Keresés

Részletes keresés

tomcsó Creative Commons License 2001.05.02 0 0 141

Kapitány úr,

Látja mennyire megegyeznek a vélemények!(mármint az értelmesebbje) Láthatja,hogy mindenki sokra tartja,hogy 40 helyet előre jöttünk a ranglistán,és pofozógépek se vagyunk,(olaszoktól 7 éve talán 4 nullra kaptunk ki itthon)De az a 2,3 játékos akiről mindenki beszél!miért nem lehet kihagyni?????azért mert régen ez volt,az volt,a Puskás is sokat lőtt mégse játszik!Ha a románok ellen nem is,de utána elhiheti jobban jár,járunk,ha Lőw,Dvéri,Gera,stb lehetőséget kap.

Tisztelettel

tgabika11 Creative Commons License 2001.05.02 0 0 140
Egy kérdés, ami vonatkozi 3 emberre.
Minek erőltetni Hamart és Dombit, amikor a
legnagyobb falábú játékosok, amit rengetegszer bizonyítottak. Nincs egy normális beadásuk. A Simek becsukott szemmel is jobb, mint a Dombi, pl.
Ja, és az utóbbi időben úgy látom, hogy a Béla is pótolható lenne mással.
Belepofázok én is Creative Commons License 2001.05.02 0 0 139
Szerencsétlen Radokit hányszor "szivatja" meg még ???
KaTy Creative Commons License 2001.05.02 0 0 138
Tisztelt Bicskei Úr!

Maga szerint a VB-n nem égnénk mint a rongy?????
Szerintem az "utolsó" afrikai csapat is bepakolna nekünk egy laza hármast....

Bicskei Bertalan Creative Commons License 2001.05.02 0 0 137
Ig18,
Romániába inkább a szurkolók véldelme érdekében nem tervez az MLSZ utat. Természetesen a szurkolóinkra szükség van, eddig is sokat segítettek a csapatnak.
Előzmény: lg18 (11)
andrej11 Creative Commons License 2001.05.02 0 0 136
Tisztelt Bicskei Bertalan!

Két rövid kérdésem lenne:

1. Minek kell behívni a Radokit, ha aztán még a barátságos meccsek utolsó 10 percére se cseréli be?

2. Biztos, hogy csatárt kell játszatni az Illéssel? Az MTK-ban sem jött be. Minek ezt erőltetni?

Sok sikert a csapatnak.

Bicskei Bertalan Creative Commons License 2001.05.02 0 0 135
M_Tom,
1. Már 14 hónapja nem kaptunk ki, tudom én is, hogy ennek a sorozatnak egyszer végeszakad - remélem minél később - és ha egyszer majd végeszakad, nem hiszem, h egy vereség miatt le kellene mondani.
2. A döntetleneket én sem tartom nagy eredményeknek.
3. Pető, ha továbbra is bizonyít, miért ne kaphatna lehetőséget.
4. Szabics közel áll a válogatottsághoz.
5. A Mirjuta-kérdés valóban meggondolandó.
Előzmény: M_Tom (13)
clone Creative Commons License 2001.05.02 0 0 134
Bicskei Ur!

En ugy erzem h nem a csapat "labaval",hanem a "fejevel" van a legnagyobb baj.
Gondolok itt arra, hogy ki tudunk menni az olaszok ellen tuzzel, akarattal, ugyanakkor kiall 11 jatekos a finnek ellen,megalszik a tej a szajukban, es a lelkesedes LEGKISEBB szikrajat sem latom bennuk.
Nem lehet h ez azert van mert "neglehetosen" konnyu bekerulni a valogatottba, es nem kell igazan kuzdeni erte ?
Mondjuk mi lenne ha vegre talalnank a 15 embert es azokkal dolgoznank mindaddig, amig vki TARTOSAN jol nem teljesit egy adott bajnoksagban (es itt most nem a 2 meccsen lott 4 golt, tehat bekerul-re gondolok). Tehat hogy valoban nehez legyen a bekerules, es aki bekerul az erezze ennek a sulyat, es azt hogy most kis haqzankat kepviseli......

-clone-

jfk1974 Creative Commons License 2001.05.02 0 0 133
Berci, gyere vissza Kispestre edzőnek, jövőre BL indulás garantált! Egy klubcsapattal jobban lehet dolgozni!

