Keresés

Részletes keresés

Faragó54 Creative Commons License 2024.02.01 -5 0 104288

Tiszteletem! Újszerű, jóformán csak pár lövéses Hammerli Hunter Combo 800-as a Magnum Vadásztól és annak a kirakatában is látható 69900 Ft-ért de én mindössze 45000 Ft-ot kérek érte. Kispesten napközben kipróbálható nagyon vagány és szerintem elegáns jó sütésű légpuska. A telefonszámom.:  0620 5432 052 Faragó, Kispest. / a fegyver hossza 1130 mm, csőhossz 480 mm, súlya Kb.: 3220 gram. fekete polimer tusa /

Előzmény: TiberiusX (104287)
TiberiusX Creative Commons License 2024.02.01 -1 0 104287

Sziasztok!

 

Légpuska vásárláson gondolkodom és a segítségeteket szeretném kérni.

Rugósakat és légrugósakat nézegetek.

Rugósból: Hammerli Hunterforce 900 Combo

Légrugósból: Crosman Vantage, Crosman Fury NP

 

Mi ezekről a véleményetek? Tudtok ajánlani puskákat 100.000 Ft-ig amiket megéri megvenni?

Kerti célba lövésre használnám, semmi komoly tervem nincs vele, átlag 20-30m, max 50-60m-re.

 

 

Davide89 Creative Commons License 2024.01.31 0 0 104286

Írtam mailt! Köszönöm szèpen! 

Előzmény: Fricu1 (104273)
TiberiusX Creative Commons License 2024.01.24 0 0 104285

Köszönöm a válaszod!

Előzmény: Flexon-beton (104284)
Flexon-beton Creative Commons License 2024.01.24 0 1 104284

Nincs más költség, korrektek, gondosan csomagolnak.

Előzmény: TiberiusX (104283)
TiberiusX Creative Commons License 2024.01.24 0 0 104283

Sziasztok!

 

Az lenne a kérdésem, hogy rendelt már valaki erről az oldalról?

https://www.versandhaus-schneider.de/

Kiszállítják gond nélkül? Mi a menete? Szállításon kívűl van plussz költség?

Fricu1 Creative Commons License 2024.01.09 -1 3 104282

A keserűséged megértem.

Én is elkeseredem, amikor a régmúltra, vagy csak a nálunk szerencsésebb külhoni kollégák körülményeire gondolok.

Nálunk még (már) lőlapcserélő sincs, kint meg azért drága a lőlap, mert lassan mindenki elektronikussal lő.

És itt a mindenki - mindenkit jelent. A 800 lakosú kis falu lőterét látogatókat is.

Mert VAN nekik. Lőterük is, SIUS rendszerük is. 50-re is, nem csak a 10 m-re.

Vasárnap, a déli mise után kitolják a tolókocsis nagymamát a lőtérre, begurul a lőállásba, és lő. Kiskaliberrel, diopterrel, 50 m-re, feltámasztva. Addig a papa a melegedőben-klubhelyiségben beszélget, sörözik.

Ha nem magam látom - nem hiszem el!

 

Az élmény-lövészetet kár kihagyni a számításból.

 

Az HOZZA a pénzt. A klub-lövészet VISZI.

Addig ok, ha van mit. De ha nincs? Ez nem foci, hogy tolják bele az állami milliárdokat.

 

Előzmény: robertó69 (104281)
robertó69 Creative Commons License 2024.01.08 -2 1 104281

A keserűség elöntött kicsit, látva azt, hogy tesznek tönkre mindent, amihez csak hozzányúlnak. :-(

Nem rád vetítem ezt a részét - a többire céloztam, hogy messze állsz a valóságtól.

Nincs az a pénz - pl. nálunk se. Mivel nincs rá fölös ember sem. Emlékezz: hány ember kell egy mezei 10 m - és edzéshez, és mennyi, ha van mellette még tüzes is. 

A korrekt tályékoztatás hiánya más tészta. Azt én sem vitatom. 

Az ún. élmény lövészetet meg ne keverd ide. Az teljesen más tészta.

Előzmény: Fricu1 (104280)
Fricu1 Creative Commons License 2024.01.08 -1 1 104280

Robikám,

minden tiszteletem a tiéd, de nem én irányítom a kormány lövészettel - és pláne a sportlövészettel - kapcsolatos tevékenységét.

Mondjuk ez meg is látszik rajta.

