Keresés

Részletes keresés

v_lacika Creative Commons License 2016.10.15 0 0 5563

DE ezzel ellentétben a Samborás korszak volt a top és a megismételhetetlen.

 

 

Egyet értek.:)

Előzmény: WildFlower26 (5562)
WildFlower26 Creative Commons License 2016.10.15 0 0 5562

Ohh, sokakkal ellentétben nekem a Knockout nagyon viszi a pálmát, olyan annyira, hogy kiüti a címadó dalt a THINFSt.

Úgyhogy nekem eddig ez a nagy kedvencem az új albumról, alig várom, hogy élőben hallhassam :)

 

A TD jóóóó :) Imádtam Richiet, de nekem már nem hiányzik. Vagyis pontosabban, nem őt keresem a hangzásban. Phil más. Érdekes, hogy élőben a koncerteken abszolút nem jut eszembe Richie. Azt hiszem, hogy ez a csoda, hogy úgy tudnak szórakoztatni, hogy ne érezz hiányt. DE ezzel ellentétben a Samborás korszak volt a top és a megismételhetetlen.

Előzmény: v_lacika (5561)
v_lacika Creative Commons License 2016.10.14 0 0 5561

Nekem meg ez a szerzemény nem tetszik.:(

 

Előzmény: WildFlower26 (5553)
v_lacika Creative Commons License 2016.10.14 0 0 5560

Ez a these days még elmegy.bár nekem itt is hiányzik richie.

Előzmény: v_lacika (5559)
v_lacika Creative Commons License 2016.10.14 0 0 5559

Előzmény: WildFlower26 (5558)
WildFlower26 Creative Commons License 2016.10.14 0 0 5558

Igen, a régi megjelenés dátuma október 21-e volt, de Jon nyilatkozta október elején, hogy november 4-re kitolódik az album megjelenése. Mondjuk nekem mindegy, mert már augusztus 23-án előrendeltem magamnak külföldi oldalról :)

 

Több barátom szerencsésen kijutott az október 10-i londoni THINFS promo koncertre és egytől-egyig azt mondták, hogy élőben sokkal jobban szólnak a dalok, mint első hallásra vagy éppen a telefonos youtube felvételről mi meg tudjuk hallgatni. Úgyhogy nagyon bízom ebben, mert van egy két dal amit nem tudok hova tenni, de amúgy nagyon tetszik az album őszintesége és stílusa.

Remélem, hogy idekevereg valaki akinek még tetszik a BJ zenéje nem csak én leszek itt egymagamban :))))))))

Előzmény: v_lacika (5557)
v_lacika Creative Commons License 2016.10.13 0 0 5557

oktober 21-én.http://www.cdpince.hu/bon_jovi/cd/this_house_is_not_for_sale_dlx-5566271.html

 

bár sok jót nem várok az eddig látottakbol de azért egy letőltést megér és akkor majd irok véleményt.mondjuk az eddig látottak nem egy have nice day vagy egy keep the faith.vagy these days.:(feeling.bár azok az idők már elmultak.:(mondjuk élőben még mindig megnézném őket.

Előzmény: WildFlower26 (5556)
WildFlower26 Creative Commons License 2016.10.12 0 0 5556

Akkor tudjuk, hogy miről beszélünk, hogy az alkoholizmus és a szenvedély betegség milyen csúnya dolog....

 

Rokakoma, szabad kérdeznem, hogy Te is Bon Jovi rajongó vagy, vagy csak szimplán nagyon szereted a jó zenét? 

A Bon Jovi, hogy mennyire változott meg azt sok oldalon keresztül boncolgathatnánk. Én ahogy az előbbi hetekben leírtam, hogy mindig az a fontos, hogy én mennyire tudom befogadni. Elfogadom más véleményét vagy kritikáját, de csak az számít nekem, hogy ÉN mit élek meg egy-egy dal kapcsán.

Ez az új album valakinek egy semmitmondó szenny, meg nyugdíjas album, de számomra egy olyan őszinte album, hogy el nem tudom mondani. A kérdésekre a válaszok a sorok között vannak. Egyértelműen. 

Érezni az egységet, az erőt, az újjászületést, hogy mindig van értelme folytatni az életet, még hogyha a sors zsákutcába is küldött. Nem azért gyűröm le az új album dalait a torkomon elfogult vagyok, hanem azért mert tényleg úgy érzem, hogy ezzel az albummal Jon a tálcán nyújtja nekünk a lelkét. Az elmúlt 3 évben kapásból 10-15 évet öregedett az elfojtott problémák miatt. Most eljött az Ő és a banda ideje. Nyitott vagyok - úgy általában mindenre - az életben és igyekszem elfogadó lenni és alkalmazkodni a helyzetekhez. A banda életében ez egy új helyzet, de érezni a stabilitást. Meglátjuk.

