Keresés

Részletes keresés

Laslow Creative Commons License 2001.07.31 0 0 7
Amiket a leginkább élveztem: Requiem (az egyetlen, amit végigjátszottam!!!), Aliens versus Predator (nagyon félelmetes, rengeteg óra játék után is nagyot ugrok, mikor a nyakamba ugrik egy-egy alien...) és Quake1 (emlékszem, tök jó volt azokban a szűk labirintusokban szaladgálni meg robbantgatni a mindig ugyanott lévő szörnyeket:)

Az Unreal iszonyú jó hangulatú volt, bár akkor még nagyon szaggatott (P166mmx+voodoo1). Aztán igazából a többi pálya nem is volt már olyan jó benne, csak a történet eleje, meg a lények se jöttek be nekem egyáltalán. Viszont most megint kipróbáltam: szoftveresen sokkal jobban ut mint anno 3dfx-el:) A voodoo3-amat sajna valahogy nem támogatja.

zAcsKO Creative Commons License 2001.07.30 0 0 6
Az elözőekhez én a SHOGO-t tenném hozzá, hangulatban nem marad el a Half-Life-tól legalábbis nálam, és az a kettősség, hogy hol emberként, hol pedig tizemeletnyi robotként kell harcolni nagyon változatossá teszi a játékot.

A Requiem-el épp most játszom, már közepesen szinten is elképesztően nehéz, egy ideje már cheat-el nyomom pedig nem szokásom, de különben évekig is próbálkozhatnék vele. Szoval aki meg akar izzadni annak ajánlom:)
Egyébként a hangulata nagyon jó, hihetetlen mennyiségű katonát kell lemészárolni, és úgy mint a SOF-ban, ujratermelődnek a rohadtak, lehet mészárolni:) egy idő után nem marad olyan hely a padlón ahol ne heverne egy-egy véres testrész:)

A NOLF nálam remekül fut (Cel 374, TNT, 128RAM) egy kis szaggatás van benne de az állitolag Geforce-nál is megfigyelhető.

bayzee Creative Commons License 2001.07.30 0 0 5
Én még mindíg UT-t nyomok, az a legjobb. Nagyon jól eltalált játék. Bár nincs sztori, ha csak gyakni akarsz, ez a király. A Doom meg örök bajnok :))
fricy Creative Commons License 2001.07.30 0 0 4
Nolf-t én 800-600-ban játszottam végig Cel366@415+ voodoo banshee (meg TNT M64) -vel. Inkább a ram számít neki, szerintem próbáld ki a gépeden. Ha van min. 128 ram.

-fricy-

tihanyi.tamas Creative Commons License 2001.07.30 0 0 3
a multiban Az Unreal tournament jobb,mert mivel lasabb jobban lehet taktikázni.
greg5 Creative Commons License 2001.07.30 0 0 2
Legjobb hangulatú számomra továbbra is a sima Unreal. A NoOne is nagyon ott van, csak a fantasy nekem jobban bejön.
Multiban pedig apszolult holtverseny van q3 és ut között.
DonnieBrasco Creative Commons License 2001.07.30 0 0 1
Mindenki dolgozik....
Kérdés: csak a 'gyakós' játékok számítanak ?
Mert az én kedvenceim: Deus Ex, System Shock 2, a "Thief"-et már nem is merem leírni....

Szóval he lehet, kelljen gondolkodni, lopakodni és TÁPOLNI, esetleg :) ja és a sztori se mind1 !

DonnieB

Carlos2001 Creative Commons License 2001.07.30 0 0 0
Vazze, ennyire nem jáccik senki FPS-sel????
Előzmény: Carlos2001 (-)
Carlos2001 Creative Commons License 2001.07.30 0 0 topiknyitó
Szerintetek melyik a legjobb FPS?

Abszolút rangsort elég nehéz felállítani, mindenkinek más tetszik, de ha kategóriákat határozunk meg, akkor már könnyebb.

Szerintem:
1. Játékélmény: Half-Life (+Opposing Force) - ez magáért beszél, azt hiszem, Unreal Tournament - fantasztikus AI, Doom - az első nagy FPS élménye mindenkinek
2. Sztori: Half-Life, Requiem: Avenging Angel - mindekinek csak ajánlani tudom, kb. 2000Ft-ba kerül...
Grafika: Quake3 Arena, Unreal - szerintem nagyságrendekkel veri a Quake2-t
3. Humor: Blood2 - ezt is csak ajánlani tudom, kegyetlen jók a szövegek, a Duke-ot is veri
4. Életszerűség: Kingpin: Life of Crime - szintén brutális szövegek (bár inkább brutálisak, mint humorosak, ráadásul igazi ganxta-feeling
5. Multiplayer: Unreal Tournament - bár nincs nagy gyakorlatom, a botok nagyon jók, sokkal jobbak, mint a Q+A-ban

Sajnos a jelenlegi gépemmel (CII 433) egyelőre nélkülöznöm kell a No One Lives Forevert, az Undyingot, az Operation Flashpointot... :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!