Keresés

Részletes keresés

bokor Creative Commons License 2001.07.31 0 0 765
Figyelj, Ordas, neked kielégülést okoz 100 felé közelítő, nagyon művelt, fantasztikus öregembereket lenaplopóköcsögözni??? Akkor élvezz nagyokat, és gratulálok!!!
Előzmény: Ordas (763)
Vad Creative Commons License 2001.07.31 0 0 764
faludy öreg már
olvass!
pokolbéli víg napjaim, pl
meg az esőerdős
Előzmény: Ordas (763)
Ordas Creative Commons License 2001.07.31 0 0 763
Faludy "Naplopo kocsog" Gyorgy a tv2-n. Iszonyu faszsagokat beszel. Pl. ma nem divat a vers. Persze, ha az ember tragarsagokat ir verskent, vagy ertelmetlen szavakat egymas melle, hogy az utem, rim kijojjon. Nem is a mondanivalo a lenyeg mar manapsag. BAzzeg. Botrany. A mai vers csak nyelvi jatek.
Vad Creative Commons License 2001.06.29 0 0 762
mindig délre megyek (Lentas, Sougia) - közép-dél és nyugat-dél
Előzmény: pancho (761)
pancho Creative Commons License 2001.06.29 0 0 761
Krétán belül merre?
Előzmény: Vad (760)
Vad Creative Commons License 2001.06.29 0 0 760
szevasztok!
kicsit krétán voltam eddig az ingyen (bohóckodással és a csepű rágásával) szerzett fizetésemből, de már itt vagyok megint
Előzmény: KingaLany (754)
Ordas Creative Commons License 2001.06.21 0 0 759
Megnezte, es botranyos volt. Eddig jo velemennyel voltam az amator szineszekrol [hiszen dolgoznak is mellette], de ez botrany volt. Egyetmet vegzett emberek fat jatszottak, akkor osszeolelkezve ugraltak es erthetetlen szavakat uvoltottek. Ez szanalmas volt!
bocimobil Creative Commons License 2001.06.21 0 0 758
Mesélj, milyen volt! :)
Előzmény: Ordas (756)
bokor Creative Commons License 2001.06.21 0 0 757
Megnézted, reálkám? Mert akkor jöhet a vélemény!!! Addig tilos!
Előzmény: Ordas (756)
Ordas Creative Commons License 2001.06.20 0 0 756
Ma 22.35: Thema, m1

Kotelezo megnezni. Idiota szineszek ugra-bugralnak.

Beharangozo: csomo paros egymas hatan es nyognek. Na basszus, ezert nincs szukseg ilyen muveszetre!

bocimobil Creative Commons License 2001.06.14 0 0 755
Jól van no. Nem kötekedni akartam, csak poénkodni! :)))
Előzmény: KingaLany (754)
KingaLany Creative Commons License 2001.06.14 0 0 754
igy van, no. pontosan jol mondja a Fikanick kislany. pont, mire beirtam, vettem eszre, hogy szint szo szerint ugyanazt irtuk. de nem akartam magyarazkodo hozzaszolast is, mert olyan lassu az index, hogy elegem lett...
Előzmény: Fikanick (753)
bocimobil Creative Commons License 2001.06.14 0 0 752
Biztos olyan gyorsan írta be utánad (mintegy 14 óra )hogy nem vette még észre a beírásodat :))) Mé kell ezért piszkálni? :))))
Előzmény: Vad (751)
Vad Creative Commons License 2001.06.14 0 0 751
örülök, hogy olvasol:))
Előzmény: KingaLany (749)
KingaLany Creative Commons License 2001.06.14 0 0 750
engem sem ez zavar. hanem, amikor AZON FELBUZDULVA, hogy o muvesz, beleugat a politkaba, sztarnak hiszi magat, nagykepuskodik, stb. a szerenyseg nalam bejon, ez nem.
Előzmény: bocimobil (746)
KingaLany Creative Commons License 2001.06.14 0 0 749
Arany Janos volt.

es pontosabban valahogy igy volt:
- itt, ugy-e, azt akarta mondani, hogy...
- akarta a fene.

