Keresés

Részletes keresés

agymosott09 Creative Commons License 3 napja 0 0 169731

Brandt annyira nem volt szar szerintem sem. Nem volt igazán jó, csinált hülyeségeket, de ő előre tolta a szekeret, nem visszafele húzta. A legjobb Bellingham volt, meg Akanji. A legrosszabb meg Bürki. 

Előzmény: Racilaci (169730)
Racilaci Creative Commons License 3 napja 0 0 169730

Hát, sajnálom, de azért azt látni kell, hogy ez a Gladbach nagyon egyben van. Az első félidőben azt hittem, hogy sima ügy lesz nektek, mert Haaland nagyon sokszor jutott labdához. Aztán ez a második félidőre megváltozott, a Gladbach beálló védekezésénél már nem jutott neki elég hely.

Nem nagyon értem azokat, akik Brandtot bírálják, szerintem az egyik legjobb volt (na jó, nem volt erős a mezőny). Reushoz, Bellinghamhez, vagy épp a nullát mutató Reynához képest mindenképpen sokkal hasznosabban játszott. 

De úgy tényleg nehéz, ha a rögzített szituációk ennyire nem mennek. Az első gólnál konkrétan hárman kerültek egyszerre óriási helyzetbe, miközben védő egy volt kb. arrafelé.

Az a kurva Lipcse örülhet most a legjobban.

zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 0 169729

Nah, ez is pipa, megoldottuk...jah, nem!

Reus meg remélem azért dühöngött, mert szarul ment neki meg a csapat nem nyert, és nem azért mert lecserélték...

Következik Augsburg otthon, jó kis meccs lesz! (csak pontrúgást ne kapjon az ellenfél...)

Sammer97 Creative Commons License 3 napja 0 1 169728

Érdekes meccsek voltak, mindegyik nyerhető lett volna, ha a kulcspillanatokban jól döntenek a játékosok. Mainz - Reus tizi, kihagyott helyzetek Kusen - kihagyott helyzetek 1-1-nél, Gladbach - Bürki, de itt is bőven volt ziccer.

Valaminekfordulnia kellene a játékosok fejében, hogy ne mindig rossz döntéseket hozzanak. Hogy erre Terzic képes-e, az nagy kérdés, de egyelőre úgy tűnik hogy nem.

Előzmény: agymosott09 (169727)
agymosott09 Creative Commons License 3 napja 0 0 169727

Mindenesetre a Red Bull lefocizása után nem hittem volna, hogy a következő három meccsből egy pontot sikerül összegyűjteni. Így nem lesz meg a BL. És semmi jel nem utal arra, hogy bármi is változni készülne. 

zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 0 169726

Nem hiszem, mert előtte se tudtunk. :)))

Előzmény: Sammer97 (169724)
zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 0 169725

Svájci pontossággal jön a gól a pontrúgás után :))))

Vicc, komolyan egy hatalmas vicc, Bürkivel az élen, meg a teljes pontrúgás védekezésünkkel....

Sammer97 Creative Commons License 3 napja 0 0 169724

Az még Favre örökség, hogy semmilyen rögzített helyzetet nem tudunk levédekezni???!!! 

agymosott09 Creative Commons License 3 napja 0 0 169723

3 gól pontrúgásból. Innentől tőlem Terzic is mehet a fenébe. Nem vártam csodafocit tőle, de ez tűrhetetlen. 

zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 0 169722

Hitzel sem lennénk előrébb, így van. Ha már annyira a fiatal tehetségekre megyünk rá, egy kapust is igazán kinézhetnénk...

Előzmény: Sammer97 (169721)
Sammer97 Creative Commons License 3 napja 0 0 169721

Ez számomra sokkal inkább potya, mint a második.

De ez van, nincs kapus a csapatnál, mert Hitz is ez a kategória (svájci válogatott cserekapus gyűjtőhely vagyunk).

Előzmény: agymosott09 (169719)
zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 0 169720

Ezt a rossz kézzel nyúl utána dolgot már többször is eljátszotta, most már inkább felvette Neuer gól utáni "akcióját", hogy a társaknak meg a bírónak mutogat. :)

Előzmény: agymosott09 (169719)
agymosott09 Creative Commons License 3 napja 0 1 169719

Múltkor kritizálta valaki, hogy rossz kezével nyúl a labdáért. Megsértődhetett, most inkább egyikkel sem nyúlt érte. 

Előzmény: zlotyi11 (169718)
zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 0 169718

Igen, az újra ismétlésen már láttam, Reus ugrott félre, de ettől még oda ment a labda ahova Bürki elvileg várta....mind1, a 3. gólnál már várni sem várta sehova. :)

Előzmény: Sammer97 (169716)
zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 0 169717

:)))

Igen, ezen agyaltam épp, hogy ha most előre hoztuk a jót, akkor elvileg most jön a szar, mert olyan nem nagyon volt jó ideje, hogy 2 jó félidőt toljunk.

