Keresés

Részletes keresés

.vertigo. Creative Commons License 2002.05.16 0 0 289
...amit azóta sikeresen el is indítottam :)))
Csak trükközni kellett a clonecd-vel.

Amúgy a játék egész jó.
Kicsit R6 feeling, de nem kell tervezgetni, csak menni oszt lőni :)

Előzmény: count_zero (288)
count_zero Creative Commons License 2002.05.16 0 0 288
Szerintem nem vagjatok rendesen, hogy mirol van szo. Ahogy nezem Vertigo es Butcher a Sum of all fears-rol beszel, ti meg a sima Ghost Recon kiirasat magyarazzatok.
forwhom Creative Commons License 2002.05.16 0 0 287
Nekem iso-ban volt meg, és telepítés után is kiírta hogy tegyem be a CD-t és bent volt, de nem ment a játék. Na erre szétnéztem az iso-ból kírt cdmre, és mit látok.... egy jegyzékben ott figyelt egy crack. Na azt átmásoltam a feltelepítet exe-re, és nem kért CD-t, és ment a netes játék, meg minden. Felment a Desert Siege is... Szóval nézzd meg a kiírt CD-t, és lehet lesz egy GhostRecon.exe valamelyik jegyzékbe, és azt copyzd át. Ha jól emlékszem nekem valami Ra... val kezdődött. Mindegy. Nézz szét. Lesz lehet egy file amit F3-al megnézve leírás lesz. Mint általában a warez gameknál. Na ennyi. Remélem segítettem...
.vertigo. Creative Commons License 2002.05.15 0 0 286
Mivel/hogyan írtad ki?
Előzmény: KecSke (285)
KecSke Creative Commons License 2002.05.15 0 0 285
nemtom, nekem semmi gond nem volt a fullal sose..
Előzmény: .vertigo. (282)
.vertigo. Creative Commons License 2002.05.15 0 0 284
vááá
Előzmény: Butcher (283)
Butcher Creative Commons License 2002.05.15 0 0 283
Nemtom, nekem egyenlőre csak a rip van meg.
Előzmény: .vertigo. (282)
.vertigo. Creative Commons License 2002.05.15 0 0 282
buccs: hogy a halálba lehet ezt normálisan kiírni?
Megpatcheltem, ahogy írta az .nfo, és 4es clonecd-vel kiírtam, de amikor a játékot el akarom indítani, kiírja, hogy tegyem be a jó cd-t, és utána indítsam...
Előzmény: Butcher (281)
Butcher Creative Commons License 2002.05.15 0 0 281
Lehet szervert is találni hozzá!
Multiplyer-internet-jobb felső sarok, play on UBI.COM
Amíg nem lesz ASE támogatás, addig jobb a semminél.
Bár nincsenek sokan, mert egy UBI... nevű fickó próbálja elzavarni az embereket, és néhány barom meg is ilyed tőle:)
Butcher Creative Commons License 2002.05.15 0 0 280
Ellenvélemény:
A GO szvsz lassabb mint a CS!
Futás közben pont olyan nehéz lőni, mint itt.
Amúgy én sem szeretem az ész nélküli rohangálst (kivéve SOF2, valamiért bejön).

Előzmény: KecSke (279)
KecSke Creative Commons License 2002.05.15 0 0 279
nem olyan unalmas, nem kell perecekig feküdni a homokban, hogy arra jöjjön egy enemy

ettől taktikai fps.. ha rusholni akarsz, ott a CS, ha még az is lassú, akkor a Global Ops.. ;>>>

Komolyra fordítva: van magyar szerver?
Ha nincs, akkor miért? ;>>>>>>>>>>

]8)

Előzmény: Butcher (275)
count_zero Creative Commons License 2002.05.15 0 0 278
ISO-t honnan? :)
.vertigo. Creative Commons License 2002.05.15 0 0 277
Olvastam a fairlight iso leírásában, hogy valamit kavarni kell kiírásnál, mert ez már cdilla2-t használ.
Igaz ez? (már amennyiben iso-s verzióval próbálkozol)
Előzmény: Butcher (275)
Butcher Creative Commons License 2002.05.15 0 0 276
Jah, warezcenteren ott a rip!
warezcenter.warez.hu
Előzmény: Butcher (275)
Butcher Creative Commons License 2002.05.15 0 0 275
Ez a SOAF nagyon pörgős lett. Coop-ban próbálkoztunk pár percet...nem egy könnyű játék.
Easy fokozaton halomra löttek minket.
A shotgun nagyon el van baszva, alig sebez, a vét meg jól kifelejtették a játékból (úgy is lesz valami jó kis hurka-kolbász mod hozzá)
Meg van benne pár bug is, de ettől eltekintve marha jó, nekem jobban tetszik a GR-nél, mert nem olyan unalmas, nem kell perecekig feküdni a homokban, hogy arra jöjjön egy enemy.
.vertigo. Creative Commons License 2002.05.15 0 0 274
Jó is az :)
Előzmény: pedro870 (273)
pedro870 Creative Commons License 2002.05.14 0 0 273
ugyebár ghost recon engine, csak beltéri küldetések r6 módra
Előzmény: .vertigo. (272)
.vertigo. Creative Commons License 2002.05.14 0 0 272
Ma kijött a "Sum of all fears" játék...
worth checkin...
Seaweed Creative Commons License 2002.05.14 0 0 271
Jee te meg elsz? :DDD (amugy renddszeresen IL2/Flankerezunk)..en mar nem jarok ircre mivel CSt abbahagytam es egesznek az volt az oka..de icqn megtalalsz minket vagy wilcon (mindkettot elkuldom nekem az itt megadott emailcimedre)

:)
(bocsi az offert reszemrol is :D)

Előzmény: Mortuus (270)
Mortuus Creative Commons License 2002.05.14 0 0 270
Na jó, mára terveztem egy Il2-t, de csak neked Flankert is próbálok :) IRC-n van még il2.hu szoba?