Szóval ne rajtam akard leverni a jogos frusztrációkat.

Sportvezetőként te felesz, hogy kinek, milyen feltételekkel biztosítasz lehetőséget a sportág kipróbálására.

Elfogadom, hogy nem engedsz még légpuska közelébe sem akárkit.

De abban egyetérthetünk, hogy egy korrekt tájékoztatást mindenki megérdemel.

Például János esetében el kellett volna a betérőnek magyarázni, hogy egy más profilú lőtér, itt szituációkat gyakorolnak éles fegyverekkel, ezért nincs mód arra, hogy ő a légpuskájával gyakoroljon.

Ez udvariasság, jóneveltség kérdése.

Egy sportlövő esetében ez alapkövetelmény   :)

 

Üzletileg meg azért elfogadhatatlan szerintem, mert "van az a pénz".

Ha úgy ítéli meg az illetékes, hogy megfelel a törvényi előírásoknak a jelentkező, akkor rendelhet mellé akár 3 jogosult lövészetvezetőt, akik felügyelik.

Az összes "élmény-lövészet" így működik, és megélnek, köszönik.

Úgy kell a számlát kiállítani.

Ha erre az adott klub nincs felkészülve, nincs akarat se rá, akkor jön megint az első pont...

 

Szóval kurtán-furcsán elhajtani a betérőt - nem jó.

Látod, János máig fájlalja...

Előzmény: robertó69 (104279)
robertó69 Creative Commons License 2024.01.08 -1 0 104279

Ez most komoly??? Megkérdezném, hogy hol élsz, de nem akarok kötözködni!

Az adott egyesület alapszabálya rendelkezik pl. az új tagok felvételéről. Lehet elnökségi, vagy akár közgyűlési hatáskörbe is adva a döntés joga.

Több olyan klubot/vezetőt ismerek, akiknél ilyen tag eltanácsolás többször előfordul. Nálunk is, de ott ránézésre, mentális okokból történt - amihez szintén jogunk/kötelességünk van.

Magyarázd már meg nekem azt, hogy miért rossz gazdasági döntés az, ha az egylet eltanácsol olyan lövészeket, akik csak értelmetlenül lekötnék a klub erőforrásait?

(Például: 10 m légfegyverre gyúrunk, de az új tag airsoft IPSC-t akar rambózni a nagy pályán) A világon nincs annyi lövészetvezető, hogy ezt bírja a klub.

Az egyszeri belövési lehetőséget mi sem tagadtuk meg szinte sosem, senkitől.

A tagság meg akkor él, ha a jelentkező elképzelése beleillik az adott klub, és lőtér profiljába.

 

S ha már lőtér: írtad nemrég, hogy várod már a beígért, de eddig meg nem épített "lőterek" megépítését. Kérdezem nagy tisztelettel: miért?

Mi fog változni akkor a sportlövészetben? Tudom: én is naiv voltam addig, amíg meg nem épült az első komplexum( a Fehér útit leszámítva, de az külön állatfaj)

Sehol nem lőtereket építettek eddig, hanem Honvédelmi sportkomplexumokat, lőtérrel. Honvég kadét oktatás biztosítására.

Ne gondold, hogy oda civilként beszédülsz, és kedvedre lövöldözhetsz! Persze bemehetsz, és lőhetsz is, ha ne jó neked az, hogy töredék pénzből a saját klubod tagjaként a klubod lőterén

ugyanezt megtehetnéd....

Arról nem beszélve, hogy az oda ejtőernyőzött bukott tisztek se lőtérvezetőnek ( bohócok, nem gazdasági- menedzseri géniuszok) se oktatónak nem alkalmasak.

Meg ne kérdezd, honnan tudom! Privátban elmondom, milyen paraméterek alapján kell értékelni a lőtérre beszédülő, elméleti képzésem már átesett lövők felkészültsége alapján a kiképzőiket,

akik semmi munkáért komoly fizetéseket markolnak fel az iskolákban...

Az, hogy a kadétképzés budin értelmetlenül lehúzott  milliárdok története, az meg nem kérdés! :-( Sajnos, már most látszik az egész)

Mondanám azt, hogy ettől már a fociakadémiáknak is több értelme van. Az is a mi pénzünk értelmetlen elszórása persze, de legalább a gyerekek rendszeresen megizzadnak edzéseken a focimezben, és az legalább tényleg egészséges...

