Keresés

Részletes keresés

Dorien Creative Commons License 2005.01.13 0 0 971
Az új fórummotorban már UBB kód van. ;)
Előzmény: Vissai (970)
Vissai Creative Commons License 2005.01.13 0 0 970
Kinyírom az indexfórumot. De tényleg. :)

http://celestialheavens.com/show_big_potd.php?id=76
Vissai Creative Commons License 2005.01.13 0 0 969
<a href="http://celestialheavens.com/show_big_potd.php?id=76" target="_blank">Karácsonyi üdvözlőlap á la H4</a>
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.22 0 0 968
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.22 0 0 967

Megjelent a homm3 essential is, 2000 aranyért lehet megvásárolni. További info:

 

Wolfy Creative Commons License 2004.11.22 0 0 966
hali
igen, most hogy mondod, en is lattam saturnban oket. vegre kaphato angol nyelvu h4 is, eddig mindenhol csak a magyar nyelvut lattam, az meg csak idegesitene.
remelem marad is belole tartosan, mert most karacsonyra a morrowinddel lepetem meg magam, de persze ugyaniyen szivesen latnam a h4-et is a polcomon. :)
telleg, sikerult mar valakinek h4 multit osszehozni a neten keresztul? mert amikor Dorien-nel probaltuk, csufos kudarc lett az eredmenye. :(
Előzmény: Vissai (965)
Vissai Creative Commons License 2004.11.22 0 0 965
Beszereztem a budaörsi @uchanban a HeroesIII Complete-t, kemény 1990 goldért. WOW. Most már csak ki kéne próbálni, hogy műx-e. :)

Ugyanott kapható a HeroesIV, a két kieggel egyött, 5990 goldért. (csak jelzem: ennyiért már majdnem lehet építeni egy City Hallt. :)
Dorien Creative Commons License 2004.10.28 0 0 964
Sajna SoD-ot anno csak a második(?) kampányig vittem, mert ott olyan erős volt a necro hős, hogy meguntam. Mondjuk azóta fejlődtem elég sokat, lehet hogy most már sikerülne. :)
ICQ-n, mailban megtalálsz.
Előzmény: Vissai (963)
Vissai Creative Commons License 2004.10.28 0 0 963
SoD-dal? Iiiiigen? :))

Tudsz küldeni savegame-et, amivel megnyílik az utolsó campaign?
(Az enyimék eltűntek, és semmi kedvem megint végigjátszani az első 4et.)
Előzmény: Dorien (962)
Dorien Creative Commons License 2004.10.27 0 0 962
Én a hárommal (AB, SoD) játszogatok, mert a 4 baromi lassú multiban. Hétvégén játszanék valakivel egy partit, ha van kedvetek... :)
Előzmény: Törölt nick (961)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.27 0 0 961

Szokott még játszani a játékkal? :)

 

Valami új hírt tudtok az V.-ről?

Dorien Creative Commons License 2004.08.08 0 0 960
:))
Előzmény: Vissai (959)
Vissai Creative Commons License 2004.08.08 0 0 959
Volt már olyan, h "Túl sok Heroes IV-et játszol, ha..."?

Ha nem, elkezdem.

... a boltban Red Bull helyett Immortality Potiont kérsz (ezt ma megtettem).
... megeszel egy pizzát és olyan finom, hogy elkezded keresni az asztalon a System menu/Load game gombot.
... számolod a movement pointjaidat, mikor a busz után futsz.
... a piros helyett a kék pulóvert veszed fel, mert az 20% bónuszt ad az Önbizalom skillhez.
Dorien Creative Commons License 2004.08.04 0 0 958
Tournament of Honor - Heroes bajnokság az MSN Gaming Zone-on. Tudtommal ez a legerősebb mezőny.
Előzmény: Vissai (957)
Vissai Creative Commons License 2004.08.03 0 0 957
Hogy tetszett mondani?
Előzmény: Dorien (956)
Dorien Creative Commons License 2004.08.02 0 0 956
Voltak a mezőnyben ToH-playerek?
Előzmény: Vissai (955)
Vissai Creative Commons License 2004.08.02 0 0 955
Jónép,

tessünk átnézni a Celestial Heavensre, azon belül a Round Table Battle végeredményére.

A Top Ten 20%-a magyar. Csak úgy mondom. :)

Csak tudnám, ki az a Jatekos. Ismeri valaki?
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.24 0 0 954
Pedig elvileg a találkotott, az az, mikor találkozol vele, a legyőzött, amikor legyőzted, a megtámadott, amikor megtámadtad stb... de javaslom nézd meg a példapályákat, szerkeszd át őket, ha kell, és vizsgáld meg, milyen esemény történik. Én is így tanultam meg vele anno pályát szerkeszteni. Persze azért még így is bonyolultabb az események megszerkesztése, mintha akár programba kéne kézzel begépelgetni a parancsokat és eljárásokat...
Doubler Creative Commons License 2004.06.17 0 0 953
Új Heroes weboldal jött létre Magyarországon! Folyamatosan frissül, fejlődik. Egyelőre még csak Heroes III-mal foglalkozik, de hamarosan a 4. rséz is szóba kerül. Itt a címe: http://heroes-tower.uw.hu
Vissai Creative Commons License 2004.06.09 0 0 952
CH

Itt van, h hogyan osztogatja az XP-t a H4. Kábé olan egyszerű kiszámolni, mint kitölteni egy adóbevallást. :)

