Keresés

Részletes keresés

greenwood Creative Commons License 2004.02.09 0 0 21
én is...

sajnos ennél értelmesebbet nem tudok beírni ide. hallgatni kell:) és nézni is, alkalomadtán...

Előzmény: hurráoptimista (18)
Gurg Creative Commons License 2004.02.09 0 0 20
Előzmény: Gurg (19)
Gurg Creative Commons License 2004.02.09 0 0 19
< href="http://www.white-man-killer.com/kate/the_gallery.html">Kate Bush rajongók, mazsolázzatok!
hurráoptimista Creative Commons License 2004.02.06 0 0 18
Hát nem... Szerelmese vagyok! :-)
Előzmény: Gurg (16)
Quattro Creative Commons License 2004.02.05 0 0 17
Hello Gurg!
Köszi a képeket! Ha van még, nyugodtan tedd fel, én epekedve várom.
Előzmény: Gurg (16)
Gurg Creative Commons License 2004.02.03 0 0 16
És nőnek sem utolsó.....asszem 1958-ban született.

Gurg Creative Commons License 2004.02.03 0 0 15
Nekem az egyik nagy kedvencem!
Alsós koromban vette meg apám a Lionheart LP-t, amit sercegősre hallgattunk. Kivülről fújtam az összes számot. Aztán a gimnáziumban hallgattam ronggyá a Never for Ever, Kick Inside és Lionheart kazettákat.
Őstehetség. Majdnem minden számot ő szerez, zongorán is ő játszik. Szerintem nincs még egy ilyen zseni nő (mondjuk elfogult vagyok, szeretem ezt a stílust).

hurráoptimista Creative Commons License 2004.01.16 0 0 14
Szia!

Hát örülök, hogy egyetértesz velem, és beírtál... (addig is pörög a topic! :-)) Kate Bush örök gyöngyszem marad a zene világában, nekem egyfajta nőideál. Nőies, bájos, misztikus, van kisugárzása... És mégsem az a kimondott szépség, akik után döglenek a férfiak.

Nekem is a Whole Story van meg, egy remek kis válogatás, ami nemrég lement végig a Budapest Rádión (88,1 MHz). Amúgy ajánlom azt a rádiót ha nem ismernéd, mert este 10 és éjfél között a 'Bakelit' c. műsorban kellemes rétegzenék mennek - sok esetben a '80-as évekből.

Szólólemezeid vannak tőle?

"A nyakam rá, hogy ez Kate Bush. Nézem a papírt, tényleg ő." Igen, ez a 'Don't Give Up' dal lehet, hát az is klasszikus.

A szerelemnek inkább kápói vannak :), én maradok kopónak. Elkopónak... :-)

Előzmény: Quattro (13)
Quattro Creative Commons License 2004.01.11 0 0 13
Sziasztok!
Örömel csatlakozom Hozzátok, én is imádom a mi Kate-ünket! Sajnos lemezem nincs tőle, csak néhány kazettám. Úgy ismertem meg a zenéjét, hogy a rádió még úgy '88 körül leadta a Whole Story válogatását. Felvettem látatlanban, és nagyon nem bántam meg. Minden száma nagyon frankó, nem beszélve magáról a Hangról. Utánozhatatlan. Tökéletesen igaza van hurráoptimistának. Ja, Rólad jut eszembe az is, hogy kb. 1 hete hallgattam az öcsém Peter Gabriel: So c. lemezét. Az egyik számnál -azt hiszem a Sledgehammer után, tehát a 3.-felkapom a fejem. A nyakam rá, hogy ez Kate Bush. Nézem a papírt, tényleg ő.
Egyébként legjobban a Whole Storyn lévő számokat szeretem. Első számú kedvencem az 1. szám: Wuthering Heights. Éppen ezt a könyvet olvasom most, természetesen emiatt. (Egyébként ezután következik az általatok is említett Cloudbusting. A kettőt együtt hallgasd meg, méginkább sírhatnékod lesz!)
Ha a szerelemnek vannak kopói, akkor mi meg Kate kopói vagyunk. :) Jó kis nő, az biztos! :)
hurráoptimista Creative Commons License 2004.01.10 0 0 12
Vajon mi lehet most Kate Bush-al? Lesz új lemez? Ki mit tud róla?
jobbhorog Creative Commons License 2003.12.17 0 0 11
A "WoW" jó válasz. Egy Kate Bush sz-m címe a Lionheart című albumról... :)
Előzmény: mud (6)
hurráoptimista Creative Commons License 2003.12.17 0 0 10
Hé, senkit se érdekel ez a csodálatos hang? Kate Bush egyedülálló, sehova se tudnám besorolni!