Pókerarc Creative Commons License 2001.05.02 0 0 132
2. Bizony mondott, amikor a riporter Litmanent hiányolta, Ön azt válaszolta: tőlünk is hiányzott 3-4 kulcsjátékos.
Előzmény: Bicskei Bertalan (121)
Kandur Bandi Creative Commons License 2001.05.02 0 0 131
Tisztelt Bicskei Úr!

Én csak azt szeretném kérdezni, miért nem próbálja ki Dombit egyszer kezdőként, ha a meccs elejétől fel tudja venni a ritmust veszélyes tud lenni! (Lásd olimpiai válogatott!) Gondolom ezt Ön is végiggondolta, miért döntött mégis másként mindig?

BVB

voyager75 Creative Commons License 2001.05.02 0 0 130
Kapitány Úr !
Elöljáróban szeretném leszögezni: sem én sem más nem hiszem, hogy lényegesen jobb válogatottat tudna összeállítani mint Ön. Nagyon kérem azonban, hogy felejtse el Illést (eljárt felette az idő), Dombit (csak fut, esze semmi hozzá) és Hamart (50 kiló az egész gyerek). Ha ballábas játékosra van szüksége próbálja ki Löw Zsolttot vagy a győri Vasast. Az újpesti Dvéri pedig - ezt bizonyára Ön is észrevette - mer játszani és "jó helyen" van nála a labda, bármilyen rázós szituációból ki tudja hozni a labdát. Szerintem mindenképpen ott lenne a helye.
Minden jót,
Bicskei Bertalan Creative Commons License 2001.05.02 0 0 129
Willoughby Smith,
Sajnos magam sem találom a magyarázatát. De kérdése teljesen reális.
Előzmény: Willoughby Smith (20)
Bicskei Bertalan Creative Commons License 2001.05.02 0 0 128
T.C. Junior,
A finnek ellen Illés tényleg nem játszott jól, de az elmúlt 3 évben Horváth Feri után Ő rúgta a legtöbb gólt. Tán ezért kellett volna kihagyni?
Előzmény: T.C. Junior (21)
góóól Creative Commons License 2001.05.02 0 0 127
1. Ön mit érezne Radoki helyében, ha harmadszor ültetné a kispadra, de egy nyomorult barátságos meccsen annyira tartjuk az eredményt, hogy a kapitány nem meri becserélni?

2. ha kikapunk Bukarestben, lemond?

Pacho Creative Commons License 2001.05.02 0 0 126
Kedves Bicskei úr.
Mondok egy jót.
Romániát megverjük 3-2-re és Miriuta is be fog vágni egyet.
Más: Miért nem próbálkozik a barátságos márközéseken 3 csatárt szerepeltetni. Igaz hogy a szurkolók egy esetleges vereség láttán megkérdeznék öntől hogy mi ez a húzás, de egy kisérletet tuti megér főleg felállt védelemnél.

