Keresés

Részletes keresés

trancsiloz Creative Commons License 2001.07.05 0 0 59
Kenyába, vagy talán Portugáliába.
Fine Tune Creative Commons License 2001.07.05 0 0 58
Az attól függ, ki miatt.

Magyar kommunisták orosz háttérrel - Ausztriába, jó közel a határhoz.
Kínaiak - Afrika
Arabok - Új zéland, Ausztrália

(SZDSZ - gyorsan ható méreg, mert itt ők csak akkor kerülnek hatalomra, ha már az egész világot uralmuk alá hajtották:)))

Darrow Creative Commons License 2001.07.05 0 0 57
Norvégiába vagy Finnországba.
Csend, tiszta hűvös idő, nyugodt emberek.
rolling Creative Commons License 2001.07.05 0 0 56
Nekem megfelelne Hawaii, vagy a Seychelles szigetek.
De érdekelne a Mars is, Pink Floyd-ot is vinnék, szerintem jól illene a vulkánokhoz meg a kanyonokhoz.
Előzmény: K.Trout (51)
rajony sixtus Creative Commons License 2001.07.05 0 0 55
Melyik országba mennék, ha disszidálnék?

Talán a mennyországba.
Mit gondoltok, lehet ott kérni menekült státust?

K.Trout Creative Commons License 2001.07.05 0 0 54
Min lepődtél meg? Hogy létezik a legkisebb közös többszörös?
Hogy a túróba ne létezne?
Csak vannak, akik ezt szeretik elfelejteni, és nem fordítanak elég energiát a keresésére, sőt, inkább akadályozzák a keresést.
Pedig nagyon meg kéne találni...

Ja, és elfelejtettem mondani: Arany János köteteket is vinnék magammal...

Előzmény: Törölt nick (52)
kerdojel Creative Commons License 2001.07.05 0 0 53
Haat, ha nem lenne mar mas valasztasom, akkor csakis Iranba.

sotetbunkokerdojelbacsi

Előzmény: Attilio (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.05 0 0 52
Kérlekszépen meglepődtem. Ezekszerint létezik a jobb és a baloldalon is valamiféle legkisebb közös többszörös...

Lick Your Fingers Clean

by Ian Anderson

I'll see you at the weighing in
when your life's sum-total's made.
And you set your wealth in godly deeds
against the sins you've laid.
So place your final burden
on your hard-pressed next of kin:
Send the chamber pot back down the line
to be filled up again.
Take your mind off your election
and try to get it straight.
And don't pretend perfection ---
you'll be crucified too late.
And he'll say you really should make the deal
as he offers round the hat.
Well, you'd better lick your fingers clean, I thank you all for that.
And as you join the good ship earth
and you mingle with the dust
be sure to leave your underpants
with someone you can trust.
And the hard-headed social worker who bathes his hands in blood
will welcome you with arms held high
and cover you with mud.
And he'll say you really should make the deal
as he offers round the hat.
Well, you'd better lick your fingers clean, I thank you all for that.

Én Kanadára szavaznék. :-)

Előzmény: K.Trout (51)
K.Trout Creative Commons License 2001.07.05 0 0 51
Ja, és Jethro Tull ,Rolling Stones, Eric Clapton kazettákat vinnék magammal, meg az István a Királyt...
K.Trout Creative Commons License 2001.07.05 0 0 50
Nem szívesen mennék, de ha muszáj, akkor Svédország,vagy Norvégia.

A sört pedig Heinekennek hívják, esetleg Staropramen-nek...:-)))
(A bor meg száraz. A többi ragacs.)
Trout

net-boy Creative Commons License 2001.07.05 0 0 49
Ne aggodj. En hasonlo okok miatt vagyok itthon. :)
Budaors utan 20 kilometerrel mar honvagyam van.
Előzmény: delfyn (46)
Jónás a cet gyomrából Creative Commons License 2001.07.05 0 0 48
Ausztrália
wizes Creative Commons License 2001.07.05 0 0 47
Yardbirds-et is szeretem!
Adtak!
wizes.
Előzmény: Derek (42)
delfyn Creative Commons License 2001.07.05 0 0 46
Semmi pénzért nem mennék más országba!
Akár mennyire nehéz is itt az élet, akkor is ITTHON VAGYOK!
Hivatásomnál fogva volt olyan időszaka az életmnek
(21 év) amikor igen sokat voltam hosszabb-rövidebb ideig külföldön. A leghosszabb az a 3 hónap volt amit Amerikában töltöttem. iába volt rendkívül szép és érdekes, valahogy nem éreztem magam biztonságban, sőt kifejezetten kiszolgáltatottnak éreztem magam, pedig nem is egyedül voltam, ragyogó szállodákban lakhattam, az emberek nagyon kedvesek voltak. Úgy gondolom személyiség, egyéniség kérdése, hogy ki, hogyan gondolkodik erről. Lehet, hogy én vagyok hülye, de 3 nap után már nem tudom magam jól érezni külföldön.
Előzmény: Wudielen (44)
Hussain Creative Commons License 2001.07.05 0 0 45
Jordánia, Marokkó, Szíria, Libanon, Szudán, Mauritánia, Jemen, Malajzia és talán Pakisztán, bár ott sok a skorpió, ami nálam komoly ellenérv.:) De végszükség esetén bármelyik iszlám ország megteszi, még Irak is. De akkor nagyon végszükség van már.
Előzmény: Attilio (-)
Wudielen Creative Commons License 2001.07.05 0 0 44
kuba. brazilia. vagy brazilia. kuba.
cristiane Creative Commons License 2001.07.05 0 0 43
Jamaikába. És Görögországgal is kiegyeznék.
Derek Creative Commons License 2001.07.05 0 0 42
"Akkor is a legtöbbet nyújtó zenekar a : The Who!"

