Keresés

Részletes keresés

Don Valentino Creative Commons License 2004.04.28 0 0 63
Ez a melegstrand homoszexualis strand?
:o)
Előzmény: Ötszáz milla-áll az alku (62)
Ötszáz milla-áll az alku Creative Commons License 2004.04.28 0 0 62
Pontosabban a melegstrand területén lesz, a mostani minigolf pályák környékén, de ki fog terjedni a Svájci lak mögötti park területére is.
Egyébként az ajánlatadási szakasznál tart a közbeszerzési eljárás, késett jópár hetet, a tervszolgáltatás késlekedésére hivatkozva (mellesleg miért szombathelyi tervezőiroda tervezte?...). Magángyanúm, hogy van esély arra, hogy eredménytelen legyen az eljárás, a pénz egy részét adó cég többszáz milliós büntetést kapott a versenytörvény megszegése miatt, így aligha áll hegyekben a bankszámlájukon a pénz. Szóval a város hiába tudja adni a maga részét, erősen kérdéses a pályázat kimenetele szvsz.
Előzmény: Nikotinka (61)
Nikotinka Creative Commons License 2004.04.26 0 0 61
Nem nem, a látványfürdő a "melegstrand" területén lesz, talán már az idén elkezdődnek az "érdemi" munkálatok is, ami azt jelenti, hogy a legjobb esetben is talán ha jövőre készülnek el vele. (Na meg most úgy hallottam, hogy "országos" takarékoskodás van a VÁROSBAN is, ami magyarul annyit jelent, hogy húzni kell az időt, mer'akkor nem kell ebben az évben fizetni a munkálatokért, majd csak jövőre. Így elmondhatja a VÁROS, hogy ebben az évben "kitakarékoskodta" magát. Jövőre meg majdcsak lesz valahogy. Hátha a makk se kel ki:))))
A belépőjegy ára viszont szerintem is szemtelenül sok lesz.....(((

(Egy létminimumból élő családnak már így is az...)

Előzmény: dejo (57)
Nikotinka Creative Commons License 2004.04.26 0 0 60
Vagy lehet náluk a suhanc az a makk?

Naaaa látod, az tényleg lehet:))))

Mert a makk az meg olyan, hogy vagy kikel a földből vagy nem. Ha véletlenül ki is kel(ne), az iszonyú lassú folyamat, annyi ideje úgysincs a VÁROSNAK, hogy kivárja ezt a tengernyi időt türelemmel. Mert az idő az ugye nagyon drága. Meg a telekár is:(
Nem baj, de legalább majd elmondhatják: "Ja kéremszépen, mi aztán tényleg mindent megtettünk, arról meg nem tehetünk, hogy rossz a föld....meg a makk is....))

Előzmény: Tibó (58)
Nikotinka Creative Commons License 2004.04.26 0 0 59
Naa ez az, én is élőben láttam, de sajna nagyon élettelen játék volt az első perctől az utolsóig.-((

Na mindegy, ez már megtörtént. A közönség legalább mindent megtett.....

Előzmény: _banner_ (56)
Tibó Creative Commons License 2004.04.26 0 0 58
Valamelyik újság cáfolta. Úgyhogy egyre gyanusabb...
Viszont azt is irták, hogy már telepítették is a suhancokat. Azt már megszojtam, hogy hülyének néznek, de hogy vaknak is.
Vagy lehet náluk a suhanc az a makk?
Előzmény: Törölt nick (53)
dejo Creative Commons License 2004.04.25 0 0 57
Hol is lesz pontosan az a látványűrdő?
Valakitől azt hallottam, hogy a jelenlegi tófűrdő helyén. Remélem ez csak valami félreértés, mert akkor bizonyisten nem megyek többet Sóstón strandra, pedig nagy strandoló vagyok.
Méghogy a legolcsóbb starndból csináljanak egy jó drágát!
Előzmény: Papci (51)
_banner_ Creative Commons License 2004.04.25 0 0 56
Szomorú. Én kint voltam, így méginkább az. :(
Előzmény: Nikotinka (55)
Nikotinka Creative Commons License 2004.04.25 0 0 55
Na, és mit szóltok a mai meccs eredményéhez?((((((

Csak azért.....mert valahol ez is Nyíregyháza hanglatához tartozik.((

Előzmény: Nikotinka (54)
Nikotinka Creative Commons License 2004.04.25 0 0 54
Igen, lehet hogy tényleg rászóltunk!! MINDENÁRON (MÉG HA TELEKÁRON IS) PÉNZ kell a VÁROSNAK.
Mert ugye van a VÁROS. Meg van az EMBER, aki a városban él. És most rögtön az a közhely jut az eszembe, hogy akkor az EMBER van a VÁROSÉRT vagy a VÁROS van az EMBERÉRT??(((

Mert ugye, adok én a VÁROSNAK!
De a VÁROS is adjon már NEKEM (valamicskét)!!

Nikotinka Creative Commons License 2004.04.19 0 0 52
Azt már lassan megszoktam (ha lehet egyáltalán), hogy Sóstó felé a felüljáró előtt az út és a kisvasút között kivágták az erdőt,

Na azt nem is lehet megszokni, én legalábbis még a mai napig sem tudtam, pedig már elég régen történt a "baleset".
Pedig szeretünk abban az erdőben bolyongani, de lehet, hogy hamarosan eljön az idő, amikor elindulsz mondjuk ibolyát szedni, aztán már nem is lesz hová menned, mert az éjszaka leple alatt elhordják az egész erdőt, aztán kialakítanak belőle mondjuk úgy 10.500 építési telket....Húú na az nagyon jó lesz "mindenkinek". És mivelünk mi lesz,akik még azér' szeretjük a természetet? Na ezt tessék már megmondani odafentről??:((
Vagy mi csak hallgassunk? Nekünk úgyse jár a telekárból semmise?:(

Meg is mondta a mi Nagyasszonyunk az egyik sajtótáján, hogy "emberek, városunkban gyakorlatilag elfogyott az összes építési telek. Nincs több." Jaaa, akkor lehet, hogy mégis ezért ez a nagy buzgóság?? Nekünk meg csak az van mondva, hogy veszélyes az a sok kiöregedett fa, azért kell kiírtani?.

