Keresés

Részletes keresés

bence0624 Creative Commons License 2006.05.04 0 0 15
Az én Epson nyomtatómnak nincs baja, de a tietektől is meglehet süketülni ha kever?:D
mariska_xx Creative Commons License 2004.11.06 0 0 14

Sziasztok!

Epson LX-300+-hoz kéne egy kis segítség!!!

Betűtípust kéne állítsak rajta, de egyszerűen nem megy!!!

Nem levelet akarok rajta nyomtatni, hanem formanyomtatvány kitöltéséhez használnám (átutalási megbízások) de sajna a programból nem állítható ez. 

 

Valami ritkább betűtípust kéne beállítani, vagy a betűk közötti távot megnövelni.

Sajnos nincs felhasználói kézikönyvem és mátrixnyomtatót is az özönvíz előtt használtam utoljára.

érdekel Creative Commons License 2004.04.24 0 0 13
Sziasztok!

Tegnap sajnos kifogyott az Epson Stylus Color 440-es nyomtatómból a színes tinta. Ekkor sajnos kigyullad rajta egy kicsi piros LED, ami jelzi ezt a sajnálatos tényt. A fekete patron ugyanakkor vadiúj benne és szeretném használni, csakhogy a színes tinta hiánya miatt ezt nem engedi (holott két külön patronról van szó).

Nem tud valaki véletlenül valamilyen jó módszert arra, hogy meggyőzzem a nyomtatómat, hogy ne akarja használni a színes patront, sokkal inkább csakis a feketét?

Irgumburgumfityfirity Creative Commons License 2004.02.20 0 0 12
Nekem Epson Stylus 480 van és a papír méretnél a legutolsó opció, ahol úgy van írva, hogy általad választott, vagy felhasználó által választott méret. Nem tudom akkor, hogy a tiednél miért nincs ilyen, igaz más model és talán azért.
Előzmény: pandacsöki (11)
pandacsöki Creative Commons License 2004.02.19 0 0 11
hol tom beállítani kézzel a papír méretét?
nekem csak annyit lehet max beállítani hogy a4-es legyen.
Előzmény: Irgumburgumfityfirity (10)
Irgumburgumfityfirity Creative Commons License 2004.02.17 0 0 10
Szia!
Nekem is elöfordult ilyen eset és úgy oldottam meg, hogy beállítottam a papír méretét, mielött nyomtattam volna.
Irgumburgumfityfirity
Előzmény: pandacsöki (9)
pandacsöki Creative Commons License 2004.02.17 0 0 9
Epson Stylus 200, WinXP van a gépemen.
Ha többoldalas szöveget akarok nyomtatni, akkor a nyomtatást a következő lapon nem a következő sorral folytatja, hanem kimarad egy-két sor.
Hogy tom beállitani hogy rendesen tudjak kinyomtatni többoldalas szöveget?
Irgumburgumfityfirity Creative Commons License 2003.11.29 0 0 8
Nekem egy Epson Stylus color 480-as nyomtatóm van. Mostanában olyat szokott csinálni, hogy a kék színt rózsaszínüre "varázsolja". Ha "fejtisztitást" végzek a programmal, akkor újra müködik, de kb. 2 hét után ugyanezt produkálja. A kérdésem az lenne, hogy vajon ez miért csak az utóbbi 2 hónapban van, azelött minden simán ment. (csak a kéket szokta rózsaszínre változtatni, a többi szín viszont jó mindig).
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.22 0 0 6
Szervusz Derszu Uzala!

> ne nevess (nagyon hangosan) ki!

Téged semmi esetre sem, maximum magamat. ;)

Jó, hogy tévedtem. Az ember mindig elsiklik a legegyszerübb lehetöség felett. ;-)

Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.21 0 0 4
Szervusz Derszu Uzala!

Nem akarlak elkeseriteni, de nagyon ugy néz ki _számomra_, hogy új nyomtató vásárlása elött állsz.
Az eddigi tapasztalataim alapján a javitás ára aránytalanul magas.

Előzmény: Törölt nick (3)
tpbaro Creative Commons License 2002.11.29 0 0 1
Valaki érdeklődött Epson Stylus 3000 nyomtatóhoz való tintapatron után, de sajnos a címe elveszett. Kérem jelentkezzen.
Smithi Creative Commons License 2001.08.30 0 0 0
sec

A hogyant nem tudom, de ha jobban megnézed, akkor csak látszik. :)
Szervízbe el se vidd, legalább 30eFt lenne a fej, plusz a javítási költség, annyiból meg már jobbat is vehetsz.

Smithi

Előzmény: sec (-)
sec Creative Commons License 2001.08.29 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Egy kis gond van az EPSON Stylus Color 400-as nyomtatómmal. A baj az, hogy nem nyomtat színesben, azt hiszem, hogy eltömődött a fej.

A kérdésem az lenne, hogy mit lehet ilyenkor csinálni (garancia már nincs rá)????
Hogy lehet a fejet kiszedni a nyomtatóból, mert talán ha alkoholban áztatnám, attól megjavulna.

Ha valakinek van valami jó ötlete (de nehogy az íves hajítást javasoljátok :))), akkor írja már meg légyszi!

A válaszokat előre is köszi!

SEC

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!