Hat nem tudom ,en sosem kedveltem oket igazan, a basszusgitarosom az igen. Sokkal tobbre tartottam a Yardbirds es leszarmazottainak a hatasat az egesz rocktortenetre.

Előzmény: wizes (40)
wizes Creative Commons License 2001.07.04 0 0 41
Belgiumban van :
-lépcsős
-pettyes
-1184-es
-kapkodós
-stb ..
wizes.
Gondolom van. de itt jobb!
Bal!
WG.
Előzmény: Barbarossa Isegrim (39)
wizes Creative Commons License 2001.07.04 0 0 40
Na ebbül baj lesz!
Móló?
Akkor is a legtöbbet nyújtó zenekar a : The Who!
Mindent tudott, s valamint tud, mert megint valamit alkotnak.
WG.
Előzmény: Derek (37)
Barbarossa Isegrim Creative Commons License 2001.07.04 0 0 39
Belgium a sörök hazája.

Gyébként van sör-topic, drukkerforumon.

DELIRUM TREMENS, LEFFE.

Rolling Rock? Roflol.

Előzmény: wizes (38)
wizes Creative Commons License 2001.07.04 0 0 38
DEREK!
Pretty Things se kutya!
Rolling kavaró-előd!
Sokkal jobban szeretem mint Rollingot!
Az alaphangzást Ök adták meg!
wizes.WG.

Előzmény: Derek (34)
Derek Creative Commons License 2001.07.04 0 0 37
Ittam de en nem szeretem a barnasoroket csak az aszok tipusuakat.
Előzmény: Anti szemita (33)
Anti szemita Creative Commons License 2001.07.04 0 0 36
Mi rokon lelkek vagyunk.
Előzmény: Csillagfürt (32)
Derek Creative Commons License 2001.07.04 0 0 34
"még Pretty Things koncertekre is el tudnék járni (működnek az öreg fiúk). "

Te joszagu, van meg aki emlekszik erre a bandara.
Nekem megvan minden felveteluk otthon az ocsem archivalja es katalogizalja .
A Merseybeats is letezik meg ,liverpooli klubbokban zenelnek meg ma is,.

Előzmény: Csillagfürt (32)
Anti szemita Creative Commons License 2001.07.04 0 0 33
Imádom a Pilsnert, de Te nem ittál még csapolt Guinnest.
Annál jobb nincs a világon.
Előzmény: Derek (30)
Csillagfürt Creative Commons License 2001.07.04 0 0 32
Ha már a sörnél tartunk: nem vagyok az egy sör rendszer híve. Legalább tíz kedvenc söröm van, és az első két helyen a Guiness és a Pilsner Urquelle. Az írek nagyon szimpatikusak, de lehet, hogy mégis Londont (vö. Londonország) választanám a pubok miatt. És ott ihatnám a fenti két sört is. Ott megvalósult valami a proletár internacionalizmusból. Hátralevő időmet eltudnám ott is tölteni, még Pretty Things koncertekre is el tudnék járni (működnek az öreg fiúk). Pub és egy kis Rhythm&Blues. Nem is kellene más. A politika valójában nem is érdekel.
Előzmény: Derek (30)
Csillagfürt Creative Commons License 2001.07.04 0 0 31
Elmúltam ötven éves, soha nem gondoltam, hogy elmenjek innen. Ha azonban az MSZP nyeri meg a következő választást, akkor komolyan el kell gondolkodnom ezen a lehetőségen. Legszivesebben Új-Zélandra mennék. Igazán nagy utazásra már nem vállalkoznék. Lehet, hogy csak ide a szomszédba mennék: Szlovákia, Románia. Persze, ha ott is KGB ügynökök kerülnének hatalomra, akkor fogom a sátorfámat és irány Új-Zéland.
Derek Creative Commons License 2001.07.04 0 0 30
"és a sörük a legjobb a világon."

Mivel arrafele a szolo nem terem meg:-))
De ha mar sorrol van szo a Pilsner Urquell a sor. A tobbi csak sorutanzat.

Előzmény: Anti szemita (29)
Anti szemita Creative Commons License 2001.07.04 0 0 29
Én nem megyek sehova.

A magamfajta ember, ha elveszíti gyökereit, meghal.

Egyébként, szerintem a magyarok lelki rokonai az írek. Rendkívül tehetséges nép; a zenéjük és a sörük a legjobb a világon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!