:]

Előzmény: Zsoldos (745)
Vad Creative Commons License 2001.06.13 0 0 748
Arany (a János), bár a sztori kicsit más, de lényegét tekintve ugyanaz:
"azt akarta ezzel a költő mondani", mire a költő: "akarta a fene" csak azért javítottam ki, hogy ideírhassam az egyik kedvenc szállóigémet (fogalmam sincs, kitől származik):
arra, hogy egy előadásnak mi az üzenete: "üzenni a fiatal rendezők szoktak, meg kosutlajos"
Előzmény: Zsoldos (745)
bocimobil Creative Commons License 2001.06.13 0 0 747
Miért van az hogy a helyesírási hibák az átolvasáskor elbújnak? Persze amikor elküldöm a hozzászólást, utána mintha ki lennének világítva.. :)))

Szóval: ..valószínűleg.... legkellemesebb..ahogy...

Sorry!

Előzmény: bocimobil (746)
bocimobil Creative Commons License 2001.06.13 0 0 746
Na igen, kb ez a lényeg szerintem is! :))

Kingalány: Engem Veled ellentétben nem zavar az, ha valaki egésznap festeget. Függetlenül attól hogy jól csinálja vagy rosszul. Csinálja ha neki ez jó. Ezért még őt nem kell elítélni. Bazira nem vagyunk egyformák. Valőszínűleg ő beleéli magát és ezt komolyan gondolja. Neki ez jó. Mindenki úgy éli az életét ahogy jónak látja, aohgy neki a leg kellemesebb.
Engem is zavar a tömeg, aki valamilyen okból felkap egy dolgot és akkor isteníti azt. Lehet hogy az első két ember még komolyan is gondolta hogy neki tetszenek a festő képei valamiért, a többi meg már csak divatból követi. El is érkeztünk oda, hogy divat. Innen kezdve már nem csak a művészet az amin kiakadhatsz...

Előzmény: Zsoldos (745)
Zsoldos Creative Commons License 2001.06.13 0 0 745
Bocs, ha off lennék, bár talán nem kanyarodok el teljesen a témátol.

Egyszer hallottam egy reggeli tv-műsorban, amikor egy naiv festői tárlaton a riporter megkérdezte a kiállitás szervezőjét, hogy szerinte a festészethez kell e kézügyesség vagy elég az ihlet. A hölgy gondolkodás nélkül rávágta, hogy csak ihlet szükséges. Ennek függvényében én pl rohadt nagy művész vagyok; hihetelen ihleteim vannak.

A másik a verselemzés: Sajnos nem tudom melyik költőnk volt (ha valaki tudja kérem írja ide), mikor az egyik versének elemzését megmutatták neki, csak ennyit mondott: "gondolt erre a fene".

