Keresés

Részletes keresés

Meleg Ítő Creative Commons License 2001.08.01 0 0 178
Nézd, Lakatos egy nagyon jó rádiós/újságíró. Most, hogy Kondor nem hosszabbította meg megbízását, valami mást fog dolgozni. Remélem, gyakran találkozunk munkájával.

Kondor valószínüleg azzal a feltétellel kapta meg az elnöki posztot, hogy kiteszi Lakatost. Hiba volt ilyen megállapodást kötnie.

Előzmény: tuzson (174)
Subiaco Creative Commons License 2001.08.01 0 0 177
Lakatost is csak azért merte kirúgni Kondor, miután az ORTT leszólt, hogy "Köszi, gyerekek, de már nincs szükségünk rá!"
Meleg Ítő Creative Commons License 2001.08.01 0 0 176
Ne aggódj, még viszontlétjuk.
Tudod, nagyon csípte az ellenzék szemét az igazság.
Előzmény: Auleptus (173)
Meleg Ítő Creative Commons License 2001.08.01 0 0 175
a topic címe helyesen:
Lakatos megy, ezért cserébe Kondort megválasztották
tuzson Creative Commons License 2001.08.01 0 0 174
beany írta:
Hát, aki most abban bízik, hogy Lakatost kirúgják, az inkább állmodozik...

A szombati újságok hírül adták, hogy Kondor nem hosszabbította meg Lakatos főszerkesztői vezetői megbízását.
Ennek hátterében az állt, hogy nagy valószínűséggel az újonnan kinevezett Kossuth adófőszerkesztő asszony Perjés Klára (Kondor bizalmi embere) sem vállalta fel az együttes munkát Lakatossal és vélhetően a saját megbízását Lakatos eltávolításától tette függővé.

Előzmény: beany (155)
Auleptus Creative Commons License 2001.06.18 0 0 173
Nagyon megérdemli, hogy megválasztották, mert megdolgozott érte. Nagy munka három éven keresztül nyalni a miniszterelnök seggét.
Szabadelvue Creative Commons License 2001.06.18 0 0 172
Ezt meg honnan véled tudni, nagyokos (meg)figyelőm?
Előzmény: figyelő (168)
Probatbicol Creative Commons License 2001.06.18 0 0 171
Akar a franc entellektüel lenni, én egy tahó vagyok, és ezt sosem rejtettem véka alá.

Tehát nem szállok sehová, legkevésbé magamba, mert elborzadnék attól, amit ott találnék.

Előzmény: huculpastor (169)
sashimi Creative Commons License 2001.06.17 0 0 170
Kedves beany, egyetertek veled, hozott szavazatokat a VAU a jobboldalnak. De nem hiszem, hogy Orban buszke lehetne erre a tamogatasra. Biztos vagyok benn, hogy mondjuk Nemetorszagban, Angliaban vagy Franciaorszagban mind a kormanyok, mind a mersekelt ellenzek fintorogva utasitana vissza egy olyen szellemu tamogatast. Veluk ellentetben Meciar viszont udvozolne ezt a neki is oly kedves hangot. Ha Orban erre a gondolatisagra is tamaszkodva akarna hatalmon maradni, akkor az EU helyett csak a Balkan Klubba valthatjuk ki orokos tagsagunkat.

sashimi

Előzmény: beany (160)
huculpastor Creative Commons License 2001.06.16 0 0 169
Te Probi,

A vulgáris, primitív bunkózás nem vall entellektüellre.
Én magamba szállnék helyedben.

Előzmény: Probatbicol (167)
figyelő Creative Commons License 2001.06.16 0 0 168
Csak figyelő vagyok, nem megfigyelő; mint ahogy te sem vagy szabadelvű.
Előzmény: Szabadelvue (164)
Probatbicol Creative Commons License 2001.06.15 0 0 167
Formálja a faszom, te hülye vagy. Kb. ennyi a benyomásom a bölcseletedről.
Előzmény: huculpastor (166)
huculpastor Creative Commons License 2001.06.15 0 0 166
Probatbicol:

"Személyes benyomásokon és életbölcsességemen alapul."

