Keresés

Részletes keresés

leos carax cornelius Creative Commons License 2003.08.18 0 0 102
bocs de ez kurvára nem courtney love, hanem alanis morissette meg az a majom a na mondjad má dandy warholsból
Előzmény: Törölt nick (93)
Classic Girl Creative Commons License 2003.08.18 0 0 101
az a lenyeg hogy ti latjatok.

latjatok? :)

Előzmény: Zog (100)
Classic Girl Creative Commons License 2003.08.18 0 0 99
ez fura. jo lenne ha irna mar valaki hogy latja e.

mar tobbszor hallottam hogy aki felteszi az latja de mas gep nem. en nem latok ott semmit. :(

mas valaki?

Előzmény: Törölt nick (98)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.18 0 0 98
hm, én látom.
nem tudom mi lehet a baj.
egyébként a tar.hu-n van rajta. a nem homályos kép.
Előzmény: Classic Girl (96)
Classic Girl Creative Commons License 2003.08.18 0 0 97
vagy nem is probaltad?
Előzmény: Törölt nick (95)
Classic Girl Creative Commons License 2003.08.18 0 0 96
a kep. en nem latom csak a piros x-et.
Előzmény: Törölt nick (95)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.18 0 0 95
mi?
Előzmény: Classic Girl (94)
Classic Girl Creative Commons License 2003.08.18 0 0 94
hol van? :(
Előzmény: Törölt nick (93)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.18 0 0 93
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: Classic Girl (91)
Classic Girl Creative Commons License 2003.08.18 0 0 92
kuldtem masikat. talan az elesebb.
Előzmény: Törölt nick (89)
Classic Girl Creative Commons License 2003.08.18 0 0 91
szia ment. :)

most maradnak az usaban. szeptemberben megyunk egy rendes koncertre is new yorkban. :)

mar alig varom!!!

Előzmény: Törölt nick (89)
Classic Girl Creative Commons License 2003.08.18 0 0 90
atkuldom most egyet neked a freemailra legyszi rakd fel ide. kicsit homalyos, de turheto. csak ez lett homalyos ahol en vagyok meg a courtney, de mindegy.

Előzmény: Törölt nick (89)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.18 0 0 89
ja és átküldheted notbl-nak a képeket, majd ő felrakja.
vagy akár nekem is...
Előzmény: Classic Girl (86)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.18 0 0 88
remélem leszerveztél gyorsan egy koncertet pestre.
Előzmény: Classic Girl (87)
Classic Girl Creative Commons License 2003.08.18 0 0 87
na...nem is emlekeztem hogy voltam mar itt. csak most latom. :) hat eleg ritkas itt a vendeg kor.

meg hozzatennem, hogy a szombati nap nekem meglepetes volt. new jerseyben lakom, bostontol kb 5 ora vezetes. szulinapi ajandek volt. az utolso pillanatig nem tudtam hova megyunk. meg a clubban sem. ott alltam mar a szinpad elott, nem tudtam mi lesz, probaltam nem korulnezni hogy ne lassak plakatot, ami nem is volt, mert nem volt meghirdetve az egesz, es egyszer csak megfordulok, es ott all elottem corutney teljes eletnagysagban (halisten magas). :)))))))

nagyon kozvetlen, csaladias volt a hangulat, mivel mondom kb 20-an voltak ott, akiket erdekelt, a tobbi vendeg csak ugy ott volt es ittak, es courtney dumalt velunk, nevetett..ahh..hihetetlen elmeny volt.

szunetben kimentunk cigizni (bent nem lehetett) ott dumaltunk a dobossal egy csomot, aztan mikor bementunk, kiderult hogy taylor mar tok ideges hogy hova tunt, kozben azert nem volt ott mert velunk volt. :)

meg mindig nem tertem magamhoz!!!!

Classic Girl Creative Commons License 2003.08.18 0 0 86
SZiasztok..

nem olvastam meg el ezt a topicot, el fogom olvasni, igerem. most csak annyit hogy hihetetlen elmenyem volt szombaton.

sikerult eljutnom bostonba egy kicsi klubba ahol 20 fo elott csak courtney es a dobos adott elo akkusztikus eloadast. ott volt a tobbi tag is termeszetesen, aztan csak ugy logtak ott a klubban, mint a normalis emberek. hihetetlen volt. sikerult mindenkivel beszelni, es fotokat csinalni mindenkirol.

szoval en eleg bena vagyok.

hogy tudok berakni ide fotokat? vagy ha valakinek elkuldom be tudnatok rakni? en mar probalkoztam regebben is, es nem sikerult.

nagyon szeretnem megosztani ezt az elmenyt.

es ahogy coruney nez ram a foton, az hihetetlen. :)))))))) latnotok kell!!!!!!!

udv, classic girl

KataDavina Creative Commons License 2003.08.13 0 0 85
Az új klip kísértetiesen hasonlít ,Duran Duran Planet Earth-jéhez!
Hát ahová Nick Rhodes beteszi a lábát...:-))))
Full 1981-es hangulatú az egész.
Hajrá a design csapatnak!
Matyika_ Creative Commons License 2003.08.12 0 0 84
nem hasonlít Courtney Taylor-Taylor Richie Edwardsra nagyon, úgy mostanság?
Előzmény: Szőrös (83)
Szőrös Creative Commons License 2003.08.05 0 0 83
az egy modern Ashes To Ashes átirat, de jó, DW átment szintipopba
Előzmény: vesebajnok (82)
vesebajnok Creative Commons License 2003.08.05 0 0 82
tegnap kétszer is belefutottam a viédzsvanon a you were the last high-ba (vagy valami ilyesmi), nagyon jó, a korábbi vonal sehol nincs ehhez képest, bár ahogy így olvasom a lemez már egy kicsit korábban megjelent
nagyon szerethető, mert érzékeny, meg minden...
Matyika_ Creative Commons License 2003.04.22 0 0 81
ja, noch dazu vicces is
Matyika_ Creative Commons License 2003.04.16 0 0 80
és érdemes is, elektropop forever
Előzmény: Matyika_ (79)
Matyika_ Creative Commons License 2003.04.16 0 0 79
már lehet is leszedegetni
Matyika_ Creative Commons License 2003.04.09 0 0 78
Május közepén lesz új album, igen frappánsan Welcome to the Monkey House címmel (a Tremendous Space Fuck jobb lett volna, ha már mindenáron Vonnegut). Van új videó is (We Used To Be Friends), Courtney úgy néz ki benne, mint egy 40 éves punk a Moszkva térről, lekonyult taréjjal, és olyan magas hangon vinnyog, hogy Damon Albarn is megirigyelhetné. Tökjó.
zeuszka Creative Commons License 2002.12.16 0 0 77
méltattam én már eleget, olvassatok vissza
Előzmény: Matyika_ (76)
Matyika_ Creative Commons License 2002.12.15 0 0 76
mások

az első az naon alter, a másik már jobb, holnap zeuszka jön és méltatja vagy nem:)

Előzmény: Grof (74)
Grof Creative Commons License 2002.12.15 0 0 75
75, vagyis háromnegyedszáz! :-)
Grof Creative Commons License 2002.12.15 0 0 74
:-)
Egyszer beszéltünk a többi albumukról, azok tényleg gyengébbek, vagy azért érdemes őket beszerezni?
Előzmény: Matyika_ (73)
Matyika_ Creative Commons License 2002.12.15 0 0 73
szintén

(jaj de pörög :)

Előzmény: Grof (72)
Grof Creative Commons License 2002.12.15 0 0 72
Én is szoktam néha, jó az.
Előzmény: Mike76 (71)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!