November 4-én új album és CD minőségben :)

Előzmény: Rokakoma (5555)
Rokakoma Creative Commons License 2016.10.12 0 0 5555

Én is családi tapasztalatból írok. 
A nyitottság pedig becsülendő tulajdonság!!! Tisztelet érte!!

Előzmény: WildFlower26 (5554)
WildFlower26 Creative Commons License 2016.10.12 0 0 5554

Igen, sajnos így van. Ezzel a részével én teljesen tisztában vagyok mert tapasztalom a környezetemben is.

Pontosan hosszútávon nem megbízható ebben a bizniszben az ilyen típusú ember, nem véletlen volt már 2009 óta talonban PhilX.

Sajnálom, hogy így történt, de most nyitott vagyok az új dolgokra :)

Előzmény: Rokakoma (5552)
WildFlower26 Creative Commons License 2016.10.12 0 0 5553

Én nagyon várom az új stúdió albumot, mert a telefonos felvételek amiket feltesznek a promo koncertekről az nem az a végtelenül élvezhető minőség. Bele-bele hallgattam a dalokba, de még nem mindegyiket hallgattam meg, mert szeretném mindegyiknek megadni a módját. Eddig egy dalt nem tudtam befogadni, de dolgozom rajta :)

Nekem tetszik most ez a vonal, folyamatosan jönnek az infók - akik jelen voltak a koncerteken -, hogy mennyire másképpen szólnak élőben az új dalok és mennyire nagy az egység. Sugárzik Jon. :)

 

Sajnálom, hogy Neked nem jön be ez az irány.... :(

 

Én a Born again tomorrow c. dalnál néztem nagyokat, hogy mi ez a diszkó fos...., de ahogy a koncerteken meghallottam TELJESEN más! Rockos, bulizós és őrület :)

Előzmény: totopad (5551)
Rokakoma Creative Commons License 2016.10.11 0 0 5552

Aki az alkohol rabja, nem fog kigyógyulni, csak átmenet, ha nem iszik 1 napot, 1 hetet, 1 hónapot, 1 évet. Ezek a  tiszta  időszakokat ajándéknak kell tekinteni.
Sajnálom ha Richie ilyen, hosszú távon nem lehet rá számítani egy ekkora üzletben.

Előzmény: WildFlower26 (5545)
totopad Creative Commons License 2016.10.11 0 0 5551

A sokadik single után sajnos még mindig tartom a véleményem. Ez nem igazán van a hallgatható szekcióban nálam. Ha valaki 10 évvel ezelőtt azt mondja, hogy a kedvenc zenekarom ide jut... :(

WildFlower26 Creative Commons License 2016.10.06 0 0 5550

Maximálisan egyetértek.

 

Kétszer volt kutyavásár ;).

 

Az USA-s turné dátumok tegnap napvilágot láttak, Európaiakat várjuk szeretettel :)

Előzmény: totopad (5549)
totopad Creative Commons License 2016.10.06 0 0 5549

Egyszer volt Budán kutyavásár. Sanszos sajnos, hogy soha. Nem nagyon lesz szervező, aki be vállalná őket. És nem azért, mert nem töltenék meg mondjuk a Puskást, hanem, mert otthon máshogy működik még a koncertezés is, mint máshol. Európa legtöbb részén azonnal Sold Out-os buli lenne. Pár évvel ezelőtti Foreigner buli jól mutatta ezt, ahol elővételben összesen 240 jegyet adtak el.  Sajnos azt kell látni, hogy a magyar pénztárca átlagosan nincs összhangban a zenekari elképzelésekkel.

Előzmény: 324540 (5547)
WildFlower26 Creative Commons License 2016.10.05 0 0 5548

Szia!

 

Pontosan nem tudom/tudjuk, hogy mikor lesz Magyarországon Bon Jovi koncert, de jövőre lesz turné.

Ebben a hónapban ígértek turné helyszíneket és dátumokat a jövő évre vonatkozólag, úgyhogy a hivatalos oldalon résen kell lenni, mert biztos, hogy ott hirdetik meg először.

 

Jon csak annyit nyilatkozott, hogy kisebb lesz a turné mint eddig valaha volt és, hogy nem biztos, hogy stadionokban lépnek fel.

 

Majd meglátjuk, hogy mi lesz, hogy lesz és hol lesznek a bulik :)

Előzmény: 324540 (5547)
324540 Creative Commons License 2016.09.29 0 0 5547

Mikor lesz Bon Jovi koncert Magyarországon?

WildFlower26 Creative Commons License 2016.08.28 0 2 5546

Srácok, legyen szép napotok!