----Pacho----

Törölt nick Creative Commons License 2001.05.02 0 0 125
Ha járt már ifi- vagy serdülö meccseken láthatta, hogy az edzök orditanak a gyerekekkel ha cselezni akarnak.
Kérdésem.
Vajon Figóval is orditott az edzöje, ha gyermekkorában cselezni akart.
Miért van az, hogy ma nincs Magyarországon jól cselezö játékos?
Az pedig, amit Dombvi labdarugás helyezz csinálsz katasztrófa. Öt felejtse el.
thomee Creative Commons License 2001.05.02 0 0 124
Ahogy olvasom ezt a 'jövő embere'-t, hát...
Biztos nehéz a felfogásom,de akkor azt sem értem, miért tud a pl.Szabics gól 'hegyeket ' rúgni neves csapatoknak /Bréma,stb./ , ott nem várnak a jövőre talán.A Kabát pedig az egyik legerőszakosabb, legjobb magyar csatár manapság. Egyébként, más válogatottban hogy hogy befér pl. Owen, Litmanen, stb ,egy csomó 17--21 éves játékos és igen jól játszanak.Ők nem várnak a jövőre! Mi miért?!
Bicskei Bertalan Creative Commons License 2001.05.02 0 0 123
Grof,
1. Kabát bent van a keretben.
2. Egy hetet.
3. Két alapfelállást tud a csapat szervezetten játszani: a 3-5-2-t és a 4-3-3-at.
4. Már gondoltam, de Hamar jól játszik. Igaz, mellette a többiek nem tudtak bizonyítani.
Előzmény: Grof (22)
Pókerarc Creative Commons License 2001.05.02 0 0 122
Lósz@rt küzdenek, ácsorognak a pályán.
Előzmény: Bicskei Bertalan (115)
Bicskei Bertalan Creative Commons License 2001.05.02 0 0 121
daze,
1. Barátságos meccsekre nem mindig azok jönnek, akiket mi szeretnénk.
2. Én ilyet nem mondtam.
3. Fehér Miklós 21 éves, mellette legnagyobb lehetősége pillanatnyilag Kabátnak, Szabicsnak és Simeknek lehet.
4. Nem tudom, esküszöm.
5. Senkinek nincs bérelt helye.
6. Köszönjük a jókívánságokat.
Előzmény: daze (27)
tomcsó Creative Commons License 2001.05.02 0 0 120
úgy látom,ha beledöglöm,se kapok infót a 3-4-3 ra.......
Ha vki tudja rá a választ! :)
szúró Creative Commons License 2001.05.02 0 0 119
Úgy tűnik kispadról nézve egy kicsit másként látszanak a dolgok. Az észak-írek elleni meccs egyáltalán nem volt jó, legfeljebb közepes. A litvánok elleni 6-1 nagyon szép eredmény, de erős túlzás azt a találkozót jó meccsnek nevezni.
Az eredmény nem minden!
Előzmény: Bicskei Bertalan (99)
züfec Creative Commons License 2001.05.02 0 0 118
Hagyjátok már Dombit! Ha a Litvánok ellen az utolsó percben belövi a helyzetét, akkor ő az Isten. Nem rajta múlott...
jfk1974 Creative Commons License 2001.05.02 0 0 117
Berci, gyere vissza Kispestre edzőnek, jövőre BL indulás garantált! Egy klubcsapattal jobban lehet dolgozni!
Parmi Creative Commons License 2001.05.02 0 0 116
Bicskei Úr!

Választ várnák a romániai úttal kapcsolatban is! Hogy a szurkolókat miért kell folyamatosan palira venni? Miért nem akarja az MLSZ, hogy támogassuk a csapatot?

Bicskei Bertalan Creative Commons License 2001.05.02 0 0 115
salez,
tudom motiválni a játékosokat, ezért is van az, hogy ha esetleg rosszabbul is játszik a csapat, kűzdeni mindig kűzd. Ez persze a játékosoktól kellene megkérdezni.
Előzmény: salez (28)
Bicskei Bertalan Creative Commons License 2001.05.02 0 0 114
PETUR,
1. Tököli 5 meccset játszott, gólhelyzete se nagyon akadt. Kabát és Szabics a jövő embere.

2. Ez nem igaz, sokmindent lehet a válogatottra mondani, de a csapatjátékunk szervezett.

3. Ebben igaza van.

Előzmény: PETUR (34)
Kandur Bandi Creative Commons License 2001.05.02 0 0 113
Tisztelt Bicskei Úr!

Én csak azt szeretném kérdezni, miért nem próbálja ki Dombit egyszer kezdőként, ha a meccs elejétől fel tudja venni a ritmust veszélyes tud lenni! (Lásd olimpiai válogatott!) Gondolom ezt Ön is végiggondolta, miért döntött mégis másként mindig?

BVB

Törölt nick Creative Commons License 2001.05.02 0 0 112
Tisztelt Kapitany ur!

Egy kerdes foglalkoztat borzasztoan az osszeallitassal kapcsolatban (egyeb forumokat olvasva ugy latom, ez sokakat erdekel). Dombi Tibor a vilag egyetlen futbalvallogatotjaba se ferne be (4X100as valto inkabb fekudne neki:). Miert favorizalja megis ennyire, es ahogy eszrevettem, foleg olyankor kap lehetoseget, mikor nagyon kellene egy gol, a 70. perc kornyeken. Ha csak az a dolga, hogy csinaljon egy 11est, azt barmalyik csatar bevallalhatna, mert a jatekhoz a szurkolok szerint semmit nem tesz hozza.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!