Keresés

Részletes keresés

kriszta101 Creative Commons License 2001.03.27 0 0 9
A bahia.hu-n találsz néhány mp3-at az utolsó lemezükről.
Előzmény: ControlDenied (8)
ControlDenied Creative Commons License 2001.03.27 0 0 8
Nincs cuccotok mp3-ban? Regebben ismertem a zenekart (eleg regen volt), de mar nem emlekszem semmire sem beloluk.
Azt azert nem osztom, hogy a Legat nagyon jokat irna a Mancs-ba, foleg mostansag nem (de ez csak az en velemenyem :).
kriszta101 Creative Commons License 2001.03.27 0 0 7
Előkapartam a kalóz kazikat:-) Most éppen a "Szarajevóban délután négykor megjelent a rock'n'roll" örökbecsű megy!
McCoy: szóval kéne a cucc?:-)

Egy autodidakta riszpánsziböl:-)

McCOY Creative Commons License 2001.03.27 0 0 6
" Lehetnék én is, de mégse, de mégis!"
Húúúú, ez megvan??? :" A katonák káromkodnak, ha a füst a szemükbe száll." Volt egy demo, zseniális dalokkal... Fele királyságomat adnám érte!! ( 26 nm+egy fél fürdőszoba:D )
Pimpla Creative Commons License 2001.03.26 0 0 5
Sziasztok, én is nagyon kedveltem, bár kb. az utolsó két évükben ismertem csak őket, ami úgy 1994-95 táján lehetett. Utána tudtommal Hi-Fi Steroid néven zenéltek egy párszor, de egyik koncertjükre sem jutottam el sajnos.
Nekem akkoriban legjobban " A szemem az ágyról lassan a padlóra kúszik" kezdetű dal szövege jött be leginkább; de koncerteken fő kedvencem a Gyere át volt. No meg persze az Asztalon áll az fantasztikus...
"Forr a dalmata forradalmat akar..."
kriszta101 Creative Commons License 2001.03.26 0 0 4
Imádtam a szövegeiket! Pontos leírásai voltak a minket körülvevő világnak, szerintem még ma is érvényesek. Sajnos.
Van 2 x 90 perc, főleg koncertfelvételem is tőlük (a két kiadott kazin kívűl).
Az egyik Csehy testvér (a basszgitáros) ma nyomja a kommerszt a Star FM-en :-(
A többiekről semmit nem tudok, csak a Legátot néha látom a Jókai tér környékén.
McCOY Creative Commons License 2001.03.26 0 0 3
Mikor is? Kölyök voltam, 16 éves nyughatatlan srác! :)) Több mint 10. Kíváncsi vagyok, milyen lenne. Mennyi zseniális sort szülhetett ez az állat a 10 év alatt.... Volt Legát-gát, de azt már nem tudom milyen volt, bár koncin is voltam a Lyukban, Isten nyugosztalja. Legát egy Batman pólóban énekelte el a 'Sokáig éljen a kommersz'-et. Uhhhh...
OutSider Creative Commons License 2001.03.26 0 0 2
Emlékszem, nekem is nagyon tetszett, aztán számomra eltünt az egész, mikor a zenekar már nem lépett fel (volt egy darabig valami más néven is, ha jól emlékszem).
Mi történt azóta, és egyáltalán mikor volt ez kb. (10-15éve, vagy több?)?
Tevi Creative Commons License 2001.03.26 0 0 1
Sziasztok!
Nekünk is kedvencek voltak,de szerintem kevesebben emlékeznek rájuk mint a F.O.-ra.
Az érdekes ha újra összeállnak.A Legát egyszer azt nyilatkozta,hogy azért hagyták abba,mert a rendszerváltással érvényét vesztette a mondanivalójuk.Ezekszerint ha összeállnak,akkor itt és most nincs minden rendben:))
McCOY Creative Commons License 2001.03.26 0 0 0
Nem!!! Szia, attól tartok, ez a mi chat- fórumunk lesz! :)) Szeretem, sőt az egyik kedvencem... "Asztalon áll és sohase' józan, elvarázsolt furcsa sztár... " Megvan a demód? Nekem megvolt, de ma már csak a két műsoros van. Az összeállásról kérdezzük meg magát a mestert. A Mancsba ír, de jóóóókat ám!!!
Előzmény: kriszta101 (-)
kriszta101 Creative Commons License 2001.03.25 0 0 topiknyitó
Emlékeztek még Legát Tibor csapatára?
Szövegeik telitalálatok voltak, a zene nagyon kellemes...
Tavaly azt olvastam, hogy lehet, hogy idén tavaszra összeállnak. Ugye ezt nem csak én várom?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!