Keresés

Részletes keresés

eggy pasi Creative Commons License 2009.12.05 0 0 173
csak hogy ne hogy elfelejtsük lakóhelyünk fórumát-)-jó lett a "centrum " búrkolata és az új növények is zőldelni fognak tavasszal.ráfért már több éve kellett vólna már csinállni de jobb későn mint soha .
szellkrisz Creative Commons License 2009.08.01 0 0 172

 

Sziasztok!

Bocsi,hogy eltüntem..

 

 Számomra mindenképpen botrányos,ahogy most kinéz az erdőnek az a része,szemetes,gazos,stb...nagyon sajnálom.:(
 Le kéne fényképezni,csak a  fránya gép mindig itthon marad...

 

Köszi.

 

Szió.Kriszti

 

 

eggy pasi Creative Commons License 2009.07.16 0 0 171
na akkor okk megoldódottörüljünk neki mert azirtás soha nem öröm föleg ha eggy ilyen szép részröl van szó ami jó levegöt csinál hál istennek imrének -védeni kell!!engem zavar pla sok szemét amit felelötlen emberek oda raknak.na üdv és minden jót.
Előzmény: harzol (170)
harzol Creative Commons License 2009.07.11 0 0 170
Az akác magától nőtt fel azon a részen, mint ahogy a többi irtás helyén is. Telepítésről szó sincs. A legértéktelenebb fa nő mindenhol magától.

Közben körbekérdeztem és én is úgy hallottam, hogy most nem irtanak nagyobb részeket.
Előzmény: eggy pasi (169)
eggy pasi Creative Commons License 2009.07.10 0 0 169
helló szerintem ahogy iród az öreg fákat irtják + szerintem erdei sétautat mivel olyan út forma amit kivágnak -remélem nem faerömünek viszik a fát-) bár tudomásom szerint faerömü nincs közel távol van gáz erömü viszont+atom +szén pl gagarin erömű-én azért nem látok összeeküvést a fa kivágásba mer mikor jó páréve kivágtak 1 nagy területet ha jövünk imre felé a vasuti kanyar után balkézfelöl akkor istelepitettek-remélem most is igy lesz!!!-.rgy ötlet!!-önkormányzati képviselö vagy önkormányzat megkérdezése!!-végül is ezért is tertjuk öket!!
Előzmény: szellkrisz (167)
harzol Creative Commons License 2009.07.10 0 0 168
Persze hogy nem.
Drágán el lehet adni a fát. Ezt még akkor is simán megteszik, ha "parkerdőről" van szó és a vevő egy fatüzelésű erőmű.

Szomorúan hallom, hogy megint irtják. Melyik részt?
Előzmény: szellkrisz (167)
szellkrisz Creative Commons License 2009.07.10 0 0 167

 

 

Szia!

 Ez  most történik,(kb 2 hete tart)és nagyon sok fát kivágtak.:(

Csak sajnos nem értem,hogy miért...,persze biztosan vannak olyan fák,ami öreg,vagy sérült,...de kizárártnak tartom,hogy itt erről lenne szó...

 

Köszi.

 

Szió.Kriszti

Előzmény: harzol (166)
harzol Creative Commons License 2009.07.08 0 0 166
Újfent belekezdtek egy új irtásba, vagy a fél évvel régebbiekre és még korábbiakra gondolsz?

Mikor én ezt megkérdeztem, akkor az önkormányzat azt a választ adta, hogy megújító ritkítás folyik. Hát ha a ritkítás 500 méterenként egy fát jelent, akkor valóban így van.
Előzmény: szellkrisz (165)
szellkrisz Creative Commons License 2009.07.08 0 0 165

 

Sziasztok!

 

   Tudja valaki miért irtják a péterhalmi erdőt?

