Keresés

Részletes keresés

Rátgéber László Creative Commons License 2001.04.06 0 0 68
Válasz Jay-X-nek:

Akármikor hívtak Körmendre, már rohantam is.
Éljen a Rátgéber&Putesz Egyetem!!!

Előzmény: Jay-X (19)
Rátgéber László Creative Commons License 2001.04.06 0 0 67
Válasz Ernesto Serra-nak:

Tuvicson kívül akit ismersz és európai klasszis, az Gordana Grubin, aki nálam kezdett és most a Parmában játszik.
Nem értem a "közönség megosztó nyilatkozatok" kifejezést.
A pécsi lányokon kívül a két soproni csapatot tartom legjobban.
Ujvári sajnos nem tud játszani a Final Fourban és helyettesíteni sem tudjuk.

Gratulálok az Euroliga nyolcba jutáshoz és a Kupa ezüstéremhez.

Hajrá Pécs!

Előzmény: Ernesto Serra (18)
gsm Creative Commons License 2001.04.06 0 0 66
Mik a tavlati tervei? Mert eddig igen jol halad.;]
rinus Creative Commons License 2001.04.06 0 0 65
Tisztelt Rátgéber Úr!

nem akarok politizálásnak tünjön felvetésem... nem vagyok egy foci drukker...
Miért van az, hogy ebben az országban csak a focira költenek?
tavaly 27 milliárdot a mi adónkból. ahhoz képest hol állnak a fiúk...

klub csapat ekkora sikert nem mostanában ért el Mo-n (max. vizilabda)
hol van az ISM, a kormány, vagy őnekik tényleg csak a foci a minden!?
esetleg lejöhetne valaki egy-egy meccsre Pécsre... (a horvátországi edzőtábor
még útba is esne) akár az ISMből is, ha már állítólag a sport hozzájuk tartozik.

ami sikeres arra nincs pénz? vagy csak azért, mert Pécs az Pécs?
Vagy meg kell nyerni ahhoz, hogy valaki felfigyeljen a lányokra? (mosolyogva
fotószkodjon velük a reptéren...) - akkor várjuk el ezt focistáinktól is!!!
Hogy is van ez? Mi erről a véleménye?

csak úgy belegondolok, ha bármelyik foci csapatunk eddig jutna a BL-ben,
mi lenne akkor....

Köszi!

Rátgéber László Creative Commons License 2001.04.06 0 0 64
Válasz STELA-nak:

Legjobb barátom Móra Róbert, egy sikeres vajdasági származású üzletember, aki most idegenforgalommal foglalkozik és ha Horvátországban akarsz nyaralni, akkor ajánlom a RIVA TRAVEL-t, Bp. 5. kerület Vadász utca 32.

Előzmény: STELA (17)
Rátgéber László Creative Commons License 2001.04.06 0 0 63
Válasz wares_DBP-nek:

Úgy látom, hogy ún. holtidőkben és üresjáratokban hangulatkeltőbb a szervezett énekelgetés, de a végjátékban lévő szurkolással egyetértek Veled.

Előzmény: wares_DBP (16)
Rátgéber László Creative Commons License 2001.04.06 0 0 62
Válasz teacskának:

Igaz, hogy több külföldi klub megkeresett, de nehéz itt hagyni valamit, amit a saját munkád épített fel és legalább ugyanolyan jó, mint amit az ő pénzük épített fel.

Előzmény: korfolyoso (15)
Rátgéber László Creative Commons License 2001.04.06 0 0 61
Válasz KingaLany-nak:

Kedves Kinga,
a Rátgéber úr a Te elképzeléseidhez képest King-Kong a saját 180 centijével.
Valaha Jugoszláv serdülő bajnok volt és kosárlabda családból szátrmazik.
Köszönom, hogy őszinte tisztelőm vagy.

Előzmény: KingaLany (14)
Rátgéber László Creative Commons License 2001.04.06 0 0 60
Válasz Ladislav-nak:

Szervusz rokon!

A válasz folytatás az előbbi kérdésre, TV közvetítések nélkül soha sem lesz olyan népszerű a kosárlabda, mint Jugoszláviában.

Előzmény: Ladislav (13)
Rátgéber László Creative Commons License 2001.04.06 0 0 59
Válasz tantris17-nek:

Kössz a gratulát!
Jugoszláv kosárlabda nem csak technikailag és taktikailag jobb a magyarnál, hanem mint társadami esemény legyőzhetetlen és ez van a többi labdasportággal is. Ők föláldozták a céllövészetet, a vívást stb. és azokat a sportokat pénzeli az állam, ahol sok néző van, talán itt kezdődik nálunk a probléma.
Május 23-án meccsünk van, úgyhogy 24-én ott tudok lenni a Körcsarnokban.

Előzmény: tantris17 (11)
Rátgéber László Creative Commons License 2001.04.06 0 0 58
Válasz óbor-nak:

A Final Four-ba került csapatok költségvetései:

Brno: kb. 1,5 millió dollár
A két francia csapaté kb. 10-10 millió frank
A pécsieké pedig kb. 100 millió forint

Vegyél a kezedbe kalkulátort, meg egy árfolyamlistát és azt gondolom, hogy a szemedbe megszázszorosodik a sikerünk súlya.

