Keresés

Részletes keresés

ynosdr Creative Commons License 2011.11.04 0 0 1819

Meg a Te nevedet is, mert elfelejtetted aláírni!

Előzmény: utazasiiroda1 (1817)
similis Creative Commons License 2011.11.02 0 0 1818

Amúgy ha ez így van megtudhatjuk az utazási irodád nevét, hátha kedvet kapunk ? :)

Előzmény: utazasiiroda1 (1817)
utazasiiroda1 Creative Commons License 2011.11.01 0 0 1817

Kedves agro1 illetve kedves mindenki!

Az érintett utazási iroda tulajdonosa és ügyvezetője vagyok. A pár nappal ezelőtt itt megjelent bejegyzés teljességgel valótlan rágalmazás, melyet valószínűleg egy másik, konkurens utazási iroda írt, azért, hogy a mi utazási irodánkat ezzel lejárassa, tönkretegye.

A bejegyzést az én kérésemre távolította el az index.

A BRFK jelenleg nyomozást folytat ismeretlen tettes ellen rágalmazás miatt, azonban úgy tűnik máris sikerült egyetlen utazási irodára leszűkíteni, amelynek valamely alkalmazottja vagy tulajdonosa lehetett a tettes, valószínűleg azért, mert nagyon hasonló utazásokkal foglalkoznak cégeink, ezért mi az ő "útjukban" állunk a piacon.

Az állítás tehát garantáltan valótlan, a bejegyzést létrehozó személy pedig büntetőjogi felelősségre vonásra számíthat rágalmazásért.

agro1 Creative Commons License 2011.10.29 0 0 1816

Sziasztok.

Volt itt egy beírás, hogy a tolvaj tulaj újból nyitott egy utazási irodát.

Ez kacsa vagy tényleg így van. Miért tüntették el a beírást? 

papzo Creative Commons License 2011.10.20 0 0 1814

Már egy teljes hónapja lejárt a nyomozs sokadik hosszabbítása.

Újra hosszabbítottak? Ejtették a vádakat? Vádamelési javaslat?

Senki semmiről nem hallott?

Az ügyvéd mit mond?

Köszöni a lóvét amit kapott, de ennyi volt vagy lát még valami reményt valamire?

pandu1979 Creative Commons License 2011.10.07 0 0 1813

Még mindig semmi!

Minden nagyon lassan halad! :-(

Szoríts értünk, hátha.... :-) :-)

Előzmény: similis (1812)
similis Creative Commons License 2011.09.30 0 0 1812

Na nyomozásról senki semmit? Ügyvédtől nem kaptok infokat?

Én már csak kibic vagyok szerencsére, de drukkolok Nektek, és azt is szeretném ha a felelősök börtönben rohadnának el valami szép trópusi sziget helyett :-)

pandu1979 Creative Commons License 2011.09.21 0 0 1811

Tudod, a jó modor + a moderálás.... :-) :-)

Előzmény: similis (1810)
similis Creative Commons License 2011.09.21 0 0 1810

Azért valaki elmondhatná mi a francot kell ezen ennyit nyomozni... (csúnyábbat szerettem volna, de azért mégis a jómodor :) )

Előzmény: ponca (1808)
pandu1979 Creative Commons License 2011.09.20 0 0 1809

Feljelentettem őket, de a Rendőrségtől a mai napig semmilyen tájékoztatást nem kaptam.

Igaz, nem járkálok a nyakukra, hogy "mi újság?".

Az ügyvédnő intéz mindent, amit tud.

Előbb-utóbb a sikkasztás bebizonyosodik és akkor a magyar államnak joga van a külföldön lévő új kis cégük minden számláját és vagyonát is zárolni, még akkor is, ha unión kívül van.

Ma már a legtöbb ország kiadja a bűnözőket, még akkor is, ha nincs aláírt kiadatási az országok között.

Ha pénzt nem is látok belőle, legalább hozzák haza őket és akkor majd megkapják, amit nem szeretnének!

Ha nekik nincs vagyunk, de a szülőknek van, akkor onnan is lehet perelni, már nem úgy van, mint régen, hogy "nekem nincs a nevemem semmi, hurrá, anyámra és apámra írattam mindent, így nem tudnak tőlem elvenni semmit"! Ez egy tévhit, megváltozott a világ!

Előzmény: papzo (1806)
ponca Creative Commons License 2011.09.19 0 0 1808

Holnap ismét lejár a nyomozás meghosszabbítása.

