjutni!
Előzmény: kaposvari (129)
Rosso bianco Creative Commons License 2002.01.26 0 0 130
A fociban ugyanezt a harminckettőben tették. Az észt nem osztják egyformán. Pedig szerintem a bajnoki aranyon és a Magyar Kupán osztozni kéne a Dunaferrnek és a Kaposvárnak, mert ők a két legjobb csapat. Lehet, hogy így is lesz.
kaposvari Creative Commons License 2002.01.26 0 0 129
Nem mintha nagyon félnénk, de azért röhej, hogy a tizenhat között már öszesorsoltak két extraligás csapatot, nem?
Előzmény: lapip (128)
lapip Creative Commons License 2002.01.25 0 0 128
Holnap Kecskemét-Kaposvár meccs Kecsekméti győzelem! Ezt azért mondom mert végre kijöttunk a hullámvölgyből, Dunafer ellen már egész jól ment de igazán most lehet bizonyítani! Hajrá Kecskemét!
Nemzetközileg: Kaposvár!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rosso bianco Creative Commons License 2002.01.25 0 0 127
Kaposvári, a Dunaferr elmúlt kétévi mérlege egy arany és egy ezüst a kispályán. Nem vagyok elbizakodott, amikor azt mondom, hogy nekünk van a legnagyobb esélyünk megnyerni a teremfocit. Mivel ez tényleg röplabda fórum, ezért hajrá Kaposvár a nemzetközi porondon, hajrá magyarok, ez csak természetes!
kaposvari Creative Commons License 2002.01.25 0 0 126
Nem lesz könnyű dolgotok, nem szabad, hogy a nagypályás erőviszonyok megtévesszenek benneteket.
De mivel ez röplabda fórum még annyit hozzátennék, hogy holnap TTC negyeddöntő sorsolás, melynek tétje a Final Four. Aki oda bejut, automatikusan indulhat a Bajnokok ligájában állítólag. Itt is szurkoljatok a Kaposvárnak!
Előzmény: Rosso bianco (125)
Rosso bianco Creative Commons License 2002.01.25 0 0 125
Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy négy órakor már eldől, hogy a Kaposvár nem lesz a döntőben, bár ami engem illet, én nektek adnám az ezüstöt, tavaly nagon megkedvelt benneteket az újvárosi közönség, biztos lehetsz benne, hogy amikor semleges ellenféllel játszanak, szurkolni fogunk nekik. Bár lehet, hogy összekerül az Újváros és a Kaposvár a két csoport közül az egyikben és akkor fuccs a Dunaferr-Kaposvár döntőnek. Bár még nem jutottunk be a döntőbe, de nagyon remélem, hogy holnap délután ünnepelhetünk.

Rosso

lapip Creative Commons License 2002.01.22 0 0 124
Az igaz én is azt hittem végre normális bíráskodás lessz Kecskeméten. Az is igaz keveset tévedtek de akkor nagyokat! Nem 2-6 centis "kint" szervákat hanem 30-40(ez nem túlzás)centiseket sajnálatos, hogy ezek képviselnek minket! Ha ezek elfújnak egy olasz csapat meccsét legközelebb az olasz bírói páros meg direkt a Kaposvár ellen fúj! Ez csak példa, de nem lehetetlen!
Előzmény: Kocsmajáró (123)
Kocsmajáró Creative Commons License 2002.01.22 0 0 123
Hi!
Hát azért ilyen egyszerűen ne intézd el a 3.szettet.Az a KÖCSÖG Hóbor elvette tőlünk a játszmát.Hatalmas baki volt 3 érintést számolni 4 helyett.Ez nem NEMZETKÖZI szintet mutat.De a Juhász kollégája is visszavonulhatna.
Ennyit erről.

Jó nektek hogy ennyi minden közül válszthattok egy-egy hétvégén.Mi meg sorvadhatunk itthon,de ha van kedvem kimegyek egy bűnrossz kosármeccsre.Itt nincs igazi sportélet.

HAJRÁ KRC!

Előzmény: lapip (116)
Rosso bianco Creative Commons License 2002.01.21 0 0 122
Szerintem aznap lesz a Fradi elleni női kézi is, elég nagy kavarás lesz. Három ilyen szuperesemény egy napon, nem tudom, miért kellett ezt így csinálni, de akkor legalább ne lenne átfedés.
kaposvari Creative Commons License 2002.01.21 0 0 121
Eredetileg ötkor lett volna a röpimeccs, de valaki baromi okos ahelyett, hogy hatra csúsztata volna, inkább négyre előrehozta, nehogy véletlenül át lehessen érni legalább a végére teremfoci után. Bravó.
kaposvari Creative Commons License 2002.01.21 0 0 120
Annyira egyidőben lesz, hogy a foci déltől hatig tart, a röpi pedig négykor kezdődik, azaz pont a döntők alatt lesz. Namármost ha nálatok is egyszeri belépésre jogosít a jegy mint Egerszegen akkor cseszhetjük az ingázást. Ez esetben lehet, hogy nem idegesítem magam, hanem itthon maradok és nézem a tv-ben a focit, hallgatom rádióban a röpit majd kimegyek kosármeccsre.
Előzmény: Rosso bianco (118)
Rosso bianco Creative Commons License 2002.01.21 0 0 119
Majd legközelebb bizonyíthattok más csapat ellen, sok sikert hozzá!
Előzmény: lapip (116)
Rosso bianco Creative Commons License 2002.01.21 0 0 118
Tök közel van egymáshoz, de pont egyidőben lesz? Akkor ingázunk majd a semleges teremfoci meccsek alatt? Egyébként elkezdték már árulni a jegyeket a döntőre. A www.dunaferrhandball.com oldalon megtalálod a klub telefonszámát, ott el is rakathatod, ha akarod. Klassz volt a Kaposvár, sok sikert a döntőben, de csak a Dunaferr után! Majd szurkolunk nektek, mint tavaly, az fasza volt.

Rosso

kaposvari Creative Commons License 2002.01.21 0 0 117
Két hét múlva egyidőben lesz a röpis szuperrangadó és a teremfoci döntője, ahol szintén érdekelt a kaposvári csapat. Még jó, hogy nincs messze egymástól az újvárosi jég ill. röpicsarnok.
lapip Creative Commons License 2002.01.20 0 0 116
1-3 ra nyert az Újváros. Az első 3 szettben az igazi arcát mutatta a csapatunk de az utolsóban teljesen összeomlott és könnyedén nyert a listavezető! Sajnos egy kiélezett szett után mindig vesztunk és ez most perdönő volt. A harmadik szettben volt egy kérdéses bírói itélet ami 24-22 helyett 23-23 ra változtatta az eredményt! Na mindegy majd a Kazincbarcika és a Nyíregyháza ellen bizonyítjuk, hogy van helyünk az első négyben! Hajrá Kecskemét!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!