Keresés

Részletes keresés

Myra_Myra Creative Commons License 2009.06.07 0 0 827

Igen, jön Pestre!!!! :)  Indul a nagy turné 2009. októberében s tart 2010 tavaszig.

 

Mi beterveztük ezeket:

2009. október 22. Budapest  (jegy megvan)

2009. október 24. Zágráb (jegy megvan)

2010. február 25. Bécs

2010. február 27. Kassa

 

Itt a pontos és részletes lista:

http://www.erosramazzotti.tv/tour/

 

És az új albumról hallottál? Most jelent meg 2 hete, ALI E RADICI a címe.  Youtube-on fent van majdnem az összes dal róla.

Előzmény: Agassi Fan (826)
Agassi Fan Creative Commons License 2009.06.06 0 0 826
Le vagyok maradva. Eros jön Pestre? Hol tudom megnézni a többi helyszínt? Mert én jelenleg Londonban vagyok, és maradok is egy darabig.
Myra_Myra Creative Commons License 2009.06.05 0 0 825

Szia Ramazza!

 

Jó olvasni, hogy vannak "visszatérő" Eros rajongók :)

Én 2006-ban voltam életem első Eros koncertjén, Budapesten. És még abban az évben elmentünk az Eros Fan Klubbal Újvidékre, természetesen első sor közepe :) Az Erosnak vitt ajándékot személyesen adtam a kezébe...meghatározó élmény volt.

Aztán szintén abban az évben még kimentem Horvátországba, Rijekába, ott megismerkedtem Eros egyik fotósával és Francoval is. Franco üzemelteti a hivatalos olasz Eros fórumot, ahol mi, magyarok is képviseltetjük magunkat, Fabianival és a többi klubtaggal együtt.

És szintén 2006 volt az az év, amikor eljutottam Olaszországba is, Grado városában is az első sorokból tomboltunk :)))

 

Idén a Klub tervezi Pestet, és többünknek már megvan a zágrábi jegy is. Pluszterv Bécs és Kassa mindenképp, e 2 utóbbi 2010. február.

 

Ha van kedved, nézz be a hivatalos Eros fórumra is: www.erosramazzotti.tv Ezen belül Forum, majd Messages in English and other languages... és ott vagyunk mi magyarok, rátalálsz a topicra :)

 

Jegyet biztosan kapsz még, ez nem lehet kérdéses :)

 

Remélem meg tudunk személyesen is ismerkedni Veled a pesti koncerten,

ciao,

Myra

Előzmény: ramazza (824)
ramazza Creative Commons License 2009.06.05 0 0 824

Caro Fabiani!

 

Nos, 2001-ben a Kisstadionban az első sor közepén álltam:) Tudod, amikor lejött a színpadról és leült középre, épp, hogy nem értem el:D

2003-ban ( ha a színpaddal szemben állsz akkor) a bal oldalon álltunk, persze nem a szélén:) Szerencsénk volt, mert volt ott is egy kamera, és nagyon sokszor ott állt előttünk. Istenem, de szép is volt:D

Sajnos, 2006-ban nem lehettem az első sorba, mert nem értem fel időben Bp-re.

Így először kb a 8. sor környékén voltam, aztán elkezdtem tempózni befelé, de mivel nem vagyok pofátlan, így a 3-4 sorig jutottam:(

Külföldi koncertek? Nos, Olaszországot nagyon szeretem és oda szívesen megyek, akár koncertre is, de eddig még nem voltam. Peddig volt már szó róla. Valahogy úgy hozta a sors, hogy Milano-i koncertjére soha nem jutottam el. Viszont én nem vagyok nagy igényű, megelégszem a Budapesti koncerttel is, csak legyen már!!!

Amióta meg van az új albuma, csak azt hallgatom. Nagyon tetszik az új EROS!