(Bocs az offért mindenkitől....)

Előzmény: -Reaper- (269)
-Reaper- Creative Commons License 2002.05.14 0 0 269
Morti te már nem repülsz?:)))Jöhetnél Flankerezni!!
Jah juteszembe:

http://redhunters.fw.hu

Előzmény: Mortuus (268)
Mortuus Creative Commons License 2002.05.14 0 0 268
hi

Nem tud valaki egy olyan oldalt ahonnan végre le lehetne tölteni a Ghost Recon-t?
Thx!

KecSke Creative Commons License 2002.05.11 0 0 267
De rég jártam itt.. :O
Magyar szerver van? Vagy merre vagytok általában?
forwhom Creative Commons License 2002.05.10 0 0 266
köszi köszi, akkor pozitívan fogok nekiugrani:)
tihanyi.tamas Creative Commons License 2002.05.10 0 0 265
igen lehet szaggatás mentesen
Előzmény: forwhom (264)
forwhom Creative Commons License 2002.05.09 0 0 264
Akik már jártasak a neten való játékban biztos tudnak nekem válaszolni:

A Ghost Recon-nal 56k-s modemmel lehet játszani? Ha igen akkor milyen? Akad vagy sem... Szóval gondolom értitek mit akarok megtudni.

Köszi előre is!

Butcher Creative Commons License 2002.05.08 0 0 263
A DS rip, ami a warezcenteren volt, annak baromi szar volt a hangja, pedig az egyik legjobb dolog benne a golyók süvítése, becsapódása különböző anyagokba.Az Iso-ná ilyen gond nincs, de címet sajna nemtok:(
A netes játékhoz az ALL SEEING EYE-t használjátok, az UBI.COM-ot felejtsétek el, töröljétek le, az egy szar!

http://www.udpsoft.com/eye/

Zero:nem kell semmi furmány a netes játékhoz, csak GR+DS+krekkelt exe a gamecopyworldrol, ennyi.

Amit érdemes felrakni, az a GUNSLINGER REALISM mod (jelenleg 4-es verzió a legújabb).
Teljesen realisztikus sérüléseket láthattok, tisztán látszik hol találtak el, pl. ha csak súrol a golyó, akkor a testeden( vagy egyéb testrészeden) egy kurva hosszú nyílt seb tátong, de nem biztos, hogy belehalsz. Szerintem "szebbek" a sebek, mint a SOF2-ben.Ha felrobbansz, akkor meg jól elszenesedsz.
A modot mindig lehet futtatni, függetlenül attól, hogy a szerver használja, vagy sem.
http://www.sealz.com/ innen lehet letölteni.
Jah, és van DE_AZTEC map, egy az egyben a CS-s átirata, szvsz kurva jó GR-hez is.

A hó végén jelenik meg a SUM OF ALL FEARS cimű játék, a hasonló című film amerikai filmbemutatójával együtt, ami a GR továbbfejlesztett enginjét használja. A videókat nézve nem sok különbség lesz, csak annyi, hogy ez inkább az akciót helyezi előtérbe, sokkal kisebb, CQB pályák lesznek, én épp ezért várom.

forwhom Creative Commons License 2002.05.08 0 0 262
Csá!

Most szedem a Ghost-ot iso-ban, és a Siege megvan azt hiszem bin-esen. Kíváncsi leszek, hogy fel fog e menni a Siege a Ghost-ra.

Hogy is van ez a neten való játék? Hogy tudnék mondjuk XY-nal játszani a világ másik részéről?

Ui.: mint lejjebb írtam, ha valakinek megvan a korábbi Tom Clancys game-k persze iso-ban az kellene. Nekem csak törve vannak.

pedro870 Creative Commons License 2002.05.08 0 0 261
net: először feltettem a gr ripet, és rátelepítettem a gr: desert siege ripet. ezzel bárhova fel tudtam lépni, de a training pályák nem működtek.A DS-re már nem kell semmilyen patch.

Az ISO-nál ugyanez. Részemről direct connect-tel szedtem le a bineket az egyik svéd hubról.

Pinget nem láttam sehol kiírva játék folyamán, de általában semmi probléma nincs a külföldi szervereken. Néha előfordul, hogy azt hiszed, te lőttél először...

Előzmény: count_zero (257)
PASSZ Creative Commons License 2002.05.08 0 0 260
Csatlakozom Zerohoz, nekem is ugyanaz a RIP van meg. Jól jönne egy cím, ahonnan le tudjuk szedni ISO-ban :)
Előre is köszike:
PASSZ :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!