Kösz a gratulákat, tudom hogy sok szolnoki is ott lesz Messinaában.

Előzmény: óbor (8)
Fishtax Creative Commons License 2001.04.06 0 0 57
Laci,

alkati, felfogásbeli kérdés vagy tanulási folymat végeredménye az, hogy az emberből női v. férfi csapat edzője lesz? Mennyire cserélhető a kettő? Ha választhatnál, melyik magyar ffi csapatot irányítanád szívesen?

Fishtax

Rátgéber László Creative Commons License 2001.04.06 0 0 56
Válasz nandris-nak:

Cserny sajnos Amerikába megy, ha véletlenűl itt maradna - ami nem nagyon valószínű - akkor biztos idejönne.
A légiós cseréről nem időszerű beszélni, de ráéreztél a dologra.
Jolka valószínüleg részt vesz a szeptemberi EB-n és akkor talán könnyebb lesz rábeszélni, hogy játston még egy szezont.

Előzmény: nandris (7)
Rátgéber László Creative Commons License 2001.04.06 0 0 55
Válasz kékkirály_d-nek:

Köszönöm a gratulációt!

1, Nehéz, de nagyon jó.
2, Már magad megadtad a választ.
3, Még nem tudom milyen csapattal utazunk ki, itt gondolok a sérült játékosokra és az "amerikai" játékosokra, de szeretnénk az első 5-be kerülni, tehát kikerülni a 2002-es kínai vb-re.
4, Azt gondolom, hogy a mi szurkolóink alapvetően egy normális és "megnevelt" gárda, a Soproniak manipulálva vannak téves irányba a GySEv vezetőitől, mert azért valjuk be a sok sikertelenségükért nem mi vagyunk a hibásak. A szövetségnek nincs bátorsága bezáratni vagy kiüríteni csarnokokat, de mindez változhat. Remélem a döntőig mindenki felfogja, hogy egymás legyőzése nélkül már örülni sem lehetne az aranynak.
5, Magyarország a hazám, a jugoszláviai Vajdaság pedig a szülőhazám.

Előzmény: kékkirály_d (6)
raba Creative Commons License 2001.04.06 0 0 54
Az első kosaras cipőm "air tájsza" volt.
Szerintem nagyon tutti cipő! A bokát nem nagyon fogta, de a tapadása!!!
Még a legcsúszósabb parkettán is ott volt a szeren!
Laci, te szerinted is jó cipő volt?

raba mester

ui.: sok sikert!

Research Creative Commons License 2001.04.06 0 0 53
'Napot!
Hogyan, milyen módszerekkel tudja elérni, hogy a magyar média által sztárolt játékosok ne váljanak túl nagyképűvé, ne bizzák el magukat?
Rátgéber László Creative Commons License 2001.04.06 0 0 52
Válasz Civitas Fidelissima-nak:

Köszönöm a gratulációt!

1, Az a vélaményem, hogy nem kell, hogy külföldi bírók vezessék a Magyar Bajnokság döntőjét, mivel nem ők vezetik az alapszakaszt és a play off előbbi fázisát sem.

2, Egy hónappal a bajnokság befejezése előtt ez blöffnek tűne.

3, Még nem kértek fel, de valószínűleg, amilyen állapotok uralkodnak, nem is örülnének nekem.

A bajnokságban győzzön a legjobb!

Előzmény: Civitas Fidelissima (5)
J_thehun Creative Commons License 2001.04.06 0 0 51
Szia Laci,

Mindenhol azt nyilatkozzátok, hogy sok a sérült, meg nem ti vagytok az esélyesek az Euroligában. Ne csináljátok ezt velünk. Mindenképpen meg kell nyernetek a ligát, egy ország szurkol nektek.

sötét robi Creative Commons License 2001.04.06 0 0 50
Tisztelt Rátgéber úr!

amikor labdáról van szó önnek bizonyára a kosárlabda, nekem pedig bizonyosan egy mértani test, a gömb jut eszembe. nagyon sokat foglalkoztam a gumi gömbök, tömör és üreges, statikájával és dinamikájával egyaránt. komoly eredményekre jutottam. kérdésem, vajon érdekli e önt csapata előbbrejuttatása érdekében tanulmányom? azt is megkérdezném van-e papírja? válaszaira számítok és maradok üdvözlettel PS: remélem jól írtam a nevét

Fishtax Creative Commons License 2001.04.06 0 0 49
Nana! A Postást majd a Szekszárd kapja el jól, pl. ma este! :-)

De akkor hol a kiugró az ördögi körből? A szponzorok azt támogatják, aki sikeres, játékosokat meg az tud vásárolni, megfizetni (kívánatos esetben: megfelelő utánpótlást az tud nevelni), akinél a pénz van...