Előzmény: Fricu1 (104274)
Faragó54 Creative Commons License 2024.01.07 0 0 104278

Mindegy most már. Szép estét!

Előzmény: Fricu1 (104276)
Matyi 78 Creative Commons License 2024.01.07 0 0 104277

Szia!

Én a csepeli lőtérre járok évek óta ha kérdésed van keress privátba hátha tudok segíteni.

Előzmény: Davide89 (104271)
Fricu1 Creative Commons License 2024.01.07 0 1 104276

Az nem lőtér.

Már a hagyományos értelemben. Valami IPSC-s harcoskodó társaság, ott valóban nincs helyed.

Előzmény: Faragó54 (104275)
Faragó54 Creative Commons License 2024.01.07 0 0 104275

Az OBI áruháztól nem messze a sarkon jobbra. Nem lehetett meggyőzni őket. Azóta vettem és eladtam jó pár puskát de egyikkel sem lőttem lőtéren csak odahaza. Heló..

Előzmény: Fricu1 (104274)
Fricu1 Creative Commons License 2024.01.07 0 0 104274

Van ott lőtér?

Volt ott anno a Gránit gyár környékén, de az ezer éve bezárt.

 

Az ilyen hozzáállás elfogadhatatlan.

Sportolóhoz méltatlan.

(üzletileg meg vállalhatatlan)

Előzmény: Faragó54 (104272)
Fricu1 Creative Commons License 2024.01.07 0 0 104273

Írj mailt.

Küldök telószámot - és beszéljük meg közvetlenül.

Úgy hatékonyabb, mint itt, mondatról mondatra.

rudolff@freemail.hu

Előzmény: Davide89 (104271)
Faragó54 Creative Commons License 2024.01.07 -1 0 104272

Vigyázat! Én még a járvány előtt szerettem volna itt a 19.-ben beíratkozni egy lőtérre, hogy ne az udvaron kelljen gyakorolnom a légpuskával hanem lőtéren és simán elhajtottak onnan. Még azt sem engedték meg, hogy az akkor éppen újonnan vásárolt HW 95-el legalább egy pár lövést a belövés erejéig leadhassak. Amikor én voltam lőtérparancsnok a néhai ERWÁ-n röstelltem volna egy ilyen lövész magatartást de ezeknek olyan egyszerűen nem volt.Előbb mindenképpen legyen meg a lőtér aztán szerintem a puska de ahogy gondolod lévén el tud lógni az akár hónapszám a falon, nem lesz semmi baja. Heló...

Előzmény: Davide89 (104271)
Davide89 Creative Commons License 2024.01.07 0 0 104271

Kedved Fricu1! 

 

Köszönöm szèpen a tippeket, a csepeli es a xx. kerületi egèszen jó tippek, mert jómagam a 9. kerületből jövök. Ha van mèg több tipp, szívesen fogadom! 

Mèg egy kèrdès... Van esetleg lehetősèg kipróbálni ezeken a lőtereken nèhány fegyvert úgy, hogy "bèrlem" a fegyvert? Egyelőre nincs mèg saját fegyverem, a PCP lègfegyverek tetszenek a legjobban, viszont boldogan kipróbálnèk egyet, mielőtt belekezdek a vásárlásba. A lőtereket is azèrt kezdem felfedezni előbb, hogy ne vegyek egy lègfegyvert amit aztan nem tudok sehol sem használni.

Előzmény: Fricu1 (104267)
betli67 Creative Commons License 2024.01.07 0 0 104270

Üdv.!Eladó LG 422 FÉG

Ára : 55 ezer ft

Érd .:30 4143752

attus67@gmail.com

Lazig Creative Commons License 2024.01.05 0 0 104269

Sziasztok,

Kompresszor vásárlása ára adnám a fejemet. Nem tudom eldönteni, hogy léghűtéses vagy vízhűtésest vásároljak. Ugyanis mindenütt van klímám, amivel tudom rá fújjatni a 16 fokos hideg levegőt. Egyáltalán ezek a kínai kompresszorok mennyire megbízhatóak? Ha ezekkel kapcsolatban bárkinek van tapasztalata a szívesen veszek bármi okítást.

Köszönöm,

Laziga

 

Fricu1 Creative Commons License 2024.01.05 0 2 104268

Egyik sem pincelőtér, de épületen belül, fűtött, egész évben használható, motoros lőlapcserélőkkel.