"Nyúlik az Aeroviva ügy 2011.08.30. 17:43 | Turizmus Panoráma Bulletin

Ismét, immár harmadszor hosszabbították meg az Aeroviva ügyben folytatott nyomozást – tudta meg a Turizmus Panoráma Bulletin. A karácsony előtt, december 20-án bebukott utazásszervező elleni nyomozás határidejét először április 20-ig, majd július 20-ig hosszabbították meg, s az újabb határidő szeptember 20.

A Budapesti Rendőr-Főkapitányság tájékoztatása szerint az eljárás során sikkasztás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja is felmerült, ezért módosította a bűncselekmények minősítését a nyomozóhatóság.

Ügyészi felügyelet mellett jelenleg is folyamatban van a nyomozás, melynek újabb határideje 2011. szeptember 20.

A nyomozás határidejének meghosszabbítására indítványt tesz a nyomozóhatóság.

Az ügyben folyamatosan érkeznek újabb feljelentések, a nyomozóhatóság egyúttal felvette a kapcsolatot az érintett külföldi társszervekkel.
Az Opten Cégtár adatai szerint egyébként az Aeroviva ellen a közelmúltban két végrehajtást is elrendeltek.

Az április 30-ával indult eljárást egy szigetvári közjegyző, míg a május 9-ével indult eljárást a Fővárosi Munkaügyi Bíróság rendelte el. Az adatok szerint az üzletrészen zálogjogot alapított 2008.12.12.-2009.12.04., valamint 2009.12.04.-2010.09.09. között a Banco Popolare Hungary Bank Zrt. Ez utóbbi információk a Complex céginformációs rendszerben május végén nem szerepeltek."

Az utolsó bekezdés a "garancia" arra, hogy nekünk innen több pénz nem jut.

Mert ugye mi, károsultak csak a sokadikok vagyunk a sorban.

Előttünk az állami tartozások, a bankok.............stb. aztán a sor végén mi.

Szóval a remény hal meg utoljára, de nincs okunk bízni abban, hogy van annyi vagyon a nevükön, hogy a felszámolás után -ha valaha elindul- csurran-cseppen pár forint még.

Előzmény: similis (1807)
similis Creative Commons License 2011.09.16 0 0 1807

Én pl. feljelentettem, de azóta se hallottam a rendőrségről semmit :( Ezért is kérdeztem...

Előzmény: papzo (1806)
papzo Creative Commons License 2011.09.16 0 0 1806

Szerintem ha valaki feljelentést tett az Aeroviva ellen, azoknak a nyomozás állásáról kell kapni tájékoztatást ha igénylik.

Én magam nem jelentettem fel őket, ergo nekem nem adnak felvilágosítást.

De akik feljelentették -és tudzommal több százan voltak- azoknak a nyomozás hosszabbításáról vagy lezárásáról hivatlaból kell írásos értesítést kapni.

Ti feljelentettétek?

Az ügyvéd sem tud semmit?

Ő is jogosult az iratoknál betekintésre.

Felszámolás sem indult még ellenük?

Másnak -pl.adóhivatal, bank....- fizettek rendesen?

Senki nem indított ellenük felszámolást?

Előzmény: pandu1979 (1805)
pandu1979 Creative Commons License 2011.09.12 0 0 1805

Én nem próbáltam őket hívni, de szerintem nem is mondanának semmit.

A Rendőrség által nem hinném, hogy lesz előrelépés.

Majd ejtik az ügyet, mert Magyarországon csak a kis lopás lopás, a nagy lopás nem lopás!

Tudod, van aki lophat másoktól és van, aki nem!

Mi nem lophatunk, csak tőlünk lophatnak! :-( :-(

Előzmény: similis (1804)
similis Creative Commons License 2011.09.12 0 0 1804

Na de könyörgöm valahogy nem lehet megtudni a nyomozásról valamit?

Ha mondjuk ellopják a kocsimat és feljelentést teszek, felhívhatom a rendőrséget hogy mi van... Akkor ebben az ügyben nem? Senki nem próbálta, vagy nem mondanak semmit?

Előzmény: pandu1979 (1803)
pandu1979 Creative Commons License 2011.09.08 0 0 1803

Nagy a csend a nyomozásról és nagy a csend a Biztosítónál bent maradt 72 millió Ft-ról is, ami igazából bennünket illetne!! :-( :-(

Én nem egészen így tudom, hogy nincs a nevükön semmi....