Vissai Creative Commons License 2004.06.09 0 0 951
Ha a standard events-re gondolsz (encountered, defeated, victorius), annak biza úgy kellene működnie, h pl. encountered-re írsz egy scriptet, h display message mondjuk, csak human játékosnál legyen érvényben, és ha a human player nekimegy a scriptel ellátott seregnek, akkor megjelenik a message. Defeatednél is így van, ha legyőzöd csőrikét, kiírja/odaadja/elveszi/stb. Próbáltam, tudom.
A standard eventseken kívülieket (continous meg hasonlók) a többi fülben tudod megadni. Oda is csak egy kis türelem kell, mire kiválogatod a húszezer eseményből azt az egyet, ami neked kell. Meg eléggé sokrétűek tudnak lenni ezek a scriptek, eseményen belüli eseményeket kell megadni olykor, h valami egész szimpla dolgot megcsináljon.
Előzmény: Gonosz Csiga (950)
Gonosz Csiga Creative Commons License 2004.06.09 0 0 950
Valaki aki nagyon tud kifejtené, hogy a Heroes IV-ben hogy is működik a pályaszerkesztőn belül a quest készítés, mert nekem valahogy kurvára nem csinálja az amit kellene (Ha megölöd a narancs-színűeket, adjon az aktuális seregneknek 50 kristály és ezzel szemben nem csinál semmit).
És ezen belül a hősnél az esemény:
Találkozott az mi a lógaszt jelent? Mert a tesztek alapján nem azt, hogy meglátom, megtámadon, legyőzöm...valamint mit jelent a győzött, mert nem azt, hogy legyőztem és azt sem, hogy legyőzött Ő engem... Faszom ki van az egésszel, hogy nem működik ahogy kéne.
Daikini Creative Commons License 2004.06.07 0 0 949
biztosabb, ha deaktivalod az automatikus indulast, es csinalsz magadnak egy ikont kenyelmes helyre.

Deaktivalni [es aktivalni ha megis kell]:

start menu | run
msconfig.exe

utolso ful, ott csemegezz kedvedre es szedj ki sok vackot ha meg nem pucoltal, a geped uj eletet kaphat csak emiatt.

nalam csak az svchost maradt meg es az utopia angel, a tobbi 30 nalam csak szemet.

Előzmény: Vissai (947)
Thas Creative Commons License 2004.06.06 0 0 948
Main->Preferences->Connections, és ott Launch ICQ on startup mellől vedd ki a pipát.

Üdv.: Thas

Előzmény: Vissai (947)
Vissai Creative Commons License 2004.06.06 0 0 947
Izé.. tudja valaki, hogyan lehet megcsinálni, hogy icku ne ugráljon induláskor?

(izé.. azaz... Hogyan lehet beállítani, hogy az ICQ ne induljon el a gép indulásakor?)

vissai.lyólfogalmaz

Előzmény: Vissai (946)
Vissai Creative Commons License 2004.06.06 0 0 946
Nah most se jön össze. Vissai dolgoz, ill. korán fex, mert dolgozni megy holnap. :(

Tarcsatok ki hösök, majd egyszer jövök én is és irgumburgum lesz. ;-)

Dorien Creative Commons License 2004.06.06 0 0 945
Ja, és nagyon figyeljük, milyen időlimitet állítunk/állít be az ellenfél. Egy 2 percesnél nincs sok idő gondolkodásra. Szerintem a 4 perc korrekt.
Előzmény: Dorien (944)
Dorien Creative Commons License 2004.06.06 0 0 944
Nekiálltam játszani az MSN Gaming Zone-on.

Aki játszani akar, annak regelnie kell először is egy MSN Net Passport-ot, majd felkeresni a Tournament of Honor honlapját és csinálni egy accountot. Az itt kapott handle-t (nick) meg kell jegyezni. Ezután ugrás a Zone-ra, ott "CD games" majd "Heroes". Ott lehet látni az asztalokat, info-val megnézhetjük ki ül ott, milyen megjegyzést fűzött az asztalhoz (pl. vár valakit, random large map-on akar játszani, stb). Ha leülünk egy asztalhoz, általában kérik a handle-t, ezt mondjuk meg, majd ha nem ismerjük az övét, kérjük el mi is. A handle-t a ToH honlap "Player Control Panel" szekciójában tudjuk lecsekkolni. Itt kiirogatja a srác statisztikáit is. Kezdésnek ne nagyon üljünk le olyan nevekkel játszani, mint Bad_Boxa, The_Saint_Bg, Rock_bul, hacsak nem vagyunk mazochosták. Keressünk inkább valami hozzánk hasonló newbie-t.

A Zone-os játékhoz nekem a sima + SoD + 1.4-es patch meg a NoCD crack működött. Ezeket be lehet szerezni a http://heroes.go.ro oldal "crack & patch" szekciójában.

Ha a játék hosszúra nyúlik, lehet mentést kérni az ellenféltől, és akkor onnan lehet folytatni később, ahol abbamaradt.

Ha vége a meccsnek (valaki kipurcant vagy feladta), report-ot kell küldeni a ToH-ra, ezt a honlap főoldalán tehetjük meg. Itt be kell írni a handle-ket, meg a térkép nevét.

A képek szekcióban amúgy láttam magyar játékosokat is...

Dorien Creative Commons License 2004.06.05 0 0 943
Akkor jöhetsz is ICQ-ra. :)
Előzmény: Vissai (942)
Vissai Creative Commons License 2004.06.05 0 0 942
Jaja, jól mondja Wolfy. Vissainak van SoD-ja, boldog, elégedett, dorombol, meg minden.

A Battle Contest-es map viszont egy nagy kaki. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!