Mintha ennek a Beany-nak több nagyságrenddel nagyobb lenne az "életbölcsessége"!
Ö mintha átlátná a világot. Te Probi meg formálni szeretnéd, csak nem megy ma már arról a térfélről.
Egyszer lehetett "sarkából kifordítani", 100 millió halott lett az ára.
Nem felejtik az emberek.
Ja, az Vasárnapi Újsá foglalkozik például időnként néhány százalékával ennek a 100 milliónak.
Csak nem ez a baj?
Gyerünk KONDOR!
A többség mögötted.

Előzmény: Probatbicol (161)
Probatbicol Creative Commons License 2001.06.15 0 0 165
"...és ennek korrekciója a mai napig nem következett be. "
Ha-ha-ha. Mit akartok még?
Előzmény: Szabadelvue (164)
Szabadelvue Creative Commons License 2001.06.15 0 0 164
"S pontosan az a bajom, hogy restauráció zajlik..."

- nem ártana rápillantani a naptárra ... A Kádár-Rendszer odaadó híveinek restaurációja 1994-ben kezdődött, Gyula vezényletével, és ennek korrekciója a mai napig nem következett be. Legfeljebb ellen-restaurációról beszélhetnénk, ha lenne ilyen. De nincs. Akkor meg mi aTe mübajod, kedves megfigyelő?
Komolyan gondolod, hogy egy, a 3%-os szadesz által egyedül üdvözítőnek kikiáltott pártkatona lenne az egyetlen alkalmas ember erre?

Előzmény: figyelő (151)
Probatbicol Creative Commons License 2001.06.15 0 0 163
De holnap esetleg remélhetek?
Előzmény: beany (162)
beany Creative Commons License 2001.06.15 0 0 162
Probi,

"Személyes benyomásokon és életbölcsességemen alapul." - hehe...na jó, mára ennyit rólad.

Előzmény: Probatbicol (161)
Probatbicol Creative Commons License 2001.06.15 0 0 161
Személyes benyomásokon és életbölcsességemen alapul.
Előzmény: beany (160)
beany Creative Commons License 2001.06.15 0 0 160
Az, hogy most a jobboldal ott áll ahol, abban a VAú munkája is benne van. Egyetértünk...csak szerintem ellenkező előjellel, mint ahogy te gondolod. Inkább hozott a konyhára, mint vitt.

De mivel se te, sem én nem tudjuk ezt valós adatokkal alátámasztani, erről kár vitázni. Állításod, mely szerint: " ha ez a szar nem lenne, már 70 %-on állna a jobboldal." - olyannyira nélkülözi az objektivitást, hogy az már orvosi eset.

Ha esetleg bizonyítékod lenne az előző számra, ugyan add már meg a forrást.

Köszi

Előzmény: Probatbicol (159)
Probatbicol Creative Commons License 2001.06.15 0 0 159
Nekem ez nagyon jó hír, mert ha ez a szar nem lenne, már 70 %-on állna a jobboldal.
Előzmény: beany (158)
beany Creative Commons License 2001.06.15 0 0 158
probi,

A Vasárnapi Újság hallgatottsága - ahogy én tudom - 1.1-1.5 millió /műsor. (Dacára a szerintem tragikus műsorsávnak.)
Szerintem nektek ott a baloldalon minden jó hír, csak ez nem!!!

Előzmény: Probatbicol (156)
Probatbicol Creative Commons License 2001.06.15 0 0 157
Szerintem Lakatost életfogytig kellene kinevezni. Ott van az a sok-sok milliós hallgatótömeg (akiknek a fele ugyanbaloldali és mazochizmusból hallgatják), - és folyvást rághatják a körmüket, hogy mi lesz ezzel a Lakatossal.
Előzmény: beany (155)
Probatbicol Creative Commons License 2001.06.15 0 0 156
Isten ments felmenteni, addig jó, amíg ott van és így csinálja.
Előzmény: huculpastor (154)
beany Creative Commons License 2001.06.15 0 0 155
Hucul,

Felvázonám a helyzetet.

1. Kondor Katalin eddig ugye adóigazgató volt a Magyar Rádiónál, és ugye a Rádiónak nem volt elnöke.

2. Kondornak volt joga arra, hogy a Magyar Rádió munkatársainak esetleges lejárt szerződéseit meghosszabbítsa.

3. Kondor kijelentette, hogy nem volna etikus egy lejárt szrződést sem újrakötni, hiszen ezzel kész tények elé állítaná a majd megválasztott iagazgatót. Így a meghosszabbítások mellett döntött.