hurráoptimista Creative Commons License 2003.12.01 0 0 9
ÉN IMÁDOM! Nem csak mint nőt találom elragadónak és ritka mód bájosnak (ha csak emiatt tetszene, akkor olyan lennék mint egy kamasz 1985-ből, aki a lakótelepi szobájában a szekrényének az oldalára aggatna képeket, pl. CC Catch, Nena, Samantha Fox)...

A zenéje igazi művészet. Nem véletlen, hogy a Running Up That Hill c. dalát David Gilmour-al is (Pink Floyd énekes a gyengébbek kedvéért) készítette. De énekelt ő már Peter Gabriel-el, a Cloudbusting c. dalától pedig egyenesen sírhatnékom van, nem beszélve ugyanennek a dalnak a Donald Sutherland-el készített klipjétől.

Köze nincs Jennifer Rush-hoz, elég nagy faszság volt ezt olvasnom lejjebb. Kate Bush az újhullámmal jött, mint annyian mások... Igaz, ő az artisztikus vonalat követte, mint pl. a Roxy Music/Bryan Ferry, XTC, Talking Heads.

Egy zenei újság írta Kate Bush-ról, hogy ő a női Robert Smith. Kissé túlzás ez szerintem, de van benne valami...

Ki tudja: van már dvd-je Kate-nek?

MiJu Creative Commons License 2001.02.08 0 0 8
NETBOY????
hmmmm....;-)**
Előzmény: net-boy (4)
withe Creative Commons License 2001.02.08 0 0 7
nekem o olyan, mint egy komoly Jennifer Rush
mud Creative Commons License 2001.02.08 0 0 6
Wooow, ez aztan a statement...

En kedvelném...speciel.

Előzmény: jobbhorog (5)
jobbhorog Creative Commons License 2001.02.08 0 0 5
Kate Bush az egyik legjobb, aki a zenében létezik.
Kár, hogy 1993 óta elhallgatott, úgy látszik, kiüresedett.
Minden stúdiólemeze megvan,kedvencem a Never forEver és a Hounds of Love.
Előzmény: net-boy (4)
net-boy Creative Commons License 2001.02.07 0 0 4
Mostanaban gyakran adjak a music 1st-ön.

Szija MiJu! ;)

Kenus Creative Commons License 2001.02.07 0 0 3
Nagyon. De ritkán hallom és rég hallottam.

Előzmény: net-boy (-)
MiJu Creative Commons License 2001.02.07 0 0 2
IGEN!:-)
de már nagyon rég nem hallgattam:-(
Előzmény: net-boy (-)
diesel()diablo Creative Commons License 2001.02.07 0 0 1
Én csak a babushka-s kazit ismerem, de az isten, főleg az army dreamers (asszem ewz a címe)
de jó, már tök rég hallgattam, megyek, és előbányászom
BahnScorper Creative Commons License 2001.02.07 0 0 0
Ez a Dzsordzs Bush rokona? Vagy csak egy a sok nulla közül, akik megrontják a zenei életet? Eddig nulla esetben hallottam róla...
Előzmény: net-boy (-)
net-boy Creative Commons License 2001.02.07 0 0 topiknyitó
En nagyon birom. Konnyu es finom..
Marmint a zeneje. Te hogy vagy vele?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!