Mindig meg tud lepni:D

De Te aztán nem vagy semmi! Biztosan fanatikusabb vagy mint én:D

Sajnos, nekem jegyem még nincs, de biztosan kapok még;)

Akkor első sorban leszel most is?? Mond csak nem foglalnál nekem is egy helyet?

Tudod, nekem 200 km amire felérek Bp-re. Szerintem a Bp-i barátaim, ha jönnek, akkor sem az első sorra pályáznak, mert ahogy írtad is, azt fanatikusok veszik:D Szóval, nincs ki helyet foglalja nekem. 2006-ban nem voltak és meg is látszott:(

Arról nem beszélve, hogy 2006-ban lejött a színpadról. Na, akkor dühöngtem is. Mondtam magamnak, most nem vagyok az első sorba, lejön:D

Hát ilyen az én szerencsém.

 

Parla con me!

 

ciao : ramazza

 

 

 

Előzmény: fabiani (816)
alexandrosz Creative Commons License 2009.06.03 0 0 823

Minden győztes meccs jóó.. ;)

A pestire van jegyünk, a válság :) (és egyéb koncertek, progik) miatt a külföld kétséges..bár jövőre mondjuk Rómában..az érdekelne.

Milánó meg nem_nagy_durr :)

Előzmény: Myra_Myra (821)
Myra_Myra Creative Commons License 2009.06.03 0 0 822

Ed28, de hogy konkrét legyek: szinte minden nagyobb, zenei kiadványokat árusító boltban, személyesen.

Vagy netről:

http://www.polc.hu/zene/ali_e_radici_cd/203216/

 

http://bookline.hu/sortlist/sortlist.action?id=4226&tabname=zene

 

http://melodycenter.unas.hu/shop_artforum.php?shop_id=3857&cikk=MCD015137

Előzmény: ed28 (818)
Myra_Myra Creative Commons License 2009.06.03 0 0 821

Alexandrosz, Milánó....hmmm.... milyen volt a meccs? ?D

Jössz a pesti Eros koncertre? És esetleg külföldre....? Mert mi tervezgetünk, Zágráb, Bécs, Kassa.....

Előzmény: alexandrosz (817)
Myra_Myra Creative Commons License 2009.06.03 0 0 820

Szia Ed28, szinte bárhol meg lehet venni nálunk is az új kiadványt.

Létezik egy "normál" verzió, 5.000 Ft körüli áron.

Június 16-tól lesz egy kb 3500 Ft-os verzió, környezetbarát csomagolásban.

Létezik egy deluxe verzió, amiben egy 64 oldalas (képes)könyv is van, ez kb 5700-6500 Ft...

És létezik a deluxe kiadvány spanyol változatban is, spanyol cd-vel.

Előzmény: ed28 (818)
Myra_Myra Creative Commons License 2009.06.03 0 0 819
Ha valaki esetleg régebbi Eros kiadványt szeretne megvenni ( pl. mert hiányzik a gyűjteményéből ), július 31-ig 20-50 % kedvezménnyel veheti meg a Bookline webshopban.
http://bookline.hu/news/news!execute.action;jsessionid=WNtIuBX2dyRdLCvKZUZbUQ**?tabname=zene&tabname=audio&utm_campaign=hirlevel_23_het&utm_content=audio&utm_source=hirlevel&id=2334
ed28 Creative Commons License 2009.06.01 0 0 818
sziasztok hol lehet megkapni a legujabb cd?
alexandrosz Creative Commons License 2009.05.30 0 0 817
Nemrég Milánóban voltam..



fabiani Creative Commons License 2009.05.29 0 0 816

Ciao Ramazza!