Fishtax

Előzmény: Rátgéber László (47)
Rátgéber László Creative Commons License 2001.04.06 0 0 48
Válasz Ernesto Serra-nak:

Köszönom a gratulációt!
Szerintem így is elküldheted az exclusive Joy Division CD-t, habár komoly kollekcióm van tőlük, még a WARSAW-tól egészen a ritka számba menő koncertlemezekig és ha a Te CD-d ide belefér, akkor igazán exclusive lenne.
Hidd el nálunk mindig van giling-galang, ha pedig megnyeritek a bajnokságot, tisztaszívből gratulálni fogok.

Hajrá Pécs!

Előzmény: Ernesto Serra (4)
Rátgéber László Creative Commons License 2001.04.06 0 0 47
Válasz Fishtax-nak:

Szerintem minél kevesebb erős csapat van, annál gyengébb a bajnokság és kissebb az érdeklődés, azaz nem tesz jót a sportágnak, hogy csak két erős csapat van. Azon pedíg el kellene gondolkodni, hogy a Soproni Postás és a BSE játékos állománya sem gyenge és a végére elkaphatják a fonalat.

Előzmény: Fishtax (2)
Rátgéber László Creative Commons License 2001.04.06 0 0 46
Válasz nekrofil-nek:

Köszönöm a gratulációt, Istanbulban 300 néző volt és a magyar nagykövetség tagjai, akik csak 10-en voltak, kevésbé voltak csak halkabbak a Galatasaray 30 emberes szurkológárdájától.
Különben a focicsapatuk fantasztikus második félidőt játszott a Real Madrid ellen, ehhez meg én gratulálok.

Előzmény: nekrofil (1)
Rátgéber László Creative Commons License 2001.04.06 0 0 45
Válasz sexvajonmi-nek:

Én is így gondolom.

Előzmény: sexvajonmi (0)
Ökrös Csaba Creative Commons License 2001.04.06 0 0 44
Rátgéber László immáron vonalban Pécsett, az interjú hamarosan kezdődik.
STELA Creative Commons License 2001.04.06 0 0 43
Gratulálok, hogy egyszerre sikeres mint klubedző és mint szövetségi kapitány is!
Hogyan lehet ezt összeegyeztetni?
Alaptalanok e a soproni támadások?
várom válaszát!
kbg Creative Commons License 2001.04.06 0 0 42
Tisztelt Rátgéber Úr, (vagy Kedves Laci, ahogy tetszik)

A következő teljesen lényegtelen kérdésekkel bombáznám meg:
* abba tudná hagynia a csúcson (bajnokság + FF nyerése után), vagy effajta hülyeségeken előre nem gondolkodik?
* lehet egy hallatlan népszerű és egyáltalában nem magába forduló embernek magánélete, szüksége van-e normális emberi kapcsolatokra, és ezeket meg is tudja szerezni?
* milyen érzés úgy élni, hogy mindenki felnéz rád (még aki nagyon utál is), és hogy érzi: megfelelően kezeli ezt? Egyáltalán: lehet ezt megfelelően kezelni?

sok sikert Önnek is meg a csapatának is

pvskmaci Creative Commons License 2001.04.06 0 0 41
Szervusz Laci!

Először is hadd gratuláljak én is az EL döntőhöz. Lesz szerencsém ott lenni sokszázad magammal. Számítottál arra, hogy 7-800 pécsi ember ott lesz?

Milyennek találod a győzelmi esélyeinket? A PVSK honlapon igen sokan Pécs győzelemre tippelnek, én mégis azt mondom, már a harmadik hely is óriási fegyvertény lenne. De ha már ott leszünk 800-an, mindent megteszünk, hogy 6. emberként a pályára lépjünk. És "hazai pályán" nem nagyon szoktunk kikapni...

Ha EL-t nyerünk akkor az veretlenül történik meg! Innen lehet még valahova előrelépni?
Maximum megverni az USA válogatottat... :)))

A fórumokon sérelmezik a soproni szurkolók, hogy nem hívsz a keretbe GySEV játékost. Én úgy látom, hogy amikor hívtad őket akkor a klub nem engedte el őket. Igaz ez?

És végezetül, nekünk csak egy szó...Messina...és legmerészebb álmaink is valóra válhatnak.

Hajrá PVSK, Hajrá PÉCS!

VIOLA_ Creative Commons License 2001.04.06 0 0 40
Kedves Laci!

Gratulálok az eddigi nagyszerű eredményekhez!
Kérdésem mindössze egyetlen: megfigyeltem, hogy a mérkőzések előtt mindössze egy órával érkezik a helyszínre. Ez valami kabala, vagy egyszerűen így alakult ki?

Éljen Messina, no meg szóljon a harang!

Luczky Creative Commons License 2001.04.06 0 0 39
Kedves Laci!

Milyen érzés lesz jövőre egy WNBA-s csapat kispadjáról visszatekinteni az egy évvel azelőtti világraszóló (veretlenül megnyert) Euroliga didalra?

Szerinted mi lesz a jövőre visszatérő Zsolnayval és Nyuszival ha Te már nem ülsz a padon?

Megtartani mindig nehezebb mint megszerezni... Mondd, hogy legalább ez motivál?

Messinai arany tavasz...
Pécs a Bajnok, Laci szevasz...

D(Én)s

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!