4. Így hosszabbította meg - 2-3 havonta - Lakatos lejárt szerződését.

5. Amivel azt fejezte ki, hogy ő maga helyesli a Vasárnapi Újság szerkesztését, munkáját, hiszen a főszerkesztőt x alkalommal megerősítette pozíciójában.

6. Erre most Kondor Katalin lett az elnök. Logikus lenne, ha immárom többéves szerződést íratna alá Lakatossal. Hiszen előző pozíciójában is így tett, miért tenne most másképpen?

7. Persze lehet, hogy nem így tesz, de tudnia kell, hogy bizony annak következményei lesznek. ( Tüntetés, stb...)

Hát, aki most abban bízik, hogy Lakatost kirúgják, az inkább állmodozik...

Előzmény: huculpastor (154)
huculpastor Creative Commons License 2001.06.15 0 0 154
Magyar Nemzet:
"– Talán a legtöbbet kritizált műsor a Vasárnapi Újság. Tervez-e személyi változást a leghallgatottabb heti program szerkesztőségének élén?

– Szeretném, ha Lakatos Pál továbbra is ezen a poszton dolgozna, de csakis akkor, ha be tudja tartani a szabályokat. Egyébként pedig minden vezető pozícióról csak az új adófőszerkesztővel együtt dönthetek.

Na az erről szóló gylázkodáshoz nem tudtam véleményemet hozzátenni.
Ime.
A Vasárnapi Újság a magyarok leghallgatottabb rádióműsora. Most. Amióta ismét Lakatos főszerkeszti, akit ugye emlékszünk rá, törvényellenesen kinyírtak a liberálbolsik.
A Vasárnapi Újság a leghallgatottabb rádióműsor volt, amikor, kinyírása előtt, Lakatos Pál szerkesztette.
Valamit tud ez a Lakatos, amit mások kevésbé: rádióműsort csinálni, mintegy másfél millió magyarországi és egymillió határokon kívül élő magyarnak.
Hogyan merülhet fel egyáltalán leváltása. Hiszen ez egy népszavazás önmagában!
Egy párt nem ér el ennyit egy normális választáson.
EZ NEM SZÁMÍT? Csak az, hogy liberálbolsi hontalanjainknak nem tetszik?

Előzmény: beany (113)
Tiborc Creative Commons License 2001.06.08 0 0 153
Kedves humorban pácolt probatbicol Tivald nick!
"Probatbicol kérdezteti, hogy miért veszed magadra más ingét? "
Látom, újfiú az olvtárs, mert nem akar emlékezni.
Volt egy beszélgetésem egy asztaltársunkkal.
A magyar "ellenállás" szovjetbeli feljelentgetéseit Ő említette meg.
Erre utalt a megjegyzésem. Tegnap rákérdezhetett volna!

Zajdman elvtárs nadrágját nem venném magamra.
Olvtársam magas intelligenciájú frecsegéseit sem.
Természetesen sem ingét, sem egyéb marháját nem kívánom.

De fejlődik az olvtársam.Talán egyszer innen:
"Probatbicol válasz erre | adatok | e-mail 2001-06-07 12:00:22 (134) Jó, De akkor is egy adott viszonyrendszerben, egy adott erőtérben élünk." - eljut az élettérbe is!
Szebb a Kraftfeld kifejezés, mint a Lebensraum?
Tiborc

Előzmény: PÁC TIVALD (131)
Probatbicol Creative Commons License 2001.06.08 0 0 152
Meg fog változni. De sokára.
Előzmény: figyelő (151)
figyelő Creative Commons License 2001.06.08 0 0 151
Pont ennek a "viszonyrendszernek" a megváltozását/megváltoztatását reméltem-remélem 1990 óta. S pontosan az a bajom, hogy restauráció zajlik...
Előzmény: Probatbicol (134)
Personal_Jesus Creative Commons License 2001.06.07 0 0 150
Ha nem te lennél Juszt Lacika, akkor csak a mondat második fele érvényes. Tehát a lányeget nem érinti.
Probatbicol Creative Commons License 2001.06.07 0 0 149
Jézusom, egy újabb vírushordozó!
Előzmény: Personal_Jesus (148)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!