Keresés

Részletes keresés

vootee Creative Commons License 2010.12.13 0 0 5497

December 18-án Pápán a Teddy Bear klubban koncertezik a Country Arrabona.

ptolgyes Creative Commons License 2010.12.04 0 0 5496

Kis programajánló, hogy ne csak az ördögszekerek pörögjenek át a topikon néha...

 

December 12-én a Lisztérzékenyek Érdekképviseletének Országos Egyesülete 20. szülinapi buliján az egész napos tájékoztató és egyéb programok keretében zenekari érintettség kapcsán játszunk a Poa Pratensis zenekarral némi bluegrass muzsikát. Ha valaki érintett a problémakörben, jöjjön! A belépés regisztrációt igényel, de amúgy ingyenes.

I.C.A. Creative Commons License 2010.11.30 0 0 5495

Sziasztok!

 

 

eladó jó minőségű 5 húros banjo-t kersek. ha valakinek van és megválna tőle keressen meg lécci az alábbi címen.

kp-t vagy elektroakusztikus gitárt adok érte...

 

köszi

 

 

emil:

dancsakb kukac gmail pont com

ptolgyes Creative Commons License 2010.10.27 0 0 5494
Hazai country zenei életben példa értékű, hogy az Oklahoma zenekarnak megjelent a nagylemeze kiadásban, ráadásul saját dalokkal. Sok sikert az eladásokhoz!
cowboyup Creative Commons License 2010.10.25 0 0 5493

Egy kedves barátom indít egy countryműsort, segítsük őt az ötletekkel meg azzal, hogy hallgatjuk:)

 

 

Új country műsor!

 

Köszönöm!

Elgreco

ptolgyes Creative Commons License 2010.10.20 0 0 5492

Akusztikus Klub - 2010.10.24., 18 óra
Hunnia Art Bisztró, Budapest V. ker., Bank u. 5.

Házigazda még mindig a Poa Pratensis, vendégek a Melting Times és a Crossroads.

Hangszert hozni ér,  jam lesz.

bassadam Creative Commons License 2010.10.18 0 0 5491
nem kimondottan country, de nem olyan távoli dolog:

Légrády Péter: banjo, gitár, ének
Szabó Gergely: gitár, basszusgitár, ének
Benkő Zsolt: e. gitár
Bornemissza Ádám: bariton ukulele, ének

http://rezangyal.bandcamp.com/album/black-and-blues-cafe-vol-2

rádióműsor keretében hangzott el, élőben elpöngetve ez a kis jam
captain72 Creative Commons License 2010.10.05 0 0 5490

Eladó Country Legends 1-3 CD. Sosem hallgatott, újszerű állapotban. Ha valakit érdekel dobjon egy mailt!

Köszi,

Puszta Country Band Creative Commons License 2010.09.13 0 0 5489
Ezen kívűl, hogy a hétvége teljes legyen; másnap vasárnap (2010.09.26) az Erzsébetligeti Kertvárosi Vigasságok zárónapján leszünk 19 órától. Aki szombaton még nem fáradt el, vasárnap is táncolhat élőzenére.
XVI. kerület Hunyadvár u. 43 Erzsébetligeti Színház

Puszta Country Band Creative Commons License 2010.09.13 0 0 5488
Egy kicsit felpörgetjük a fórumot is....
Puszta Country Band Creative Commons License 2010.09.13 0 0 5487
mégegyszer
Puszta Country Band Creative Commons License 2010.09.13 0 0 5486
Na, még egyszer...
Puszta Country Band Creative Commons License 2010.09.13 0 0 5485
Most talán sikerül....
Puszta Country Band Creative Commons License 2010.09.13 0 0 5484
Sziasztok!

Gárdonyban elért sikerünket tovább szeretnénk folytatni, és ezen alaklomból szeretettel meghívunk Benneteket a lenti időpontban Gyálra. Line dance tanítás kezdőknek és haladóknak. A belépés ingyenes.


Puszta Country Band
kistsibe Creative Commons License 2010.08.05 0 0 5483

Sziasztok!

 

Aki tud egy jó gitárost aki énekelni illetve vokálozni is tud az ne habozzon szólni! Texas Stuff nevű formációnkba keressük őt. Nem árt ha nem idegenkedik a new country vonulattól... :)

Aki tud ilyen emberről hívjon fel: 20 444 1949

 

Üdv: Vivien

kistsibe Creative Commons License 2010.08.04 0 0 5482

Szia!

Nagyon aranyos vagy de szívesen csináltam és reménykedem benne, hogy találunk jövőre támogatót is a fesztiválhoz, hogy még jobb legyen, mint idén volt.

Azért építő kritikát szívesen fogadok tőletek!!! Itt a mail címem: vonsik.vivien@gmail.com Sokat számít a véleményetek, szeretném ha nem maradna el ez a fesztivál jövőre sem... és még töben lennénk mint idén, de azt kell mondanom, hogy szombaton meglepően sokan voltunk és ez nagyon jó érzés volt! Köszönöm nektek én is, hogy ott voltatok!!!!

Előzmény: Betsy 73 (5480)
ptolgyes Creative Commons License 2010.08.03 0 0 5481

Egy kis ajánló:

Jelenleg az országban tartózkodik a Hickory Project (USA), az abaligeti fesztiválra érkeztek hozzánk. A hét folyamán 2 koncertet adnak Budapesten is, amiből az első ma volt (jókor szólok, mi?), a második csütörtökön lesz 7-től a Ramada Plaza Hotel lounge részén. Nagyon keményen tolják az úriemberek a bluegrass muzsikát, műfajtól függetlenül is magas szintű zenét művelnek, szóval egy meghallgatást mindenképp megér.

