Keresés

Részletes keresés

count_zero Creative Commons License 2001.05.06 0 0 145
Hehe, ez jól hangzik :))

Kiváncsi lennék, hogy hangzik a suttogó "Seee!" vagy "Scrye" magyarul :) "Nééééézz!!" :)))

Előzmény: macivolvo (144)
macivolvo Creative Commons License 2001.05.06 0 0 144
Az Undying nem hivatalos magyar verziojahoz keresek beta tesztereket. (Referenciamunkam: www.extra.hu/magyar_ut)
tutajos Creative Commons License 2001.05.05 0 0 143
AZ EDDIGI LEGJOBB HANGULATU JÁTÉK AMIVEL JÁTSZOTAM.TALÁN MÉG A THIF1 2 VESZI FEL VELE A VERSENYT.NA JO A THIEF 2 JOBB.DE A LÉNYEG HOGY A JÁTÉK KIRÁLY.
Előzmény: Zsige (142)
Zsige Creative Commons License 2001.04.21 0 0 142
Kerem. Eloszor is had jelentsem be hogy ritkan adodik olyan 3d shooter jatek ami nekem teccedjen es meg ritkabb az amit nem birok abba hagyni:)

Jelentem megkaptam nem reg es mar az elso feloraban 3 szivbaj utott meg:)

most vagyok ott hogy egy szobor megker ra hogy olyem meg es en lelovom a szivet:P

Ha! Meek visza jaccani! Bye!

zalus Creative Commons License 2001.04.20 0 0 141
linket! linket! [a képre.]
sziszek Creative Commons License 2001.04.19 0 0 140
Sziasztok!

Az undying homepage-n es mashol is lattam olyan screenshot-ot, ahol jobb oldalon ket bevalasztott varazslat is szerepel. Nekem csak egy sikerul. Tudtok errol valamit?

