Keresés

Részletes keresés

Cornexi2 Creative Commons License 2006.06.28 0 0 745
Én meg annak a különbségnek örülnék, ami a Cornexiről gondolt és a valós költségvetése között van... Lehet, hogy nem csak az idén nem dolgoznék többet.
Előzmény: SzilárdKiskunhalas* (744)
SzilárdKiskunhalas* Creative Commons License 2006.06.28 0 0 744

Ha azt a minimális különbséget, ami a mi költségvetésünk és a ti költségvetésetek között van, átutalnád a számlaszámomra, nagyon hálás lennék...lehet, hogy idén már nem is dolgoznék többet....

Előzmény: Cornexi2 (743)
Cornexi2 Creative Commons License 2006.06.28 0 0 743

Olvasgatok itt sok érdekességet. Nagyon örülök, hogy mindenki azt gondolja, hogy fehérváron kánaán van, meg egy szélsőnk keres annyit, mint győrben kettő.

Igaz, konkrét adatokat még nem hallottam az illetőtől, pedig kérdésként "elhangzott".

Nos a Cornexi költségvetése 5-6. a klubcsapatok között. Lehet vele vitatkozni, ez azonban tény. (Győr, Dunaferr, FTC, Debrecen, Cornexi-Vasas-Kiskunhalas trió egymáshoz képest miinimálisnak tekinthető különbséggel)

(Természetesen ez nem lehet magyarázat az idei gyenge szezonra, pusztán a tisztánlátás végett.)

Mindezt összehasonlítva azzal, hogy a megkeresett játékosoknak mennyit ajánlottak, némi ellentmondást érzek abban, hogy a fehérvári az egyik leggazdagabb klub... Erről biztosan nem mesélt sem az ominózus győri vezető, sem más klub vezetője.

 

A technikai vezetésről: Virincsik Anasz utánpótlás vonallal foglalkozik, és besegít a technikai feladatokba. Babiczky Tibor (Ő a valamilyen Tibor, és nem volt, hanem aktív játékvezető, persze érintettség miatt nem az NBI-ben.) a Köfém Csarnok üzemeltetésén dolgozik, emellett végez technikai feladatokat.  A fiatal fiú mondhatom, hogy zsebpénzért van ott egy-egy meccsen jegyzőkönyvet vezetni (kb két üdítőt lehet rajta venni a büfében), Siti Bea vette át a technikai vezetői feladatokat, emellett másodedzőként segít a vezetőedzőnek.

 

Arra van rálátásotok, hogy kb mennyi, és milyen feladat van egy ilyen csapat körül, vagy csak dobálózunk mondatokkal? A győri nyugdíjas egyszemélyes technikai vezetés valószínűleg másodállásban szupermen. Nem irígylem, vagy csak nem hiszem el, hogy Ő csinál mindent egyszál maga?!? De ez legyen az én bajom.

rezike Creative Commons License 2006.05.27 0 0 742
Könnyen lehet, de ezek csak feltételezések, amiket leirtam, azok meg azt hiszem tények
Előzmény: Törölt nick (741)
rezike Creative Commons License 2006.05.26 0 0 740
Azért ezeket a költségvetéseket megnézném, bár biztos nem fog sikerülni. Két éve hallottam ugyanis egy magasrangu győri vezetőtől, hogy tárgyaltak a Cornexinél az egyik szélsővel és ez a vezető azt mondta, hogy több a pénze Fehérváron, mint itt Győrben 2 szélsőnek. Hasonlókat hallottam Vámos illetve Brigovácz igazolásánál is. Azaz nem biztos, hogy a költségvetés nagysága, hanem a vezetők hozzáértése közti minőség is közrejátszik az utóbbi évek 4. ill. 5. helyeiben. Aztán az ETO nál van egy nyugdijas technikai vezető, ugy tudom fillérekért. A Corinál tudok e hasonló tisztségről a régi játékvezetőről /valamilyen Tibi/, de Virincsik is ilyeneket intéz, találkoztam ifi meccsen egy fiatal fiuval, aki a jegyzőkönyvet irta és most már Siti Bea is talán a felsoroltaknak a főnöke? Szóval el lehet a több pénzt is verni olyan dolgokra, amik nem biztos hogy szükségesek
Előzmény: Törölt nick (739)
cornexis Creative Commons License 2006.05.25 0 0 738

pont ez az ami a lyukas. minőségi átlövő... ez a legnehezebb, magyart tuti nem lehet elhozni , azaz csak külföld jöhet szóba.

 

Előzmény: Mamakedvence (736)
Mamakedvence Creative Commons License 2006.05.25 0 0 737
adatok? :)
Előzmény: Csbalázs (732)
Mamakedvence Creative Commons License 2006.05.25 0 0 736
A keretünk nem rossz. sztem 1-2 minőségi átlövő kellne igazolni. a szezon leginkább mentálisan ment el. nem a játéktudás hiánya miatt. Nem tudom örülök-e hogy Szabó Edina marad, bár mióta itt volt Zsiga Gyula, Laurencz stb, Ő tett le legtöbbet az asztalra.
Előzmény: Törölt nick (730)
Csbalázs Creative Commons License 2006.05.24 0 0 735

Megtehetné... de nem teszi. Kellett az ETO-nak két válogatott szintű játékos: elhoztuk. Ennyi. Ráadásul Radulovicsot gyak. elküldték, tehát szó nincs szipkázásról. Hornyák meg, ha nem mi visszük el, akkor más.

Előzmény: Törölt nick (733)
cornexis Creative Commons License 2006.05.24 0 0 734

ha le lesz fektetve a cél, akkor majd lehet számolgatni előre, aztán eldönteni mit vittek véghez belőle..