Nah, közben hozzuk a "szokott" jó kezdést, 3 perc és gól  Bürki meg nem érti. :)))

Előzmény: Datsyuk (169715)
Sammer97 Creative Commons License 3 napja 0 0 169716

Hát én úgy láttam, hogy Reus és még - talán Can - között ment el a labda. De ettől függetlenül nem ütünk ide labdát...

Előzmény: zlotyi11 (169714)
Datsyuk Creative Commons License 3 napja 0 0 169715

Csak egy kérdés: Akkor ez most a jó vagy a rossz félidő volt a bvb-től? :)

Előzmény: zlotyi11 (169714)
zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 0 169714

Nem ment szét a sorfal, egyszerűen a felállított sorfa mellett jó 1m-el ment el a labda, pont oda ahova elvileg várta Bürki, csak mégsem várta.....hagyjuk.

Előzmény: Sammer97 (169712)
zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 0 169713

Még jó, hogy most beszéltünk róla, ismét bizonyított. :)))

És igen, pont ilyenekről beszéltünk Nem az a baj, ha egyszer kap egy ilyen gólt, mert benne van. De rendszeres nála, hogy majom gólokat kap, emellett meg bemutat bravúrt is, de hát....

Pontrúgás témát hagyjuk is, rettegek minden rögzített szitunál.

Előzmény: agymosott09 (169705)
Sammer97 Creative Commons License 3 napja 0 0 169712

Brand messze nem játszik rosszul, az meg full szabálytalan volt, így irreleváns az a flegma passz. Vagy ilyen alapon, akkor Mats anyját is lehet emlegetni a szabadrúgás előtti hibája miatt.

Bürki lepke, hogy lehet ilyen rossz helyre ütni??? Amúgy szerintem azért integetett, mert a sorfal szétugrott.

Előzmény: négyévszakos (169708)
zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 0 169711

Ne bántsd már, már nyert ma egy párharcot! :)))

Amúgy közepesen szar, védekezésben nulla, elől meg hol ad egy jó labdát hol eladja....Reyna többet érne az tuti.

Előzmény: négyévszakos (169708)
zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 0 169710

Csak a szokásos, ezen meg sem lepődök, azon viszont igen, hogy utána legalább tudtunk váltani és focizni. A 2 lőtt gól már önmagában is csoda, mert ugye ha eljut végre Haalandhoz a labda.....

A második félidőben is menni kell(ene) előre és győzelemre focizni és nem alibizni.

Előzmény: agymosott09 (169704)
zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 0 169709

Van amikor jó lehet az, de ez most pont nem az a helyzet. ;)

Előzmény: négyévszakos (169701)
négyévszakos Creative Commons License 3 napja 0 0 169708

Brandtnak meg újra a kurva anyját!

A megnemadott gól előtt mi a fasznak passzol oldalra a saját tizenhatos előtt, miközben maga előtt szabad terület van, akihez passzol az meg az ellenfél gyűrűjében. Egyáltalán nem néz, csak belebasz a labdába, szarik bele.

agymosott09 Creative Commons License 3 napja 0 0 169707

Hát jó, a bekapott gól után volt foci a BVB részéről is. de hogy az első pontrúgásból bekapottat kövesse a második, ezt nehéz lenyelni. Elől nagyon sok a pontatlanság, már simán meglőhettük volna a harmadikat. 

agymosott09 Creative Commons License 3 napja -1 0 169706

Sancho még mindig nem jött ki a gödörből. Inkább azt látni nála, hogy megtanul lassan együttélni a gödörrel. Többet küzd, visszaszerzi az elpattanó, elpöckölt labdákat, viszont továbbra is rengeteg a hibás döntés, és a célzóvíz sem a régi.

agymosott09 Creative Commons License 3 napja 0 0 169705

Na, Bürki megint villant egyet. És magyaráz a társaknak, miközben ő állította fel a sorfalat, és a középre küldött labdát nem tudta fogni / rendesen kiütni. 

agymosott09 Creative Commons License 3 napja 0 0 169704

Ha eddig nem voltak mentális problémák, most már biztos, hogy vannak. Ahogy kijöttünk erre a meccsre, ezzel a tétova fos bizonytalankodó erőlködéssel, miközben meg a Gladbach céltudatosan megy előre, ez valami siralmas. 

négyévszakos Creative Commons License 3 napja 0 0 169703

Szokta valaki követni a Marseille meccseit? Mit mutat Balerdi?

Datsyuk Creative Commons License 3 napja 0 0 169702

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!