AlomGomba Creative Commons License 2001.04.18 0 0 139
Na végre én is végignyomtam :) Mostmár elolvashatom a bejegyzéseket is anélkül hogy lelőném magam elől a pojénokat :)
zalus Creative Commons License 2001.04.17 0 0 138
ugyan én már nem emléxem, hogy akkor pontosan mit kell csinálni [asszem meg kell célozni a világítótornyot, illetve az álló köveket - oda pedig a kerten keresztül lehet eljutni]. bethany kulcsát csak jóval később felfedezni: a játék vége felé. a kéményből szálló trutyit is feljetsd el egyelőre. help: ha f3-t nyomsz, akkor belépsz a "napló menübe", ahol bal földő sarokban vagy egy "objectives" gomb. ez azért néha segít.
Matyeath Creative Commons License 2001.04.15 0 0 135
Üdv. Most nem a végigjátszással kapcsolatban. Gányul fut nálam a cucc!!! A SYS: cel400@450 128sd, ELSA ge2 32 DDR, WinMe. Na most 640x480 ban tudok játszani úgy fut rendesen, de 8x6-ban szaggat mint atom (képkockánkénti léptetés). Azzal tisztában vagyok hogy a ge2 alá nem 450-es proci kéne, de azért ez még is csak igen gyatra teljesítmény... Ha esetleg van valakinek ötlete akkor dobja ide, előre is kösz. Valami jó kis Tweak vagy extra GL_MIPCAP parancs:)))
zalus Creative Commons License 2001.04.14 0 0 134
nom én is végig másztam a játékon. nos, az utolsó világ, az eternal autumn sztem elég szánalmas volt [erősen unreal szagúnak tűnt], a csúnya-ronda-csúf-stb. főszörny meg erősen shootemup szintűre degrdálta a játékot. érdekes mód, nekem nem tartott olyan sokáig a kifektetése, de a végén már eléggé monotonul csapdostam a lényeket. a játéktervezők kifogytak a a játék első 2/3-ára jellemző [és a half life-ból megöröklött] közjátékokból. sajna. ennek ellenére, jó poén volt a főhős érdekes nézése, mikor a nagy cécót követően előpattanó múmiakirályfi [vagy micsoda] hirtelen köddé vált. :] remélem, lesz majd undying 2: return of the covenants, vagy vmi hasonló. :] szívesen borzonganék még clive barker világában.
Hex Creative Commons License 2001.04.12 0 0 133
atlatszo,nem atlatszo,ez van...a kiraly jatekokat eredetiben gyujtom...tucc segiteni,vagy sem?!
Előzmény: zalus (131)
pőcsike Creative Commons License 2001.04.11 0 0 132
Én is végigjátszottam, de a vége, ehhh elég gagyira sikerült.Többet vártam , ha már angy szenvedések árán kinyírtam ezt a szörnyet. (Angolutudásom elég gyenge, elmondaná valaki hogy mi a fene volt ez a végén???)
zalus Creative Commons License 2001.04.11 0 0 131
hehe. ez nagyon átlátszó duma, öreg. :DDD
Hex Creative Commons License 2001.04.11 0 0 130
NEm tudna vki segiteni,hogy honnan tudnam letolteni a gamet,amig kb. 3 het mulva osszejon a penzem az eredetire?
Tassadar1 Creative Commons License 2001.04.09 0 0 129
Re!
Ma fejeztem be a jatekot, es hat iszonyat tetszett. Nagyon szep grafika, es nem tul rovid, nem tul hosszu, pont jo! :)
Az uccso szorny eleg rohejes volt, bar parszor meghaltam mire rajottem a jo megoldasra, ami az amit irtak mar parszor: dinamit, tojas, utana maxos koponya, es legyen rajtunk maxos pajzs, igy kb 5 perc alatt kivegezheto...
Nalam jelenleg ez a Single FPS kiraly!
Byez!
zalus Creative Commons License 2001.04.09 0 0 128
oks. működött. thx. [később még vissza is kellett menni a szívért.]
zalus Creative Commons License 2001.04.09 0 0 127
let's see.
kriszv Creative Commons License 2001.04.09 0 0 126
Az a szobor arra kér hogy szabadítsd meg a szenvedéseitől. Egyszerűen csak lődd szét a szívét a pisztolyoddal.
Előzmény: zalus (125)
zalus Creative Commons License 2001.04.09 0 0 125
mivel szúrjam át neki??? [kaszára nem igazán reagál.]
Deadman Creative Commons License 2001.04.08 0 0 124
Mintha a szivét szúrtam volna át, erre vérrel megtelt a szoba, fel lehet úszni :)
Előzmény: zalus (123)
zalus Creative Commons License 2001.04.08 0 0 123
no, megint elakadtam. oneriosban vagyok. épp ősi kegytárgyakat [ancient artifacts] kell begyüjtenem, s az egyikért alámerültem vmi vérszínű folyadékban [tehát, vérben :], a másik oldalon meg egy ilyen nyöszörgő szobor fogadott, amit ha megnéztem a varázslattal, vmit magyarázott, amit nem igazán értek és mutatta a dobogó szívét. innen se előre, se hátra. mi a teendő???
KeFe Creative Commons License 2001.04.05 0 0 122
A fonixtojast nem is ertem minek tettek bele. Kb egyszer sem hasznaltam...
Előzmény: jasu (120)
lock Creative Commons License 2001.04.05 0 0 121
Egyetértek. SZUPER JÁTÉK :)
Előzmény: jasu (120)
jasu Creative Commons License 2001.04.04 0 0 120
A végén a főszörny ellen nem is használtam főnixtojást, csak a kopnyavarázslatot. Persze maximumra fejleszve. Azzal lőttem a fejét, a hasába csak shotgunnal lőttem akárhányszor kinyitotta. Persze csak sokadszorra sikerült megölni.
Összességében nagyon tetszett a játék, bár bosszant, ha nem tudok felmászni egy combig érő akadályra. Ez más, hasonló játékban is előfordul.
Vagy például szorosan a fal mellett állok, elsütöm a "nyílpuskát" pontosan az ősemberre célozva és belelövök a falba. Egyikünk sem mozdul, de ő simán belémlő. lehet, hogy az ő nyilvesszője tud kanyarodni?
Mindezek ellenére ez egy remek hangulatú, jól megírt játék.
Deadman Creative Commons License 2001.04.03 0 0 119
Akkor találod el megfelelően, ha összerándul. Egyébként csak adsz egy pofont a sz.rnak. Egyébként olyan 3-4 perc lehet igy.
Előzmény: pőcsike (118)
pőcsike Creative Commons License 2001.04.03 0 0 118
Én is azzal dobálom a nyomorultat, de csak nem akar megdögleni..még jelét se adja eme szándékának, folyamatos játék esetén körülbelül hány percet vesz igénybe?
zalus Creative Commons License 2001.04.03 0 0 117
ilyen hamar végig nyomtad? :]
karalábé Creative Commons License 2001.04.03 0 0 116
Hali!

Lehet hogy kissé offtopic leszek, de eladnám pénteken megvásárolt EREDETI dobozos verziójú Clive Barker's Undying c. progimat, 8000 forintért. Asszemaz eredeti 11990 Ft-s árhoz képest ez eléggé batáti.

Akit érdekel, az emilezzen az undying@freemail.hu-ra, akit nem, az meg tegyen úgy mintha el sem olvasta volna:)

Bye!
karalábé

Deadman Creative Commons License 2001.04.03 0 0 115
Én 5-ös szintre fejlesztett koponyákkal dobáltam, egyet a kinyilt szájba, majd a lenyiló piros részen lévő fekete területre hármasával. Közben mentegetés :)
Előzmény: pőcsike (114)
pőcsike Creative Commons License 2001.04.02 0 0 114
Tehát a főnix tojásokkal kell dobálni?? Dinamit, illetve 3 koponya szóba sem jöhet?? És körülbelül meddig kell mívelni ezt a fej-has játékot?...még mindig azon gondolkodom hogy lehetett így elszúrni ezt a játékot, pedig végig jó móka volt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!