 

 

 Köszi.Kriszti

**BPO-700** Creative Commons License 2008.10.30 0 0 163
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.24 0 0 162
Előzmény: Törölt nick (161)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.23 0 0 161
A 40-es villamos volt útvonala, oldalajánló, érdemes megnézni. Már a múlt kedvéért.
Üdvözlettel mindenkinek, volt Pestszentimrei lakos. Van még egy picasawebes
8 fotógalériás oldalam is.tongebirge.uw.hu/tram/40.htmlpicasaweb.google.hu/home?tab=mq
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.23 0 0 160
Saját képeim még 2004-ből. A Bivalyrét 2004-ben. Ezek a képek az 51-es villamos vonalát, sínek helyét követve fotóztam.
Előzmény: Törölt nick (159)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.23 0 0 159
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.23 0 0 158
Kedves Pestszentimreiek ! Én is laktam itt Imrén 1965-1975-ig. Akkor még járt az 51-es és a 40-es villamos is. Van róla a Hamster oldalán ezekről a villamosokról
nagyon klassz képek. De vannak sajátjaim is. Ha valakit érdekel itt megnézheti.
Gyerekkorom fűz Pestimréhez. www.hampage.hu/kozlekedes/51-es/Képek Pestimre felső-ről saját képek.
the_godfather Creative Commons License 2008.05.19 0 0 157
Kicsit megkésve:
http://www.18euszolg.hu

Alapellátás >>> Fogászati ellátás >>> Gyermek fogászat

Egyébként meg: www.bp18.hu
Előzmény: szellkrisz (153)
**BPO-700** Creative Commons License 2008.05.18 0 0 156

Azóta újabb is készült, de ezt is visszautasították! Emiatt (is) volt a sztrájk!

Sőt! Most mégújabb van, amit az önkormányzatok elfogadhatónak tartják...

Előzmény: the-godfather (149)
the_godfather Creative Commons License 2008.05.17 0 0 155

Egyszerűbben:

 

www.essentia.hu

the_godfather Creative Commons License 2008.05.17 0 0 154

http://portal.bp18.hu/portal/page/portal/bp18

 

Sok hasznos infó (rendezési tervek, térinformatika, városépítési szabályzata, fejlesztési koncepciók stb.)

szellkrisz Creative Commons License 2008.04.14 0 0 153


Sziasztok!

 Gyermekfogorvost keresek a kerületben,vagy a közelben.

 
Előre is köszönöm a segítséget:)

 Kriszti

eggy pasi Creative Commons License 2008.03.10 0 0 152
helló nóri sajna olyan helyet ismerek ami megszünt lohely-)a nefelejcs ú rádai sarok és szerintem gyálonn most is van tbbet nem ismerek helló
nori.sz Creative Commons License 2008.03.05 0 0 151
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy ismertek-e a 18. kerületben olyan helyet, ahol lehet lovagolni. Elsősorban kisebb, családias helyet keresnék, akár magánszemélyt is, aki foglalkozik ilyesmivel. Tudom, h. ez nem lovas topic, de azért remélem tudtok segíteni.

Előre is hálás köszönetem!
eggy pasi Creative Commons License 2008.02.26 0 0 150
helló keresztapa.    dehogy pártolok én valamit is mint ahogy a dohányzást sem a károsanyag kibocsjájtást meg egyébb káros dolgokat sem de sajnos ezek vannak ennek ellenére is-a gépkocsik száma is növekszik az én akaratomzól függetlenúl de sajna ez a civilizácios ártalom-arra kekk törekedni hogy környezetbarát megoldásokat alkalmazzunk és mindig MI A SZEMÉLY A POLGÁR megtegye elsösorbann a maga kötelességét hisz legkönyebb mindig mástól várni---hát igen sajnos az utak belterületenn mindig házak köst mennek elbórzasztó a nagykörösi ut fórgalma is a házak méterekre vannak az uttól de emlithetnék számos utatmég lásd petöfi utca üllöi ut ferihegyi ut--én jó példával ugy próbálok tenni néha bkv val megyek dolgomra és nem is biztos hosszabb ideig tart mint idegeskedni autóbann acsucsforgalomba--nem akarok itt oldalakat irni csak 1 példa pestszentimre és pl obuda --kényelmes polgártárs szitkozódik káromkodik a csúcsforgalomba lásd pl hungária körüt én meg kényelmesenn busszal és metróval--1 óra alatt ott vagyok hát igen változnunk kell-na jó ez már hosszú volt-)
the-godfather Creative Commons License 2008.02.25 0 0 149
BKV