Zenészeknek: mandolin, gitár, bőgő, hegedű felállásban érkeztek hozzánk, a bendzsósuk a La Roche fesztivál után sajnos kénytelen volt visszamenni az USÁ-ba. Viszont ez a négyes is nagyon büntet, szóval zenészek, tessék jönni tátani szájat! :)

Betsy 73 Creative Commons License 2010.07.31 0 0 5480

Ja, és nem tudom valaki megtette e már, de azért egy köszönet mindenképp jár Viviennek!!!

 

Szóval köszönjük Vivi!!!!!!:-))))

Betsy 73 Creative Commons License 2010.07.29 0 0 5479

Velünk voltál!!! Én annyit gondoltam Rád, Rátok!! ki is hagytam Neked egy helyet a steel előtt, bár amint írták, végül aztán bekrepált.

Furcsa volt steel nélkül a sok Bojti szám...

 

Hiányzik a részletes elemzésed is a fesztiválról amit minden évben le szoktál írni.

:-)))))

Sajnos én nem tudom ezt pótolni, csak annyit, hogy jó volt, hogy ott lehettünk, és szerencse, hogy azért minden évben van egy olyan "őrült" vállalkozó, aki ezt az egészet megszervezi, mert nem kis munkával jár, annyi biztos! Én éppen ezért nem írnék negatív dolgot, hanem inkább gratulálok Vivinek, hogy volt hozzá energiája, és lelkesedése, és nem hagyta, hogy country fesztivál nélkül maradjunk az idén!!!:-))))

 

Titi, remélem minden rendben Veletek, vigyázzatok Magatokra, kitartás!!!!!:-))

Előzmény: countrygirl (5472)
hybriddrummer Creative Commons License 2010.07.27 0 0 5478

Köszönjük a lehetőséget hogy részt vehettünk a jubileumi,Gárdonyi Country Fesztiválon. Reméljük ,mi is hozzájárultunk a remek hangulathoz és repertoárunkal
szinesebbé tettük a programot. Köszönet a Táncosoknak is Akik az ismeretlen számokra találtak koreográfiát a ládafiában.
A Puszta country Band.
countrygirl Creative Commons License 2010.07.26 0 0 5477

Pedig annyira gondoltam Rátok...:))))

Csak az a fránya 4-5 óra út most igazán nem hiányzott...:S

 

Köszönöm, amúgy jól vagyok... sőt, most, hogy kicsit hűvösebb az idő, egész jól!:))

 

 

Előzmény: kistsibe (5475)
countrygirl Creative Commons License 2010.07.26 0 0 5476

Én pedig azt akartam írni, hogy az igényes zene nálam nem annyira itt kezdődik... de hát ízlések és pofonok...:)

 

Előzmény: kistsibe (5474)
kistsibe Creative Commons License 2010.07.26 0 0 5475

Szia!

Hiányoztál is nagyon, még Andor steelgitárja is becsődölt mert nem álltál előtte. De majd talán jövőre, most fontosabb dolgok is vannak az életedben azt hiszem. Egyébként hogy van a kismama?

Előzmény: countrygirl (5472)
kistsibe Creative Commons License 2010.07.26 0 0 5474

Szia!

 

Nem értem ezt a beírást... Hol van ebben country? Vagy én vagyok tudatlan???

Előzmény: Balalev (5473)
Balalev Creative Commons License 2010.07.26 0 0 5473
http://eternalmusic.atw.hu/
Ha igényes zenére vágysz!
countrygirl Creative Commons License 2010.07.26 0 0 5472

Lélekben én is ott voltam, sokat gondoltam rátok!

Nagyon hiányzott Gárdony (a fesztivál, a country, a tánc és a barátok), remélem, többet nem fogok kihagyni!:)

Előzmény: kistsibe (5471)
kistsibe Creative Commons License 2010.07.25 0 0 5471

Sziasztok!

 

Szeretném megköszönni minden fellépőnek:

Folk Fellows

100 Folk Celsius

Country Arrabona

Kontor Tamás

Pannon Eagles

Puszta Country

Texas Stuff

ABSZ

Black Riders őket külön köszönet illeti az emberi nagyságukért!!!

új Bojtorján

Noémi & Nasty

Bluebird Band

,hogy fantasztikus hangulatot teremtettek és hihetetlenül profi produkciókkal léptek színpadra!

Külön köszönet minden táncosnak aki ott volt és velünk együtt ünnepelte a Country Fesztivál 15. születésnapját!

Remélem jól éreztétek magatokat!

 

Még egyszer köszönet mindenkinek!

Vivien

ptolgyes Creative Commons License 2010.07.12 0 0 5470

Na, beindulóban a hazai country élet?

Gárdonyhoz hasonlóan (megyünk csehekhez játszani) ez is ki fog maradni nekem idén (ez pont Abaliget miatt), dehát hátha hosszú távra terveznek.

Előzmény: string (5469)
string Creative Commons License 2010.07.12 0 0 5469

Sziasztok, most kaptam a következő plakátot:

 

Pont az Abaligeti fesztivállal egyidőben...

 

Paks
Betsy 73 Creative Commons License 2010.07.09 0 0 5468

Hogyhogy kihagyod???

Na ne má'

Kivel fogok a steel gitár előtt álldigálni?!

Én szeretnék menni, mert nekünk kb. ennyi lesz a nyaralás...

Remélem a kiscsaj is bírni fogja...

Előzmény: countrygirl (5467)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!