Előzmény: bocimobil (741)
micu Creative Commons License 2001.06.13 0 0 744
És mivel jobb nekem az ha tudom hogy Gipsz Jakab tajtékosra hajtja magát ? Feltéve persze hogy nem vagyok szadista.
Előzmény: KingaLany (739)
KingaLany Creative Commons License 2001.06.13 0 0 743
teljesen jol nyomod. ugyanezeket mondtam en is. megis, ezren tamadtak ram. hogy a muveszet igy meg ugy, es a SZENT MUVESZEK. vegre megint valaki, aki megerti.
Előzmény: bocimobil (741)
bocimobil Creative Commons License 2001.06.12 0 0 742
Bocs az elírásokért, csak meg kellett osztanom a figyelmemet..
Előzmény: bocimobil (741)
bocimobil Creative Commons License 2001.06.12 0 0 741
Szarok mindenben vannak, voltak és lesznek. Ez ugyanúgy igaz a művészetre is mint bármi másra. Az meg már egyéni vélemény hogy kinek mi a szar. Ezt ráerőletni másra tök felesleges.
Egy festménykiállításon pl kiakadtam azon a képen, amin csak egy sárga csík volt vízszintesen. Mellettem a faszi bőszen magyarázta a másiknak hogy az a művészet hogy a csík nem középen van, hanem kicsit lejjebb...nem tudom, de nekem ez nem művészet. Pláne nem 75.000 forintért. Ugyanakkor a mellette(!) lévő kép a mostari hidet ábrázolta. Ugyanúgy számomra ismeretlen festő készítette. azért pl szívesen adtam volna pénzt. Számomra ez értelmes, szép. Egy kép, ami a valóságot ábrázolja, nem kell belemagyarázni semmit. Úgy jó ahogy van. A gondjaim a belemagyarázással voltak és vannak. Pl a verselemzés az amin nagyon le tudtam akadni. Van sok jó vers is, aláírom. De amikor az irodalomtanár azt mondja hogy elemezzek egy verset és csak egy verziót fogad el, az enyhén idegesítő. Miért ne mondhatna nekem mást a vers mint neki? És akkor még meg is magyarázza, hogy a költő nem azt érezte a versírás közben amit én írtam, hanem amit ő mondott. Na ezt meg honnan tudja? Ott ült mellette?
Kell az a művészet, csak legyen meg hozzá a szabadságom hogy értelmezhessem. Ha nekem úgy jó hogy azt látom benne amit látok, akkor ne szóljon már bele senki!
hmm Creative Commons License 2001.06.12 0 0 740
A Variety híre, azt hiszem ide tartozik:
"Lefújta az Elemi ösztön második részének forgatását a Metro-Goldwyn-Mayer - jelentette csütörtökön a Daily Variety. Sharon Stone, az erotikus thriller folytatásának főszereplő-jelöltje a bejelentéssel szinte egyidőben nyújtotta be keresetét egy Los Angeles-i bíróságra, hogy a producerek által megígért 14 milliós gázsiját jogi úton hajtsa be. "
KingaLany Creative Commons License 2001.06.12 0 0 739
EN NEM FELEJTETTEM KI. csak vegig kellene olvasnod a temat...

sportolok annyival jobbak a szineszeknek, hogy legalabb edzenek. az kemeny es kinos, szivatos dolog, nincs mindenkinek akkora akaratereje...

Előzmény: ezekiel 2517 (734)
KingaLany Creative Commons License 2001.06.12 0 0 738
mert nem tartom magam pofatlannak, es tortetonek, mint egyes szineszeink. egyebkent telleg semmivel sem jobbak az atlagembernel SZINESZI kepessegeiket illetoen sem sokan a mai magyar "elvonalbol"...
Előzmény: ezekiel 2517 (734)
ezekiel 2517 Creative Commons License 2001.06.11 0 0 737
Régebben azért voltak híres színészeink és más filmeseink. Több Oscar-díjas is volt köztük. Csak itthon senki sem tudja róluk, hogy magyarok voltak. Mert elhagyták az országot... de ez már egy másik történet.
Előzmény: Ordas (735)
cytapeh Creative Commons License 2001.06.11 0 0 736
Szerintem nevezzük ki Kernt a magyar terminátornak. Tök jó lenne, országimázs-pénzből lehetne forgatni vele egy Pannon-Supermant!
Előzmény: Ordas (735)
Ordas Creative Commons License 2001.06.11 0 0 735
Igen a profi sport is megkerdojelezheto, DE
a kevesbe nepszeru sportok uzoi mellette dolgoznak
az elsportolok meg igenis sokat jelentenek az orszagnak, a legjobb reklam.
Nekunk NINCS hires szineszunk, s ezert elfogadhato pl. Schwartzenegger, mert jo reklam Ausztrianak.
Előzmény: ezekiel 2517 (734)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!