 

Mivel még Budapesten én sem találkoztam hasonló jeggyel, nem tudom itt, hogy fogják megoldani. Voltam már VIP állójeggyel egy másik nagyágyú koncerjén Prágában, ahol úgy működött a dolog, hogy először bementem a küzdőtérre, majd a színpadhoz közeli helyen volt egy másik ellenőrzési pont, ahol csak ezzel a bizonyos jeggyel lehetett belépni. Ebben az esetben ez egy szabdtéri rendezvény volt. Ez temészetesen nagyban megnehezíti a bejutást, és természetesen az olyan koncerteknél alkalmazzák, ahol tudják, hogy jól megsápolhatják a fanatikus rajongókat. Vedd úgy, hogy ez egy ún. "büntető díj", csak mert Te egy "elvetemült" rajongó vagy, aki úgyis áldoz imádottjára és megveszi a drágább jegyet. Hát erről szól a történet. Amúgy lehet, hogy az általad említett három alkalom (2001.06.12., 2003.10.16., 2006.04.22.) valamelyikén egymáshoz közel is állhattunk már az első sorban :-) Én szintén első soros pályázó vagyok, ami már az eddigi 10 alkalomból majdnem mindig sikerült is! Szóval, nem kispályázok. :-) A mostani turnéra már két koncertjegy a kezemben van, további négy pedig hamarosan szintén be lesz gyűjtve! Te hogy viszonyulsz a külföldi koncertekhez?

CIAO!

ramazza Creative Commons License 2009.05.26 0 0 815

Sziasztok!

 

Eddig minden Magyarországi koncertjén ott voltam, de ilyen még nem volt, hogy Golden-Ring álló jegy. Sőt a koncerteken 1 kívételével mindig az első sorban sikerült élveznem sármos Eros jelenlétét:)

Valaki megmondaná, hogy a drága  Golden Ring helyet hogy oldják meg, kordonokkal? Vagy csak eladnak ilyen jegyeket is?

Nekem még nincs meg a jegyem:( Pedig nagyon meg kéne vásárolnom, ahhoz, hogy az első sorból élvezhessem imádott pasimat:D

 

 

 

Myra_Myra Creative Commons License 2009.04.29 0 0 814
Igen, köszi,  RAI UNO-t már mások is javasolták, és tavaly én is ott néztem :)
Előzmény: alexandrosz (813)
alexandrosz Creative Commons License 2009.04.29 0 0 813
Eddig a RAIuno adta, jó eséllyel most is ott lesz látható :)
Előzmény: Myra_Myra (812)
Myra_Myra Creative Commons License 2009.04.29 0 0 812

Mint tudjátok, minden évben megrendezik a PARTITA DEL CUORE jótékonysági focimeccset, ahol Eros is részt szokott venni, sok más híresség társaságában.


Idén május 18-án lesz a meccs, Torinoban. Szerintem érdemes lenne megnézni :) Majd próbálok érdeklődni, hogy esetleg valamelyik tv csatorna adja-e élőben. Jó lenne Erost megnézni újra, amint "rúgja a bőrt" [:)]

Myra_Myra Creative Commons License 2009.04.27 0 0 811

Az új Eros album magyarországi megjelenése: MÁJUS 26. Sajnos itt csúsznak Vele 4 napot.. legalábbis most ezt írják.


Előrendelhető az album itt, 4.490 Ft-os áron:


http://www.musicland.hu/?p=lemezek&l=&id=14017&s=Ramazzotti&f=artist

Myra_Myra Creative Commons License 2009.04.26 0 0 810

A pénteken megjelent ÚJ Eros dal - Parla con me - videoklipet itt tudjátok megnézni:

 

http://tv.repubblica.it/copertina/anteprima-eros-ramazzotti/31991?video

 

Fórumtalálkozó: május 16. Budapest


Myra_Myra Creative Commons License 2009.04.17 0 0 809

Mint tudjátok, a pesti Eros koncert időpontja: október 22.

Rá két napra, azaz október 24-én Zágrábban lesz koncert. Ez egy szombati nap, méghozzá úgy, hogy az előtte lévő péntek - október 23. - munkaszüneti nap.

Néhányan tervezzük, hogy kimennénk erre a koncertre... autóval vagy mikrobusszal, ha többen lennénk.