A pénzről már én is lemondtam. Ha egyszer mégis visszakerül belőle valamennyi, akkor azt ajándéknak fogom fel...

Előzmény: ponca (1802)
ponca Creative Commons License 2011.09.06 0 0 1802

Gratulálok a babához és remélem a házasságotok tartós és boldog lesz.

Az utalvány árát sajna, buktátok.

Erre a biztosítás nem vonatkozik.

Mi a befizetett összeg 40 százalékát kaptuk vissza a biztosítótól, a többi nálunk is nagy valószínűséggel bukó lesz.

Nincs ennek a bandának semmi a nevén, ergo nincs miből behajtani a milliárdokat, amit lenyúltak.

Sorry, tudom ez nem jó hír, de ez van.

Felszámolásról még mindég nincs hír?

Valaki nem hallott a nyomozás kimeneteléről?

Előzmény: nazuzi (1801)
nazuzi Creative Commons License 2011.09.05 0 0 1801

Sziasztok!

Újabb károsult jelentkezik emitt!

Mi nászajándékba kaptunk utalványt jó nagy összegben (nekünk legalább is). Ami elszállni látszik.

Első gondolatom az volt, hogy ez nem a legjobb előszele a házasságunknak, ha már a nászút kútba ugrik.

Mivel időközben kaptam ajándékba egy kisfiút, az Aerovivas fejleményeket hézagosan követtem csak. Voltunk ugyan személyesen a biztosítójuknál, akik szerint mi nem vagyunk kártérítésre jogosultak, mert nem volt befizetett utunk. A legjobb a biztosítos hölgy érvelése volt, aki nem értette, miért vagyunk úgy oda, hiszen amúgy is ajándékba kaptuk az utalványokat!

Tanulság: soha senkinek ne adjatok utazási vagy vásárlási utalványt!!!

Szóval csatlakoznánk a társasághoz. Ha valaki ráér és jol kiismeri magat az ügyben, írja meg, legyen szíves, hogy érdemes-e most feljelentést tennünk, vagy már mindenről lecsúsztunk illetve, hogy a fórumos ügyvédnőhöz csatlakozhatunk-e.

Nagyon sok jó ötletem van, mi mindent lehetne tenni Gy.F-cel, szoval, ha valaki tudja, éppen hol van, szóljon!

A segítséget előre is köszönöm. E-Maileket a nagy.zsuzsanna567@gmail.com címre küldjétek, legyetek szívesek.

Zsuzsa

pandu1979 Creative Commons License 2011.08.26 0 0 1800

Szia!

Én még bízok benne, hogy látunk belőle pénzt, csak nagyon hosszadalmas lesz.

Teljesen egyetértek veled! :-)

Számomra is jó kis tanulópénz volt, soha többet nem fizetek be egy utazási irodánál sem! Persze azóta mindent kártyával fizetek és ha valamit nem kapok meg, akkor azonnal chargeback!!

Ne félj, azóta én is mindent magam szervezek, semmi bonyolultság nincs benne, aki tud angolul annak ez meg sem kottyan!

Én is leszerveztem magunknak a következő utat, nekünk is csodálatos volt, csak pozitív dolgokat tudok róla mondani, főleg, hogy nem dirigált senki, oda mentünk, ahova akartunk! Volt olyan hely, ahová kétszer is visszamentünk, míg kint voltunk, mert annyira tetszett! Mi ketten voltunk, de kevesebb pénzért, sokkal színvonalasabb szállodában, sokkal jobb légitársasággal, +1 héttel többet töltöttünk ott. Úgy gondolom, ez éppen elég nyomos ok arra, hogy az utazási irodákat nagyívben elkerüljem!

Még egy pozitívum: úgy szerveztem a repülőutat, hogy egyik reptéren sem kellett 3 óránál többet üldögélni, míg az Aerovivánál ez 7 óra volt 1 helyen!!!

Azt kívánom Gyarmatiéknak, hogy amit rólunk lehúztak azt az utolsó fillérig költsék gyógyszerre!!!

Tudod, az élet hosszú távon igazságos, senki nem kerülheti el a sorsát!!! :-)

Előzmény: katiká (1799)
katiká Creative Commons License 2011.08.25 0 0 1799

Szia!

Valami fejlemény van a nyomozással kapcsolatban?

Felszámolás indult már?

Az ügyvédnő mit mond? Hol tart az ügy?