Mer' a hülye az olyan, annak mindegy, hogy mit mondanak, az elhisz mindent. IGAZ??:(((

Egyébkét pedig szép jó estét mindenkinek!:)

Előzmény: Törölt nick (39)
Papci Creative Commons License 2004.04.18 0 0 51
meglesz alatvanyfurdo. usszal ott! :)
Előzmény: dejo (50)
dejo Creative Commons License 2004.04.18 0 0 50
Inkább pályázni kéne valamiféle EU felzárkóztatási pénzre, ezt kipótolni vele és egy korszerű verseny- és tanuszodát szeretnék.
Az s dobna egy nagyot Nyíregyháza hangulatán, ha már az utakat, közterületeket nem lehet rendberakni.
Előzmény: Tibó (49)
Tibó Creative Commons License 2004.04.16 0 0 49
Papci Creative Commons License 2004.04.02 0 0 48
Nemtom. utana kerdezek
Előzmény: Tibó (47)
Tibó Creative Commons License 2004.04.01 0 0 47
Tessék?????
Ugye nem építenek oda valamit, ez csak valami vicc...
Előzmény: Papci (46)
Papci Creative Commons License 2004.04.01 0 0 46
hehe! lehet, hogy raszoltal.
Benzinkut, bevasarlo kp. vagy akarmi. :-)))
Előzmény: Törölt nick (45)
Tibó Creative Commons License 2004.02.09 0 0 43
Általában telepítenek, csak kis tulzással, egy 2 napos suhanckarót.
Meg sem maradnak.
Előzmény: __Tibi (42)
__Tibi Creative Commons License 2004.02.08 0 0 42
ha még a jogszabályoknak megfelelően telepítenének csemetéket a kivágásra ítélt, elöregedett fák helyére...nem fognak.
Előzmény: Törölt nick (41)
Tibó Creative Commons License 2004.02.04 0 0 40
Régen vitathatatlanul az volt Nyíregyháza legszebb bevezető útja.
Öröm volt arról érkezni haza...
Előzmény: Törölt nick (39)
Tibó Creative Commons License 2004.01.05 0 0 38
Egyre inkább fáj, amit tesznek a várossal.
Gusztustalanul néznek ki az utak fasorok nélkül. Mintha egy undorító prérin lennénk.
Alföldi várost, cak a fák tehetnek értékelhetővé.
Magyarország lassan legrondább városa leszünk. Gratulálok.
Tibó Creative Commons License 2003.12.10 0 0 37
Mostanában a Hősök terén szokot zenélni 1-1 ember. Szerintem nagyon csodálatos hangulatot varázsolnak.
Volt már sanzon délután tangóharmónikával, most egy kis tobozzal játszottak valamit.
Nekem sokat emel a hangulatomon, és ráadásul ahogy látom, az emberek adnak is ezeknek a zenészeknek egy kis pénzt. Még nem fásultak.
csitti Creative Commons License 2003.11.25 0 0 36
Ilyen borongós november esten még ez is...
Előzmény: Tibó (35)
Tibó Creative Commons License 2003.11.25 0 0 35
Bajeszte, bajeszte, bajeszte!
Előzmény: Tibó (34)
Tibó Creative Commons License 2003.11.25 0 0 34
Bár az előző is kreatív :)
Előzmény: Tibó (33)
Tibó Creative Commons License 2003.11.25 0 0 33
Néha nem túl sokból, fergeteges, kreatív dolgokat lehet alkotni.
Erre példa az alábbi 3d-s festmény.
Jó lenne hasonló dolgokat látni Nyíregyen is...
Tibó Creative Commons License 2001.10.24 0 0 32
Csak elkepzelem es megdobban a szivem.

Felolem akar egesz nyaron lehetne ilyen a belvaros.

Sajnos nem voltam otthon...

De egyre jobban vagyom arra, hogy minel tobbet legyek otthon...

Csakhat a munkalehetoseg...

Előzmény: wamzer (30)
tepoe Creative Commons License 2001.10.21 0 0 31
Pont most nem vagyok otthon... :(
Előzmény: wamzer (30)
wamzer Creative Commons License 2001.10.20 0 0 30
Nemtom, itthon voltatok e ma, illetve aki eleve itt lakik, mászkált -e a belvárosban, de ma tényleg volt Nyíregyházának hangulata, nem is akármilyen. Ma este nyit a színház u.i.,ennek örömére a belvárosban egész nap fesztiválhangulat, utcazene több helyszínen, bábszínház, néptánc, pantomin, a művészetisek csináltak szobrokat, szavzni kelett a legjobbra, szóval nekem nagyon tetszett.

Pl. a Mtreopol üzletháztól nem messze kiraktak egy zongorát, és egy öreg bácsi játszott rajta, aztán volt egy páros, az egyik tagja gitározott, a másik hegedült, stb, szal kéne még ilyen többször is, piros pont annak, aki kitalálta

Tibó Creative Commons License 2001.09.26 0 0 29
nem jo. :DDD
Előzmény: Papci (26)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!