 

Csbalázs Creative Commons License 2006.05.24 0 0 732
Töredényi költségvetés, azért meglehetősen távol van az igazságtól...
Előzmény: Törölt nick (730)
Csbalázs Creative Commons License 2006.05.24 0 0 731

Ajjaj, most mit csináltam, hogy ennyire be tetszett dühödni?:-)

 

Az Audiig semmivel nem volt nagyobb a költségvetésünk, mint mondjuk a Corié, most nyilván már az.

 

Azt mondod ugyanazt csináljuk, mint a Dferr? Ennyire nem utálhatsz minket..., hogy ne vedd észre  a különbséget.

 

A Dunaferr igazolásai Győrből: Mátéfi, Pálinger, Pigniczki, Kindl, Lovász, Borbás, Mehlmann, Frank dr., Sirina, Bulath, Hoffmann Kitti. Kulcsit csak azért nem írom, mert nem tőlünk ment.

 

A Győré Dunaferrből: Radulovics

 

Vácról: Hornyák (kb 2 éve szeretnénk ide hozni).

 

És van HÁROM lényegi különbség: 1. Radulovics nem kellett a Dújvárosnak(lehet ezt ragozni ugyan, de így van)

 2. Győrben amit ígérnek megkapják

3. Nem nyakra főre ugyanabból a csapatból igazolunk, csakhogy gyengüljön...

 

 

Hát ha ez a két koncepció ugyanaz szerinted, ám legyen!

 

Nem vállalom a tanácsadást!:-)

Előzmény: Törölt nick (729)
V-Man Creative Commons License 2006.05.24 0 0 728
lehet, mindenesetre elbúcsúztatták az utolsó bajnokin és az egyik gyerekcsapat edzője lett a Cornexinél...
Előzmény: Luca_41 (727)
Luca_41 Creative Commons License 2006.05.24 0 0 727
Szerintem Lőw Andi nem vonul vissza. ;
Előzmény: V-Man (725)
Vác fan Creative Commons License 2006.05.23 0 0 726
köszi
Előzmény: V-Man (725)
V-Man Creative Commons License 2006.05.23 0 0 725
Lőw, Csernus visszavonul, s talán Vámos is, utóbbi nem tuti.
Kiss külföld, Szabó valószínűleg Debrecen.
Előzmény: Vác fan (724)
Vác fan Creative Commons License 2006.05.23 0 0 724
És hova mennek?
Előzmény: Mamakedvence (720)
Csbalázs Creative Commons License 2006.05.23 0 0 723
Mert úgy szeretjük, amikor pályán van:-)
Előzmény: Mamakedvence (722)
Mamakedvence Creative Commons License 2006.05.23 0 0 722
merhogy?
Előzmény: Csbalázs (721)
Csbalázs Creative Commons License 2006.05.22 0 0 721
Ne máááá, Bogi maradjon:-)))
Előzmény: Mamakedvence (720)
Mamakedvence Creative Commons License 2006.05.22 0 0 720
Edina marad. Löw, Csernus, Szabó Vali, Vámos Bogi és Kiss Olívia távozik a klubtól.
Mika13 Creative Commons License 2006.05.20 0 0 719
Én úgy tudom marad, bár nem igen értek ezzel egyet. Súlyos edzői hibákat lehet észrevenni most már hosszú idő óta folyamatosan, gondolok pl a taktikai hibákra, az elhibázott időkérésekre. Másrészt képtelen motiválni a csapatot, szerintem mindenkinek jót tenne egy edzőcsere. Vagy Sitinek kellene többet belenyúlni a játékba a kispadról. Mindenesetre ez így nem állapot, és ilyen hibákkal nem fog sikerülni az előrelépés jövőre sem. Szabó Edinának sok sikert, de egy másik csapatnál!
Előzmény: Szabotibor78 (718)
Szabotibor78 Creative Commons License 2006.05.18 0 0 718
Szerinted marad?
Előzmény: cornexis (717)
cornexis Creative Commons License 2006.05.18 0 0 717

ahogy nézem itt a fórum lecsúcszott oda ahol csapatunk is zárta az évet... jövőre több kell, és Edinának kiváncsi vagyok az éves értékelésére..

 

mi61 Creative Commons License 2006.03.23 0 0 716
Igen!:-)
Előzmény: cornexis (715)
cornexis Creative Commons License 2006.03.23 0 0 715

mindenki sérült? vagy Edina már nem akart kockáztatni egy tét nélküli meccsen?

 

cornexis Creative Commons License 2006.03.13 0 0 714

ha akarunk vmit kezdeni magunkkal idén akkor nincs mese nyerni kell idegenben...!!!!!!! mert eddig ebben az évben semmit nem csináltak a csajok...

 

montsiga Creative Commons License 2006.03.13 0 0 713
mi61 Creative Commons License 2006.03.10 0 0 712
Megváltozott a Cornexi vasárnapi EHF kupamérkőzésének kezdési időpontja. A találkozó az eredeti kezdéshez képest fél órával előbb kerül megrendezésre, az új időpont 16.00 óra. A jegypénztár 14.30 perckor nyit.

Jegyek hétvégén is kaphatók az Alba Plázában található Kuti Sportboltban, a felnőtt belépő: 1.500 Ft-ba, a nyugdíjas valamint a diákjegy: 1.000 Ft-ba kerül
montsiga Creative Commons License 2006.03.09 0 0 711
hát, nem tudom, én csak a csodában bízom... de a csoda első jele az volt, h egyáltalán a Debrecenen túljutottunk.
Előzmény: Mamakedvence (710)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!