A mi ügyvédünk szerint ebből már nem lesz lóvé.

Lassan csak azt sajnálom, hogy újabb ötvenezret ráköltöttem erre meg nem valósult nyaralásra ügyvédi költség formájában. Szerintem ez csak az ügyvédeknek jó, de nekünk semmi nem jön már vissza.

Temetőből halottat visszahozni esete.

Egy életre megtanultam, hogy utazási irodáknak a környékét is elkerüljem! Igaz drága kis tanulópénz volt, de felőlem mind lehúzhatja a rolót!

Egy olyan országban ahol ezt meg lehet tenni, hogy nem fedezi a biztosítás a cég esetleges csődjének összegét, ott nem óhajtok utazni csak szigorúan saját szervezésben, ami a mai netes világban nem is nagy feladat.

Ráadásul az utazási irodák árainak töredékéért jutok el oda, ahová ezek a szemetek a befizetett lóvé ellenében sem vittek el.

Azóta megcsináltuk az eredetileg tervezett és befizetett, majd elbukott utat maszekban.

Csodálatos volt!

Mindent neten szerveztünk és semmi meglepi, semmi negatívum, semmi csalódás!

A korábban befizetett 4 főre szóló összegért most kilencen (9!!!) utaztunk.

Előzmény: pandu1979 (1796)
inpho Creative Commons License 2011.08.15 0 0 1798

Tisztelt Mindenki!

Szeretnék segítséget kérni én is abban, hogy valaki meg tudná-e adni nekünk Dr. R. Ágnes ügyvédnő elérhetőségét. Mi hatan vagyunk károsultak és reménykedünk, hogy lehet még csatlakozni és nem késő. Előre is köszönöm, ha az információt elküldi az inpho@inpho.hu e-mail címre.

Köszönettel.

Előzmény: TVÉva (1797)
TVÉva Creative Commons License 2011.08.15 0 0 1797

Tisztelt utif!

Én magam és családom is károsultjai vagyunk az Aerovivának. Azt olvastam a fórumon hogy van valamilyen perközösség az ügyben az AEROVIVA ellen és hogy Dr. R. Ágnes ügyvédnő képviseli a társaságot. Szeretnénk mi is csatlakozni hozzájuk. Kérem szíveskedjen információt küldeni a tanczos.eva@citromail.hu e-mail  címre hogy fel tudjam venni a kapcsolatot az ügyvédnővel! Illetve szeretnék tájékoztatást kapni az Aeroviva ügyével kapcsolatban.

Előzmény: utif (1782)
pandu1979 Creative Commons License 2011.08.11 0 0 1796

Szerencsések vagytok! :-)

Nekünk csak a remény maradt, hátha viszont látunk még a hiányzóból valamennyit......

Előzmény: barnamacika (1795)
barnamacika Creative Commons License 2011.08.10 0 0 1795

Tegnap végre megkaptam a levelet, hogy lezárták a chargeback ügyet. Hát nem kapkodták el ezt sem, de legalább nálam van a pénz.

pandu1979 Creative Commons License 2011.08.09 0 0 1794

Nem tudok róla, hogy történt volna bármi előrelépés az ügyben... :-( :-(

Előzmény: papzo (1792)
inpho Creative Commons License 2011.08.08 0 0 1793

Szia!

Megkérhetnélek, hogy nekem is küld el az inpho@inpho.hu címre? Sajnos mi is érintettek vagyunk, de eddig nem tettünk semmit. Talán még nem késő...

Köszönöm.

Előzmény: pandu1979 (1790)
papzo Creative Commons License 2011.08.04 0 0 1792

Felszámolás még mindég nem indult ezek ellen?

Előzmény: pandu1979 (1791)
pandu1979 Creative Commons License 2011.07.27 0 0 1791

Szia!

Sajnos nincs semmi hír.... :-( :-(

Előzmény: similis (1788)
pandu1979 Creative Commons License 2011.07.27 0 0 1790

Szia!

Megírom neked privátba este.

Előzmény: agnes.inotai (1789)
agnes.inotai Creative Commons License 2011.07.27 0 0 1789

Sziasztok

Mi is szeretnénk csatlakozni a perközösséghez. Meg tundná nekünk adni valaki Dr.R Katalin ügyvédnő elérhetőségét az agnes.inotai@yahoo.de emailcímre, hogy mi is felvehessük vele a kapcsolatot.

Előre is köszönöm

I.Ágnes

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!