Keresés

Részletes keresés

garage Creative Commons License 2001.02.07 0 0 77
Krisztina,
engem egy dolog érdekelne, de nem szeretném, ha kukacoskodásnak vagy szemtelenkedésnek vennéd a dolgot. Szóval: mikor kezdett motiválni a versenyszerű úszásban a pénz? Elégedett voltál-e az "aranyak" után a pénzbeli "jutalommal?" Válaszod köszi.
Windigo Creative Commons License 2001.02.07 0 0 76
Hajajj, ha nem jön hamarosan akkor vissza kell mennem dolgozni....pedig lenne egy-ket kerdesem...
Előzmény: shyer (73)
Egerszegi Krisztina Creative Commons License 2001.02.07 0 0 75
Igen, jól tudod, oda nyugodtan jöhetsz ;-))
Előzmény: torban (3)
Egerszegi Krisztina Creative Commons License 2001.02.07 0 0 74
Mindegyik nagyon kedves, de ha választanom kell, akkor a 91-es athéni Európa-bajnokság, ahol a két világcsúcsot úsztam.

Nagyon remélem, hogy jó sokáig fenn marad a világcsúcs!

Köszönöm mindenkinek a jó kívánságokat!

Előzmény: turgenyev (1)
shyer Creative Commons License 2001.02.07 0 0 73
Érthető az izgalom, legtöbbünk ennél közelebb a büdös életben nem fog jutni E.K.-hoz. (Sem)
Előzmény: Jago_ (71)
Windigo Creative Commons License 2001.02.07 0 0 72
Sziasztok, nálam már itt van az egér( :) ). Azzal kattintgatok.
Egér! Várunk....
Jago_ Creative Commons License 2001.02.07 0 0 71
Nyugi emberek! :) Gondoljatok el, hogy ti vagytok a helyeben! Nem lehet egyszeru ket nap kerdestermeset atolvasni, meg megfogalmazni ra a valaszokat - turelem...
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.07 0 0 70
Az izgalomtól kiszáradt a torkom! Khö-khö! Gyorsan meg kéne innom egy Plussssssszt! ;-)))
Előzmény: shyer (67)
qkorica Creative Commons License 2001.02.07 0 0 69
Szerintem nem a valaszokat, hanem a kerdeseket olvassa!! Nem?? A valaszokat tole varjuk!! De mar nagyon!!
_idograf_ Creative Commons License 2001.02.07 0 0 68
Ahzoo, csak nem ultettek fel a tarsasagot??
shyer Creative Commons License 2001.02.07 0 0 67
Bee szokták jelenteni, hogy most teszi le a kabátját, ha +jön. (Jelen estetben: palástját)

Az egész Internetes community lélegzetvisszafojtva áll... Szinte tapint6ó a csend. :)

Előzmény: Jago_ (62)
iron lion zion Creative Commons License 2001.02.07 0 0 66
Francba, viszont most már tényleg mennem kell :-(((
Előzmény: Ökrös Csaba (65)
Ökrös Csaba Creative Commons License 2001.02.07 0 0 65
sziasztok,
Krisztina megjött, és olvassa a válaszokat, bocs a késésért.
iron lion zion Creative Commons License 2001.02.07 0 0 64
nos, úgy láccik nem tudom megvárni, míg a "címszereplő" betoppan a topikba :-(((((
Kár.
sziasztok, és szia Kriszta, ha mégis erre jársz.
loretta Creative Commons License 2001.02.07 0 0 63
Kedves Egér!

96-ban amikor Atlantában úsztál itt már késő este volt. Én az ágyon feküdtem a hátamon, a barátnőm feje pedig a mellkasomon volt. Ahogy néztem a döntőt annyira izgultam, úgy vert a szívem, hogy a lány arra az iszonyú dörömbölésre ébredt ami a szívemből jött. Köszönöm ezt az élményt.
Tudom, hogy már nem mennél vissza úszni de csak úgy teoretikusan, szerinted ha ma újra elkezdenéd és lenne hozzá lelki erőd akkor lehetnél újra a csúcson? Például nyerhettél volna Sidneyben?Szerintem igen.

Jago_ Creative Commons License 2001.02.07 0 0 62
Trav: kosz a bizalmat... Nem szandekozom lezuhanni,es ot sem hagynam ott...
Tovabba a vitorlazorepules az egyik legbiztonsagosabb repulesi fajta, ha esetleg nem tudnad - nincs olyan, hogy leall a motor... :)

Na mindegy, en felajanlottam, az o dontese ugyis.:)
De tenyleg fura,hogy meg nincs itt - bar lehet,hogy nem er a kerdesek vegere :)

Előzmény: Törölt nick (58)
Florance Creative Commons License 2001.02.07 0 0 61
a Szerkesztő felöl semmi hír már egy napja.
qkorica Creative Commons License 2001.02.07 0 0 60
Nem jon az Evszazad Sportoloja????
shyer Creative Commons License 2001.02.07 0 0 59
Hát ez jó!
Hol lehet Veled riportot késziteni, kit kell ez ügyben megkeresni, illletve hol tudlak elérni?

Az én kérdésem továbbmenne:
Hol lehet a királynőtől kihallgatást kérni? Esetleg randit? :))
Ezek a médianapszámosok tényleg óriási lehetőségekkel bírnak!
-s-

Előzmény: Isztvánkokokovacs (56)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.07 0 0 58
Halihó!
Eszedbe ne jusson vitorlázórepülni! Még lezuhansz, aztán mi marad nekünk? ;-)
Előzmény: Jago_ (10)
orsi00 Creative Commons License 2001.02.07 0 0 57
Az index.hu-ban meg nincs 11 ora???
Isztvánkokokovacs Creative Commons License 2001.02.07 0 0 56
Kedves Krisztina!