Egyik kedvenc dalomat küldöm, amit olyan jó lenne hallani egyszer koncerten élőben! Mit meg nem adnék érte, de a remény hal meg utoljára, és a címe is bennem él : I believe :)

 

WildFlower26 Creative Commons License 2016.08.28 0 0 5545

Richie szenvedély beteg. Ha bevalljuk, ha nem. Már 2005-ben is elment elvonóra, hogy a HAND turnét végig tudja vinni. Úgyhogy elég régóta sajnos az alkohol rabja. Kívánom, hogy gyógyuljon ki. Anno volt szerencsém 4 helyszínre elmenni 2006-ban és sajnálattal láttam, hogy mindegyik helyszínen pityókás volt. Annyira vártam, hogy újra a régi legyen, majd 2008-ban megmutatta, hogy össze is tudja szedni magát :) Így ment ez sokáig majd míg meglépte amit meglépett ( biztos vagyok benne, hogy külső hatás is befolyásolta, hogy megtegye ezt... ) Így van én is így gondolom, hogy 30 évet nem lehet elsöpörni, de olyan téma amiről órákig tudnék beszélni.... :) A lényeg, hogy Phil már évek óta talonban volt Jonnál, hogyha bármi esetlegesen történik akkor ne omoljon össze a rendszer és ne kelljen az adott turnét törölni. A nagy kérdés az, hogyha visszamenne Richie, vajon Jon visszavenné-e a bandába. De ez csak költői kérdés, mert tudom a választ.

 

Örülök, hogy Te is nagyon sokat kaptál a Bon Jovitól. Mint ahogy én is. 25 éve, hogy a mindennapjaim része ŐK :) 

Előzmény: v_lacika (5542)
WildFlower26 Creative Commons License 2016.08.28 0 0 5544

Igen, igen. Akkor jól emlékszem, hogy a Bon Jovi adta Neked az alapot. Sajnálom, hogy az albumokkal nem tudnak neked többet adni és egyszerűen nem tudod hova tenni a dalokat. Én megbocsátok :) Mindenkinek maga kell elsajátítsa a hallottakat. Amúgy meg ha jobban belegondolok örülök, hogy nem mindenkinek egységesen tetszik minden dal, hiszen nem lehetünk egyformák. 

Az nagyon jó dolog, hogy sok mindenre megtanított a BJ. 

Kívánom, hogy juss el Bon Jovi és Richie szóló koncertekre. Kiváncsi vagyok, hogy mi lesz a véleményed :) És annak nagyon örülök, hogy élőben azért ott hatással vannak Rád :) Hajrá 2017! Az a mi évünk lesz :) 

Előzmény: totopad (5540)
v_lacika Creative Commons License 2016.08.28 0 0 5543

Nekem is hasonlo volt 1992-2000-ig csak g'n r-t hallgattam aztan jott a jovi az it's my life-al-2000-ben es megnyitotta a dallamos rock vilagat ellottem es ezzel mas zenekarok utjat ellottem.ezt a jovi-nak koszonhetem.

Előzmény: totopad (5540)
v_lacika Creative Commons License 2016.08.28 0 0 5542

Richie akkortajt (2012) alkoholista volt ki be jart az elvonorol aztan (2013-) ban otthagyta a jovi turnet hogy a lanyaval lehessen ugy tudom.aztan vege lett a jovi-val tarto visszonynak.gondolom az alkoholizalo idoszaka alatt a gitar jateka is megsinylette.amugy ha jobban bele gondolok ki tudja talan egyszer ujra osszeallnak mert szerintem harminc evet nem lehet csak ugy kitorolni, meg vegul is jon vele vitte sikerre a bon jovit.nekem ez a velemenyem.

Előzmény: WildFlower26 (5538)
totopad Creative Commons License 2016.08.27 0 0 5541

A koncert más, élőben még mindig ütnek és nagyon szeretném látni őket, Richie-vel egyetemben! 

Előzmény: WildFlower26 (5539)
totopad Creative Commons License 2016.08.27 0 0 5540

Nálam a Bon Jovi-nak nagyon-nagyon nagy szerepe van abban, hogy úgymond ,,mindenevő" lettem! Ma a Toto-tól a Europe-on át Norah Jones-tól Keith Urban-ig hallgatok nagyon-nagyon sok féle ZENÉT, amiben találok valami egyediséget és pozitív töltetet. A Bon Jovi-val tanultam meg ezt anno, hogy mit is kell szeretni a zenén. A régi Jovi nekem örök és sérthetetlen egészen a Lost Highway lemezig. Azóta én nem tudok egyszerűen mit kezdeni velük, olyan, mintha nem is zenét szereznének, hanem összeollóznának dalokat, szövegeket. Értem a dalszöveget, de az én ízlésemnek amiben a régi Jovi igenis baromi nagyon szerepet tölt be egyszerűen ez szutyok és tartalmatlan. Bocs.