Hurrá ismét egy lépés hátra.?
the-godfather Creative Commons License 2008.02.25 0 0 148
Úgy látom neked tetszik a KKK (Külső Keleti Körút).
Ezt át kellene gondolnod. Szerintem az élhető környezet előrébb való mint a „modernizálás” a környezet kárára.

>szakértökön kivül nem ért igazánn senki a hulladék kezeléshez

Ahhoz viszont igen, hogy ha már megépítik Csepelen a szennyvíz tisztítót miért kell a dzsuvát még 3 kerületen átutaztatni? Miért nem a helyszínen ártalmatlanítják? Vagy kevésbé környezet szennyezően szállítják? (vasút, hajó)

>de jó magyar szokás szerint aszt is ellenzik persze végül is igazuk van annak a jissebségnek aki ott lakik és tiltakozik de van olyn pénz amiért beklemennek a kisajátitásba

Itt nem a kisajátításról van szó. Azok sem örülnek akik távolabb laknak (én sem a leeendő út mellet lekom).
De ha belegondolsz rohadtul nem hiányzik egy 2x2 sávos út kertes házak között.
Az uralkodó széljárás pont beteríti PImrét, Lőrinc egyes részeit kipufogó gázokkal.
Ha megcsinálják a KKK-t mindenki itt akar majd átmenni, a kerületek között és nem használják annyian az M0-ást.


Előzmény: eggy pasi (146)
eggy pasi Creative Commons License 2008.02.24 0 0 147

üdv igaza van a hozzászoló polgártársnak!!-)----nagy az igény a gyözikére van aki titkolja van aki bevallja---de nem feltétlen kell aszt nézni ajállok egyébb csatornákaz duna tv-fim tv és lehetne sorólni ja és számomre a paprikatv az eggyik favorit--ott ritkánn fordúl elö gyözike is-) -bár iritáló emberböl nincs hiány --sehól és még nem is gyözike a csúcs legalább is számomra.

eggy pasi Creative Commons License 2008.02.24 0 0 146
hát igen megy a rém hír terjesztés ide oda közbenn meg végül is szakértökön kivül nem ért igazánn senki a hulladék kezeléshez 1 biztos valahjól kell!!-persze ehhez megkéne épűlni a külsö körutnak vagy mi a neve ammi menne továbba szomszédos kerületek fele --de jó magyar szokás szerint aszt is ellenzik persze végül is igazuk van annak a jissebségnek aki ott lakik és tiltakozik de van olyn pénz amiért beklemennek a kisajátitásba vagy egyébbmegoldásba---hát igen a 10000teherautó soknak tünik rengetegnek!!!!-de ha lebontsuk kisebb egységekbe akkor a napi 30--már nem tünik olyan rettenetes számnak!!!--persze demokrácia alapja a tiltakozás de hát akkor soha nem épülne semmilyen létesitmény mert valaki vagy valakik jogosnak tartott érdekeit séri--mi erröl a vélemény?? irjatok.
the-godfather Creative Commons License 2008.02.22 0 0 145
Lehet olvasgatni. :-(

Nesze neked PImre
the-godfather Creative Commons License 2008.02.22 0 0 144
Üdv!

Hogy ne csak te legyél a színpadon. :-)

Nem olyan nagy PImre, hogy akit érdekel ne tudja mi a helyzet a környéken.

Szerintem több meztelen nő vagy Győzikés hír kellene, hogy pörögjön a topic. :-)

Godfather
eggy pasi Creative Commons License 2008.02.22 0 0 143
már falak is látszanak az orvosi rendelöröl--lessz valami !! ugy látom az én 1 személyes show müsorom irjatok !!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!