Tudom nincs a sportban ha, de most mégis játszunk el a gondolattal kérlek.
Végigcsinálnál egy felkészülést mire lennél képes egy világversenyen?
Hol lehet Veled riportot késziteni, kit kell ez ügyben megkeresni, illletve hol tudlak elérni?

Média6 Szeged

cleo2 Creative Commons License 2001.02.07 0 0 55

Szia Eger!

En is csak gratulalni tudok! Nagyon sok oromet szereztel nekunk palyafutasod alatt!!
Csaladhoz es az uszas utani elethez is minden jot kivanok!

Kerdesem is lenne:

Altalaban ha egy-egy ujsagban megjelenik egy cikk rolad (vagy a csaladodrol), megveszem, elolvasom, lattam a filmet is. Persze el kell fogadni mindenkinek, hogy a Te eleted mar nem az uszasrol szol., de az emberek mint uszot ismertek es szerettek meg. Szamomra ugy tunik, hogy amikor az uszarol van szo, vagy az uszodarol , kicsit mintha keseruen beszelnel. (tulajdonkeppen szerintem szomoru, ha egy fantasztikus uszo uszo palyafutasa utan evekig nem megy uszni, es nem is hianyzik neki). Torvenyszeru, hogy ennek igy kell tortennie? (marmint ha valaki nem akar edzoskodni?) Kicsit olyannak tunik, hogy elobb az egesz eletedet az uszodaban toltotted, viszont ahogy abbahagytad, mar egyatalan nem fer bele egy kis uszoda sem az eletedbe.. Ha abbahagytad volna Barcelona utan, akkor is igy lenne? Vagy nagyon sok volt az utolso 4 ev?

Kicsit mas: Mit csinalsz(tok) szivesen szabadidodben(tokben)?

Koszonom a valaszt elore is! Es koszi az Indexnek is, hogy megjivtak Teged, nagy almom valt valora, hogy en is kerdezhetek Toled...

H.

Jago_ Creative Commons License 2001.02.07 0 0 54
Meg mindig eszembe jutott egy kerdes :)
Szoktal-e internetezni, barmilyen formaban is? Van-e ra idod vagy kedved?

Meg egyszer sok-sok boldogsagot kivanok es sikerekben gazdag, hosszu eletet! (Ahogy az angolok mondjak: Long Live The Queen!):)

krisztike Creative Commons License 2001.02.07 0 0 53
Hol vagy mar, KIRALYNO??
Antimat Creative Commons License 2001.02.07 0 0 52
Kedves Kriszta !!

Én csak egyszerűen gratulálni szeretnék a sikereidhez, saját és a családom nevében is !
(Eddig nem volt rá alkalmam, de jobb későn... :o)
Nagyon sok boldog pillanatot/percet szereztél ennek a kis országnak !

Antimat

zefmelody Creative Commons License 2001.02.07 0 0 51
Egérke,
olyan kár, hogy nem tart örökké. Sidneyből már nagyon hiányoztál. Mikor lesz még egy ilyen fantasztikus úszója Magyarországnak........?
Nagyon sok boldogságot kivánok !!!!!!!!!!!!!!!!!
Szeged legszebb hely Creative Commons License 2001.02.07 0 0 50
Krisztina!!
Visszavonulasod utan figyelsz a magyar uszosportra?? Ki lesz a kovetkezo (NOI) magyar uszo olimpiai bajnok?? Hrisztov Evat ismered?? Mi a velemenyed rola???
Gratulalok eddigi sikereidhez!!
mindenkit szeretek Creative Commons License 2001.02.07 0 0 49
Kedves Krisztina!
Szivbol gratulalok az Evszazad Sportoloja cim elnyeresehez!! Sok boldogsagot a "maszek" elethez (es meg legalabb 2 gyereket)!!
On a legcsinosabb, legszebb magyar anya!! (A TV-s musorvezeteskor azert legyen egy kicsit oldottabb!!!!)
Lunatic Creative Commons License 2001.02.07 0 0 48
Kedves Egér/Kriszta/Krisztina/Királynő...szóval nemtom hogy szabad szólítani.
:-)

Először én is természetesen gratulálni szeretnék, mindahhoz, amit a sportban, és az életben eddig elértél.
Volt itt a neten is szavazás, én Rád szavaztam..;-)

A kérdésem az lenne: hogyan alakult a kapcsolatod azokkal az emberekkel akik között gyakorlatilag felnőttél, az uszodában. Gondolok itt nem csak a férjedre, hanem barátokra/barátnőkre, edzőkre stb.

Érezted-e valaha, mondjuk az úszószakmán belül a kollégáidon az irígység nyomait, vagy ők is olyan egységes szeretettel fogadtak mint az ország általában? Nem fárasztó ez egy picit, őszintén?
:-)

Mennyire volt nehéz kislányként elviselni, ezt a fajta bezártságot, teljesítménykényszert?

Sportolóként inkább az edződ utasításai, vagy a saját magad motivációja volt a nehezebb/fárasztóbb? Van-e hatása ennek a "civil" munkamorálodra is?
:-)

Híres nemzetközi sportolók szoktak országuk "sportdiplomáciai nagykövetei" lenni. Neked vannak-e ilyen ambícióid, vagy esetleg már az vagy, csak még nem tudok róla?

ja és a lényeg....kedvenc szín/zene?
:-)))

L.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!