Előzmény: WildFlower26 (5539)
WildFlower26 Creative Commons License 2016.08.26 0 0 5539

Lehetséges, hogy szutyok vagy tingli-tangli zenének érzed, de ebben az albumban a szöveg lesz a kincs. Ha jól emlékszem a régebbi időszakról, hogy Te mindenevő voltál zenei téren, tehát nem csak Jovi fan. Ugye? Szóval most ez az album új korszakot nyit mindenki számára. Nem kérem, hogy szeresd meg Őket ne félj :) Mert ha valami szutyok akkor nem fogod hallgatni, ennyi :) 

 

Amúgy én úgy vagyok vele amíg a koncerteken tele vannak a stadionok és a helyszínek addig nyugodt vagyok és nagyon lelkes, hogy még vannak olyan emberkék akik kiváncsiak rájuk :) Régiek és újak is egyaránt :) 

Előzmény: totopad (5530)
WildFlower26 Creative Commons License 2016.08.26 0 0 5538

Hasonlóan gondoltam, hogy ők a megbonthatatlan egység, de sajnos mást hozott a sors. Ez egy újabb korszak és Jonnak megint bizonyítani kell a külvilágnak, hogy még mindig itt vannak. :) Valamilyen szinten jó is, mert nem punnyad be és mindig jönnek újabb és újabb kihívások, de ez a legutóbbi kicsit kemény volt neki is. ( Most nem akarok belemenni, hogy melyik oldal mit csinált vagy mit tett ill. nem tett, de érzem, hogy Te is végig követted az eseményeket, így nem kell magyaráznom az okokat. )

Volt szerencsém élőben látni 2x is Richiet. 2012-ben és 2014-ben.

A két szóló koncert között ( véleményem szerint ) hatalmas különbség volt. De ezt csak akkor fejtem ki, hogyha valakit érdekel a véleményem :) 

Előzmény: v_lacika (5537)
v_lacika Creative Commons License 2016.08.26 0 0 5537

Maximálisan egyet értek veled.Ujra eggyesűlés nem hisszem hogy már lesz.Deazt hisszem mégis csak eggyűtt voltak a legjobbak.Na mindegy most már várjuk meg  az eredményt.Mondjuk én mindig úgy gondoltam hogy jon és richie elválaszthatatlanok,de úgylátszik tévedtem.minden jót nekik.

Előzmény: WildFlower26 (5536)
WildFlower26 Creative Commons License 2016.08.26 0 0 5536

Persze, értelek :) Mondjuk én akkor sem fogok vitázni Veled, csak véleményt cserélünk.

Maximálisan értelek, hogy mit értesz egység alatt a kezdeti bandát. Igen, én is megsínylettem, hogy kilépett Alec, de amikor nagy nehezen túljutottam a tényen, akkor azt mondtam ez egy új időszak. Nagyon nem szerettük volna, hogy ez bekövetkezzen, de valamiért így hozta a sors, hogy Richie úgy gondolta, hogy egyéniben ( párjával ) önmegvalósít. Kívánom neki a legjobbakat, de én úgy gondolom, hogy újra egyesülni már nem fog a banda. Ezt a helyzetet kell elfogadni és befogadni amit majd kapunk. Remélem, hogy sikerülni fog majd mindegyikünknek :)

Előzmény: v_lacika (5535)
v_lacika Creative Commons License 2016.08.25 0 0 5535

Ok.majd ha kinn lesz a lemez véleményezűnk.Bár én most is azt mondom mindig a bevált recept a legjobb.És ezt megbontani nem tul szerencsés.Már amikor alec eltűnt a bandábol a bon jovi akkor  is egy érvágáson ment keresztűl.De azt még ki tudta heverni,de most hogy richie nincsen semmi se lesz már olyan mint eredetiben.Bár ne legyen igazam és attol még lehet hogy nem lesz rossz a lemez csak nem lesz olyan jó mintha richivel csinálták volna.Sztem ez az én véleményem de tény az hogy előre nem lehet tudni hogy milyen lesz úgyhogy majd vitázunk ha kijőn a lemez.:)

Előzmény: WildFlower26 (5534)
WildFlower26 Creative Commons License 2016.08.25 0 0 5534

V_Lacika, Oh, egy kis pozitívizmus azért legyen benned! PhilX is nagyon tehetséges!!! Láttam párszor élőben és nagyon jól nyomja. De tudod mit várd ki a végét és akkor majd véleményezünk :)

 

Mellesleg nekem mindig az a fontos, hogy nekem mit adnak a zenével és nem azt, hogy most ki mit tart sz@rnak, de mindemellett tiszteletben tartom mindenkinek a véleményét, csak így 25 év rajongás után nekem is van, ahogy mindenkinek :)

 

 

Előzmény: v_lacika (5509)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!