 

Még eszembe jutott Csepel, ott a focistadion épületében vannak a légesek. Ez pár perc a hév végállomástól.

Ott Deme Zolit keresd

Előzmény: Fricu1 (104267)
Fricu1 Creative Commons License 2024.01.05 0 3 104267

XX. kerület, Pöltenberg utca, a régi FÉG lőtere. Talán kedd-csütörtök-péntek délután.

Keresd Gajzágó Imrét.

Szentendre ( a hév végállomástól 2-3 percre) a volt Katonai Főiskola lőtere a főúton. Minden nap.

A főnök Fodor László.

Tagsági kell, be kell lépni aztán mehetsz amikor csak akarsz. Ha jól gondolom, akkor akár délelőtt is - a léges pályára, mert az éles délelőtt a katonáké.

 

Biztos van más is, én ezeket ismerem.

Előzmény: Davide89 (104266)
Davide89 Creative Commons License 2024.01.05 0 0 104266

Sziasztok! 

Nem tudjátok esetleg, hogy van-e Budapesten olyan lőtèr, ahol lègfegyveres lövèszetre van lehetősèg? Ha van ilyen, hol lehet meglelni? Az optimális az lenne, ha lőtèr nem egy 10 mèteres pince lenne, miközben a szomszèd lőálláson valami majom egy nagykaliberű èles lőfegyverrel bohóckodik, hanem kifejezetten lègfegyveres.

 

Amiket eddig találtam lőterek, azok vagy valamilyen sportegyesületek, amik termèszetesen nevetsèges időpontokban működnek, amikor normális ember mèg bőven a munkahelyèn poshad, vagy pedig èles lőfegyveres lőterek, vagy ezek a tipikus èlmènylövèszetes lőterek. Mivel a belvárosban lakom, nincsen kertem, az èles lőfegyveres lövèszetet pedig egyelőre mèg nem szeretnèm űzni.

Köszönöm szèpen! 

most_nem Creative Commons License 2024.01.04 0 0 104265

Ennél egy drágább boltban is olcsóbb a gyári Weihrauch hangtompító. Azzal gyakorlatilag csak az ütőművet hallod. Lehet, hogy ez még jobb, de azért arra kicsi az esély. Szerintem ne ezt vedd meg. Ezzel a bolttal még nem találkoztam, de a helyedben kerülném. 

 

Előzmény: Evelin 2001 (104263)
Révkomárom Creative Commons License 2024.01.04 0 0 104264

Ennél a lengyelnél minden is sokkal, de sokkal drágább, mint valójában.
Rendelni erről az oldalról (szlovák felülete is van neki) ... én nem rendelnék.

Még Slavia 634-est is lehet venni nála. Ha-ha.

Az a  hangtompító meg sztem .. ebay, ali.

Előzmény: Evelin 2001 (104263)
Evelin 2001 Creative Commons License 2024.01.04 0 0 104263

Sziasztok.Esetleg tud valaki valami infót adni erről a hangtompítóról,megéri az árát vagy ezért az árért találnék esetleg jobbat?Köszönettel.

https://www.kamenik.hu/Hangtompito-legfegyverekhez-Szal-hangtompito-1-2-2?gclid=EAIaIQobChMIkLKa4Yy3gwMVOU-RBR3GAgUIEAQYBSABEgLAUvD_BwE#googtrans(hu)

Tom 64 Creative Commons License 2024.01.03 0 0 104262

Nekem  van!

 

Annyi a hibája hogy a tus aljában 2 db facsavar nyom van!

 

 

Email publikus, ha érdekel!

Előzmény: vilho1 (104261)
vilho1 Creative Commons License 2024.01.02 0 0 104261

Sziasztok!

Esetleg lenne valakinek elado Fég lg14 legpuska?

Kerem irjon ha lenne.

Koszonom

mastersergeant Creative Commons License 2023.12.26 0 1 104260

A mindenkori fegyver és annak a csöve dönti el milyen lövedéket szeret! Nincs ökölszabály, de általában az EE valahol mindig pontosabbnak tűnik. 5 ezres alatt JSB? Nagyon kevés helyen található ezen áron már! Én a helyedben betáraznék pár dobozzal, mert jövőre durvábbak lehetnek az árazásokk...!  

Előzmény: roland7 (104251)
Gyümölcsfás Creative Commons License 2023.12.24 0 4 104259

Kellemes Ünnepeket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!