Esetleg lenne kedve innen a fórumról jönni valakinek? :)

 

Jegyinformáció a zágrábi koncerthez: a VIP álló jegy 46,64 euro, azaz kb 13.500 Ft. És ami a legjobb: erre a koncertre megvehető itt Magyarországon is a jegy!

 

Kérnék visszajelzést, ha valakit érdekelne a zágrábi koncert :)

Mi, az Eros Ramazzotti Fan Klub tagjaival már voltunk külföldi koncerteken, nagyban összekovácsolja a csapatot, és fantasztikus hangulata van...együtt kimenni, együtt rohanni az első sorba, együtt tombolni végig a koncertet :)  

Myra_Myra Creative Commons License 2009.04.14 0 0 808

2009. április 24. Eros új dalát -  melynek címe: Parla con me -  ettől a naptól kezdve játszák a rádiók ( elvileg itt nálunk is ).

 

2009. április 27. Az új dal videoklipjének premiere

 

2009. május 22. Az új album megjelenése

 

2009. október 22. Eros koncert Budapesten

alexandrosz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 807
Grazie, úgy látom, 2010-ben lesznek az olasz koncertek.
A többit majd megbeszéljük :)
Előzmény: Myra_Myra (806)
Myra_Myra Creative Commons License 2009.03.27 0 0 806

Egyelőre 15 koncerthelyszín, ami már biztos, itt találod őket:

http://www.erosramazzotti.tv/tour/

 

Na, jegyed megvan, örülök. Ha máskor nem is, legkésőbb majd a koncerten megismerkedhetnénk :) Bár előtte nekünk lesz egy fan klubtali, ha van kedved, gyere.... ( Konkrét időpont még nincs )

Előzmény: alexandrosz (804)
alexandrosz Creative Commons License 2009.03.24 0 0 805
No, megvettem én is a jegyet, van bőr a koncertszervezők képén..
alexandrosz Creative Commons License 2009.03.21 0 0 804
Egy római, Olimpico-s koncert esetleg szóba jöhet..
;)
Van már részletes tour schedule?
Előzmény: Myra_Myra (802)
alexandrosz Creative Commons License 2009.03.21 0 0 803
Egy római, Olimpico-s koncert esetleg szóba jöhet..
;)
Van már részletes tour schedule?
Előzmény: Myra_Myra (802)
Myra_Myra Creative Commons License 2009.03.21 0 0 802

A pestire már a kezdetektől megvan a jegyem, megmondom őszintén, drága a 20.000 Ft az állójegyért, de 2006 óta nem volt koncertturnén.

 

A válság (szinte) mindenkit sújt, engem is :( Ez van. 

Én csak azért kérdeztem a többi helyszínre történő utazást, mert nagyobb az élmény, ha az azonos országból valók együtt mennek egy "kinti" koncertre :)

Előzmény: alexandrosz (801)
alexandrosz Creative Commons License 2009.03.20 0 0 801
A pesti nyilván egyértelmű. A jegyek már kaphatók is.
http://www.eventim.hu/portal/hu/zene/rock_pop/eros_ramazzotti/136427/performance.html

Válság van, nem tudok 3-4 koncertet beütemezni :)
Előzmény: Myra_Myra (800)
Myra_Myra Creative Commons License 2009.03.17 0 0 800
Erről a fórumról tervezi valaki Eros koncertek látogatását? Nem csak a pesti koncertre gondolok, hanem a környező országok koncertjeire...  Mert mi úgy néz ki, megyünk. Tervben van Zágráb, Bécs, Olaszország....de még minden képlékeny. Csak hátha valaki csatlakozna hozzánk :)
Myra_Myra Creative Commons License 2009.03.07 0 0 799
Az ember szinte el sem hiszi... még fel sem fogtam igazán. Néhány hónap múlva ITT koncertezik újra.
Előzmény: fabiani (798)
fabiani Creative Commons License 2009.03.03 0 0 798

Sziasztok!

 

Nagy hírem van!  EROS koncert Budapesten: 2009. október 22. !!!!

 

Ciao!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!